Caring Personnel Sp. z o.o.

Opinie o Caring Personnel Sp. z o.o.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Aldona Szczepek-Jamska

Pracownik firmy - Specjalista ds. rekrutacji

27.07.2023 09:07

Czym zajmuje się Państwa firma?

Aldona Szczepek-Jamskaikona wywiad

Jesteśmy agencją zatrudnienia rekrutującą pracowników do opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Rekrutujemy personel opiekuńczy na terenie całej Polski. Główna siedziba Caring Personnel znajduje się w Warszawie, a wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z nami zapraszamy do naszych oddziałów rekrutacyjnych w: Toruniu, Sosnowcu i Skarżysku-Kamiennej.

Jak wyglądały początki Państwa firmy?

Aldona Szczepek-Jamskaikona wywiad

Naszą firmę założyliśmy w 2016 roku, natomiast jej geneza sięga dalej. Potrzeba wsparcia naszych bliskich skłoniła nas do refleksji nad sytuacją osób starszych, którzy z wiekiem potrzebują coraz większej pomocy w życiu codziennym. Seniorzy chcą zazwyczaj pozostać w swoich domach tak długo, jak to możliwe. Ich krewni nie zawsze są w stanie zapewnić im codzienną pomoc, ponieważ pracują, mają rodziny, dzieci, o które muszą się troszczyć, a w konsekwencji brakuje im czasu na pogodzenie wszystkich obowiązków i zaspokojenie potrzeb każdego członka rodziny. Dzięki koncepcji opieki domowej, seniorzy wymagający wsparcia mogą pozostać w swoich domach, a osoby chętnie udzielające pomocy innym i lubiące pracować z ludźmi, mogą się spełniać w pracy opiekuna, która jest pracą nie tylko bardzo odpowiedzialną, ale i kluczową w obliczu zmian i wyzwań związanych ze starzeniem się społeczeństw.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Aldona Szczepek-Jamskaikona wywiad

Od początku istnienia naszej organizacji zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które kochają ludzi, są chętne do udzielania im pomocy i spędzania z nimi czasu. Nasze plany są pod tym względem niezmienne również na kolejne lata. Poszukujemy osób, które w pracy z ludźmi kierują się zdrowym rozsądkiem i sercem, to ważniejsze niż posiadanie ściśle określonej wiedzy medycznej.

Jakich pracowników głównie Państwo poszukujecie?

Aldona Szczepek-Jamskaikona wywiad

Rekrutujemy przez cały rok na bieżąco personel opiekuńczy, ale co pewien czas, zależnie od potrzeb naszej organizacji, poszukujemy również pracowników biurowych. Każdego, kto jest zainteresowany współpracą z nami, zachęcamy do kontaktu oraz odwiedzania naszej strony, konta Facebook i Instagram w celu zapoznania się z profilem naszej firmy. Każda aplikacja jest rozpatrywana i nie pozostaje bez odzewu.

Jak wygląda proces rekrutacji opiekunów?

Aldona Szczepek-Jamskaikona wywiad

Nasz proces rekrutacji personelu opiekuńczego odbywa się w kilku krokach. Pierwszym z nich jest rozmowa, podczas której rekruter uzyskuje kluczowe informacje na temat kandydata. Drugi etap to test językowy, który stanowi ważne kryterium podczas poszukiwania zleceń. Następnie z opiekunem(-ką) przeprowadzany jest wywiad dotyczący jego/jej kwalifikacji, doświadczenia zawodowego i oczekiwań dotyczących miejsca pracy. Wtedy też kandydat przekazuje odpowiednią dokumentację. Gdy kandydat przejdzie pomyślnie przez te etapy, wybieramy dla niego zlecenie w Niemczech i nawiązujemy współpracę.

Czy w tej pracy konieczna jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego?

Aldona Szczepek-Jamskaikona wywiad

W przypadku większości naszych zleceń w Niemczech wystarczy komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Jego znajomość jest istotna ze względu na swobodę realizacji zadań w miejscu pracy, rozumienie potrzeb osoby podopiecznej i wynikający z tego komfort opiekunów.

Kto podejmuje decyzje o zatrudnieniu opiekuna?

