Opinie o Bulldogjob Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Bulldogjob Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bulldogjob Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bulldogjob Sp. z o.o. w Warszawa

Niestety brak dobrego zarządzania, zła atmosfera, niestabilność firmy nie wpływają dobrze na pracę w tym miejscu. Nikt tu nie dba o pracownika, nie wspiera, nie docenia. Może być to ciekawą opcją dla studentów, jednak dla osób które potrzebują stabilności zatrudnienia, stabilności finansowej czy długoletniej współpracy to raczej nie jest dobre miejsce. Warto porównać z podobymi firmami, które startowały w podobnym czasie - są o wiele dalej, mają dobre opinie i markę.

Ja

Pracuję tu już bardzo długo. Mamy stała ekipę, która ciagle rośnie. Lubię tą pracę i atmosferę. Każdy się wspiera, każdy sobie pomaga i wyciąga pomocną dłoń. Nikt nie podkłada sobie kłód pod nogi. Klarowny podział na działy i obowiązki. Cieszę się, że mogę być w takiej firmie! Pozdrawiam :)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Bulldogjob Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Os Nowy wpis
Kandydat

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko social media. Bardzo profesjonalny i szybki proces. Niestety musiałem zrezygnować, ale firmę jak najbardziej polecam

Ausgutyna98 Nowy wpis
Kandydat

Brałam udział w rekrutacji. Któreś z zadań polegało na przysłaniu próbek cold maili do osób na różnych stanowiskach (potencjach klientów). Dostałam odpowiedź nie w umówionym czasie, ale za to z zaproszeniem na kolejny etap, niestety już wtedy dostałam gdzie indziej pracę.

anonim Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Bulldogjob Sp. z o.o. na stanowisko Key Account Manager? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Ja

Edyta
@Ja

Czy mógłbyś dodać jeszcze jak oceniasz kwestię zarobkową w Bulldogjob? Jakiego wynagrodzenia można się tutaj spodziewać? :)

Karolina

@słabo czyli nie ma co liczyć na stała ekipę?

słabo

Słaba, mała firemka (startup) w której skład wchodzi moze 10 osob. Zatrudniaja na zlecenie i zwalniaja po 2 miesiacach z dnia na dzien jak im cos nie pasuje. Zero wsparcia od włascicieli, którzy wszystko olewają i patrzą tylko na wyniki sprzedażowe. Zawsze krok z tyłu za swoją konkurencją, która niestety jest miażdząca skuteczniejsza i bardziej rozpoznawalna.

Marek

W jakich godzinach są tu zmiany?

interested
Kandydat

Interesuje mnie praca w Bulldogjob Sp. z o.o. Widzę, że sporo osób w firmie pracuje na stanowisku Employer Branding & Business Manager. Czy ktoś mógłby napisać więcej o zadaniach na tym stanowisku i czy można na nie nadal aplikować?

Filip

Czy firma działa? Jest jakiś powód, że nikt nie zagląda na forum żeby podzielić się informacjami o pracy?

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie Bulldogjob Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Czekamy na nowe informacje odnośnie pracy!Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Bulldogjob Sp. z o.o. - Warszawa

Bulldogjob Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Niepodległości 165 lok. 4
    02-555 Warszawa
  • NIP: 7393851016 REGON: 281357750 KRS: 0000403571

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bulldogjob Sp. z o.o.