Fild.Net Sp. z o.o.

Opinie o Fild.Net Sp. z o.o.

tymczasowy

Gorzej niż w ZETO

worker

siedzieć cicho, nie dyskutować i robić, szef ma rację nawet gdy nie ma racji ;)

Ano

Praca dla ludzi typu Bierny Mierny ale Wierny lepiej się nie wychylać. Chaos w organizacji, ale płacą, zero szans na awans, jest kierownik i cała reszta, zero struktur.

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Fild.Net Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

.net
@admin 28.07.2015, 04:04

Dobre miejsce dla studentów, fajna atmosfera, zero organicacji pracy, umowa dowolna z naciskiem na działalność, start ok ale potem nie licz na specjalizację i rozwój, robisz wszystko, obiecują gruszki na wierzbie, stanowiska i zakresu nigdy nie dostaniesz.

Zostaw opinię o Fild.Net Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fild.Net Sp. z o.o.