Caring Personnel Sp. z o.o.

Opinie o Caring Personnel Sp. z o.o.

Planuję aplikować na stanowisko Opiekunka Osób Starszych do firmy Caring Personnel Sp. z o.o.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Marzena R.

Najlepiej zadzwonić i koordynator poprowadzi cie krok po kroku. W skrócie najpierw krótka rozmowa o twoim doświadczeniu i oczekiwaniach. Później formularz i oferta pracy i podpisanie umowy. Firma jest sprawdzona i wypłacalna, a długo szukałam firmy, która odpowiada mi w 100%

Urszula
@Marzena R.

A za co sobie ich cenisz najbardziej? Odpowiada Ci to, co oferują? Daleko wyjeżdżasz?

@Urszula

Cenię sobie współpracę z nimi za to, że zawsze można liczyć na pomoc, moje koordynator zawsze odbiera ode mnie telefon, niczym nie musze się martwić: przejazdy mam załatwione i opłacone, wypłata często przed czasem. Zlecenie zawsze rzetelnie przedstawione, a to też bardzo ważne.

Urszula
@Marzena R.

No to bardzo fajnie to brzmi w takim razie :) A podpowiesz czy to praca ciężka psychicznie czy może każdy da sobie radę? Bo tak szczerze to się zastanawiam nad tym zawodem, ale zawsze mam jakieś ALE :)

@Urszula

Mi praca bardzo odpowiada, mam wyznaczoną długość zlecenia, wiem jak długo będę poza domem i wiem jak długi planuję urlop. Co najlepsze (jeżdżę od dłuższego czasu do jednej rodziny) firma dopasowuje zmienniczki pod moją dyspozycyjność (ostatnio byłam w Polsce tylko miesiąc, wcześniej 6 tygodni). Widać, ze zależy im, żeby zarówno rodzina jak i opiekunka była zadowolona. Najgorsza w pracy za granicą jest tęsknota za rodziną, ale jest (usunięte przez administratora) i dajemy radę. Spróbuj i zobaczysz czy jest to coś co dasz radę robić na dłuższą metę.

opiekunka
@Marzena R.

Jakiej wysokości składki do zus odprowadza agencja?

@opiekunka

Ustalasz to na początku z koordynatorem. Ja mam składki od 3000zł miesięcznie, co mi odpowiada.

Dariusz
@Marzena R.

Bardzo fajnie opisujesz tą prace. Moja żona też chce jechać pierwszy raz do pracy za granicą i wiadomo że ma obawy. Dobrze że koordynator pomaga. A jak z językiem? Trzeba znać perfekt czy wystarczy komunikatywnie?

@Dariusz

Wystarczy komunikatywny. Najtrudniej jest odważyć się pierwszy raz wyjechać... Ale ważne, że w Caring Personnel koordynatorka utrzymuje ciągły kontakt (już pierwszego dnia na zleceniu dzwoni zapytać czy dobrze się czujesz) :) A uwierz, nie we wszystkich firmach tak jest.

Aneta
@Marzena R.

A ile wynoszą wypłaty? Jakieś premie macie?

@Aneta

Wypłaty to zależą od przypadku i twoich kwalifikacji np. języka czy doświadczenia. A co do premii to jakiś czas temu zgarnęłam premię lojalnościową (nie spodziewałam się!), a teraz dostanę 300 euro premii wakacyjnej, także nie mogę narzekać :)

@Marzena R.

Premia lojalnościowa? :D Pierwszy raz słyszę w sumie :) To fajnie, a powiedz mi są jakieś inne benefity w firmie oprócz tych premii?

Sojkaulaa@gmail.com

Oferty pracy przedstawione uczciwie, solidnie. Dobrze zorganizowana podróż, czytelne umowy i zakres obowiązków, pieniądze za pracę na czas. SOLIDNA FIRMA.

@Sojkaulaa@gmail.com

czyli firma opłaca busa, umowę przesyła na pismie przed wyjazdem, to swietnie. A wypłata którego?

Zosia
@Sojkaulaa@gmail.com

Mam pytanie jak wyglądają składki do ZUS .W jakiej wysokości - od minimalnego wynagrodzenia? Od jakiej kwoty ?

Lena
@Sojkaulaa@gmail.com

Opłacają podróż z góry w obie strony? Czym wysyłają opiekunke --- busem czy Sindbadem? Podróż jest opłacona?

Antonina

tez jestem zadowolona

LidiaS.
@Sojkaulaa@gmail.com

zgadzam się w zupełności.Polecam firme pracuje od 3 lat, wypłata zawsze na czas, oferty zgodne z opisem, czytelne umowy.Zawsze kiedy potrzeba koordynator jest do dyspozycji, odbiera telefony i służy pomocą.Polecam!!!