Aldona Szczepek-Jamskaikona wywiad

To nasza firma podejmuje decyzję o zatrudnieniu aplikującej osoby w zakresie współpracy z nami. Podczas poszukiwania zlecenia zawsze uwzględniamy oczekiwania naszego personelu dot. warunków na miejscu pracy. Czasami zdarza się, że rodzina w Niemczech pyta o możliwość wcześniejszej rozmowy z opiekunem(-ką), wtedy organizujemy połączenie telefoniczne – oczywiście za zgodą opiekuna(-ki). Nie ma potrzeby przygotowania się do takiej rozmowy, gdyż są to zazwyczaj proste pogawędki w celu zapoznania się przed wyjazdem na zlecenie. Nasi klienci najczęściej ufają naszym rekomendacjom i decydują się na poleconą przez nas osobę bez wcześniejszej rozmowy telefonicznej.

Czy opiekun ma jakiś wpływ na to, jakie zlecenie dostanie?

Aldona Szczepek-Jamskaikona wywiad

Jak wspomniałam wcześniej, zawsze uwzględniamy oczekiwania naszego personelu dotyczące warunków na miejscu pracy i każda współpracująca z nami osoba ma wpływ na to, na które zlecenie zostanie wysłana. Dopasowanie kwalifikacji i doświadczenia personelu do miejsca pracy jest kluczowe, dlatego podczas przedstawiania oferty prowadzimy szczegółowe rozmowy, a opiekun(ka) sam(a) wybiera odpowiednie dla siebie miejsce, żeby czuć się pewnie i komfortowo. Zatajanie informacji lub wysyłanie personelu na źle dobrane zlecenie nie ma najmniejszego sensu.

Czy pracownik ubezpieczony jest w Polsce, czy w Niemczech?

Aldona Szczepek-Jamskaikona wywiad

W Caring Personnel każdy(-a) opiekun(ka) może sam(a) zadecydować, czy będzie ubezpieczony(-a) w Polsce czy w Niemczech. Dla każdej osoby, która zdecydowała się na model ubezpieczenia w Polsce, odprowadzamy regularnie wszystkie obowiązkowe składki ZUS, co ma wpływ na wysokość przyszłej emerytury oraz umożliwia naszym pracownikom korzystanie z opieki zdrowotnej na terenie Niemiec w ramach publicznego systemu opieki zdrowotnej. Jeśli opiekun(ka) zdecyduje się na tzw. model niemiecki, to ubezpieczenie emerytalno-zdrowotne będziemy odprowadzać do Niemiec. Ubezpieczenie obejmuje cały okres zlecenia. Każda ubezpieczona osoba otrzyma niemiecką kartę ubezpieczeniową, uprawniającą do korzystania z usług medycznych w Niemczech. Ponadto – co nie jest standardem na rynku – dla każdej zatrudnionej przez nas osoby wykupujemy dodatkowo prywatną polisę ubezpieczeniową.

Czy firma wyrabia kartę EKUZ?

Aldona Szczepek-Jamskaikona wywiad

Dla naszych opiekunek i opiekunów, które ubezpieczamy w Narodowym Funduszu Zdrowia, wyrabiamy kartę EKUZ po potwierdzeniu przez ZUS formularza A1. Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego jest potwierdzeniem prawa do bezpłatnego leczenia na zleceniu w Niemczech w ramach publicznego systemu opieki zdrowotnej. Podkreślam ponownie, że dla każdej zatrudnionej w Caring Personnel osoby wykupujemy prywatną polisę ubezpieczeniową na cały okres zlecenia w Niemczech od dnia wyjazdu z Polski do dnia powrotu włącznie.

W jaki sposób firma sprawdza miejsce zlecenia i to, jakie warunki panują w domu?

Aldona Szczepek-Jamskaikona wywiad

Jeśli dojdzie do sytuacji, w której warunki mieszkaniowe są poniżej ogólnie przyjętych norm, to opiekun(ka) oczywiście może, a nawet powinien(-na) zgłosić to do swojego koordynatora, żebyśmy mogli jak najszybciej zareagować i szukać rozwiązania. Od 2016 roku rozwijamy sieć naszych kooperantów na terenie całych Niemiec, dzięki czemu mamy dostęp do sprawdzonych zleceń. Wszyscy nasi partnerzy w Niemczech działają w branży opiekuńczej od wielu lat i sprawdzają dla naszych opiekunek i opiekunów miejsca pracy w swoim regionie.

Jak wygląda wsparcie koordynatora w Niemczech?

Aldona Szczepek-Jamskaikona wywiad

Współpracujemy z koordynatorami w Niemczech, którzy działają przede wszystkim regionalnie i w razie potrzeby mogą szybko pojawić się na miejscu zlecenia. Niektórzy nasi partnerzy mają w standardzie regularnie odwiedzać klientów i przyjeżdżają na miejsce pracy, aby poznać opiekuna(-kę).

Czy firma pokrywa koszty wyjazdu do Niemiec i powrotu?

