STOART Związek Artystów Wykonawców

Opinie o STOART Związek Artystów Wykonawców

XYZ

tak jak Lila pisze, praca wg schematu będącego nie do przyjęcia tj. straszenie kontrolami, z góry zakładanie ze każdy to krętacz; przedmiotowe traktowanie pracowników, brak jasnych zasad i stabilności zasad w pracy. Nienajgorsze wynagrodzenie i umowa o pracę to jedyne plusy tej pracy.

lila

Nie polecam. Bardzo mało wiarygodna i rzetelna instytucja. Praca według schematów, które są nie do przyjęcia. Jedyny plus to satysfakcjonujące wynagrodzenie.

suzeria
@lila 05.05.2014 11:57

Możesz napisać coś więcej? Miała§ z nimi jakieś nieprzyjemne sytuacje?

Zostaw opinię o STOART Związek Artystów Wykonawców - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STOART Związek Artystów Wykonawców