Pracuję z tą firmą ponad rok czasu. Pierwszy raz spotkałam się z tak uczciwą agencją. Zlecenia przedstawiane są zgodnie z prawdą. Firma nie utrudnia kontaktu ze zmienniczką przed wyjazdem, zawsze jak poprosiłam, otrzymałam numer telefonu. Koordynatorki są bardzo ludzki, otwarte, elastyczne, gotowe do pomocy, empatyczne, motywują, łagodzą konflikty. Nigdy nie miałam problemu z kontaktem z biurem. Moja koordynatorka zawsze oddzwania gdy nie mogę się do niej dodzwonić. Te dziewczyny mają tam urwanie głowy. Byłam osobiście kilka razy w ich biurze w Sosnowcu, podpisać umowę i widziałam jak pracują pod presją czasu. Ale zawsze proponują coś do picia, porozmawiają. Kompetentnie wyjaśniają zasady współpracy. Wpłatę zawsze mam w terminie. Płacą do 15-tego. Po roku współpracy, wypłacili mi premie lojalnościową. Mają tez inne bonusy. Organizują i opłacają transport w dwie strony. Polecam.

@Monika

To super ze tak rzetelnie a czy to jakaś tajemnica czy mogłabyś powiedzieć na czym te zlecenia tam polegają ? Plus to praca zdalna tylko??

@Iza

TO JEST PRACA DLA OPIEKUNEK ZA GRANICĄ.

Sabinka
@Monika

Pracuje z firmą od ponad 2 lat i uważam, że panie koordynatorki są bardzo pomocne. Wypłatę mam na czas plus bonusy lojalnościowe i za polecenia. Jak miałam trudną sytuację na zleceniu, a rodzina nie reagowała na moje prośby o podanie odpowiednich medykamentów dziadkowi, bo nie sypiał po nocach, to firma porozmawiała z rodziną i udało się znaleźć rozwiązanie. Teraz jest super i będę wracać do dziadka. Z przejazdami też nie ma problemów, zawsze szybko i sprawnie. Ja jest bardzo zadowolona ze współpracy.

Małgorzata M.

Firma jest uczciwa. Pracuję z nimi już od 3 lat. Wszystkie zlecenia, na których byłam odpowiadały opisowi mojej koordynatorki. Pani Aldona znalazła mi ofertę, na którą mogę wyjeżdżać z moim psem. Wypłata jest zawsze na czas. Raz musiałam skrócić swoje zlecenie ze względu na pogrzeb w rodzinie. Firma poinformowała mnie, że koszty zjazdu do Polski muszę ponieść sama, co rozumiem, bo dlaczego agencja miałaby obciążać rodzinę kolejnymi kosztami po dwóch tygodniach mojej pracy. Ponieważ nie miałam przy sobie wystarczająco dużo gotówki na busa, firma opłaciła mi zjazd, a koszt podróży po prostu został mi potrącony z wypłaty, co zostało ze mną wcześniej dokładnie omówione.

witam
@Małgorzata M.

to fajnie, ze firma zachowala sie w porzadku. interesuje mnie czy oplacaja busy, z ktorymi ja jezdze regularnie czy tez zamawiaja swojego przewoznika jakiegos ( ktorego nie znam np. w porze wieczorowej, co mi nie odpowiada zupelnie...)

Małgorzata M.
@witam

Firma opłaca busa w obie strony. Zdarzyło się, że zaproponowałam agencji firmę przewozową (ze względu na mojego psa), z którą nie współpracują, zapytali tylko, czy firma wystawia faktury i zgodzili się na tego busa i też mi go opłacili.

witam
@Małgorzata M.

dziekuje za wpis! i o to chodzi, powazny przewoznik wystawia faktury, tak jak powazna firma wysyla umowe przed wyjazdem:)

Antonina
@Małgorzata M.

Ja potwierdzam co Pani napisala, mam fajne spokojne zlecenie i dobry kontakt z firma. Jak moja koordynatorka nie odbierze telefonu, to pisze jej smsa i zawsze oddzwania. nawet jak w sobote czy niedziele zadzwonie, to odbieraja telefon, bo maja zawsze dwoch pracownikow ktorzy maja dyzury alarmowe. Polecam pana Oktawiana :) W innych firmach tak niestety nie bylo, dlatego zmienilam firme i jestem teraz zadowolona. Ja tez polecam ta firme.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Caring Personnel Sp. z o.o. na stanowisko Opiekunka do samotnej seniorki uczęszczającej do Tagespflege? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Grażynka opiekunka

Jak dla mnie są w porządku. Kasa na czas, koordynatorka się interesuje, nie jak w mojej poprzedniej firmie. Zlecenia wiadomo raz lepiej raz gorzej, ale teraz mam sztele z fajnym dziadkiem i napewno nie zmienie. Nigdy nie wrzucili mnie na mine a już troche z nimi wyjeżdżam.

