EURO SKLEP S.A.

Bielsko-Biała

Opinie o EURO SKLEP S.A.

Kiedys pracownik

Marna szefowa w sklepie Pielgrzymowice 'Pod Dębem' . Bezczelne odnoszenie sie do pracownikow ,zero szacunku, obiecywanie 'gruszek na wierzbie'(wyplaty) Ogolnie ciagle szukaja osob do pracy jak w zakladach produkcyjnych. szczerze NIEPOLECAM

wera

zastanawia mnie jedno kto nadzoruje ceny w euro przeciez to o pomste do nieba sie prosi 1 kg pomidorow 16 zl masakra kawa pol kilo primy 17 zl a o innych cenach to szkoda slow nie wiem czy wlascicielka chce sie nachapac czy co zeruja na tym ze na osiedlu mieszka duzo ludzi starszych ze dalej nie pojda moze ktos w koncu sie tym sklepem zainteresuje rog piotra skargi i czyta

ediza

w ogloszeniu o praca na stanowisko sprzedawcy napisali, ze oferuja umowe o pracę i pensja w sysokosci 1850zł brutto, zastawiam sie ile godzin musisz pracowac dziennie bo nie wiem od ktorej sa otwarci i do ktorej, czy pracujesz sama cyz z kims na zamianę?

Euro Sklep jest do likwidacji przez nowych właścicieli z Portugalii. Po zakupie przez Portugalczyków spółki pracuje się coraz gorzej. A zarobki - komu portugalczyk da zarobić ( chyba nielicznym ). Owszem kiedyś były w spółce zarobki.

Bardzo dobry i stabilny pracodawca. Bardzo kompetentni przełożeni. Dużo pracy (często po godzinach) jednak każdemu polecam!!!

Zostaw opinię o EURO SKLEP S.A. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO SKLEP S.A.