Opinie o Cursor S.A. w Warszawa

Agencja promocyjna Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cursor S.A., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Cursor S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cursor S.A. w Warszawa

opiniodawca

Pięknie firma potraktowała swoich pracowników. Wczoraj wszyscy z projektu (usunięte przez administratora)dostali wypowiedzenia umowy - mailowo! Nawet szef projektu nie pofatygował się, żeby zadzwonić do kogokolwiek, bądź zrobić telekonferencję i przekazać informacje, dlaczego do tego doszło, podziękować za dotychczasową współpracę. Wszyscy musimy się domyślać co było powodem tej sytuacji. Potraktowani zostaliśmy nie jak ludzie, a kolejne numery ewidencyjne do odstrzału.

Dariusz Kraków

Firma nadużywa umów zlecenia . Jeżeli pracujesz 168 h 5 dni w tygodniu od pn-pd od 8 do 16 godziny to to jest praca mająca znamiona umowy o pracę a nie zlecenia . Firma nie opłaca składek do Funduszu Pracy rąk jak powinna . Nie dajcie się oszukiwać . To jest (usunięte przez administratora) i kłamstwo . Ta firma bogaci się na krzywdzie zwykłych ludzi . Praca jak Presselera PH . Nie polecam nikomu . Firma gorzej niż (usunięte przez administratora)

Wess1123
Kandydat

Cześć, pracował może ktoś jako hostessa- ds. koncertu tytoniowego? Może ktoś się podzielić jakąś aktualną opinią?

Partyzant

Jakiś czas temu brałem udział w jednym z projektów na umowę zlecenie i bardzo sobie chwalę współpracę.Bardzo chętnie ponownie wziął bym udział w podobnych projektach.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Cursor S.A.?

Rysiek. Nowy wpis
Kandydat

Witam! Proszę o informacje byłych i/lub obecnych pracowników sanitacji instalacji piwnych o opinie nt pracy. Firma OEX Cursor przejęła niedawno kontrakt po PMI Combera dla Kompanii Piwowarskiej. Jak wygląda sytuacja po zmianie firmy obsługującej instalacje Tyskiego.Ile godzin się pracuje dziennie ? Jaki zasięg terenu ? Z tego co widać po ogłoszeniach to jest ogromna rotacja pracowników. Ogłoszenia na te same lokalizację pojawiają się nawet co 2-3 tygodnie. Dzięki za każdą odpowiedź serwisantów. Pozdrawiam.

Wqw Nowy wpis
@Rysiek.

Firma Oex no właśnie . I co tu więcej mówić . Wystarczy Oex i wszystko jasne.(usunięte przez administratora)

Daniel

Odradzam wszystkiem pracować w tej powiedzmy firmie przynajmniej przy projekcie (usunięte przez administratora).Wiekszość panów PH z wieloletnim stażem tylko wykorzystuje pracowników do innch celów,a sami od siebie nic nie dają co mam miejsce podczas nie jednej rozmowy z właścicielami sklepów badz kierowniczkami.

Marcin Krakòw
@Daniel

A coś Ty myślał ? Jesteś śmieciem przez agencję do najgorszego . Każdy wyciera sobie tobą buzię. Jesteś od roboty za pół darmo . pH z Kompanii jest Panem zarabia ,6 tysięcy na rękę a Ty robisz na niego za 2 tysiące. Oni poza pensja mają jeszcze 2 tys z lewizny a Ty nic i robisz za 4 osoby. Jesteś frajerem poprostu na swoje życzenia. Pozdrawiam z Krakowa

PH

Kompanii Piwowarskiej

Dział HR, OEX Cursor Nowy wpis
@Daniel

Szanowny Panie Danielu, przykro nam, że praca nie spełniła Pana oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu z działem HR w celu ustalenia jakie czynniki wpłynęły na niezadowolenie ze współpracy. Zależy nam aby praca w naszej firmie była jak najbardziej komfortowa i satysfakcjonująca dla każdego z pracowników. Pozdrawiamy serdecznie dział HR, OEX Cursor.