Maja
@Grażynka opiekunka

A ile wynosi wynagrodzenie w Caring Personnelu? Chciałabym chociaż mniej więcej się zorientować na jaką stawkę można liczyć :) Czy przez cały okres współpracy jest taka sama czy może zdarzają się jakieś podwyżki pensji?

Grażynka opiekunka
@Maja

A to różnie, ja na stawkę nie narzekam. Jak ktos dobrze mówi to wiem, że tam niezle dają. Pierwszy raz mialam inaczej placone, teraz już ktorys raz jestem z nimi to kasa lepsza. Raz mialam paskudną babke to od razu dzwonilam i musieli dać wiencej.

olaf
@Grażynka opiekunka

jestem bardzo zadowolona. zawsze dotrzymane warunki umowy .pieniądze na czas. praca na życzenie. solidna firma.

@olaf

Na czas to bardzo fajnie, część firm niestety nawet z tym ma problem a czy jest opcja żebyś mi zdradziła dokładna kwotę wynagrodzenia które oferują w tej firmie w kwocie na rękę bardzo proszę

Halina
@Iza

Przecież to zależy od zlecenia, doswiadczenia, znajomości języka... nie ma co porównywać. Najlepiej zadzwonić i sprawdzić.

Zosia

Przyjazna atmosfera w trakcie rekrutacji, dostałam propozycje dopasowane do moich oczekiwań, ostatecznie pojechałam na fajne zlecenie, myślę o przedłużeniu swojego kontraktu na tym miejscu. Szczerze polecam!

Olga

@Oszukana123, powiedz nam coś więcej o Twoich wyjazdach za granicę z Caring Personnel. Jak długie były kontrakty? Gdzie dokładnie byłaś? @Opiekunka, aplikowałaś tam? Daj nam koniecznie jakiś sygnał. Jeżeli udało Wam się współpracować z tą firmą, koniecznie opiszcie proces rekrutacji, warunki, Wasze odczucia. Czekamy na Wasze opinie o Caring Personnel.

Wiesia
@Olga

Wywiad o stanie zdrowia nie prawdziwy ukryte informacje.odradzam

nemo
@Wiesia

wszytkie firmy tak robio może dwie max trzy na cale to pospólstwo powiedzo prawde o stanie podopiecznych wiec nie jest to jakie cos nowego checemy wiedzieć czy wyplacajo kase

@nemo

Tak, wypłata jest na czas.

Dorota
@elka

Czy Caring zapewnia podróż do Niemczech i do Polski? Czy jest to na ich koszt? Czy w rzeczywistości potrącają z wynagrodzenia?

@Dorota

Zamawiają przejazd w obie strony, nic nie potrącają.

Wojciech

Karykaturalnie, tzn. jak? Daj znać dokładniej. Dostałaś w końcu tę pracę? Ciekaw jestem czy się jej podjęłaś skoro już na rozmowie miałaś takie odczucia.

Lena

Czy firma wypłaca wynagrodzenie na czas? Czy kwota ustalana zgadza się? Czy są opóźnienia wynagrodzenia?

@Lena

Tak, zawsze jest na czas, często nawet szybciej :) Dotychczas kwoty zawsze mi się zgadzały, do tego fajne dodatki (np. teraz z wypłatą dostałam premię lojalnościową ponad 100 euro!)

@Małgosia

witam, a wyjazdy ponizej 8 tygodni sa mozliwe u was?

Małgosia

Ja wyjeżdżam z Caring Personnel i można jechać na krócej np. na 6 tygodni albo na zastępstwo.

Maria
@Lena

Pracuje z nimi od listopada 2020 byłam na zleceniu 3 miesiące i za każdym razem dostałam pieniądze na czas, oni płacą do 15tego. Kwota się zgadzała. Wracam na tą samą sztele w marcu.

@Małgosia

dobrze wiedziec, ze mozna z nimi wyjechac na krotsze zlecenia. patrzac na ogloszenia firmy na portalach opiekunczych i na FB to czasem im sie zdarza podac dlugosc wyjazdu, ale fajnie by bylo, gdyby podawali zawsze czy jest to minimum miesiac czy 6-8 tygodni.

