Art-Series Sp. z o.o.

Opinie o Art-Series Sp. z o.o.

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@Patryk czemu tak sądzisz? Co nie podoba Ci się w pracy w firmie Art-Series Sp. z o.o.? Czy ktoś jeszcze wypowie się na temat pracy w firmie? Na jakie warunki pracy można liczyć? To ważne informacje dla nowo zatrudniających się osób.

Patryk

Kto u nich będzie pracował to biada mu-odradzam/strata czasu i kupa stresu.

Paulina
użytkownik zarejestrowany

Chcecie dowiedzieć się więcej o Art-Series Sp. z o.o.? Poznać historię firmy bliżej? Zachęcam do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na ich stronie internetowej: http://art-series.com/pl/content/4-o-firmie A Wy jak oceniacie Art-Series Sp. z o.o. jako pracodawcę?

robert
użytkownik zarejestrowany

Jasne, że tak @witek spoko, że nie ma u nich samych świątecznych ozdób ale też okolicznościowe jak np. na walentynki na Halloween

czytajcie dobrze

NIE MYLCIE 2 RÓŻNYCH FIRM - ARTSERIES.PL ( to firma DANPOL ) TO ONI MAJĄ CO TRZEBA PRZYZNAĆ POTĘŻNĄ OFERTĘ SKLEPOWĄ I NA ALLEGRO TAK DUŻO POZYTYWNYCH KOMENTARZY O KTÓRYCH PISZECIE A TUTAJ OPINIOWANA JEST FIRMA ARTSERIES SP. Z 0.0. KTÓRA NIE MA SPRZEDAŻY NA ALLEGRO..

bunia
użytkownik zarejestrowany

a to nawet fajnie jeśli można cv i list motywacyjny składać, tak raczej zrobię, niech od poczatku widzą jaka jestem zaangażowana i że zależy mi na pracy - trzeba się pokazać z jak najlepszej strony i od razu zrobić nas nich super wrażenie. a obecnie takim starterom jak ja to ile oni płaca netto co miesiąc?

Kolin
użytkownik zarejestrowany

Kolego odnajdź sobie kontakt do nich, napisz albo na ogólnego emaila albo na emaila do hr bądź osoby za niego odpowiedzialnej. Potem już będą wiedzieli co z tobą zrobić. Chyba, że chcesz to idź się przejść osobiście oczywiście. Innych opcji już nie widzę, nie wspominając tak prymitywnych czasów jak początki.

Grumer
użytkownik zarejestrowany

Czuje powietrze ;) wiec tez zadam pyttanie, chcialbym zaczac prace w art-series, tylko nei wiem gdzie dokladnie sie musze zglosci jestescie w stanie mi napisac gdzie najlepiej jest sie mi zglosic zeby dostac prace. chcialbym poznac warunki finansowe - prosze piszcie odpowiem i podziekuje ladnie jak bedzie cos

tukan
użytkownik zarejestrowany

takie pytanie w powietrze :) ktoś na pewno pracuje. Art-Series mogę pochwalić rzeczywiście za dobre podejście do klienta

Twoc
użytkownik zarejestrowany

Jak na allegro to całkiem sporo, chociaż wygląda mi ta firma na fachową. Pracuje ktoś dla nich?

jarek
użytkownik zarejestrowany

Jedno jest pewne o klientów dbac potrafią, na allegro maja 99.2% Pozytywnych komentarzy i to przy ponad 12 tysiącach oceniających.

gregory

Firma ok,

malpka

Firma zupełnie nie godna zaufania. Stanowczo odradzam. Własciciel jest straszną [usunięte przez moderatora]

maciek

Nie polecam!!! Mała firma na zadupiu Warszawskim.Rozmowa w sprawie pracy przeprowadzona na bardzo niskim poziomie! Strata czasu i kasy na bilety.

a na jakie stanowisko aplikowałeś? i jaki tam jest przedział wynagrodzenia jakie zaproponowali?

Olka

Jak dla mnie ta firma jest jedną wielką porażka!Oferta znaleziona na pracuj.pl wydawała się bardzo ok stąd też moja aplikacja ale szczerze żałuje że poświeciłem swój czas na nią! Moja rekrutacja odbyła się z dwoma kobietami, odniosłem wrażenie że jedna głupsza od drugiej.Jedna zadawała jakieś bezsensowne pytania a druga miała minę srającego kota przez całą rozmowę!!!Szkoda że nie znalazłem tych opinii wcześniej...zaoszczędziłbym sporo czasu nie idąc tam!

Bolek

Byłem tydzień temu na rozmowie w sprawie pracy w tej firmie.Rozmawiałem z dyrektorem firmy-kobieta mało konkretna,nerwowa,wciskała jakieś bujdy o możliwości rozwoju.Firma wydaje się mała, z tego co widziałem,warunki pracy beznadziejne i do tego wynagrodzenie zaproponowane śmiechu warte!Kobieta chyba frajera szukała!

Demon

Pani mówiąca "ja mówię" co drugie słowo to jeszcze nic! Właścicielka firmy to [usunięte przez moderatora] -nie szanuje ludzi,nic nie potrafi sama zrobić, wiecznie ma zły humor i wyżywa się na pracownikach.Po kilku dniach pracy w tej firmie można poznać definicję [usunięte przez moderatora] w praktyce!Dla lubiących chart kor polecam, dla zdrowo myślących i szanujących się ludzi mam tylko jedną dobrą radę-omijajcie tą firmę z daleka!!!

Szczepek

A można wiedzieć na jakim stanowisku tam pracowałeś?

ptaszek

Po rozmowie z dyrektor zarządzającym nie mam ochoty tam pracować, dziwna Pani mówiąca "ja mówię" co drugie słowo. Bardzo irytuące. Ludzie wydają się spoko. Generalnie niemiła rozmowa. Nie wrócę tam.

Gerfild

Brak poszanowania pracy . Pracownicy traktowani jak mrówki robotnice - ciężka praca za psie pieniądze...

Zostaw opinię o Art-Series Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art-Series Sp. z o.o.