Aldona Szczepek-Jamskaikona wywiad

Zajmujemy się kompleksową organizacją przejazdów naszego personelu na zlecenie w Niemczech i z powrotem, a nasi opiekunowie nie ponoszą w związku z tym żadnych kosztów. Najczęściej opiekunowie decydują się na transport z miejsca zamieszkania w Polsce (lub innego wskazanego) bezpośrednio do miejsca zamieszkania osoby podopiecznej w Niemczech. Jeśli opiekun(ka) woli jechać autokarem, to rodzina w Niemczech zapewnia transfer z/do dworca. Każdy pracownik sam decyduje o tym, czy będzie podróżować busem, czy autokarem.

Czy jeśli opiekun zakończy zlecenie, to czy jest mu proponowana kolejna praca?

Aldona Szczepek-Jamskaikona wywiad

Dzięki odpowiedniemu dobieraniu zleceń opiekunowie decydują się najczęściej wracać do tej samej rodziny. Wtedy ustalamy wspólnie z opiekunem(-ką) termin oraz okres powrotu i szukamy odpowiednio zmiennika(-czki). Jeśli natomiast opiekun(ka) preferuje zmianę miejsca pracy, to szukamy nowego zlecenia, które odpowiada jego/jej oczekiwaniom i dyspozycyjności.

Jak wygląda kwestia otrzymywania referencji od pracodawców?

Aldona Szczepek-Jamskaikona wywiad

Dla naszych opiekunek i opiekunów mamy przygotowany profesjonalny formularz Caring Personnel. Wiemy, jak ważne są referencje, dlatego nasi klienci otrzymują taki formularz referencyjny co miesiąc. Każda rodzina w Niemczech może zatem udzielić w ten sposób referencji. Mile widziane są oczywiście również indywidualnie napisane opinie i świadectwa. Referencje i podziękowania świadczą nie tylko o wdzięczności rodzin podopiecznych, ale są przede wszystkim potwierdzeniem umiejętności i doświadczenia opiekunów. Pozytywne opinie pomagają wyróżnić się spośród innych kandydatów, przez co opiekun(ka) ma większą szansę na znalezienie atrakcyjnych ofert pracy.

Czy opiekunowie mogą liczyć na jakieś premie lub bonusy?

Aldona Szczepek-Jamskaikona wywiad

Tak, oczywiście. W Caring Personnel opiekunowie mogą liczyć na dodatkowe wynagrodzenie w postaci premii oraz innych dodatków finansowych przez cały rok. Bardzo atrakcyjne dodatki wypłacamy za pracę w okresie Wielkiej Nocy, Bożego Narodzenia oraz latem. Ponadto, nasi stali pracownicy zarabiają przez cały rok więcej, bo honorujemy ich lojalność w postaci premii lojalnościowej. Gwarantujemy również bonusy za polecenie naszej agencji innym opiekunom oraz rodzinom w Niemczech. Tak więc zapraszamy gorąco do współpracy z nami i tym samym korzystania z wszystkich benefitów naszej firmy.

Jadwiga Czaja

Pracowałam z w firmie Caring Personel 3 lata,byłam bardzo zadowolona ,poleciłam ją mojej kuzynce i ona jest z nimi już 5 lat .Z przyczyn osobistych musiałam zawiesić moje wyjazdy do pracy .Teraz znowu mogę wyjechać do pracy i pierwszy telefon jaki wykonałam był do mojej firmy Caring Personel.

@Jadwiga Czaja

Witam, a ten staż prowadzonej współpracy wpływa na cokolwiek?3 lata lub też 5 to faktycznie sporo czasu. Mimo wszystko obsługa będzie i tak identyczna a zlecenie jakie się trafi to w teorii loteria? Bywały jakieś problemy na przestrzeni takiego czasu?

Helena Józefowska

Współpracowałam z Carinng Personel z Sosnowca.Rzeczowa współpraca.Koordynatorki pomocne.Wypłata na czas.W razie problemów natychmiastowa pomoc.

W Caring Personnel opiekunowie mogą liczyć na dodatkowe wynagrodzenie w postaci premii oraz innych dodatków finansowych przez cały rok. Bardzo atrakcyjne dodatki wypłacamy za pracę w okresie Wielkiej Nocy, Bożego Narodzenia oraz latem. Ponadto nasi stali pracownicy zarabiają przez cały rok więcej, bo honorujemy ich lojalność w postaci premii lojalnościowej. Gwarantujemy również bonusy za polecenie naszej agencji innym opiekunom oraz rodzinom w Niemczech. W Caring Personnel współpracujemy od lat z Koordynatorami, na których doświadczeniu mogą polegać Opiekunowie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy gorąco do współpracy z nami i tym samym korzystania z wszystkich benefitów naszej firmy.

