Opinie o Xxlgastro International Trading Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Xxlgastro International Trading Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Xxlgastro International Trading Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xxlgastro International Trading Sp. z o.o. w Warszawa

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Xxlgastro International Trading Sp. z o.o.?

Czy w Xxlgastro International Trading Sp. z o.o. pracuje się na open space?

XXLgastro Nowy wpis

Dzień dobry, Tak.

XXLgastro Nowy wpis

???

Czy w Xxlgastro International Trading Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

XXLgastro

Dzień dobry, Tak - jest taka możliwość.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Xxlgastro International Trading Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Co jaki okres czasu w Xxlgastro International Trading Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

XXLgastro

SzanownI Państwo, bardzo dziękujemy za wiadomość, jest ona dla nas niezmiernie ważna. W XXLgastro pracownicy mają IDP i na ich podstawie weryfikowany jest plan podwyżek. Zachęcam do kontaktu pod adresem k.stawicka@xxlgastro.pl Z wyrazami szacunku Kamila Stawicka

przerobiony

omijać tą firmę szerokim łukiem czekałem na dostawę towaru 3 tygodnie w końcu doszedł niezgodny z zamówieniem miał być stół 1900mm a dostarczyli 900 osobnik z infolini. powiedział że nie można ani zwrócić ani zamienić i że ani UOKiK a sąd nic im nie zrobią. Kpina jakaś.

@przerobiony

Szanowny/a Przerobiony, bardzo dziękujemy za wiadomość, jest ona dla nas niezmiernie ważna. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i mamy nadzieję, że w przyszłości nasze usługi będą dla Pani/Pana bardziej zadowalające. Zachęcam do kontaktu pod adresem k.stawicka@xxlgastro.pl Z wyrazami szacunku Kamila Stawicka

Zibi
@XXL Gastro

Potraficie napisać coś od siebie, czy tylko kopiuj wklej, a może nawet bot? Gdzie moje zamówienie ORD7517? Inni klienci piszą mi żebym nie tracił czasu i dołączył i swoje zeznania do oskarżenia. ??????

@Zibi

Szanowny Panie/Pani , bardzo dziękujemy za wiadomość, jest ona dla nas niezmiernie ważna. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i mamy nadzieję, że w przyszłości nasze usługi będą dla Pani/ Pana bardziej zadowalające. Zachęcam do kontaktu pod adresem (usunięte przez administratora) Z wyrazami szacunku NIE BOT a Człowiek Kamila Stawicka

zbyszek

nie polecam nikomu tej firmy omijajcie ją szerokim łukiem (usunięte przez administratora)

@zbyszek

Szanowny Panie Zbyszku, bardzo dziękujemy za wiadomość, jest ona dla nas niezmiernie ważna. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i mamy nadzieję, że w przyszłości nasze usługi będą dla Pana bardziej zadowalające. Zachęcam do kontaktu pod adresem k.stawicka@xxlgastro.pl Z wyrazami szacunku Kamila Stawicka

Karolina J

Nie polecam!!! Towar przyszedł długo po terminie. Po licznych telefonach MEGA nieprzyjemny Pan oznajmił, iż jak towar przyjdzie to będzie.

@Karolina J

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za wiadomość, jest ona dla nas niezmiernie ważna. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i mamy nadzieję, że w przyszłości nasze usługi będą dla Pani bardziej zadowalające. Z wyrazami szacunku Zespół XXL Gastro

Havranek

Ta firma to (usunięte przez administratora) UNIKAĆ!!!! Firma nie zwróciła pieniędzy, pomimo podania przeze mnie numeru konta! Miała wpłacić pieniądze za towar, który został opłacony, a nie został dostarczony!!!! Nie zrobiła tego, choć obiecała, że dokona zwrotu pieniędzy!!!!

@Havranek

Szanowny @Havranek, bardzo dziękujemy za wiadomość, jest ona dla nas niezmiernie ważna. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i mamy nadzieję, że w przyszłości nasze usługi będą dla Pana bardziej zadowalające. Z wyrazami szacunku Zespół XXL Gastro

Mateusz

@Havranek czy coś się wyjaśniło w tej sytuacji?

TimeToSay
@Mateusz

Witam, Proszę się nie łudzić. Zwróciłam towar w połowie kwietnia i do dnia dzisiejszego czekam na zwrot pieniędzy. A było ich nie mało. (usunięte przez administratora) na potęgę. Ode mnie też prosili nr konta i na tym poprzestało. Tragedia

@TimeToSay

Szanowny TimeToSay, bardzo dziękujemy za wiadomość, jest ona dla nas niezmiernie ważna. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i mamy nadzieję, że w przyszłości nasze usługi będą dla Państwa bardziej zadowalające. Z wyrazami szacunku Zespół XXL Gastro

Czy w Xxlgastro International Trading Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

XXL Gastro

Szanowny/a Panie lub Pani, bardzo dziękujemy za wiadomość. Nie znane nam w firmie są takie procedery. Z wyrazami szacunku Zespół XXL Gastro

Pracowałam w firmie 4 lata z hakiem. Płaska struktura, jasności komunikacji, bez problemowy kontakt z szefami, każdy może zgłosić uwagi czy sugestie. Firma stara się na bieżąco wprowadzać nowe systemy i ułatwienia, z różnym skutkiem, ale wiadomo, kto nie próbuje ten nie idzie do przodu. Szefostwo młode, kontaktowe i sympatyczne. Zespół zgrany, wypłaty w terminie, prowizje zawsze z pewnym opóźnieniem, ale stałym więc należy przyjąć, że nie będą 30 tylko 10 kolejnego miesiąca i wtedy już wszystko się zgadza ???? Ja polecam!!! I pozdrawiam wszystkich????

