Opinie o Sportofino (Sat Sp. Z O.O.) w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SAT Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SAT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SAT Sp. z o.o. w Poznań

Krukimysz

Czy w S'portofino przeprowadzane są ankiety dotyczące satysfakcji z pracy wśród pracowników?

@Beata

Ankieta dotyczyła naszego zadowolenia z pracy, oczekiwań, uwag na temat przełożonych. Jeśli chodzi o atmosferę, to na pewno zależy to od działu, w którym się pracuje, jest ich całkiem sporo, ale według moich obserwacji, w firmie zawsze panowała dobra i przyjazna atmosfera.

Emma

Trafiłam na ich otwartą rekrutację dla kogoś jako Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. hiszpańskim. Napisali tam o stałych godzinach pracy 8-16. Pracował ktoś i wie, co z nadgodzinami? Czy są, a jak są to czy częste czy sporadyczne? Może tylko w cięższym sezonie się pojawiają?

Pracownik Nowy wpis
@Emma

Standardowe godziny pracy zależą od działu. W dziale zagranicznym godziny pracy to 8-16 od poniedziałku do piątku. Nadgodziny mogą pojawić się sporadycznie w końcówce roku.

Jednym z benefitów w ostatnio wystawionym ogłoszeniu dla Koordynatora projektów marketingowych (marki outdoorowe) to elastyczne godziny (usunięte przez administratora) W jakich godzinach więc mógłbym zaczynać pracę na tym stanowisku?

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Komorniki. Zainteresowała mnie oferta firmy SAT Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 4000 ?

Zakrecona Nowy wpis

Ciekawa firma - mimo ze kapital polski to sprzedajaca rowniez zagranice. Za moich czasow firma dawala benefity w postaci karty Multisport i byly premie swiateczne i wakacyjne. Atmosfera pracy dobra. Z minusow to wiele lokalizacji i trzeba dojezdzac - 2 lata temu nie bylo doplaty za transport.

Krukimysz

M
@Krukimysz

Nie mw takich ankiet.

@M

w sumie to czemu nie? nikt jeszcze nie wyszedł z taką inicjatywą czy firma w inny sposób weryfikuje zadowolenie swoich ludzi? w jaki?

Grinch
@Helena

W żaden. A myślę, że pomogłaby taka ankieta wielu pracownikom.

@Krukimysz

Tak, niedawno była przeprowadzana taka ankieta.

Krysia

Kto był ankietowany? Bo nie pracownicy sklepów stacjonarnych...

I jak wyniki? Ktoś je ujawnił z czego są zadowoleni ludzie a co im przeszkadza? Czy tylko to do wiadomości kierownictwa?

Beata

Co było w tej ankiecie? Jakie pytania? W ogóle jak oceniasz atmosferę pracy w tej firmie? Pracownicy dogadują się między sobą? Jest ok?

@Beata

Czy kandydat na stanowisko Senior SEM Specialist (Google Ads) w firmie SAT Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Var-iusz

Chciałbym przestrzec wszystkich, którzy chcą aplikować na jakiekolwiek stanowisko do tej firmy. Brałem udział w procesie rekrutacyjnym na Junior Full-Stack Developera z TypeScriptem. Proces ten zaczął dwudziestego piątego sierpnia, a zakończył czternastego listopada. Wstępne zadanie rekrutacyjne (w rustcie) zostało ocenione pozytywnie. W ramach zadania zostały zaimplementowane takie rzeczy jak: asynchroniczność z tokio, testy, biblioteka rocket.rs oraz dokumentacja. Na wykonanie zadania rekrutacyjnego poświęciłem 6 godzin. Po tym etapie zostałem zaproszony na rozmowę techniczną. Wstępnie miała trwać ona 45 minut, ale finalnie przedłużyła się do 2 godzin. W trakcie jej trwania była sprawdzana moja wiedza z zakresu: blockchain, typescript, bazy danych, docker, kubernetes, OOP. Moje zadanie rekrutacyjne i rozmowa techniczna nie były wystarczające, by mnie zatrudnić i postanowiono zrobić "dogrywkę". Ostatnim etapem była sesja live coding, która wstępnie miała trwać godzinę, a trwała 5 godzin. Podczas jej trwania byłem również pytany z takich zagadnień jak: mikroserwisy, testowanie lokalne mikroserwisów, chmura. Podczas końca live codingu zostałem zapewniony o pomyślnym przejściu wszystkich etapów rekrutacji. Ostatnim krokiem miała być rozmowa z CEO. Do rozmowy finalnie nie doszło, ponieważ została ona odwołana, a nowy termin nie został ustalony.  Po ponad tygodniu zostałem poinformowany, że firma Software Angels Technologies (SAT s p. z o.o. o numerze NIP: 959-205-30-05) nie ma zapotrzebowania projektowego na zatrudnienie nowych osób. Chciałbym zaznaczyć, że aplikowałem na ofertę, którą ta firma opublikowała na serwisie z ogłoszeniami pracy.