Krzysztof Drost

Będąc obiektywnym w swojej ocenie co chodzi o firmę Caring Personnel z Sosnowca z tą firmą wyjechałem po raz pierwszy. Jestem opiekunem osób starszych od ośmiu lat i jest to moja trzecia firma z którą zawarłem umowę. Cóż mogę powiedzieć na dzień dzisiejszy! Praktycznie nic, z tego względu że wspaniałych ludzi poznaje się wtedy kiedy jest źle, bo jeśli jest dobrze, to wiadomo nie trzeba się w nic angażować. Przejdźmy teraz do moich doświadczeń z firmą Caring Personnel. Mam przesympatyczną koordynatorkę, Panią Victorię. Przez wszystkie lata mojej pracy jest to pierwsza osoba, kobieta z którą tak serdecznie się rozmawia, przynajmniej co chodzi o mnie. Wypłaty: Wypłatę, bo to była moja pierwsza otrzymałem na czas i zgodnie z umową. Zlecenie: Co chodzi o zlecenie na wyjazd do opieki i moje oczekiwanie sprawdziło się w 100% Z poprzednich firm między innymi A&J Partners dostawałem coraz gorsze zlecenia, lub wcale oczekując na wyjazd po trzy, lub cztery miesiące. Przechodząc do meritum. Jak na razie bardzo jestem zadowolony przede wszystkim z Pani Victorii, mojej koordynatorki i zachęcam do kontaktu z tą firmą jeśli ktoś chce podjąć pracę w opiece. Również chcę nadmienić że jest możliwość zawarcia jednej z dwóch umów. Tzn. Umowa Polska, lub umowa Niemiecka. Pozdrawiam Krzysztof Drost.

Oki
@Krzysztof Drost

Podoba mi się

Zadowolona

Polecam tę firmę. Wszystko w tej firmie dobrze zorganizowane. Koordynatorki pomocne, wysłuchają i doradzą w razie problemów. Pod telefonem lub sms. Transport super zorganizowany. Wypłaty bezproblemowe i na czas. Nad wszystkim czuwa profesjonalny w swojej pracy szef firmy Caring Personel Sp. Z o.o. warszawa. To cieszy, bardzo cieszy.

Gosia

Firma warta polecenia

Jadwiga Czaja

paula

Potwierdzam :)

I Kobylinska Nowy wpis

Caring Persoonel Sp. z o. o. to rzetelna Firma. Z tą Firmą wyjechałam po raz piąty i jestem bardzo zadowolona. Zlecenia są sprawdzone i zgodne z ofertą. Moja Pani koordynator Wiktoria to osoba kompetentna i życzliwa przedstawia ofety przejrzście i doradza można na niej w stu procentach polegać. Pan W Bielecki również bardzo pomocny konkretny człowiek można na nim polegać. Pan Adrian świetnie organizuje przejazdy. Wypłata zawsze na czas dodatki również. Cały Zespół Caring Persoonel oceniam na 5 z plusem i z całego serca polecam. W tej Firmie wszystko jest dopięte na ostatni guzik????????

Mańka Nowy wpis

Warunki finansowe takie jak system premiowania dla pracowników wewnętrznych już w zeszłym roku były poruszane ale co o samej pracy można napisać? także widziałam tamta ofertę do administracji i ciekawa jestem kiedy będą mieli zamiar jeszcze kogoś szukać? jaka jest teraz atmosfera w biurze? i czy macie już możliwość na pracę zdalna?

Witam, a na zastępstwie ktoś może był? Czy wtedy warunki pracy są całkowicie niezmienne? teraz gdy przeglądam bieżące oferty zauważyłam, że widnieje taka kategoria. To są wtedy jednorazowe zlecenia? Czy warto w ten sposób spróbować?

IP

Witam, byłam już kilka razy na zastępstwie. Zawsze na dobrych warunkach pracy. Co Pani rozumie przez całkowicie niezmienne warunki pracy? Oferty są różne. Są to jednorazowe zlecenia, oczywiście można wrócić, uzgadniajac to z agentura.

xxx
@IP

Tylko chyba nie można mieć pewności, że zlecenie będzie na nowo dostępne? czy w tych wspomnianych ustaleniach chodzi o to, że można się zgłosić na ochotnika jeszcze przed publikacja kolejnej oferty? skontaktują się ze mną?

