Kramet Krzysztof Kraszewski

Opinie o Kramet Krzysztof Kraszewski

el_nel

Jak się nie ma kasy, to się ludzi nie zatrudnia, interes się zamyka, a nie robi dziadostwo..proste. Przedostatnią i ostatnią opinię dzieli okres ponad dwóch lat,więc to trwa?

były

Firma krzak,praca na czarno,zarobki mizerne.Warunki pracy fatalne,brud i smród.Szef to ordynus któremu wystaje z butów nie tylko słoma ale i gnój.Wypłatę płaci wtedy kiedy ma pieniądze,a jak nie ma to nie płaci i martw się sam.Zero perspektyw na poprawę.

ExKonstruktor

Nic dobrego nie mogę o tej firmie powiedzieć. Na początku miła atmosfera i niby wszystko ok, ale o wszystko trzeba walczyć. O umowę trzeba się dopraszać, mrue nigdy nie jest w terminie, to samo pensje. Zdarzają się tygodniowe opóźnienia, ale również zdarzają się 20-kilku dniowe. Szefa nic nie obchodzi sytuacja pracowników i kredytuje działalność firmy za niewypłacone pensje pracowników. Firma stale jest zadłużona i nikt nie próbuje nic z tym zrobić. Jest to kolejna wymówka szefa aby nie wypłacać pensji w terminie. Same pensje też nie są z wysokiej półki. Można nawet powiedzieć że z tej niższej. Ogólnie nie polecam nikomu.

Janek
@ExKonstruktor 06.02.2012 20:56

Odszedłem z tej firmy na emeryturę po przepracowanych tam dwudziestu latach . Opowiadasz bzdury ExKonstruktorze. Jak się nie zgadzałeś z szefem otwórz własny biznes.

Zostaw opinię o Kramet Krzysztof Kraszewski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kramet Krzysztof Kraszewski