@Var-iusz

Na złej stronie umieszczasz komentarz :) oceniłeś inna firmę :)

Krzysztof
@.

Jaki średnio staż pracy mają zatrudnione tu osoby? Chętnie bym się tego dowiedział, bo nie udzielono wcześniej na nie odpowiedzi. Zastanawiam się po prostu, jak tu się pracuje i ile płacą? A wszystko to w związku z ogłoszeniem na specjalistę ds. content marketingu modowego.

Jak wygląda sytuacja z dress-codem w Sportofino (Sat Sp. Z O.O.)?

Nie ma dress codu.

Beata

W związku z tym, że jest oferta pracy jako Junior Brand Manager, chciałam się dowiedzieć paru szczegółów na temat stanowiska. Jakiego dokładnie doświadczenia oczekują? Zastanawiam się, czy rok może wystarczyć, czy jednak coś więcej jest wymagane,

Tak było

Czy dalej posiłki trzeba podgrzewać na kaloryferze? Czy napoje w kuchni są dalej dostępne tylko dla gości?

Byly pracownik
@Tak było

Też tu wchodzę żeby zobaczyć czy nadal to takie samo pseudokorpo. Za moich czasów była już mikrofalówka, ale nie można było podgrzewac niektórych potraw, bo "brzydko pachniały". Mówimy głównie o daniach mięsnych i rybach. Kawe itd. Trzeba mieć swoją, ta dla gości nadal dla gości. Niżej w paru akapitach wypowiada się P. (usunięte przez administratora) to piękna, lecz utopijna wizja osoby, której zależy i która bierze udział w tym dziwnym wyścigu, a ten komentarz to metoda żeby być wyżej w hierarchii. Podwyżki stazowe- mimo wielu rozmow- nie było, prezent na święta- gift z katalogu firmy, bez żadnego dodatkowego hajsu. Często jak się ktoś zwalanial, bo mu się po prostu nie opłacało pracować w sat to na jego miejsce trzeba bało zatrudnić minimum 2osoby, bo stanowiska byly tak szerokie, ale dogadać się nie szło. Rekordem chyba była tłumaczka, która najpierw miała tłumaczyć z niemieckiego, potem się okazało, że ma certyfikaty na angielski i francuski, więc dorzucili jej pracy. Zgadnijcie ile osób trzeba było zatrudnić na jej miejsce jak się nie dogadała? :d

@Tak było

firma oferuje swoim pracownikom wodę filtrowaną i kawe, zapewnia również mikrofalę i stołówkę w nowym biurze.

Iwona
@Tak było

A kiedy tak było haha? Sory, ale nie chce mi się w to wierzyć…

Do Iwona
@Iwona

Spytaj się Zygiego to Ci powie lub innego pracownika ze stażem pracy dłużej niż 4 lata

@Do Iwona

A dużo tu takich?

@pracownik

To prawda, obecnie pracownicy mają do dyspozycji ekspres do kawy i filtrowaną wodę.

Wojciech
@Anonim

A wcześniej serio było tak jak pisał kolega wyżej że trzeba było posiłki grzać na kaloryferze?

