Dom Pełen Energii Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dom Pełen Energii Sp. z o.o.

Tomasz Lachowicz
Pracownik

To nie był nasz pierwszy dom, nawet drugi, ale nowym doświadczeniem było powierzenie budowy w całości firmie. Mieszkaliśmy zbyt daleko od placu budowy (400 km) i przeboleliśmy fakt, że za kompleksową usługę trzeba dodatkowo zapłacić. I nie żałujemy jak dotąd. Ale po kolei: 1. Przygotowanie projektu i podpisanie umowy. Bez zarzutu, nawet idealnie. Pan Piotr kompetentnie i natychmiast odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości. Zawsze oddzwaniał. Nie naciskał. Warunki umowy zrozumiałe i akceptowalne. Może czułbym się bardziej komfortowo, gdyby wpłata za ostatni etap budowy była podzielona na dwie części – połowa płatna z góry, połowa z dołu. Zdalne spotkania z architektką, panią Karoliną, były przygotowane, konkretne i szybko doprowadziły nas do finału, najpierw projektu, potem pozwolenia na budowę. Poszło szybko, sprawnie i przyjemnie. Ważne, żeby mieć samemu przemyślany projekt i potem nie wprowadzać istotnych zmian, to opóźnia budowę i generuje koszty. Nam się udało (prawie). 2. Proces budowy. To domena pana Tomka, który poza niewątpliwą fachowością, pokazał duży talent komunikacyjny. Czułem, że jestem o wszystkim poinformowany, na bieżąco dostawałem zdjęcia obrazujące postępy prac. Pan Tomek wyjaśniał, odpowiadał na pytania tak, że wpłacając kolejne transze (co z natury jest bolesne) nie miałem obawy wyrzucania dziesiątków tysięcy zł w nadarzyńskie błoto. Pierwsza łopata została wbita w połowie października 2022. Jesień była ciepła i robota poszła jak burza. Pan Tomek pozytywnie i ze zrozumieniem reagował na drobne zmiany. Dom rósł dosłownie w oczach. Wpadalismy na budowę mniej więcej co miesiąc i nie mogliśmy się nadziwić. Gdy sam nadzorowałem proces budowy poprzedniego domu, nigdy nie osiągnąłem takiego poziomu koordynacji, żeby miedzy wyjściem jednej ekipy, a wejściem drugiej nie było tygodnia, dwóch, albo trzech postoju. A tym razem wszystko następowało płynnie jedno po drugim. Stan deweloperski był gotowy w maju 2023, po ośmiu miesiącach od startu. Z dzisiejszej perspektywy mogę napisać, że poszło nawet za szybko w jednym elemencie. Otóż ocieplenie domu zostało zrobione przed położeniem tynków wewnątrz, na co się zgodziłem, więc nie mam pretensji, ale w efekcie bardzo wydłużyło i utrudniło proces suszenia. Musiałem dodatkowo wynająć specjalistyczna firmę susząca przestrzenie (z osuszaczami i wentylatorami) i przesunąć termin kładzenia podłóg drewnianych o dwa miesiące. 3. Poprawki. W budownictwie, jak wiadomo, nie wszystkie kąty proste mają 90 st. Tak było i tym razem. Do odbioru prac wynająłem profesjonalistę, który zbadał wszystkie odstępstwa od norm. Były, zawsze są, ale niewielkie. Zdecydowaliśmy o poprawkach potrzebnych, inne odpuściliśmy, bo dom to jednak nie szwajcarski zegarek. Poszło sprawnie. 4. Jakość. Mieszkamy od miesiąca i jest ok. Ale wszystko okaże się za mniej więcej rok. Jestem optymistą.

1
Janusz Olszewski
Inne

Na Dom Pełen Energii natknąłem się w Internecie myśląc o zakupie domu. Od pierwszego spotkania miałem pozytywne odczucia. Zmieniliśmy koncepcję i zakup zastąpił pomysł budowy. Ponieważ nie mam czasu sam zajmować się budową pomysł z Generalnym Wykonawcą przypadł mi do gustu. Przez wszystkie etapy administracyjne zostałem przeprowadzony w zasadzie za rękę. Budowa przebiegała sprawnie, a niezależni fachowcy sprawdzający jakość wykonania poszczególnych etapów nie mieli większych zastrzeżeń. Na samym końcu budowy, tuż przed oddaniem budynku do użytkowania, nastąpiły opóźnienia po stronie DPE, jednak na tym polu firma również wykazała się podejściem proklienckim i wypłaciła kary umowne bez zbędnej zwłoki. Z czystym sumieniem polecam.