Edyta
@Ania

Cztery lata to już naprawdę całkiem sporo - przez ten czas można bardzo dobrze poznać danego pracodawcę. Xxlgastro to ponoć jeden z wiodących dostawców wyposażenia gastronomii - praca w takim miejscu jest na pewno super doświadczeniem. Napomknęłaś coś o zgranym zespole. A czy pracownicy mają tam organizowane spotkania, imprezy firmowe, integracyjne?

@Ania

Szanowny Aniu, bardzo dziękujemy za wiadomość, cieszy nas taka opinia. Z wyrazami szacunku Zespół XXL Gastro

BP

Kiedyś pracowałem w tej firmie. Nie wiem jak jest teraz, ale jak pracowałem to zespół był zgrany, a atmosfera bardzo przyjacielska. Nie było problemów z szefostwem czy wypłatą. Zrezygnowałem, bo udało mi się znaleźć jeszcze lepszą ofertę, ale gdyby się nie trafiła, to pewnie bym został w xxl.

@BP

Szanowny BP, bardzo dziękujemy za wiadomość, jest ona dla nas jak miód na serce. Z wyrazami szacunku Zespół XXL Gastro

zbyszek

Niestety opinia o xxlgastro jest jak najbardziej negatywna, nie polecam tej firmy nikomu

@zbyszek

Szanowny Panie Zbyszku, bardzo dziękujemy za wiadomość, jest ona dla nas niezmiernie ważna. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i mamy nadzieję, że w przyszłości nasze usługi będą dla Pana bardziej zadowalające. Z wyrazami szacunku Zespół XXL Gastro Dear Mr Zbyszek, Thank you very much for the message, it is constructive to us. We apologize for the situation and hope that in the future our services will be more satisfying for you. Yours faithfully, XXL Gastro team

Kiedyś to było XXLGastro sp. z o.o. - które miało dość obfitą ilość opinii - negatywnych (gdyby były wątpliwości) Na dowód wystarczy przeczytać opinię poniżej - w zasadzie wyczerpuje temat : -------------- NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora) Moje zamówienie nr ORD37987 nie zostało zrealizowane. Prowadziła je Olga G. - kobieta kompletnie lub celowo nie ogarnia swych zadań. Pieniędzy z faktury korygującej na 100% zwrotu wpłaconej przeze mnie kwoty mi nie zwrócono. Termin płatności już dawno minął. Sylwia A. - która miała być księgową, a nią nie jest, gdyż - ponoć jak mówi – jest kierownikiem biura - twierdzi, że autoryzacji przelewu, który zrobiła, musi dokonać sam szef Alexander Johannes Laurentius Dekker (wątpię, iż taki w ogóle istnieje). Szef ów z kolei z różnych przyczyn tego nie robi. Dyrektor w dziale sprzedaży niejaki pan Leszek to słup neutralizujący - tylko dzwoni i ciepłym głosikiem przeprasza, oraz zapewnia, że sprawą się zajmie. Oczywiście niczego nie robi. Personel wzajemnie się chroni, mówi że niewiele może. Certyfkat w Trusted Shops mają kupiony, a pozytywne opinie są ustawkami. W opiniach w internecie aż roi się od negatywnych opinii na temat XXL Gastro. Sprawdziłam po czasie niestety. Dziś już nikt z XXL Gastro nie odbiera moich telefonów oraz nie odpisuje na miale. OSTRZEGAM! NACIĄGACZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NACIĄGACZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! źródło: https://www.google.com/maps/contrib/115400048601309427484/reviews/@52.1823455,21.0071026,17z/data=!3m1!4b1!4m3!8m2!3m1!1e1?hl=pl-PL

@Paweł

Szanowny Panie Pawle, bardzo dziękujemy za wiadomość, jest ona dla nas niezmiernie ważna. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i mamy nadzieję, że w przyszłości nasze usługi będą dla Pana bardziej zadowalające. Z wyrazami szacunku Zespół XXL Gastro Dear Mr Paweł, Thank you very much for the message, it is constructive to us. We apologize for the situation and hope that in the future our services will be more satisfying for you. Yours faithfully, XXL Gastro team

Pawel

Polecam. Płaska struktura, duży wpływ na działanie firmy, dobre możliwości rozwoju i fajni ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Xxlgastro International Trading Sp. z o.o. - Warszawa

Xxlgastro International Trading Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Domaniewska 37A lok. 324
    02-672 Warszawa

Xxlgastro International Trading Sp. z o.o.