Besamim Warszawa

Opinie o Besamim Warszawa

bajda

Besamim to (usunięte przez administratora) Szef kuchni nie potrafi sprostać wymaganiom właścicieli i nie jest pewny swojej posadki. Dlatego każdy bardziej kumaty jest wrogiem. Jego zastępca jest jeszcze lepszy bo śmieszy wyglądem i ma jeszcze większe kompleksy. Notorycznie podrywa kelnerki od których dostaje nagminnie kosza. Ci dwaj zakompleksieni panowie tworzą tam klub wzajemnej adoracji. Ciężko się tam zaklimatyzować.

jaki
@bajda 04.04.2018 11:16

Daj spokój podrywaczowi Tomaszowi. Ty nigdy tyle lasek mieć nie będziesz.

piotr

Odradzam pracę na kuchni w Restauracji Besamim znajdującej się w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Bardzo dużo do powiedzenia mają tam Ukraińcy bo "szef kuchni" i jego zastępca to zakompleksione mierne kuchciki, które popierają tylko tych w których nie widzą zagrożenia.

Zostaw opinię o Besamim Warszawa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Besamim Warszawa