Softtutor Consulting Sp.k. Mirosław Wiatr i Wspólnicy

Opinie o Softtutor Consulting Sp.k. Mirosław Wiatr i Wspólnicy

przeminęło z Wiatrem

Firma o której nie można napisać NIC pozytywnego! Pensje ŻAŁOSNE Wymagania KOSMICZNE ( usunięte przez administratora ). Atmosfera pracy rodem z piekła!! Ludzie którzy tam zostają dłużej niż rok są desperatami którym brakuje innej alternatywy pracy. Generalnie rotacja w firmie nieustająca....i nie ma się co dziwić...każdy kto jest zdrów na umyśle i szanuje swoje wykształcenie ucieka gdzie pieprz rośnie :):)

Lu

Niestety nic pozytywnego nie można powiedzieć o tej firmie, kierownicy pracują na pensjach o połowę niższych niż w innych firmach, wymagania mają jak największe korporacje a niestety jeszcze długa droga żeby firma miała dobrą markę ( w zasadzie to chyba niemożliwe). ( usunięte przez administratora )Atmosfera w biurze fatalna. Jedyny plus, że faktycznie wypłata zawsze jest na czas.

Zostaw opinię o Softtutor Consulting Sp.k. Mirosław Wiatr i Wspólnicy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Softtutor Consulting Sp.k. Mirosław Wiatr i Wspólnicy