Opinie o Interhome Grzegorz Laskowski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Interhome Grzegorz Laskowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Interhome Grzegorz Laskowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interhome Grzegorz Laskowski w Warszawa

Kasia Nowy wpis

ODRADZAM, FATALNA JAKOŚĆ USŁUG!!! Zamówiliśmy 4 pary drzwi, które miały być customizowane zgodnie z naszymi wytycznymi. Pan Grzegorz powiedział, że ma swoją manufakturę i wszystkie nasze marzenia zrealizuje z łatwością. Na wszelki wypadek, po pomiarach poprosiłam o przesłanie rysunków. Chciałam upewnić się, że podział kasetonów na drzwiach będzie odpowiedni, a drewniane półkole zostanie wbudowane w ościeżnicę tak jak sobie tego życzyłam. Pan Grzegorz średnio raz na tydzień zapewniał, że za chwilę prześle rysunki przygotowane przez technika. Oczywiście nigdy do tego nie doszło. Wątpię czy w firemce pana Grzegorza taka osoba w ogóle pracuje. Zapewniał też że drzwi są prawie gotowe, ale zawsze coś się nagle psuło w maszynach. Tak zapewnił nam dwa miesiące opóźnienia. Gdy wreszcie (po wielu awanturach) udało się zorganizować montaż, jedne z drzwi okazały się być źle pomalowane, a ościeżnice klejone w niewłaściwych miejscach. Mimo to Pan Grzegorz kazał montażystom kontynuować pracę, dopiero po moim upomnieniu powiedział że pomaluje drzwi właściwie. Tak upłynął kolejny tydzień. Niestety drzwi, które zostały zamontowane (wszystkie, nie tylko te źle pomalowane) również nie spełniały kryteriów zamówienia. W zasadzie miały niewiele wspólnego z naszym zamówieniem: zamiast dwóch kasetonów były trzy, proporcje nie zostały dostosowane do naszych sztukaterii, ościeżnice były klejone w inny sposób. Gdy poinformowałam o tym pana Grzegorza zaproponował zniżkę naszym zdaniem mocno niewspółmierną do poniesionych strat i złych doświadczeń. Uzasadniał to faktem, że drzwi są „produktem pełnowartościowym”. Panie Grzegorzu, czy jeżeli pomalowałby Pan je na żółto i wstawił w nich szyby to czy drzwi nie byłyby pełnowartościowe? Przecież wciąż pełniłyby swoją funkcję. Zapłaciliśmy tylko po to by nie mieć już nic wspólnego z tym wyjątkowo niesłownym, nieuczciwym człowiekiem. Wydaliśmy pieniądze na drzwi, które nie spełniają oczekiwań i nie są zgodne z zamówieniem. NIE POLECAM tego sprzedawcy. Kłamie w żywe oczy, jest nierzetelny i gdyby nie sytuacja rodzinna, w której się teraz znajdujemy niewątpliwie sprawa zostałaby skierowana do sądu.

Siemaeniu Nowy wpis

Ile zarabia szefowa działu reklamacji

Czy firma Interhome Grzegorz Laskowski kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Janusz bacher Nowy wpis

Który prawnik ci pomógł? Co jeśli mam wadliwy towar?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Interhome Grzegorz Laskowski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Maria

Skoro nie realizują zamówień, to czy płacą swoim ludziom?

klient

Również odradzam, niesłowność to mało powiedziane, Pan Grzegorz po prostu kłamie, brak realizacji zamówienia, przyjęta zaliczka, szkoda czasu i nerwów, dziwię się ze taka firma wciąż funkcjonuje, szukajcie innego dostawcy.

Dominika

Cześć wszystkim, nie widzę żadnych opinii od pracowników firmy. Jedynie są te od klientów. Chciałabym się koniecznie dowiedzieć czegoś odnośnie umowy na jaką można liczyć w Interhome. Czy od pierwszych dni pracy jest oferowana umowa o pracę? Czy jednak jest jakiś okres próbny?

al

to (usunięte przez administratora) nie kupujcie tutaj niczego. samemu trzeba dzwonic, a i tak nie odbiera, zwodzi co do terminu wykonania, na zamowieniu co innego a w wykonaniu co innego, drzwi nie obrobione - zostawione dziury i nie zatynkowane. PRZESTRZEGAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rozczarowany Klient

Stanowczo odradzam, kilka miesięcy opóźnienia to przesada, można przyjąć jakąś elastyczność kilka tygodni ale nie miesięcy. Radzę skorzystać z większej firmy, która dba o swoją opinię, tu jeden człowiek - "Pan Grzegorz", który zwodzi klientów ma wszystko w nosie gdy już wpłacicie pieniądze, a umowa jest tak skonstruowana, że najpierw wpłaca się zaliczkę, a przed montażem pozostałą część, po wpłacie okazuje się, że montażyści nie będą jednak jutro tylko za tydzień, a po tygodniu okazuje się, że jeszcze tydzień, później długie uniki kontaktu, przekładanie i realnie to po 2-4 miesiącach. ODRADZAM!

Niestety nie mogę polecić. Dużym minusem jest niesłowność i ciągłe przekładanie terminów. Od złożenia zamówienie mijają 4 miesiące i wciąż dziura w ścianie, mimo kilkukrotnego obiecywania dokończenia montażu :) Szkoda, zapowiadała się dobra współpraca - niestety został niesmak i nerwy. Odradzam!

Rafał

Nieprofesjonalnie, niesłownie i nieterminowo. Drzwi miały być w ciągu 7 tygodniu, po 9 tygodniach Pan Grzegorz nie jest w stanie udzielić żadnej informacji na temat wypełnienia zamówienia. Co więcej, nie można z nim się skontaktować (oczywiście zaliczkę przyjął), ponieważ za każdym razem gdy się do niego dzwoni to jest na "spotkaniu" i oddzwoni później, czego oczywiście nigdy nie robi. Szczerze odradzam, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Interhome Grzegorz Laskowski - Warszawa

Interhome Grzegorz Laskowski