IP Nowy wpis
@xxx

Oczywiście można się w agenturze zgłosić jako chętny do pracy i podać termin, kiedy byłoby się wolnym. Koordynatorka będzie się oczywiście z panią kontaktować.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Caring Personnel Sp. z o.o. na stanowisko Opiekunka do samotnej seniorki uczęszczającej do Tagespflege? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Helena Józefowska

Beata

Też polecam!

Iza
@Helena Józefowska

Wypłata na czas to raczej powinna być, a jaka? To jest ciekawsza kwestia chyba moim zdaniem :)

Aneta
@Beata

A macie ogólnie jakiś system premiowy tutaj? W sumie szukam pracy, ale też chciałabym aby była możliwość zarabiania coraz większych pieniędzy.

Wioletta
@Helena Józefowska

Zgadzam sie z pozytywna ocena Firmy Carring Personel ze Sosnowca. Firma naprawde warta polecenia. Pranie koordynatorki wspaniale i bardzo sympatyczne. Mozna liczyc na zrozumienie i pomoc. Bardzo mili podopieczni. Wszystko dobrze zorganizowane. Pranie koordynatorki dzwonila,interesuja sie czy wszystko w porzadku.Wyplaty sa regularnie.Mozna liczyc na premie. Jako pracownica jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy.

@Wioletta

O właśnie te premie, od roku nikt poprzedniej pani nie odpowiedział czyli jakie te premie są? i czy one od zawsze przysługują? Jak długo już współpracujesz? Od zawsze te same osoby koordynują? Jakieś zmiany zachodzą w warunkach?

Danuta

Ja od jakiegoś czasu jestem pod opieką Pani Asi z Torunia i jestem bardzo zadowolona nie tylko z samego zlecenia, ale także z całokształtu opieki. Każdy ma tutaj swojego koordynatora, który załatwia wszystko w firmie. Mam kilkuletnie doświadczenie i pracowałam już w kilku agencjach i śmiało polecam firmę jak i samą Panią Asię do kontaktu :)

@Danuta

Dzień dobry. Ja osobiście nie mam jeszcze żadnego doświadczenia w tym zakresie. Dopiero przyglądam się agencjom. Czy zlecenia mimo wszystko są porównywalne? I dostosowane do osób, które jeszcze nie miały z taka praca styczności? Co do koordynatora to czy mogę zatem sobie wybrać, jeśli Pani przykładowo kogoś poleca? Pozdrawiam

Dzień dobry, w Caring Personnel proponujemy zlecenia na podstawie wywiadu rekrutacyjnego oraz możliwości i umiejętności Osoby zgłaszającej się do pracy. Istnieje u nas oczywiście możliwość dobrania Pani/Panu wybranego Koordynatora.

Izabela

Jestem opiekunką osób starszych od szeregu lat. O współpracy z Caring Personnel Sp. z o.o.mogę napisać, że jest wzorcowa. Wywiad dotyczący podopiecznych jest pełny i zgodny ze stanem faktycznym- ilekroć wyjeżdżałam do Niemiec do pracy oczekiwały mnie warunki zgodne z zapowiadanymi. Doskonała komunikacja z koordynatorami- są ogólnie dostępni, otwarci, przychylni podległemu pracownikowi, błyskawicznie rozwiązują ewentualne problemy, które w naszej pracy są nieuniknione. Dobra organizacja wyjazdów i powrotu do kraju. Wypłata zawsze w terminie. Biorąc pod uwagę własne doświadczenie z innymi firmami mogę Caring Personnel Sp. z o.o. polecić. Pozdrawiam.

@Izabela

Witam Panią, dziękuję za opinię. Pierwszy raz decyduję się na taki wyjazd, widzę także że jest pani na bieżąco. Interesują mnie te wspomniane problemy… O jakich przykładowych może być mowa? Czy dochodziło kiedyś do czegoś takiego, że opiekunka musiała zostać przeniesiona? Zdarza się też, że całkiem traci pracę? Na co trzeba uważać? Pozdrawiam

Czy w firmie Caring Personnel Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Specjalista Ds. Rekrutacji, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

W Caring Personnel praktykujemy przyznawanie premii kwartalnych, a dzięki przejrzystym kryteriom premiowania każdy Specjalista ds. Rekrutacji jest w stanie sam obliczyć swoją premię. Ponadto naszym stałym, lojalnym pracownikom wypłacamy co roku premie uznaniowe.

@Caring Personnel Sp. z o.o.