Maja
@Małgosia

Ooo a jak często takie premie się zdarzają w Caring Personnelu? :D Czy są lojalnościowe czy również jakieś inne wchodzą w grę? Np. za zaangażowanie? Jeśli tak to ile dzięki nim można sobie 'powiększyć' zarobki? :)

Ulka12345
@Lena

Tak, firma jest uczciwa, wypłata na czas

@Małgosia

co to za premia ta premia lojalnościowa? W sumie jak na polskie przeliczysz to całkiem nieźle. W Polsce to można pomarzyć, czasem to 50 zł i do widzenia.

Czy Caring Personnel zatrudnia opiekunki także na warunkach niemieckich?

Karol

Ja teraz mam 1500 eur na miesiac, ale stawki maja rozne. Zalezy do kogo się jedzie. Przy pierwszym wyjeździe z nimi miałem 1400, potem dostałem podwyzke, bo rodzina jest ze mnie zadowolona i wracam do nich. Jak na razie wszystko gra i jestem zadowolony.

Bielecki Waldemar

Na ogół nie wypowiadam się na stronach konkurencji (GoWork), jednak skoro ta firma dopuszcza publikowanie na swoich stronach oszczerstw lub nierzetelnych informacji, to zmuszony jestem zareagować. Jeżeli jakaś osoba została przeze mnie nieprawidłowo/nierzetelnie rozliczona, to proszę o opisanie tej sytuacji. Zwykle jeśli dochodzi do nieprawidłowych rozliczeń, to ma to związek z błędami, których jest bardzo mało, ale się zdarzają. Wtedy dokonuję ponownego przeliczenia i takie błędy są korygowane. Niestety trudno jest odpowiadać na zarzuty przedstawiane na forum konkurencyjnej firmy, jeżeli jedyne co można w nich przeczytać, to że anonimowa osoba szkaluje o oczernia inną osobę lub firmę. Uczciwie byłoby opisać co konkretnie się wydarzyło, ale zdaję sobie sprawę z tego, że jak już ktoś decyduje się na wydanie anonimowej negatywnej opinii, to jest to zwykle osoba, która zdaje sobie sprawę, że złamała warunki współpracy i bojąc się dalszych konsekwencji świadomie dalej szkodzi firmie publikując negatywne opinie. Każdą uczciwą i rzetelną osobę zachęcam do współpracy z nami i zapewniam, że za uczciwość i rzetelność odpłacamy tym samym. Tu jedna uwaga - nasza uczciwość i rzetelność nie jest odpowiedzią na podobne zachowanie innych, tacy po prostu jesteśmy niezależnie od tego jak potraktują nas inni, czyli pracownicy, kontrahenci lub ktokolwiek, kto podejmie się współpracy z Caring Personnel.

Gosia

Zostalam (usunięte przez administratora)przez BIELECKI Prezes prowadzi ksegowosc Torun Caring Personnel.. Nie zaplacil uczciwe.. Koordynatorka Byla w szoku.. BYLA zadawaliona.. Jak pracuje.. Napisala wypowedzenie.. Teraz mam zmartwenie jak adzyskac Kasse.. Taka Prawda.. Rozmawiala z tym Bieleckim.. ALE..

Kamilkaka

Będę wyjeżdżać 2 raz z tą firmą. Jestem zadowolona, fajne zlecenie, koordynatorka dzwoni, dopytuje czy wszystko ok, pieniądze na czas, na stawkę też nie mogę narzekać. Jadę na całe wakacje i dostanę fajną premie. Mozna dostac nawet 390 eur. Na razie nie planuję zmieniać firmy.

Gosia

Polecam współpracę z firmą Caring Personnel, można liczyć na duże wsparcie i pomoc. Wynagrodzenie zawsze na czas, dobre stelle. Ja jestem zadowolona.

@Gosia

firma podaje w ogloszeniu jako warunek przyjecia "aktualne referencje". czy brak opinii z ostatniego wyjazdu jest przeszkoda w rekrutacji?

@To dobrze

Referencje są mile widziane, ale bez referencji też można jechać (koleżanka nie miała referencji, a jest z nimi na zleceniu). Najlepiej zadzwonić i dopytać koordynatorki, mogę podać numer do mojej koordynatorki, jeśli chcesz.

@Małgosia

ok, jesli RODO nie stoi na przeszkodzie, to poprosze o nr do fajnej koordynatorki:)

@To dobrze

Nie wiem czy powinnam tu pisać, ale od początku współpracy jestem w kontakcie z p. Emilią: 535 664 sto pięćdziesiąt sześć, podpytaj o oferty, na pewno się uda coś ciekawego znaleźć nawet bez referencji.