@Wojciech

Tak

@Anonim

Już pomijając temat grzania jedzenia na kaloryferze zastanawiam się czy do dziś może jakoś polepszyły się tu jeszcze warunki socjalne? Mikrofala raczej byłaby mile widziana?

@Helena

Mikrofala jest na każdym piętrze, tak jak ekspres do kawy czy stół jadalny.

Kandydatka

Czy możecie się wypowiedzieć jak pracuje się w Sportofino ? Szukają teraz Marketplace Project Managera . Z góry dzięki .

Pracuje tu już dwa lata i jestem zadowolona. Praca daję duże pole manewru i rozwoju. Z reguły nikt nad Tobą nie stoi, oczywiście jeśli potrzebujesz pomocy to ją znajdziesz. Udało mi się zdobyć tu umiejętności i doświadczenie, takie które prawdopodobnie w innej firmie nie byłabym w stanie otrzymać. Zespół jest młody. Atmosfera jest luźna i przyjazna. Jest dużo zabawy. Co do wynagrodzenia, jest ono zależne od tego co robisz i czy się starasz

@Anonim

A jak z umową o pracę , kiedy dają na czas nieokreślony ?

Tak było

Czy pewien z młodych liderów dalej zjada swoim kolegom ich posiłki z lodówki?

Czym Sat TS Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

mutlisport, premie roczne, wspólne integracje - tak było w moim przypadku

Anonimowa

Multisport za ok 100 zł miesięcznie w opcji Active. U innych pracodawców był to koszt 30-40 zł także bez rewelacji.....

@Anonimowa

W opcji Active multisport kosztuje w firmie ok 30-40 zł. Widocznie nie zrozumiałeś./zrozumiałaś co masz i ile płacisz :)

@pracownik

Prócz tego multisportu dostaje się inne benefity? Chodzi mi czy dadzą coś teraz na święta. Paczki albo bony dla pracowników?

@Marcin

Na Święta pracownicy otrzymali bony na zakupy oraz premie finansowe w zależności od stażu pracy.

Kamila

To bardzo ładnie! A szykuje się też coś na wielkanoc? Jeśli tak to ja się może zatrudnię :)

Jeśli chcesz dobrze zarabiać,to musisz sie na wykazać mocno mocno ponad normę. Jeśli chcesz po prostu przychodzić do pracy, to nie tu. Firma rozwija się dynamicznie ale dbanie o potrzeby pracowników nie idzie za tym w parze. Można się dużo nauczyć jak się chce.

Komorniki

Ile tam możesz zarobić pracując na magazynie 2500 netto śmieszne pieniądze i ten klimat jak na pogrzebie ☺️☺️☺️☺️

@Komorniki

Starzy pracownicy z wieloletnim doświadczeniem zarabiają mniej niż nowi, jak się idzie po podwyżkę to nigdy nie ma pieniędzy i dają 200 zł brutto, nie ma waloryzacji pensji nawet o inflacje, dlatego z firmy odchodzą starsi stażem pracownicy.

Firma od 2020 roku posiada dodatek stażowy dla stałych pracowników i są 3 poziomy wynagrodzenia w zależności od stażu. Być może historia którą przedstawiasz to jakieś dawne dzieje, na pewno już tak nie jest

A to ciekawostka ;)

Gant
@pracownik

a pracownicy o tym wiedzą?

@Gant

Nie ma dodatku stażowego.

Może był, tylko go zlikwidowali. A są jakieś inne dodatki? Premie albo benefity?

Nie.

Emilia
@ja

To może choć teraz na boże narodzenie coś wpadnie.

Komorniki

Witam wszystkich zastanawia mnie kwestią z magazynem od ponad 4 lat co dwa miesiące szukają na te stanowisko pracownika więc sądzę że klimat na magazynie MUSI BYC STRASZNY No i jest tam MEGA SZTYWNIE POZDRAWIAM

@Komorniki

@Komorniki, wnioskujesz to na podstawie ciągłości ogłoszenia czy własnych doświadczeń?