Czy w tym przypadku nazewnictwo odnośnie stanowiska nie ma znaczenia? Widzę, że w tym przypadku użyto określenia „Rekrutacji” a jest jeszcze dostępne właśnie ogłoszenie dla „Administracji”, zasady są identyczne? Te wspomniane premie uznaniowe ciekawią, jakie przykładowe wyniki są uznawane? Nie ma progów maksymalnych?

Nasi pracownicy z działu administracji są również objęci systemem premiowana. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane pracą w charakterze Specjalisty ds. Administracji, aktualnie prowadzimy rekrutację do naszego biura w Toruniu.

@Caring Personnel Sp. z o.o.

W mile widzianych jest wpisane doświadczenie na podobnym stanowisku. czy to jakkolwiek wpływa na późniejszą oferowaną stawkę czy jednak jest ona ustalana dość sztywno? Będzie to przewaga nad pozostałymi kandydatami? Czy cos jeszcze byłoby istotne? Podkreślona była tez umiejętność pracy pod presją czasu. Jak często do takich sytuacji dochodzi?

Doświadczenie oraz kompetencje kandydatów należą do czynników, które są brane pod uwagę podczas selekcji oraz rozmów kwalifikacyjnych, w trakcie których odpowiemy na wszystkie pytania aplikujących. Osoby zainteresowane współpracą z Caring Personnel oraz spełniające kryteria prosimy o przesłanie swojego CV.

Krzysztof Drost

Oki
@Krzysztof Drost

Podoba mi się

Magda

Pracowałąm w firmie i bardzo dobrze wspominam współprace.Wszystko bardzo dobrze zorganizowane, umowy czytelne , wypłata na czas, telefony które dostałam zawsze były dostępne ( nie tak jak w innych firmach jak człowiek potrzebje pomocy czy chce o cos ważnego zapytać to nie ma do kogo się zwrócić)Opis zawsze zgadzał się ze stanem faktycznym, zawsze można porozmawiać ze zmienniczką, nigdy mi sie nie zdarzyło inaczej.Naprawde szczerze polecam i zawsze chętnie wracam gdy tylko mam możliwość wyjazdu.

Angelika B
@Magda

Potwierdzam wszystko co pani pisze. Ja też pracowałam z caring personel w 2022 r a potem koleżanka zamowila mnie zeby zmienić firme i zle na tym wyszłam. Od 7 miesięcy znowu pracuje z caring i z czystym sumieniem polecam te firme. Odbieraja telefony, zlecenia się zgadzaja, przed wyjazdem mozna porozmawiać z opiekunkom na miejscu. Naprawde się staraja i mozna im zaufac

Kacper

Witam, czy firma opalaca busa? Jak z ubezpieczeniem? Zależy mi na legalnym zatrudnieniu.

@Kacper

Dzień dobry, oczywiście firma Caring Personnel opłaca Pana przejazd, zajmuje się tym nasz Logistyk. Opiekunki i Opiekunowi, którzy z nami współpracują są legalnie zatrudnieni, to Państwo decydują czy mamy opłacić za każdy przepracowany miesiąc pracy składki w Polsce czy w Niemczech. Występujemy o kartę ubezpieczeniową, dodatkowo każdy otrzymuje prywatne ubezpieczenie ERGO - już od momentu rozpoczęcia podroży na zlecenie.

Kacper
@Caring Personnel Sp. z o.o.

Rozumiem, dziękuję. Proszę jeszcze mi odpowiedzieć czy macie dużo zleceń, dla mężczyzn też?

@Kacper

Oczywiście mamy też zlecenia dla Opiekunów w różnych rejonach Niemiec. Zapraszam na nasza stronę internetową: https://caringpersonnel.pl/oferty-pracy/.

bozena

nie pisalam dlugo opini bo czasu zawsze malo, ale jestem tak zadowolona ze w koncu musze! wyjezdzam z caring personel od ponad 2 lat, mam super koordynatorke, zlecenia sie zgadzaja a pan oktawian zawsze zamawia mojego ulubionego busa. ostatnio bylam pare razy u lekarza w niemczech to koordynatorka pomagala mi rozmawiac z lekarzami i tlumaczyla jak czegos nie rozumialam. jestem naprawde zadowolona i czuje sie z ta firma bezpiecznie. firma godna polecenia

Ewa,Bydgoszcz
@bozena

Witaj! Zastanwiam się czy się zgłosić do tej firmy, byłaś u lekarza na zleceniu, powiedz maja jakies prywatje ubezpieczenie, czy ekuz daja?

bozena
@Ewa,Bydgoszcz

ja ostatni na ekuz bylam, ale robia mi zawsze tez dodatkowo prywatne ubezpieczenie ergo

Ewa,Bydgoszcz
@bozena

Dziekuje, że mi odpisałas. Masz racje, bezpieczeństwo to podstawa, powiesz mi o kogo mam pytać jako koordynator? Jezeli to nie problem, jak ta pani jest pomocna to z nią będę chciala rozmawiać.

