Kulczyński Architekt Sp. z o.o.

Opinie o Kulczyński Architekt Sp. z o.o.

Tobia

Źle, dużo osób odchodzi zostają sami dziwni ludzie

Arek

Czy naprawdę jest aż tak ciężko i źle??

Tobia

Odradzam. Wieczne problemy ze wszystkim w pracowni. Zamiast niszczarki do papieru siedzą pracownicy i rozdzierają na małe karteczki całe projekty, czasem po pół dnia i dłużej. Pan Bogdan jest ok ale ciągle go nie ma. Za to ci którzy zostają na straży są aż za nadto aroganccy i pewnie siebie. Pieniążki zazwyczaj z 2-3 a nawet 4 tygodniowym opóźnieniem, taki standard, nigdy nie wiadomo kiedy i nikt o tym nie raczy poinformować a nie radzę się pytać bo można oberwać wiązanką od zwykłej sekretarki. Praca 9h - standard pracowni ale zdarzy się i 16 i weekend. Komputery bardzo słabe, ledwo mają siłę się odwieszać. Lepiej poszukać normalnej pracy, straciłam parę miesięcy na tą pracę. Kto mądry niech się trzyma z daleka.

tonsil

odradzam. Były problemy z umową (znaczne opóźnienie, dziwne zapisy, inna kasa), okazało się że nie płacili byłym pracownikom i branżystom, potem i ja dostałem wybór - 2/3 albo nic.

negative oppinion

odradzam wszystkim, kto mądry niech trzyma się z daleka od tej firmy

exit

Słaba pracownia, brak zleceń, (usunięte przez administratora), nieregularnie płaci wynagrodzenie, naciąga

Zostaw opinię o Kulczyński Architekt Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kulczyński Architekt Sp. z o.o.