Nulla
Inne
 Pytanie
@Janusz Olszewski

A w jakieś wysokości były te kary umowne? Tylko procent od kwoty umowy mnie interesuje.

7
Marcin Mardas
Inne

Zakończyliśmy budowę z DPE. Dom 250m2 budowa od stycznia 2020 do grudnia 2020, z małym poślizgiem ale w obecnych warunkach chyba akceptowalnym. Efekt końcowy na prawdę ok. Kontakt z firmą dobry, wszyscy zaangażowani. Polecamy.

9
Katarzyna Karbowiak Nowy wpis
Inne

Mam przyjemność budować dom z państwa firmą odział w Szczecinie powiem tak tak solidnej firmy dawno nie widziałam Pani Wiolota mega pomocna zawsze do dyspozycji często po godzinach wyrozumiała i cierpliwa natomiast nasz kierownik budowy pan Michał każdemu życzę takiego kierownika nie dość że sumienny pracowity to na dodatek sympatyczny pracownicy którzy budują dom mili uśmiechnięci pomimo zmęczenia ekipa super a dom powstaje w oczach ???? bardzo dziękuję

anonim Nowy wpis
Inne

Mocno rozważam pracę na stanowisku asystentki ds. administracyjnych, w ofercie piszą o atrakcyjnych zarobkach, a ktoś z was dał znać, że firmę nie stać na doświadczonych pracowników. Trochę mnie to martwi, bo liczyłabym jednak na większe zarobki niż minimalna. Podpowiecie mi jak wyglądają widełki w takim razie i czy tak ogólnie warto kandydować?:)

anonim Nowy wpis
Inne

Można dopytać jak wygląda cykl szkoleń początkowych dla młodszego inżyniera budowy? Ile czasu trwa, z czego się składa, czy da się pogodzić ze studiami, oczywiście :)

Pracownik
Były pracownik

Jeśli ktoś szuka stabilnej pracy to DPE, nie jest dla Niego. Dodatkowo jeśli ktoś rozważa przejście z innej firmy dla Nich, to naprawdę nie warto. Początkowo właściciel oraz jego synowie mydlą oczy jaką Oni to nie są fantastyczną, rodzinną firmą. Z nieba będzie lecieć manna, a klienci walą drzwiami i oknami. Po kilku tygodniach okazuje się, że ludzi zwalniają co chwilę, wystarczy spojrzeć w ich biurze na ścianę ze zdjęciami, większość pracowników już nie ma! Dla nich nie jesteś człowiekiem, jesteś tylko tabelą w exelu. System premiowy też szwankuje, a wyceny domów wychodzą średnio ok 30% więcej, niż na rynku. W firmie pracują osoby młode bez doświadczenia, praktycznie zawsze są to osoby, których wiedza z zakresu budownictwa jest niewielka. Klientów jest niewielu. Z całego serca nie polecam tego pracodawcy!

Małgorzata Gajdowska
Pracownik
@Pracownik

Dziękujemy za przesłaną opinię. Bardzo nam przykro, że nie jest Pan zadowolony ze współpracy z nami. Czujemy się natomiast w obowiązku dokonania sprostowania w przytoczonej przez Pana wypowiedzi. Podana przez Pana informacja związana z rzekomą dużą rotacją pracowników jest nietrafna. W przypadku dość młodej (5 lat na rynku), a jednocześnie szybko rozwijającej się organizacji rotacja na poziomie kilku pracowników rocznie w porównaniu z ponad 100 osobową załogą, a więc ok. 3-5% /rok nie jest niczym nadzwyczajnym, a w branży budowlanej świadczy raczej o dobrych warunkach i bardzo dobrej atmosferze, z której jesteśmy dumni. W sprawie wysokości wycen zawsze podkreślamy fakt, iż nasz standard budowlany, a co za tym idzie zakres prac, jest dużo wyższy niż w przy budowie standardowego budynku mieszkalnego. Trudno porównać budynek o wysokim standardzie energooszczędnym z budynkiem jedynie spełniającym normy budowlane. Cieszymy się, że poruszył Pan również temat młodych osób. Bardzo chętnie zatrudniamy ambitne osoby z niewielkim doświadczeniem, tym samym stwarzając dla nich szansę na rozwój w dobrze zorganizowanej, ale nadal bardzo młodej organizacji. Takie osoby przechodzą na starcie przez cykl szkoleń wewnętrznych, a potem pracują pod okiem doświadczonych menadżerów, dzięki czemu szybko osiągają pełną samodzielność zawodową. Zdecydowana większość z nich bardzo ceni sobie ten sposób współpracy ???? Życzymy Panu pozytywnych doświadczeń i wielu sukcesów na drodze rozwoju zawodowego.