Zadowolona

opiekunka
@Zadowolona

Naprawdę?wpis wykonany przez kogos z biura zapewne,a ja mam inne doświadczenia z nimi,niedobre,koordynatorka nieszczera,probujaca nieudolnie manipulować ludzmi,nikomu nie polecam współpracy z ta agencją,zatajaja prawdę o zleceniach

Agnieszka
@opiekunka

Gorzkie słowa, a co konkretnie robiła koordynatorka że tak to określasz, jakie podejście do ludzi miała? No i o co chodzi z tym zatajaniem prawdy - jakaś informacja nie została ci przekazana czy co?

Opiekunka
@Zadowolona

Pochwal się jeszcze ile zapłacili ci za dzień przyjazdu na zlecenie skoro tak super działają

Agnieszka
@Opiekunka

No to może ty powiesz ile? No bo widać że masz odmienne zdanie a ja już sama nie wiem co myśleć.

Stasia
@opiekunka

Ja mam odmienne doświadczenia. Nieraz miałam okazję rozmawiać ze zmienniczką przed przyjęciem oferty, gdyby chcieli coś zataić nie umożliwialiby takich rozmów.

@Stasia

te zależy pewnie od podejścia zmienniczki, jak wiadomo każdy może mieć inny próg akceptowalności co do pewnych spraw. I do teraz zastanawiam się co mogło się kryć a tą "prawdą" o zleceniach... jakie wszystkie warunki należy znać, żeby jechać ze spokojem?

Opiekunka
@Emilia

Zmienniczka zeby przed czasem zjechać ze zlecenia,na co zezwoliła firma zataila istotny dla mnie fakt-to ze demencyjny podopieczny co noc urzadzal sobie wędrówki po całym domu,otwierał okna,balkon,schodził do piwnicy.....informacje te zataila zmienniczka jak i również firma. Nie widziali w tym problemu kiedy zgłaszałam,ich zdaniem jak i rodziny nie trzeba było wstawać w nocy do podopiecznego,mógł sobie chodzić,błądzić itd.a wszystko niestety rozgrywało się o pieniadze zeby czasem nie trzeba było więcej zapłacić opiekunce za wstawanie w nocy.Nie wyobrażam sobie nie wstać i nie zaprowadzić do łóżka błądzącego po domu podopiecznego.

@Opiekunka

A co w takim przypadku z odpowiedzialnością? Skoro każdy o tym wie a Pani była wtedy w nocy tylko i podopiecznemu stałaby się jakaś krzywda? jakie konsekwencje z tego mogą wynikać, jest wgl o tym jakaś wzmianka na umowie?

Gosia

Firma warta polecenia

Czy pracownicy Caring Personnel Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Dwa tygodnie temu wróciłam ze zlecenia z Caring Personnel i z czystym sumieniem mogę napisac, ze ta firma zasluzylam na zaufanie i polecenie. Jestem bardzo zadowolona i ciesze się, ze pani a autobusie mi ich polecila…. Dziekuje Bogusiu! Na początku balam sie bo to bym mój pierwszy wyjazd z nimi. Spodobalo mi sie, ze przedstawili mi zlecenie bardzo sczegolowo i mogłam rozmawiać z opiekunka na miejscu. Wszystko co mi powiedzieli sie zgadzalo, mogłam nawet jechać moim ulubionym przewoznikiem, na co moja była firma się nie godzila. Rodzina przyjela mnie bardzo serdecznie, już w pierszym tygodniu zabrali mnie nawet na wycieczke ???? Ciesze się, ze odwazylam się zmienić firme, bo w caring personnel mam dużo więcej kontaktu z koordynatorka, wynagrodzenie się zgadzalo no i rodzina trafila mi się naprawdę cudowna. Oby tak dalej!

KAZEK

Wypłata na czas ,fajni kordynatorzy ,jest firma spoko ,nie ma czego sie przyczepić ,Pozdrawiam

Zosia

Długi czas nigdzie nie wyjazdzalam z poowodow rodzinnych przez co bardzo sie stresowalam gdy przyszedl czas na kolejny wyjazd. Na szczescie koordynatorka (pozdrawiam) sprawila, ze wyjazd nie byl juz taki straszny po tym czasie. rozumiala mnie i czulam ze w trakcie zlecenia jestem wspierana. Warunki umowy sa zadowalajace a firma jest bardzo solidna. Kolejny wyjazd planuje z caring personnel!

