cursor

Poznań

Opinie o cursor

mas

wreszcie ruszyli z jakas nowa rekrutacje, bylem juz u nich osobiscie jednka kazali czekac na informacje, dobrze bo nie supiaja sie na jednym miescie tylko na kilku

Mati

no masz wyżej opisane , swoje auto ,umowa śmieciowa ,paliwo swoje ,telefon swój ,generalnie wszystko swoje . Masakra !!! Kasa beznadziejna warunki syf , nie wchodź w ten temat szkoda zdrowia !!!

ggggg

a jak sprawa sie ma reprezentantem handlowym uslug orange?

stach

zgadzam się z Matim, Firma bardzo słaba pod względem zarobków ,warunków pracy . Generalnie w firmie panują umowy śmieciowe : czyli zlecenie . Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mati

marne zarobki ,kiepska atmosfera !!! Odradzam pracę kuriera w tej firmie ,dużo trzeba włożyć i długooooo czekać aż się odzyska ,marne stawki ,arogancja ze strony [usunięte przez moderatora] nawet na przeczekanie nie warto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kk

ktoś coś więcej doda? to jest akwizycja czy o co biega?! dzwonili właśnie do mnie i idę w czwartek na rozmowę możecie coś jeszcze opowiedzieć?

Monia

Pracuje dla Cursora w Poznaniu, nie narzekam. Pieniądze dostaję wcześniej niż jest to określone w umowie, osoby które szkolą są rzeczowe, pomagają przy wystartowaniu trudniejszych promocji w piątki.

Zostaw opinię o cursor - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cursor