Restauracja Polska Przy Trakcie

Opinie o Restauracja Polska Przy Trakcie

Damian

Dzień dobry, czy ktoś z tu obecnych osób posiada informacje odnośnie tego, czy do Restauracji Polskiej Przy Trakcie poszukiwani są pracownicy? Jeśli tak to kogo obecnie szukają? Na jakie stanowiska? Czy atmosfera jaka panuje w tej pracy jest korzystna dla pracowników?

Możecie opisać nową sytuację Restauracja Polska Przy Trakcie? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

kuba

Totalne bzdury... pracowałem 5 lat .. bez zadnych problemów ....nigdy nie było zwłoki w wypłacie ..zgodnie z regulaminem 10 kazdego miesiąca była wyplata ... że wymagał .. takie prawo właściciela ..pracuje się pod dyktando właściciela..a ten niby super szef .. był dobry bo pił z pracownikami i wynosił towar...za co z hukiem wyleciał.. Nie miałem nigdy zastzeżeń ani do traktowania ani do wymagań. Gdyby nie mój wyjazd za granice zapewne pracował bym do dzisiaj. W tej Restauracji nie ma miejscca dla leni , obiboków i złodziej.. to prawda.

a.s.

Próżno prosić o umowę. Nikomu się jeszcze nie udało. Bałagan, pensja nigdy nie w czasie. Właściciel myśli że praca u niego to najwyższy przywilej a sam nie daje nic od siebie. Porażka. Jeśli jesteś śliczną młodą dziewczyną z cycem, to masz przywileje, o których panowie mogą pomarzyć. Generalnie lepiej nie mówić że coś jest nie tak.

jano

Jesli chodzi o prace w restauracji to nie polecam !!!!!!!! pracownik niema nic do powiedzenia ,ponadto kucharze i inni pracownicy są traktowani jak robole i muszą wszystko robic pod dyktando własciciela restauracji który niema pojecia o gotowaniu liczy się tylko cena ale na talerzu ma byc mało i najlepiej mniej na wadze niz w karcie i tak kaze robic pracownikom .Był tam super szef kuchni ale go zwolnił bo za bardzo był uczciwy i nie godził się na to by kłamac gosci a dzięki niemu jedzenie było lepsze bo gotował ze swierzych rzeczy a nie mrozonych ale niestety kto chce dobrze długo tu nie pracuje. przestrzegam wszystkich przed tym człowiekiem.

wawa

Szok co tam się dzieje własciciel nie szanuje pracowników umowy o pracę nie mozna sie doprosic ,nie wspomne o wypłacie .

ja

Witam jesli chodzi o pracę w RESTAURACJI POD TRAKTEM to uprzedzam pracoałam tam i jest okropnie właciciel jest na początku miły potem praca tam zamienia się w koszmar wszyscy pracują bez umowy i wypłata jest słaba i w kilku ratach!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Restauracja Polska Przy Trakcie - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Polska Przy Trakcie