@Gosia

Cześć, powiesz coś więcej o wsparciu, jakie uzyskałaś od firmy Caring Personnel? Domyślam się, że piszesz z perspektywy pracowniczej i myślę, że wiele osób korzystających z forum jest ciekawa szczegółów współpracy z firmą, stąd też moja prośba do Ciebie.

@Iza

Jako pracownik mogę napisać, że mam porównanie, bo wcześniej wyjeżdżałam z innymi firmami i Caring Personnel dba o opiekunki. Np. jak wyjeżdżam na zlecenie to po przyjeździe na miejsce dzwoni do mnie koordynatorka i dopytuje czy wszystko jest ok. W trakcie pobytu też jak mam jakieś pytanie, albo gdyby coś się działo to zawsze koordynatorka pomaga.

Gabriela

Odbyłam dziś rozmowę rekrutacyjną, zaproponowano mi fajne zlecenie. Rekruterka szczegółowo odpowiadała na pytania, pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Ponieważ za tydzień mam wyjazd czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy rzeczywiście można liczyć na wsparcie koordynatorki na zleceniu i czy wynagrodzenie jest na czas?

Dorota
@Gabriela

Kasa zawsze na czas, to duży plus bo moja poprzednia firma robiła mnie w balona. Kontakt też super!! moja koordynatorka to nawet o moich urodzinach pamiętała :) Współpracuję z nimi już od 2 lat i mogę polecić z ręką na sercu

Basia

Pracuje z caring od prawie 3 lat. Rekrutacji juz nie pamietam dokladnie, ale panie były mile – w koncu zdecydowałam się u nich zatrudnić. I nie zaluje tego, bo mam fajna koordynatorke pania Kasie, od 2 lat mam stale zlecenie, wynagrodzenie zawsze się zgadza i jest bez opoznien. Pare razy nawet zaliczke dostałam. Test na covid 19 musiałam zrobić przed wyjazdem, ale firma to zorganizowala i zaplacila. Premie tez maja fajne. Ja na razie jestem bardzo zadowolona, oby tak dalej.

@Basia

a ja mam pytanie do tych Pan, ktore wlasnie wrocily, jak w tej firmie wyglada organizacja testu na covid, dziekuje

@aha

Również wyjeżdżam z Caring Personnel, organizacja testu przebiega spokojnie, rekruterka wszystko ci wyjaśni. Ja dostałam adres laboratorium w pobliżu mojego miejsca zamieszkania i w dniu wykonania testu kod, który musiałam tam podać. I to właściwie tyle, dzień później miałam zamówionego busika i już z wynikiem jechałam na zlecenie.

@Małgosia

ze wysylaja do laboratorium z kodem oplaconym jak rozumiem. I firma rejestruje opiekunke w niemieckim systemie?

@To dobrze

Tak, kod był opłacony, więc wszystko przebiegło bezproblemowo. Wynik wysyłałam do koordynatorki, a ona do Urzędu razem z Einreiseanmeldung, więc tak naprawdę niczym nie musiałam się przejmować na szczęście.

Maria
@Basia

Ja się rekrutowałam w listopadzie 2020, wszystko ok. Rekieterka Emilia miła, wyjaśniła mi zasady współpracy. Dobre jest u nich to, że w całości organizują transport, umowę mogłam podpisać przez mail, dostałam kilka propozycji zleceń i wybrałam jedno, które jak przyjechałam do Niemiec okazało się zgodne z prawdą. Zaskoczyli mnie tym, że mają premie za roczną współpracę to fajna sprawa, dodatkowe pieniądze za nic. Polecam firmę takich jest mało!

Aneczka

Wyjeżdżam od roku i nigdy się nie zawiodłam, dobra firma

@Aneczka

zastanawiam się co w sytuacji choroby podczas pracy: czy opiekunka zostanie poddana testowi na covid i co jesli wyjdzie dodatni? kto zaplaci za test i kwarantanne?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Caring Personnel Sp. z o.o.?

elka

Raczej tak, zależy też czy znasz niemiecki. Najlepiej zadzwoni i podpytać, mają miłe koordynatorki to pewnie pomogą.

Jaki dress code obowiązuje w Caring Personnel Sp. z o.o.?

Ula

Nie obowiązuje. Casual.

Zostaw merytoryczną opinię o Caring Personnel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Caring Personnel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Caring Personnel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caring Personnel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 20 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Caring Personnel Sp. z o.o.