CURSOR

Łódź

Opinie o CURSOR

Agnieszka

CURSOR na swojej stronie internetowej oprócz zakładki, w której jest wyszukiwarka aktualnych ofert pracy ma również szereg informacji o samej jakości pracy w firmie. Deklarowane są różnego typu benefity, jak ubezpieczenia zdrowotne i karty sportowe. Czy można liczyć też na inne dodatkowe bonusy?

Agnieszka

@Katia, wspominasz, że firma nie wypłaca terminowo wynagrodzenia. Czy była to jednorazowa sytuacja?

jadzia

Kilkaansie maja nowych ofert pracy nie wiem czy widzielisci, chyba prowadza jakas duza rekrutacje, fajnie bo nie sa to tylko typowe meskie zawody i stanwoiska,wiec mozna sobie cos wybrac, nawet spoko sa ogloszenia i stawki na wykladanie towarow do marketow.

Cursor, dział HR

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do aplikowania na stanowisko merchandisera w Łodzi. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to informacje na ten temat są przekazywane wybranych kandydatom podczas rozmowy. Pozdrawiamy, Cursor SA

Katia

rany kto pisał te opinie , opłaceni pracownicy!!! Firma beznadziejna !!! nie płacąca na czas , nie dbająca o pracownika , a ci którzy są rzekomymi koordynatorami to jakieś imbecyle !! uciekajcie byle jak najdalej od tych oszustów !!!

popppppp

a ile czasu spóźniają się z kasą....ja wyślę jednak aplikację może będzie lepiej trzeba spróbować... ... A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać... czy podzielona jest na etapy na co kładą nacik najbardziej... dziekuje za odpowiedzi..

merch

niestety bardzo slabo z wyplatami spóźniają się miesiącami !

...

Niestety mam same złe doświadczenia z firmą, jeszcze nie udało im się wypłacić wynagrodzenia w terminie. Mają do kogoś pretensje za to że nie został o czymś poinformowany ( kiedy to winna jest osoba która miała przekazać informacje ).

Gośka

Przyjaźni ludzie w biurze, nie mają problemu z wytłumaczeniem nowej osobie jak odnaleźć się w danym markecie, stresowałam się przy pierwszej kontroli ale jakoś poszło i nawet mnie pochwalono. Obecnie dostaję najczęściej 9zł na rękę za godzinę, myślę że to uczciwa kasa.

Kinia

Mi tez sie Cursor dobrze kojarzy - pieniądze na czas i mili ludzie.

michal_ldz

Pracowałem dla tej agecnji 2 lata i nigdy nie było z niczym problemów. W każdej agencji czeka się na kasę a w Cursorze i tak wpływa ona na konto bardzo szybko. Poza tym konkretni ludzie tam pracują co wpływa na to, że każdy wie za co odpowiada. Polecam tą firmę zwłaszcza młodym ludziom, którzy chcą dorobić podczas studiów i nabrać doświadczenia.

qbelek

Firma rzetelna, pracowałem tam w czasach studenckich przez 3 lata jako promotor. Wypłata zawsze była na czas i nigdy nie było problemów z dopasowaniem godzin pracy, w odróżnieniu od innych firm gdzie czasami trzeba było czekać na wypłatę nawet 3 mc. Szefostwo też w porządku, zawsze można było się dogadać. Jak dla studenta to super opcja. Polecam!

Nadia

Cursor to najlepsza agencja promocyjno-reklamowa.Pracuje jako hostessa i jestem bardzo zadowolona.Zawsze płacą na czas ,miła atmosfera :)

monia

jakie 6zł? Pracuję u nich 3,5 roku i nie spotkałam się z taką stawką, ewidnetnie fałszujesz prawdę...

Waldi

Tutaj opinie o wiele lepsze niż pracownicy wypowiadają się o Centrali firmy z Warszawy. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,7153,0,0 Czasem oddział jest bardziej przyjazny pracownikowi niż korporacyjna centrala.

Ja również jestem zadowolona z tej firmy :) zgadzam się ze wszystkimi poprzedniczkami, problemów nie było żadnych. Szkoda tylko że 6zł/godzinę i nie ma raczej możliwości pracy stałej w ciągu tygodnia (tylko weekendy) ale i tak nie powinnismy narzekać.

LG

a ja uwazam tę firmę za świetną i rzetelną. Współpracuje od 2 lat i nie mam powodów do narzekania. Zawsze płacą, miła atmosfera, profesjonalnie oragnizowane akcje w których przyjeżdżają pomogać w marketach jesali macie problem. Polecam. W innych agencjach czekała 203 mieisiące na wypłatę. Tragedia

Anka

Firma działa na przejrzystych zasadach. Wiem za ile pracuję, w jakich godzinach i jakich dniach. A że realia w Polsce są takie a nie inne to nie można firmy za to winić. Konkurencja ma zbliżone stawki a naprawdę czasem potrafią zmienić ustalenia w trakcie promocji . Z terminowością wypłat zgodzę się z przedmówczynią . Jestem hostessą pracującą dla kilku agencji.

Zostaw opinię o CURSOR - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CURSOR