Opinie o Art-Series Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Art-Series Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Art-Series Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art-Series Sp. z o.o. w Warszawa

Klaudia Nowy wpis

A teraz macie pracę zdalną? Pozdrawiam

Patryk

Kto u nich będzie pracował to biada mu-odradzam/strata czasu i kupa stresu.

rex Nowy wpis
@Patryk

dokładnie tak idiotycznej firmy nie widziałem jeszcze, jak to w dzisiejszych czasach prosperuje to trudno uwierzyć -to jakiś fenomen, po prostu CENA, badziewie i ludzie to chwytają bo chcą mieć coś z niby drewna

rex Nowy wpis
@rex

pomyliłem firmy przepraszam chodziło mi o artseries.pl oczywiście

Gregorij Nowy wpis

Dobra firma jako pracodawca więc dobrze pracuje się. Maruderów zawsze będzie wszędzie dosyć.

Paulina

@Patryk czemu tak sądzisz? Co nie podoba Ci się w pracy w firmie Art-Series Sp. z o.o.? Czy ktoś jeszcze wypowie się na temat pracy w firmie? Na jakie warunki pracy można liczyć? To ważne informacje dla nowo zatrudniających się osób.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Art-Series Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Paulina

Chcecie dowiedzieć się więcej o Art-Series Sp. z o.o.? Poznać historię firmy bliżej? Zachęcam do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na ich stronie internetowej: http://art-series.com/pl/content/4-o-firmie A Wy jak oceniacie Art-Series Sp. z o.o. jako pracodawcę?

robert

Jasne, że tak @witek spoko, że nie ma u nich samych świątecznych ozdób ale też okolicznościowe jak np. na walentynki na Halloween

czytajcie dobrze

NIE MYLCIE 2 RÓŻNYCH FIRM - ARTSERIES.PL ( to firma DANPOL ) TO ONI MAJĄ CO TRZEBA PRZYZNAĆ POTĘŻNĄ OFERTĘ SKLEPOWĄ I NA ALLEGRO TAK DUŻO POZYTYWNYCH KOMENTARZY O KTÓRYCH PISZECIE A TUTAJ OPINIOWANA JEST FIRMA ARTSERIES SP. Z 0.0. KTÓRA NIE MA SPRZEDAŻY NA ALLEGRO..

bunia

a to nawet fajnie jeśli można cv i list motywacyjny składać, tak raczej zrobię, niech od poczatku widzą jaka jestem zaangażowana i że zależy mi na pracy - trzeba się pokazać z jak najlepszej strony i od razu zrobić nas nich super wrażenie. a obecnie takim starterom jak ja to ile oni płaca netto co miesiąc?

Kolin

Kolego odnajdź sobie kontakt do nich, napisz albo na ogólnego emaila albo na emaila do hr bądź osoby za niego odpowiedzialnej. Potem już będą wiedzieli co z tobą zrobić. Chyba, że chcesz to idź się przejść osobiście oczywiście. Innych opcji już nie widzę, nie wspominając tak prymitywnych czasów jak początki.

Grumer

Czuje powietrze ;) wiec tez zadam pyttanie, chcialbym zaczac prace w art-series, tylko nei wiem gdzie dokladnie sie musze zglosci jestescie w stanie mi napisac gdzie najlepiej jest sie mi zglosic zeby dostac prace. chcialbym poznac warunki finansowe - prosze piszcie odpowiem i podziekuje ladnie jak bedzie cos

tukan

takie pytanie w powietrze :) ktoś na pewno pracuje. Art-Series mogę pochwalić rzeczywiście za dobre podejście do klienta

Twoc

Jak na allegro to całkiem sporo, chociaż wygląda mi ta firma na fachową. Pracuje ktoś dla nich?

jarek

Jedno jest pewne o klientów dbac potrafią, na allegro maja 99.2% Pozytywnych komentarzy i to przy ponad 12 tysiącach oceniających.

gregory

Firma ok,

malpka

Firma zupełnie nie godna zaufania. Stanowczo odradzam. Własciciel jest straszną [usunięte przez moderatora]

maciek

Nie polecam!!! Mała firma na zadupiu Warszawskim.Rozmowa w sprawie pracy przeprowadzona na bardzo niskim poziomie! Strata czasu i kasy na bilety.

a na jakie stanowisko aplikowałeś? i jaki tam jest przedział wynagrodzenia jakie zaproponowali?

Olka

Jak dla mnie ta firma jest jedną wielką porażka!Oferta znaleziona na pracuj.pl wydawała się bardzo ok stąd też moja aplikacja ale szczerze żałuje że poświeciłem swój czas na nią! Moja rekrutacja odbyła się z dwoma kobietami, odniosłem wrażenie że jedna głupsza od drugiej.Jedna zadawała jakieś bezsensowne pytania a druga miała minę srającego kota przez całą rozmowę!!!Szkoda że nie znalazłem tych opinii wcześniej...zaoszczędziłbym sporo czasu nie idąc tam!

Bolek

Byłem tydzień temu na rozmowie w sprawie pracy w tej firmie.Rozmawiałem z dyrektorem firmy-kobieta mało konkretna,nerwowa,wciskała jakieś bujdy o możliwości rozwoju.Firma wydaje się mała, z tego co widziałem,warunki pracy beznadziejne i do tego wynagrodzenie zaproponowane śmiechu warte!Kobieta chyba frajera szukała!

Demon

Pani mówiąca "ja mówię" co drugie słowo to jeszcze nic! Właścicielka firmy to [usunięte przez moderatora] -nie szanuje ludzi,nic nie potrafi sama zrobić, wiecznie ma zły humor i wyżywa się na pracownikach.Po kilku dniach pracy w tej firmie można poznać definicję [usunięte przez moderatora] w praktyce!Dla lubiących chart kor polecam, dla zdrowo myślących i szanujących się ludzi mam tylko jedną dobrą radę-omijajcie tą firmę z daleka!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Art-Series Sp. z o.o. - Warszawa

Art-Series Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Emaliowa 9
    02-295 Warszawa