Małgorzata

Jestem teraz na 3 wyjeździe z ta firma i daje 5 na 5 gwiazdek -oby tak dalej! Zaskoczyli mnie tym, że koordynatorki utrzymują bliski kontakt z opiekunkami. A rzadko się to zdarza, często firmy nie wnikaja w samopoczucie pracownikow a tu czuje, ze firma o mnie dba. Zawsze na wszystkie pytania otrzymałam odpowiedzi a nieścisłości bądź sporne kwestie udawało się rozwiązywać. Nawet jako opiekunka sama czuje się zaopiekowana, polecam bardzo każdej opiekunce, która nie chce być tylko numerkiem w firmie.

Halina

Ja podawałam dane, gdy przyjęłam konkretną ofertę, nic na "zapas". Jak coś nas niepokoi to trzeba pytać, a nie żalić się ja forum. Koordynatorki bardzo ludzkie i życiowe, da się z nimi dogadac. Ja polecam.

Jan

Nie polecam tu pracy! Dzwonię nie mogę się doprosić od administracji dokumentów. Są mi pilnie potrzebne, od kilkunastu dni jestem zbywany. Jakaś kpina, nie polecam tej firmy 0 profesjonalnego podejścia!

Józef

Moze miales za wielkie wymagania jak tylko 1 oferte byli w stanie przedstawic? Jka czlowiekowi zalezy na pracy to sam tez dzwoni. Jezdze do Niemiec 10 lat i nie rozumiem takich zali na forum.

Waldemar Bielecki
@Jan

Szanowny Panie, profesjonalne podejście polega też na tym, że nie oczernia się firmy, w której się pracuje. Profesjonalizm to wypowiadanie się z podaniem swoich prawdziwych danych, a nie chowanie za anonimowym nickiem. Jeżeli chce Pan uzyskać jakieś dokumenty, to w umowie, jeśli faktycznie jest lub był Pan pracownikiem/zleceniobiorcą podane są dane kontaktowe: administracja@caringpersonnel.pl proszę wysłać stosowne zapotrzebowanie, a jeśli będzie to w naszych kompetencjach, to otrzyma Pan odpowiedź i stosowny dokument. Kontakt telefoniczny z nami powinien służyć do zasięgnięcia informacji ogólnych. a nie składania wniosków o dokumenty lub zaświadczenia. Na koniec inna rzecz, jeśli ktokolwiek chce podejmować decyzję na postawie opinii zamieszczanych na gowork.pl, przynajmniej jeśli chodzi o opinie na temat Caring Personnel, to zwracam uwagę, że wątek tej firmy został założony wbrew woli osób reprezentujących ten podmiot, a opinie w znacznej części, zapewne jak większość opinii na tym forum, są fabrykowane. W przypadku opinii na temat Caring Personnel na gowork.pl należy brać pod uwagę, że gowork działa w dwóch obszarach - podmiotu udostępniającego forum do opiniowania, ale też jako bezpośrednio konkurent Caring Personnel. Polecam zapoznać się z opiniami na temat gowork,pl zamieszczanymi na goworkl.pl - dla mnie jako osoby, dla której takie określenia jak stronniczość czy obiektywizm, mają znaczenie i wartość, jest to jednoznaczne wskazanie na to, jak traktować wypowiedzi na tym forum. Z poważaniem Waldemar Bielecki

opiekunka
@Waldemar Bielecki

Wnioskując z Pana wpisu wynika,że te pochlebne opinie również mogą być spreparowane,skoro twierdzi pan ze każdy może napisać co chce ,czy jest Pan stronniczy teraz?I twierdzi że te zle opinie są preparowane,ale te dobre to już są prawdziwe?

Opiekun
@opiekunka

Nie trzeba być specjalista od fizyki kwantowej żeby rozumiec ze konkurencja/automaty nie maja zadnego celu w preparowaniu pozytywnych opinii. A o nich tutaj mowa. Znam ta firme od jakiegos już czasu, wszystko jest na prawde ok. Kontakt dobry, skladki niekombinowane, zlecenia w porzadku, wyplata na czas. Czego chciec wiecej

Firma Caring Personnel Sp. z o.o. rekrutuje właśnie na stanowisko Opiekun. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Marzena R.

Oczywiście, ze warto, uczciwa firma.

Emilia

W jaki sposób można to sprawdzić?

Zostaw merytoryczną opinię o Caring Personnel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Caring Personnel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Caring Personnel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caring Personnel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 20 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Caring Personnel Sp. z o.o.