Marin's Central Europe

Opinie o Marin's Central Europe

Marta

No i już sie pogryźli ,teraz szarpią sie o majątek. Mądrzejsi latają na spotkania za pracą ,odejdą 2-3 osoby i po firmie.

Lola

Też tu pracowałam na szczęście krótko. Niby wszystko w porządku ale nienawiść między właścicielami taka że nie wiadomo czy się ta cała firma nie rozleci. Wszystko wisi na włosku dwa miesiące z gorszą sprzedażą i płacz że się wali. JEDNA WIELKA NIEPEWNOŚĆ.

Misio

Nie podszywać się pod Sebe, bo tak dobrze mu było że dał nogę :-)

Famil

Chyba pracowaliśmy w różnych firmach, bo MCE w którym pracowałem to porządny pracodawca. Nie tolerowano lenistwa, więc może stąd twój zawód.

Słowa kojarzące się z Marin's Central Europe (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): impreza, obłuda Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .wysoka Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . szkoda gadać Od jakiej stawki można negocjować pensję?różnie Najbardziej podobało mi się w Marin's Central Europe: pomysł na sprzedaż produktu Najbardziej nie podobało mi się w Marin's Central Europe: atmosfera

Zostaw opinię o Marin's Central Europe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marin's Central Europe