Besamim Warszawa

Opinie o Besamim Warszawa

Tomasz

@bajda Nie rozumiem pewnej rzeczy. Co do pracy w firmie Besamim ma wygląd kogoś? Druga rzecz. Zapoznaj się z regulaminem zanim umieścisz opinię, gdyż jest w nim wyraźnie napisane, aby nie wypowiadać się o innych pracownikach w taki sposób, w jaki Ty to zrobiłeś. Jeśli mogę, to chciałbym Cię prosić, abyś swoją opinię rozszerzył chociażby o informacje na temat warunków zatrudnienia w firmie.

bajda

Besamim to (usunięte przez administratora) Szef kuchni nie potrafi sprostać wymaganiom właścicieli i nie jest pewny swojej posadki. Dlatego każdy bardziej kumaty jest wrogiem. Jego zastępca jest jeszcze lepszy bo śmieszy wyglądem i ma jeszcze większe kompleksy. Notorycznie podrywa kelnerki od których dostaje nagminnie kosza. Ci dwaj zakompleksieni panowie tworzą tam klub wzajemnej adoracji. Ciężko się tam zaklimatyzować.

piotr

Odradzam pracę na kuchni w Restauracji Besamim znajdującej się w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Bardzo dużo do powiedzenia mają tam Ukraińcy bo "szef kuchni" i jego zastępca to zakompleksione mierne kuchciki, które popierają tylko tych w których nie widzą zagrożenia.

Zostaw opinię o Besamim Warszawa - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Besamim Warszawa