Ex przedstawiciel terenowy

Prawda jest tylko jedna. Bardzo chaotyczna firma dla której jesteś tylko cyferką. Organizacja na bardzo średnim poziomie. Nie ma dbania o prawa pracownika. Jak zachorujesz to musisz się czuć winny wtedy najlepiej. Zero wsparcia, możliwości podwyżek, możliwość rozwoju to raczej fikcja. Symboliczna możliwość korzystania z samochodu służbowego. Szkolenia kolejny symboliczny aspekt. Potrącają z pensji jeśli popełnisz błąd. Zapamiętajcie sobie, ze praca tylko dla osób które są zwyczajnie w ciężkiej sytuacji i muszę się czegoś podjąć. No i na koniec jeszcze dwa aspekty. Wypłata oczywiście ma rzekomo przypisany konkretny dzień ale to również zależy jak zawieje xD jedyny plus, młoda załoga. Jak najdalej tym szczęśliwiej, naprawdę!

jeszcze nie ex
@Ex przedstawiciel terenowy

jak masz ciężką sytuację to przez tą pracę będziesz miał jeszcze gorszą :D ludzie zatrudniani na projekt. Projekt się skończy i cyfry do kosza, stąd dostajecie umowa zlecenie. Biuro jak najbardziej spoko.(usunięte przez administratora) Jak zachorujesz to ktoś może bardzo szybko zająć Twoje miejsce, a i jeszcze furę będziesz musiał oddać, nawet jakbyś zdychał. Gazele biznesu nie wzięły się znikąd. Po trupach do celu.

Marcin
@jeszcze nie ex

Dokładnie tak jest .

@jeszcze nie ex

Witam serdecznie, dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Przykro nam, że ma Pan/i negatywne odczucia związane z wykonywaniem obowiązków służbowych na rzecz naszej firmy. Zachęcamy, by wszelkie uwagi zgłaszać do działu HR (pod adresem e-mail hr@oex.pl, tel 22 377 10 45) jak i do bezpośrednich przełożonych. Pozdrawiam, dział HR, OEX Cursor.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dariusz Kraków

@Dariusz Kraków

Panie Dariuszu, wszelkie szczegóły odnośnie warunków pracy, w tym rodzaju umowy, przedstawiane są przed rozpoczęciem współpracy - każdy kandydat doskonale zna każdy aspekt zatrudnienia. Podpisujemy umowy z osobami pełnoletnimi a zatem świadomymi. Nie mniej jednak jest nam przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań względem pracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie rozmowy i sugestie. Pozdrawiam, Dział HR

Dariusz Krakòw
@Dział HR, OEX Cursor

No właśnie jesteśmy dorośli, a robicie z ludzi (usunięte przez administratora) i niedoinformowanych nastolatków . Firma Cursor powinna być ustawowo zamknięta jak każda agencja pracy tymczasowej . Wykorzystywanie trudnej sytuacji młodych ludzi. Nadużywanie umowy zlecenia i to jest niezgodne z prawem Polskim . Wie ile o tym i w żywe oczy kombinujcie bo sądy macie w kieszeni Polska jak Białoruś .

Gizmo

Pracowalem w roznych agencjach . Ta jest najlepsza i najbardziej wiarygodna , począwszy od ludzi w terenie poprzez koordynstorow a konczac na centrali .Wszystko dziala jak należy, kazdy dla każdego ma czas i jest wsparciem . Polecam

@Gizmo

Witaj, dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią, są one dla nas bardzo ważne. Życzymy sukcesów oraz dalszej udanej współpracy. Pozdrawiamy, Dział HR

Rozczarowana

Obiecali kokosy i pracę bez presji. Pan PH był okropny, a odzywki z jego strony na poziomie podstawówki. Więcej wydałam na paliwo niż zarobiłam. Zwalanie winy na serwisanta, bo pan PH czegoś nie załatwił. Ogólnie, nie polecam, a tym którzy pracują życzę wytrwałości. Trzymajcie się tam w tej "firmie".

NOWAK TOMASZ
@Rozczarowana

Ziomek priv.(usunięte przez administratora)Zgadzam sie 100.aTej Nowaczek to jecze ta dziadyga pracuje?haha pracownik KP i pracuje dla KP,ej jaki czas na Jarosławiu?Ph niech zaczna pracowac,a nie wycieraja tylek merchami,ziomek ja tam pracowałem i wiem jak jest.

Gizmo
@NOWAK TOMASZ

Dlaczego szkalujesz i oczerniasz firme Cursor .Pracuje w tej firmie trzy lata i złego slowa nie powiem .Atmosfera super , wyplaty o.czasie ludzie pracujacy w terenie ok .Znam innych ktorzy pracuja na stanowisku prsl lub merch i nie narzekaja. Każdy wie na jakich warunkach zostaje zatrudniony i co bedzie robił, zawsze koordynator to jasno komunikuje .Przedstawiciele na terenie Rzeszowa , Jaroslawia tez w porzadku ,zawsze mozna sie porozumieć .Jesli nic nie robisz , spisz do 10, nie wykonujesz powierzonych zadań to o co masz pretensje , chyba tylko o ten fałszywy wpis .Nie pozdrawiam

@Rozczarowana

Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią. Zachęcamy jednak do zgłaszania bieżących problemów do bezpośrednich przełożonych - tylko wówczas będziemy w stanie odpowiednio reagować. Chcemy tworzyć przyjazne środowisko pracy dlatego jeśli ma Pani inne uwagi, zachęcamy do kontaktu: hr@oex.pl lub tel. 22 377 10 45. Pozdrawiamy, Dział HR

Kamil

Pracuję dla OEX Cursor od 54 miesięcy w projekcie dedykowanym. Rozpoczynałem od stanowiska Przedstawiciela terenowego (na umowę zlecenie), gdzie po 9ciu miesiącach za dobre wyniki otrzymałem awans i zmianę formy zatrudnienia na UoP. Nigdy nie było żadnych problemów z pracodawcą, który świadczy usługę outsourcingu. Wystarczą chęci do pracy, motywacja i ambicja, aby osiągać sukcesy i czerpać zadowolenie z pracy. Większość przeczytanych przeze mnie opinii dotyczą współpracy z klientami Cursora, więc to na ich profilach powinny być wystawione komentarze. Pracując prawie 5 lat do samego Cursora nie mam ani jednego zastrzeżenia, atmosfera pracy jest bardzo przyjemna. Zawsze można liczyć na wsparcie przełożonego. Wypłata zawsze w terminie, za najlepsze wyniki można spodziewać się premii. Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich "niezadowolonych" i wystawiających negatywne opinie po to, aby móc tylko się dowartościować ;) Najlepszym lekarstwem na niezadowolenie z pracodawcy jest zmiana podejścia do pracy z przymusu, na przyjemność i smorealizację ;)

Marcin
@Kamil

Nie wiem co bierzesz , ale to działa. Boże za miskę ryżu 2 tys i umowę śmieciowa mamy być im wdzięcznii do końca życia. Boże jak Ty się nie cenisz .

Cursor
@Kamil

No jak jesteś zadowolony z miski kaszy to się cieszę . Firma kocha takich frajerów jak Ty .

Kandydat

Oferta pracy na Hosta (Koncern Tytoniowy). 29-50 PLN brutto za godzinę. Skąd taka rozbieżność? I gdzie jest haczyk (duża stawka)? Ktoś pracował na takim lub podobnym stanowisku w tej firmie? Jakie opinie?

@Iks

Nie ma haczyka, ja pracuje na stanowisku Hosta i polecam. Stawka zależy m.in. od godzin pracy, wyższa stawka w weekendy i godziny wieczorne + prowizje za każdy sprzedany produkt. Dobrze sprzedając można wyciągać nawet wpłaty z czterema zerami na końcu ;)

Exhostessa
@Iks

Rozbieżność jest dlatego, że zależy od godzin i miejsca w jakim pracujesz, jeżeli jest to praca w terenie w weekend po 17 to wtedy zbiera sie na ok 50zl a jezeli to praca w tygodniu w normalnych godzinach gdzies na punkcie to dostajesz 25-35 ????????‍♀️

@Pracownik

Co konkretnie sprzedajesz?

@Exhostessa

Podajesz stawki dla studenta czy osoby jeż bez tego statusu? Co znaczy w terenie? Myślałem, że chodzi o jakąś wyspę w centrum handlowym.

ze zlecenia, na umowę o pracę

przyszedłem do firmy na zlecenie, miała być to chwila, jednak okazało się, że atmosfera pracy jest bardzo przyjemna i wystarczy trochę się wykazać żeby dostać umowe o prace. Warunki finansowe normalne, bez fajerwerków, ale na pewno lepiej niż u większosci prywaciarzy. koledzy zatrudnieni na tym samym stanowisku tylko na innych terenach ktorzy walili w ch*ja pewnie juz tutaj obsmarowali firmę, ale ich komentarze to ich sumienie ;)

Paweł Baś z Krakowa

Pączek pyta czy . Koordynator aktualności konsumenckiej co to za marka?

Adidas
Kandydat

Koordynator ds. Aktywacji Konsumenckich o jaką matkę chodzi ?

Paweł
Kandydat

Na jakie warunki może liczyc koordynator zespolu? Jakie zarobki? Jakie auto służbowe?

@Paweł

Dzień dobry Panie Pawle, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Nie podajemy takich szczegółów w serwisie gowork. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat prowadzonych projektów rekrutacyjnych, warunków współpracy zapraszamy do kontaktu z działem HR pod adresem hr@oex.pl, lub pod nr telefonu: 22 377 10 45. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertami na stronie firmowej: https://oexcursor.pl/kariera/ Pozdrawiamy, dział HR OEX Cursor

Piotrek

Zarobki 2k auto Kamaz z wywrotką

@Paweł

Najniższa krajowa i najgorsza czeska fura z kratą

Gienek
@Kolega

Dokładnie . Kratka po to żeby nikogo nie przewieść .

opiniodawca

@opiniodawca

Szanowny Panie, Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Decyzje naszych klientów w czasie pandemii było podejmowane bardzo dynamicznie i naszą rolą było dostosowanie się do nich. Nie było to zamierzone działanie z naszej strony. Dziękujemy za komentarz, z którego wyciągniemy wnioski na przyszłość. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR, OEX Cursor

NieMaNsS
@Dział HR, OEX Cursor

A może ktoś opowie o gorącym romansie RKS-a z przedstawicielką? kierownik projektu zwolnił ich oboje bo sam miał ochotę na tą Panią ???

@NieMaNsS

Szanowny Panie, staramy się nie ingerować w życie prywatne naszych pracowników i nie posiadamy informacji jakoby miała miejsce taka sytuacja. Wszelkie zmiany kadrowe wynikają z efektów pracy. Zwracamy się z prośbą o wyjaśnianie takich sytuacji poza forum z działem HR pod nr tel. 22 377 10 45. Pozdrawiamy, OEX Cursor

Małami
@opiniodawca

Oex cursor pozwalniali pracowników w covidzie projekt CC, żenada!!!

@Małami

Doskonały przykład tego jak pozbywa się śmieci. Jesteście nikim i w każdym momencie możecie polecieć. W każdym momencie mogą wam zabrać godziny i okaże się że będziecie 6-8 h dziennie pracować za tyle, co bezrobotny na pośredniaku dostanie. Żenada. Typowe korpo

E. N

Witam. Pracowałem dla OEX, i rzeczywiście nie mogę powiedzieć złego słowa, lecz ostatnio firma zapomniała mi wypłacić zaległych należności w postaci 21 godzin. I tak naprawdę to jakie mam mieć zdanie o OEX?

@E. N

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że praca spełnia Pana oczekiwania. Zależy nam aby praca w naszej firmie była jak najbardziej komfortowa i satysfakcjonująca dla każdego z pracowników. Jeśli chodzi o zaległe godziny to chcielibyśmy zweryfikować temat. W związku z tym proszę o kontakt z działem HR 22 377 10 45 lub mail na adres hr@oex.pl. Pozdrawiamy serdecznie dział HR, OEX Cursor

@E. N

Nie mogę powiedzieć złego słowa, lecz, eeee.. zapomnieli hajs wypłacić. HAHAHAH dobre dobre. Konkretnie w jednym zdaniu. Normalka.

Czy pracodawca Cursor S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

@Pytanie

Witamy serdecznie, bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. OEX Cursor tworzą ludzie, a to właśnie ludzie i ich wiedza są kluczem do sukcesu. Dlatego jako pracodawca wiemy, że motywacja pracownika powinna opierać się na stworzeniu atrakcyjnych warunków pracy. Jesteśmy przyjaznym i stabilnym miejscem pracy. W motywowaniu pracownika sięgamy do nagród zarówno wewnętrznych jaki i zewnętrznych. Więcej informacji na temat firmy, naszej kultury organizacyjnej, a także wartości którymi się kierujemy znajdziesz na naszej stronie, zapraszamy do odwiedzenia https://oexcursor.pl/

@Pytanie

Motywacja batem żebyś zrobił wszystkie punkty starczy? Nie ważne do której Ci zejdzie.

Jak się pracuje z ludźmi z Cursor S.A.?

@Pytanie

Witaj, nasza firma stawia na ludzi, to oni są naszym najcenniejszym zasobem dlatego atmosfera w miejscu pracy jest dla nas kluczowa. Dokładamy wszelkich starań aby była jak najlepsza. Pozdrawiamy, dział HR

Wawa
@Pytanie

W sumie to tak, ze maja cie gdzies. Nikt nic nie wie i na pewno nie pomoże, bo po co. Specjalnie cie wprowadza w blad, zebys byl stratny

poinformowany
@Dział HR, OEX Cursor

Tak stawiacie na ludzi, że bez podania konkretnych powodów zwalniacie ludzi? Dla wszystkich zastanawiających się, czy podjąć współpracę z tą firmą - zastanówcie się dobrze, bo zrobicie co do Was należy, a Cursor podziękuje Wam za wykonaną pracę (niejednokrotnie nie łatwą) wypowiedzeniem, jak już przestaniecie być potrzebni. Być może lepiej poszukać pracy w innej, lepszej firmie.

@poinformowany

Serio, nikt przy zdrowym rozsądku nie podejmie się tam pracy.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Cursor S.A.? Chętnie zatrudniają?

@Pytanie

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Oczywiście prowadzimy procesy rekrutacyjne dedykowane studentom. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat prowadzonych projektów rekrutacyjnych, warunków współpracy zapraszamy do kontaktu z działem HR pod adresem hr@oex.pl, lub pod nr telefonu: 22 377 10 45. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertami na stronie firmowej: https://oexcursor.pl/kariera/ Pozdrawiamy, dział HR OEX Cursor

@Pytanie

Każdego wydoją. Nawet studenta. Świeży najlepszy, bo nie ma swojego mózgu ;)

Wess1123

Tak

Tak, polecam

@Wess1123

Dzień dobry, W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat prowadzonego procesu rekrutacyjnego i współpracy z nami jako hostessa, zapraszamy do kontaktu z działem HR pod adresem hr@oex.pl, lub pod nr telefonu: 22 377 10 45. Postaramy się udzielić bardzo szczegółowe informacje. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertami na stronie firmowej: https://oexcursor.pl/kariera/ Pozdrawiamy, dział HR OEX Cursor

Ola
@Wess1123

Cześć, Ja pracuję jako hostessa i bardzo sobie chwalę. Szczególnie aspekt finansowy. Możesz za pracę w niepełnym wymiarze, łącząc ze studiami otrzymać wynagrodzenie jak za pracę na etat. Możesz ustalać grafiki według własnych potrzeb i to jest fajne.

@Ola

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że praca spełnia Pani oczekiwania. Zależy nam aby praca w naszej firmie była jak najbardziej komfortowa i satysfakcjonująca dla każdego z pracowników. Pozdrawiamy serdecznie dział HR, OEX Cursor

Hostessa
@Wess1123

Chętnie odpowiem na każde pytanie, już trochę pracuję na tym stanowisku. kasia-kotosi@wp.pl

Asia123
Klient
@Hostessa

Dział hr się popisal, rozmowa z samym sobą XDDDD

@Asia123

Szanowna Pani, zachęcamy do czytania wątków ze zrozumieniem. Pozdrawiamy serdecznie, dział HR

Nieznany

Hej, OEX,(usunięte przez administratora)niekompetentnych liderach, presji i wykorzystywaniu prawa do urlopu wypoczynkowego jako "nagrody" dla pracownika zamiast oczywistego PRAWA, które posiada? O dyrektorach, którzy naciskają liderów tworząc toksyczne środowisko pracy i zmuszanie do "dobrowolnych" nadgodzin? A może się odniesiecie dla odmiany, pracownicy HR, którzy tak chętnie wypowiadają się poniżej? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Cursor S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Cursor S.A.