@Kandydat

Z doświadczeniem i z ciekawości sledze pracuj pl i wiecznie szukają pracowników więc coś musi być na rzeczy

@Komorniki

Nie powinieneś tak generalizować. Może po prostu szukają odpowiedniej osoby i dlatego wznawiają głoszenie. Będziesz aplikował, bo mnie akurat interesuje praca na magazynie. Ciekawe jak umowę oferują?

mag
@Marcin

Na okresie próbnym na 3 miesiące, a potem na czas określony.

@mag

To tak standardowo jak w innych firmach. Płacą też tak jak u konkurencji, czy więcej?

@mag

A jakbym chciała umowę zlecenie to jest na to szansa?

Klaudia

Dlaczego firma zatrudnia tylko mężczyzn? Byłam zainteresowana oferta pracy, a agencja FallWork powiedziała mi, ze praca jest tylko dla Panów.

@Klaudia

pewnie dlatego, że praca na magazynie na niektórych stanowiskach jest mocną pracą fizyczną przy dostawach

@pracownik

Kobiety też są wytrzymałe fizycznie więc nie rozumiem skąd ta dyskryminacja? Rozładunek jest ręczny czy można też pracować na wózkach widłowych. Firma feruje taki kurs czy trzeba samemu się o to zatroszczyć?

seba
@Marcin

Wózkami też ale głównie ręcznie.

@seba

No to w czym problem? Niejedna kobieta jest bardziej sprawna fizycznie niż facet. To jakiś wewnętrzny zapis? Od dawna nie zatrudniają kobiet?

Jakie wartości są cenione w SAT Sp. z o.o.?

Firma jest cały czas w trakcie budowy swojej struktury organizacyjnej, z uwagi na podział podleglościowy i lokalizacyjny nie da się jednoznacznie wskazać co cenione jest najbardziej. Z punktu widzenia pracownika administracji/ księgowości są to: uczciwość,samodzielność, odpowiedzialność,posłuszeństwo

Fajnie, że tak dobrze wypowiadasz się o firmie. A co powiedziałbyś o możliwościach zarobku? Bo wiadomo wszystko pięknie, ale jak pensje są niskie i nie ma możliwości zrobienia premii to już słabiej, nie?

Izyda

@Klaudia naprawdę tylko facetów zatrudniają?

Biuro
@Izyda

Pracuję tutaj i zapewniam, że absolutnie nie jest to prawdą :)

Joanna

Firma SAT ma aktualnie wiele interesujących ofert pracy do zaoferowania - są one dostępne w sieci. Jedna z takich ofert dotyczy pracy jako specjalista ds. PR. Do obowiązków takiego pracownika ma należeć między innymi realizacja projektów sponsoringowych, cross marketingowych i eventowych. Szukał ktoś może ostatnio pracy w branży PR? Dajcie znać.

Ewik

Pod każdym względem dobrze oceniana firma w tym również jako pracodawca. Fajna atmosfera sprzyjająca pracy, polecam.

Magda

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła w bardzo pozytywnej atmosferze. Odniosłam również wrażenie, ze potencjalny przełożony bardzo dobrze się komunikuje, jest osobą, której zależy, aby praca w jej zespole była wykonywana w należytą dbałością, ale również dba o relacje z pracownikiem, aby były na stopie partnerskiej. Już po pierwszym kontakcie wiem, ze koordynatorowi zależy na tym, aby poszczególne osoby w zespole rozwijały się w ramach realizowanych zadań z możliwością poznania innych, nowych zagadnień, a co za tym idzie ewentualnych przesunięć/zamiany stanowisk pracy, które umożliwiłyby poszczególnym osobom rozwijać się w interesujących je aspektach. Takie podejście do pracowników bardzo pozytywnie odebrałam, bo wiąże się z możliwością rozwoju na stanowiskach predestynowanych.

Zostaw merytoryczną opinię o SAT Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w SAT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SAT Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 15 ocen.

SAT Sp. z o.o.