Opinie o Softtutor Consulting Sp.k. Mirosław Wiatr i Wspólnicy w Warszawa

Softtutor Consulting Sp.k. Mirosław Wiatr i Wspólnicy
0 0 2 5 1
przeminęło z Wiatrem Nowy wpis

Firma o której nie można napisać NIC pozytywnego! Pensje ŻAŁOSNE Wymagania KOSMICZNE ( usunięte przez administratora ). Atmosfera pracy rodem z piekła!! Ludzie którzy tam zostają dłużej niż rok są desperatami którym brakuje innej alternatywy pracy. Generalnie rotacja w firmie nieustająca....i nie ma się co dziwić...każdy kto jest zdrów na umyśle i szanuje swoje wykształcenie ucieka gdzie pieprz rośnie :):)

Pomocna?
Tak27Nie

Lu

Niestety nic pozytywnego nie można powiedzieć o tej firmie, kierownicy pracują na pensjach o połowę niższych niż w innych firmach, wymagania mają jak największe korporacje a niestety jeszcze długa droga żeby firma miała dobrą markę ( w zasadzie to chyba niemożliwe). ( usunięte przez administratora )Atmosfera w biurze fatalna. Jedyny plus, że faktycznie wypłata zawsze jest na czas.

Pomocna?
Tak20Nie

Zostaw opinię o Softtutor Consulting Sp.k. Mirosław Wiatr i Wspólnicy - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie