Opinie o Cursor S.A. w Warszawa

Agencja promocyjna Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cursor S.A., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Cursor S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cursor S.A. w Warszawa

opiniodawca

Pięknie firma potraktowała swoich pracowników. Wczoraj wszyscy z projektu (usunięte przez administratora)dostali wypowiedzenia umowy - mailowo! Nawet szef projektu nie pofatygował się, żeby zadzwonić do kogokolwiek, bądź zrobić telekonferencję i przekazać informacje, dlaczego do tego doszło, podziękować za dotychczasową współpracę. Wszyscy musimy się domyślać co było powodem tej sytuacji. Potraktowani zostaliśmy nie jak ludzie, a kolejne numery ewidencyjne do odstrzału.

Dariusz Kraków
Były pracownik

Firma nadużywa umów zlecenia . Jeżeli pracujesz 168 h 5 dni w tygodniu od pn-pd od 8 do 16 godziny to to jest praca mająca znamiona umowy o pracę a nie zlecenia . Firma nie opłaca składek do Funduszu Pracy rąk jak powinna . Nie dajcie się oszukiwać . To jest (usunięte przez administratora) i kłamstwo . Ta firma bogaci się na krzywdzie zwykłych ludzi . Praca jak Presselera PH . Nie polecam nikomu . Firma gorzej niż (usunięte przez administratora)

Wess1123
Kandydat
 Pytanie

Cześć, pracował może ktoś jako hostessa- ds. koncertu tytoniowego? Może ktoś się podzielić jakąś aktualną opinią?

Partyzant
Były pracownik

Jakiś czas temu brałem udział w jednym z projektów na umowę zlecenie i bardzo sobie chwalę współpracę.Bardzo chętnie ponownie wziął bym udział w podobnych projektach.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w Cursor S.A.?

Rysiek. Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam! Proszę o informacje byłych i/lub obecnych pracowników sanitacji instalacji piwnych o opinie nt pracy. Firma OEX Cursor przejęła niedawno kontrakt po PMI Combera dla Kompanii Piwowarskiej. Jak wygląda sytuacja po zmianie firmy obsługującej instalacje Tyskiego.Ile godzin się pracuje dziennie ? Jaki zasięg terenu ? Z tego co widać po ogłoszeniach to jest ogromna rotacja pracowników. Ogłoszenia na te same lokalizację pojawiają się nawet co 2-3 tygodnie. Dzięki za każdą odpowiedź serwisantów. Pozdrawiam.

Wqw Nowy wpis
Pracownik
@Rysiek.

Firma Oex no właśnie . I co tu więcej mówić . Wystarczy Oex i wszystko jasne.(usunięte przez administratora)

Daniel
Były pracownik

Odradzam wszystkiem pracować w tej powiedzmy firmie przynajmniej przy projekcie (usunięte przez administratora).Wiekszość panów PH z wieloletnim stażem tylko wykorzystuje pracowników do innch celów,a sami od siebie nic nie dają co mam miejsce podczas nie jednej rozmowy z właścicielami sklepów badz kierowniczkami.

Marcin Krakòw
Pracownik
 Pytanie
@Daniel

A coś Ty myślał ? Jesteś śmieciem przez agencję do najgorszego . Każdy wyciera sobie tobą buzię. Jesteś od roboty za pół darmo . pH z Kompanii jest Panem zarabia ,6 tysięcy na rękę a Ty robisz na niego za 2 tysiące. Oni poza pensja mają jeszcze 2 tys z lewizny a Ty nic i robisz za 4 osoby. Jesteś frajerem poprostu na swoje życzenia. Pozdrawiam z Krakowa

PH
Pracownik
@Daniel

Kompanii Piwowarskiej

Dział HR, OEX Cursor Nowy wpis
Pracownik
@Daniel

Szanowny Panie Danielu, przykro nam, że praca nie spełniła Pana oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu z działem HR w celu ustalenia jakie czynniki wpłynęły na niezadowolenie ze współpracy. Zależy nam aby praca w naszej firmie była jak najbardziej komfortowa i satysfakcjonująca dla każdego z pracowników. Pozdrawiamy serdecznie dział HR, OEX Cursor.

Ex przedstawiciel terenowy
Były pracownik

Prawda jest tylko jedna. Bardzo chaotyczna firma dla której jesteś tylko cyferką. Organizacja na bardzo średnim poziomie. Nie ma dbania o prawa pracownika. Jak zachorujesz to musisz się czuć winny wtedy najlepiej. Zero wsparcia, możliwości podwyżek, możliwość rozwoju to raczej fikcja. Symboliczna możliwość korzystania z samochodu służbowego. Szkolenia kolejny symboliczny aspekt. Potrącają z pensji jeśli popełnisz błąd. Zapamiętajcie sobie, ze praca tylko dla osób które są zwyczajnie w ciężkiej sytuacji i muszę się czegoś podjąć. No i na koniec jeszcze dwa aspekty. Wypłata oczywiście ma rzekomo przypisany konkretny dzień ale to również zależy jak zawieje xD jedyny plus, młoda załoga. Jak najdalej tym szczęśliwiej, naprawdę!

jeszcze nie ex
Pracownik
@Ex przedstawiciel terenowy

jak masz ciężką sytuację to przez tą pracę będziesz miał jeszcze gorszą :D ludzie zatrudniani na projekt. Projekt się skończy i cyfry do kosza, stąd dostajecie umowa zlecenie. Biuro jak najbardziej spoko.(usunięte przez administratora) Jak zachorujesz to ktoś może bardzo szybko zająć Twoje miejsce, a i jeszcze furę będziesz musiał oddać, nawet jakbyś zdychał. Gazele biznesu nie wzięły się znikąd. Po trupach do celu.

Marcin
Pracownik
@jeszcze nie ex

Dokładnie tak jest .

Dział HR, OEX Cursor
Pracownik
@jeszcze nie ex

Witam serdecznie, dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Przykro nam, że ma Pan/i negatywne odczucia związane z wykonywaniem obowiązków służbowych na rzecz naszej firmy. Zachęcamy, by wszelkie uwagi zgłaszać do działu HR (pod adresem e-mail hr@oex.pl, tel 22 377 10 45) jak i do bezpośrednich przełożonych. Pozdrawiam, dział HR, OEX Cursor.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Dariusz Kraków
Były pracownik

Firma nadużywa umów zlecenia . Jeżeli pracujesz 168 h 5 dni w tygodniu od pn-pd od 8 do 16 godziny to to jest praca mająca znamiona umowy o pracę a nie zlecenia . Firma nie opłaca składek do Funduszu Pracy rąk jak powinna . Nie dajcie się oszukiwać . To jest (usunięte przez administratora) i kłamstwo . Ta firma bogaci się na krzywdzie zwykłych ludzi . Praca jak Presselera PH . Nie polecam nikomu . Firma gorzej niż (usunięte przez administratora)

Dział HR, OEX Cursor
Pracownik
@Dariusz Kraków

Panie Dariuszu, wszelkie szczegóły odnośnie warunków pracy, w tym rodzaju umowy, przedstawiane są przed rozpoczęciem współpracy - każdy kandydat doskonale zna każdy aspekt zatrudnienia. Podpisujemy umowy z osobami pełnoletnimi a zatem świadomymi. Nie mniej jednak jest nam przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań względem pracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie rozmowy i sugestie. Pozdrawiam, Dział HR

Dariusz Krakòw
Były pracownik
@Dział HR, OEX Cursor

No właśnie jesteśmy dorośli, a robicie z ludzi (usunięte przez administratora) i niedoinformowanych nastolatków . Firma Cursor powinna być ustawowo zamknięta jak każda agencja pracy tymczasowej . Wykorzystywanie trudnej sytuacji młodych ludzi. Nadużywanie umowy zlecenia i to jest niezgodne z prawem Polskim . Wie ile o tym i w żywe oczy kombinujcie bo sądy macie w kieszeni Polska jak Białoruś .

Gizmo
Pracownik

Pracowalem w roznych agencjach . Ta jest najlepsza i najbardziej wiarygodna , począwszy od ludzi w terenie poprzez koordynstorow a konczac na centrali .Wszystko dziala jak należy, kazdy dla każdego ma czas i jest wsparciem . Polecam

Dział HR, OEX Cursor
Pracownik
@Gizmo

Witaj, dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią, są one dla nas bardzo ważne. Życzymy sukcesów oraz dalszej udanej współpracy. Pozdrawiamy, Dział HR

Rozczarowana
Były pracownik

Obiecali kokosy i pracę bez presji. Pan PH był okropny, a odzywki z jego strony na poziomie podstawówki. Więcej wydałam na paliwo niż zarobiłam. Zwalanie winy na serwisanta, bo pan PH czegoś nie załatwił. Ogólnie, nie polecam, a tym którzy pracują życzę wytrwałości. Trzymajcie się tam w tej "firmie".

NOWAK TOMASZ
Pracownik
 Pytanie
@Rozczarowana

Ziomek priv.(usunięte przez administratora)Zgadzam sie 100.aTej Nowaczek to jecze ta dziadyga pracuje?haha pracownik KP i pracuje dla KP,ej jaki czas na Jarosławiu?Ph niech zaczna pracowac,a nie wycieraja tylek merchami,ziomek ja tam pracowałem i wiem jak jest.

Gizmo
Pracownik
@NOWAK TOMASZ

Dlaczego szkalujesz i oczerniasz firme Cursor .Pracuje w tej firmie trzy lata i złego slowa nie powiem .Atmosfera super , wyplaty o.czasie ludzie pracujacy w terenie ok .Znam innych ktorzy pracuja na stanowisku prsl lub merch i nie narzekaja. Każdy wie na jakich warunkach zostaje zatrudniony i co bedzie robił, zawsze koordynator to jasno komunikuje .Przedstawiciele na terenie Rzeszowa , Jaroslawia tez w porzadku ,zawsze mozna sie porozumieć .Jesli nic nie robisz , spisz do 10, nie wykonujesz powierzonych zadań to o co masz pretensje , chyba tylko o ten fałszywy wpis .Nie pozdrawiam

Dział HR, OEX Cursor
Pracownik
@Rozczarowana

Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią. Zachęcamy jednak do zgłaszania bieżących problemów do bezpośrednich przełożonych - tylko wówczas będziemy w stanie odpowiednio reagować. Chcemy tworzyć przyjazne środowisko pracy dlatego jeśli ma Pani inne uwagi, zachęcamy do kontaktu: hr@oex.pl lub tel. 22 377 10 45. Pozdrawiamy, Dział HR

Kamil
Pracownik

Pracuję dla OEX Cursor od 54 miesięcy w projekcie dedykowanym. Rozpoczynałem od stanowiska Przedstawiciela terenowego (na umowę zlecenie), gdzie po 9ciu miesiącach za dobre wyniki otrzymałem awans i zmianę formy zatrudnienia na UoP. Nigdy nie było żadnych problemów z pracodawcą, który świadczy usługę outsourcingu. Wystarczą chęci do pracy, motywacja i ambicja, aby osiągać sukcesy i czerpać zadowolenie z pracy. Większość przeczytanych przeze mnie opinii dotyczą współpracy z klientami Cursora, więc to na ich profilach powinny być wystawione komentarze. Pracując prawie 5 lat do samego Cursora nie mam ani jednego zastrzeżenia, atmosfera pracy jest bardzo przyjemna. Zawsze można liczyć na wsparcie przełożonego. Wypłata zawsze w terminie, za najlepsze wyniki można spodziewać się premii. Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich "niezadowolonych" i wystawiających negatywne opinie po to, aby móc tylko się dowartościować ;) Najlepszym lekarstwem na niezadowolenie z pracodawcy jest zmiana podejścia do pracy z przymusu, na przyjemność i smorealizację ;)

Marcin
Pracownik
@Kamil

Nie wiem co bierzesz , ale to działa. Boże za miskę ryżu 2 tys i umowę śmieciowa mamy być im wdzięcznii do końca życia. Boże jak Ty się nie cenisz .

Cursor
Pracownik
@Kamil

No jak jesteś zadowolony z miski kaszy to się cieszę . Firma kocha takich frajerów jak Ty .

Iks
Kandydat
 Pytanie

Oferta pracy na Hosta (Koncern Tytoniowy). 29-50 PLN brutto za godzinę. Skąd taka rozbieżność? I gdzie jest haczyk (duża stawka)? Ktoś pracował na takim lub podobnym stanowisku w tej firmie? Jakie opinie?

Pracownik
Pracownik
@Iks

Nie ma haczyka, ja pracuje na stanowisku Hosta i polecam. Stawka zależy m.in. od godzin pracy, wyższa stawka w weekendy i godziny wieczorne + prowizje za każdy sprzedany produkt. Dobrze sprzedając można wyciągać nawet wpłaty z czterema zerami na końcu ;)

Exhostessa
Były pracownik
@Iks

Rozbieżność jest dlatego, że zależy od godzin i miejsca w jakim pracujesz, jeżeli jest to praca w terenie w weekend po 17 to wtedy zbiera sie na ok 50zl a jezeli to praca w tygodniu w normalnych godzinach gdzies na punkcie to dostajesz 25-35 ????????‍♀️

Iks
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

Co konkretnie sprzedajesz?

Iks
Kandydat
 Pytanie
@Exhostessa

Podajesz stawki dla studenta czy osoby jeż bez tego statusu? Co znaczy w terenie? Myślałem, że chodzi o jakąś wyspę w centrum handlowym.

ze zlecenia, na umowę o pracę
Pracownik

przyszedłem do firmy na zlecenie, miała być to chwila, jednak okazało się, że atmosfera pracy jest bardzo przyjemna i wystarczy trochę się wykazać żeby dostać umowe o prace. Warunki finansowe normalne, bez fajerwerków, ale na pewno lepiej niż u większosci prywaciarzy. koledzy zatrudnieni na tym samym stanowisku tylko na innych terenach ktorzy walili w ch*ja pewnie juz tutaj obsmarowali firmę, ale ich komentarze to ich sumienie ;)

Paweł Baś z Krakowa
Pracownik
 Pytanie

Pączek pyta czy . Koordynator aktualności konsumenckiej co to za marka?

Adidas
Kandydat
 Pytanie

Koordynator ds. Aktywacji Konsumenckich o jaką matkę chodzi ?

Paweł
Kandydat
 Pytanie

Na jakie warunki może liczyc koordynator zespolu? Jakie zarobki? Jakie auto służbowe?

Dział HR, OEX Cursor
Pracownik
@Paweł

Dzień dobry Panie Pawle, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Nie podajemy takich szczegółów w serwisie gowork. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat prowadzonych projektów rekrutacyjnych, warunków współpracy zapraszamy do kontaktu z działem HR pod adresem hr@oex.pl, lub pod nr telefonu: 22 377 10 45. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertami na stronie firmowej: https://oexcursor.pl/kariera/ Pozdrawiamy, dział HR OEX Cursor

Piotrek
Pracownik
@Paweł

Zarobki 2k auto Kamaz z wywrotką

Kolega
Pracownik
@Paweł

Najniższa krajowa i najgorsza czeska fura z kratą

Gienek
Pracownik
@Kolega

Dokładnie . Kratka po to żeby nikogo nie przewieść .

opiniodawca

Pięknie firma potraktowała swoich pracowników. Wczoraj wszyscy z projektu (usunięte przez administratora)dostali wypowiedzenia umowy - mailowo! Nawet szef projektu nie pofatygował się, żeby zadzwonić do kogokolwiek, bądź zrobić telekonferencję i przekazać informacje, dlaczego do tego doszło, podziękować za dotychczasową współpracę. Wszyscy musimy się domyślać co było powodem tej sytuacji. Potraktowani zostaliśmy nie jak ludzie, a kolejne numery ewidencyjne do odstrzału.

Dział HR, OEX Cursor
@opiniodawca

Szanowny Panie, Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Decyzje naszych klientów w czasie pandemii było podejmowane bardzo dynamicznie i naszą rolą było dostosowanie się do nich. Nie było to zamierzone działanie z naszej strony. Dziękujemy za komentarz, z którego wyciągniemy wnioski na przyszłość. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR, OEX Cursor

NieMaNsS
@Dział HR, OEX Cursor

A może ktoś opowie o gorącym romansie RKS-a z przedstawicielką? kierownik projektu zwolnił ich oboje bo sam miał ochotę na tą Panią ???

Dział HR, OEX Cursor
@NieMaNsS

Szanowny Panie, staramy się nie ingerować w życie prywatne naszych pracowników i nie posiadamy informacji jakoby miała miejsce taka sytuacja. Wszelkie zmiany kadrowe wynikają z efektów pracy. Zwracamy się z prośbą o wyjaśnianie takich sytuacji poza forum z działem HR pod nr tel. 22 377 10 45. Pozdrawiamy, OEX Cursor

Małami
Były pracownik
@opiniodawca

Oex cursor pozwalniali pracowników w covidzie projekt CC, żenada!!!

Kolega
Pracownik
@Małami

Doskonały przykład tego jak pozbywa się śmieci. Jesteście nikim i w każdym momencie możecie polecieć. W każdym momencie mogą wam zabrać godziny i okaże się że będziecie 6-8 h dziennie pracować za tyle, co bezrobotny na pośredniaku dostanie. Żenada. Typowe korpo

E. N
Były pracownik
 Pytanie

Witam. Pracowałem dla OEX, i rzeczywiście nie mogę powiedzieć złego słowa, lecz ostatnio firma zapomniała mi wypłacić zaległych należności w postaci 21 godzin. I tak naprawdę to jakie mam mieć zdanie o OEX?

Dział HR, OEX Cursor
Pracownik
@E. N

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że praca spełnia Pana oczekiwania. Zależy nam aby praca w naszej firmie była jak najbardziej komfortowa i satysfakcjonująca dla każdego z pracowników. Jeśli chodzi o zaległe godziny to chcielibyśmy zweryfikować temat. W związku z tym proszę o kontakt z działem HR 22 377 10 45 lub mail na adres hr@oex.pl. Pozdrawiamy serdecznie dział HR, OEX Cursor

Kolega
Pracownik
@E. N

Nie mogę powiedzieć złego słowa, lecz, eeee.. zapomnieli hajs wypłacić. HAHAHAH dobre dobre. Konkretnie w jednym zdaniu. Normalka.

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca Cursor S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dział HR, OEX Cursor
Pracownik
@Pytanie

Witamy serdecznie, bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. OEX Cursor tworzą ludzie, a to właśnie ludzie i ich wiedza są kluczem do sukcesu. Dlatego jako pracodawca wiemy, że motywacja pracownika powinna opierać się na stworzeniu atrakcyjnych warunków pracy. Jesteśmy przyjaznym i stabilnym miejscem pracy. W motywowaniu pracownika sięgamy do nagród zarówno wewnętrznych jaki i zewnętrznych. Więcej informacji na temat firmy, naszej kultury organizacyjnej, a także wartości którymi się kierujemy znajdziesz na naszej stronie, zapraszamy do odwiedzenia https://oexcursor.pl/

Kolega
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Motywacja batem żebyś zrobił wszystkie punkty starczy? Nie ważne do której Ci zejdzie.

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Cursor S.A.?

Dział HR, OEX Cursor
Pracownik
@Pytanie

Witaj, nasza firma stawia na ludzi, to oni są naszym najcenniejszym zasobem dlatego atmosfera w miejscu pracy jest dla nas kluczowa. Dokładamy wszelkich starań aby była jak najlepsza. Pozdrawiamy, dział HR

Wawa
Pracownik
@Pytanie

W sumie to tak, ze maja cie gdzies. Nikt nic nie wie i na pewno nie pomoże, bo po co. Specjalnie cie wprowadza w blad, zebys byl stratny

poinformowany
Były pracownik
 Pytanie
@Dział HR, OEX Cursor

Tak stawiacie na ludzi, że bez podania konkretnych powodów zwalniacie ludzi? Dla wszystkich zastanawiających się, czy podjąć współpracę z tą firmą - zastanówcie się dobrze, bo zrobicie co do Was należy, a Cursor podziękuje Wam za wykonaną pracę (niejednokrotnie nie łatwą) wypowiedzeniem, jak już przestaniecie być potrzebni. Być może lepiej poszukać pracy w innej, lepszej firmie.

Kolega
Pracownik
@poinformowany

Serio, nikt przy zdrowym rozsądku nie podejmie się tam pracy.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Cursor S.A.? Chętnie zatrudniają?

Dział HR, OEX Cursor
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Oczywiście prowadzimy procesy rekrutacyjne dedykowane studentom. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat prowadzonych projektów rekrutacyjnych, warunków współpracy zapraszamy do kontaktu z działem HR pod adresem hr@oex.pl, lub pod nr telefonu: 22 377 10 45. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertami na stronie firmowej: https://oexcursor.pl/kariera/ Pozdrawiamy, dział HR OEX Cursor

Kolega
Pracownik
@Pytanie

Każdego wydoją. Nawet studenta. Świeży najlepszy, bo nie ma swojego mózgu ;)

Wess1123
Kandydat
 Pytanie

Cześć, pracował może ktoś jako hostessa- ds. koncertu tytoniowego? Może ktoś się podzielić jakąś aktualną opinią?

Tak
Pracownik
@Wess1123

Tak, polecam

Dział HR, OEX Cursor
Pracownik
@Wess1123

Dzień dobry, W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat prowadzonego procesu rekrutacyjnego i współpracy z nami jako hostessa, zapraszamy do kontaktu z działem HR pod adresem hr@oex.pl, lub pod nr telefonu: 22 377 10 45. Postaramy się udzielić bardzo szczegółowe informacje. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertami na stronie firmowej: https://oexcursor.pl/kariera/ Pozdrawiamy, dział HR OEX Cursor

Ola
Pracownik
@Wess1123

Cześć, Ja pracuję jako hostessa i bardzo sobie chwalę. Szczególnie aspekt finansowy. Możesz za pracę w niepełnym wymiarze, łącząc ze studiami otrzymać wynagrodzenie jak za pracę na etat. Możesz ustalać grafiki według własnych potrzeb i to jest fajne.

Dział HR, OEX Cursor
Pracownik
@Ola

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że praca spełnia Pani oczekiwania. Zależy nam aby praca w naszej firmie była jak najbardziej komfortowa i satysfakcjonująca dla każdego z pracowników. Pozdrawiamy serdecznie dział HR, OEX Cursor

Hostessa
Pracownik
@Wess1123

Chętnie odpowiem na każde pytanie, już trochę pracuję na tym stanowisku. kasia-kotosi@wp.pl

Asia123
Klient
@Hostessa

Dział hr się popisal, rozmowa z samym sobą XDDDD

Dział HR, OEX Cursor
Pracownik
@Asia123

Szanowna Pani, zachęcamy do czytania wątków ze zrozumieniem. Pozdrawiamy serdecznie, dział HR

Nieznany
Były pracownik
 Pytanie

Hej, OEX,(usunięte przez administratora)niekompetentnych liderach, presji i wykorzystywaniu prawa do urlopu wypoczynkowego jako "nagrody" dla pracownika zamiast oczywistego PRAWA, które posiada? O dyrektorach, którzy naciskają liderów tworząc toksyczne środowisko pracy i zmuszanie do "dobrowolnych" nadgodzin? A może się odniesiecie dla odmiany, pracownicy HR, którzy tak chętnie wypowiadają się poniżej? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Cursor S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Cursor S.A.