Schulke Polska Sp. z o.o.

Opinie o Schulke Polska Sp. z o.o.

Doświadczona PM

Poproszę o kilka zdań opinii jak sie pracuje w Szulke w sprzedaży, w terenie. Czy są stanowiska coś w rodzaju przedstawiciel Handlowy/Medyczny ? Na jakie zarobki mozna liczyć - zasadnicza pensja i premie (mniej-wiecej). Pracowałam 8 lat w typowych ogólnoświatowych korporacjach-gigantach. Chciałabym zmienic prace, ale szukam firmy z dobrymi produktami, która zapewni mi długą przyszłość z możliwością rozwoju. Będę bardzo wdzięczna za poważne odpowiedzi.

Chcesz pracować w firmie Schulke Polska Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.

Zostaw opinię o Schulke Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schulke Polska Sp. z o.o.