counter
1 2 7 5 1
Hanna Nowy wpis

Zajrzałam na stronę internetową Kulczyński Architekt jednak niestety obecnie jest w budowie http://kulczynski.com Dlatego jeśli ktoś wie, jak obecnie przedstawia się sytuacja firmy oraz czy prowadzona jest rekrutacja to zachęcam do udzielania się na forum. W związku z tym, że jest to pracownia architektoniczna, to również przydałby się wpisy odnośnie tego, w jaki sposób sprawdzane są podczas rekrutacji umiejętności praktyczne kandydatów. Dlatego dzielcie wszystkimi niezbędnymi informacjami.

TakNie
Tobia Nowy wpis

Źle, dużo osób odchodzi zostają sami dziwni ludzie

Tak8Nie
Arek Nowy wpis

Czy naprawdę jest aż tak ciężko i źle??

TakNie
Tobia Nowy wpis

Odradzam. Wieczne problemy ze wszystkim w pracowni. Zamiast niszczarki do papieru siedzą pracownicy i rozdzierają na małe karteczki całe projekty, czasem po pół dnia i dłużej. Pan Bogdan jest ok ale ciągle go nie ma. Za to ci którzy zostają na straży są aż za nadto aroganccy i pewnie siebie. Pieniążki zazwyczaj z 2-3 a nawet 4 tygodniowym opóźnieniem, taki standard, nigdy nie wiadomo kiedy i nikt o tym nie raczy poinformować a nie radzę się pytać bo można oberwać wiązanką od zwykłej sekretarki. Praca 9h - standard pracowni ale zdarzy się i 16 i weekend. Komputery bardzo słabe, ledwo mają siłę się odwieszać. Lepiej poszukać normalnej pracy, straciłam parę miesięcy na tą pracę. Kto mądry niech się trzyma z daleka.

Tak12Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

tonsil

odradzam. Były problemy z umową (znaczne opóźnienie, dziwne zapisy, inna kasa), okazało się że nie płacili byłym pracownikom i branżystom, potem i ja dostałem wybór - 2/3 albo nic.

Tak3Nie
negative oppinion

odradzam wszystkim, kto mądry niech trzyma się z daleka od tej firmy

Tak14Nie
exit

Słaba pracownia, brak zleceń, (usunięte przez administratora), nieregularnie płaci wynagrodzenie, naciąga

Tak8Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Kulczyński Architekt Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.