Dom Pełen Słabości
Pracownik
 Pytanie
@Małgorzata Gajdowska

Pani Małgorzato czy rotacja jest nadal na takim poziomie jak Pani napisała ? Czy może jednak firma zrobiła wielkie ciecia etatów i pracowników na umowy B2B, nie oszczędzając nawet tych którzy mocno ją tworzyli ? Jak się okazuje tak kolorowo nie jest. Spora ilość architektów, doradców czy inżynierów zdążyła odejść, zostać zwolniona lub po prostu uznała ze przy tej ilość pracy to szkoda wypruwać sobie żyły dla szefów. Chociaż przy obecnej koniunkturze to pracy pewnie coraz mniej i ludzi też będzie co raz mniej. I dobrze oby obecna sytuacja rynkowa oddzieliła prawdziwych GW od takich podrabianych którzy nie maja swojej ekipy tylko biorą z łapanki kogoś.

Były pracownik
Były pracownik
@Dom Pełen Słabości

Tam z tą rotacją "3-5%", to lekka przesada. W 2022 i 2023 r. ta rotacja bardziej podchodziła pod 25-30%. A pracownicy są bez doświadczenia, bo na ludzi z doświadczeniem tej firmy po prostu nie stać.

2
Małgorzata Gajdowska Nowy wpis
Pracownik
@Były pracownik

Bardzo dziękuję za wyrażenie swojej opinii, jednakże wymaga ona pewnego uzupełnienia. W 2022r. jak wiadomo, nastąpiło znaczne spowolnienie na rynku usług budowlanych wynikające z sytuacji gospodarczej w Polsce (rozpoczęcie wojny, rosnąca inflacja, wysokie stopy procentowe) i jak każde przedsiębiorstwo, zmuszeni byliśmy do dopasowania liczby osób zatrudnionych do potrzeb firmy. Każde rozstanie z pracownikiem było szczegółowo przeanalizowane i przemyślane. W chwili obecnej ponownie zwiększamy zatrudnienie, ponieważ liczba klientów systematycznie i intensywnie wzrasta. Jako osoba odpowiedzialna za dział HR, czuję się zobowiązana do obrony dobrego imienia naszych pracowników oraz firmy. Zatrudniamy szeroki wachlarz specjalistów z kilku- lub kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie, chociażby inżynierów budownictwa z uprawnieniami. Wierząc w młode pokolenie, pozwalamy również osobom bez doświadczenia zdobyć je w Domu Pełnym Energii, świadomie kreując ich ścieżki rozwoju wraz ze zdobywaniem nowych umiejętności. Otwierając nowe rekrutacje, w pierwszej kolejności przyglądamy się Talentom, które już z nami współpracują, aby to wewnątrz firmy poszukać osoby, która może awansować i zająć nowe stanowisko. Małgorzata Gajdowska Specjalista ds. HR

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Dom Pełen Energii Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Architekt techniczny? Podziel się swoimi doświadczeniami.
mati
Pracownik

bardzo fajna firma. pracuje z nimi od prawie 7 lat, właściciele są rzetelni i dotrzymują słowa, doświadczyłem tego wiele razy. spółka jest ambitna i bardzo dynamicznie się rozwija, co przekłada się na sporą ilość awansy wewnętrznych

anonim
Inne
@mati

Ooo, super, że w tym miejscu można awansować. Szukam właśnie pracy, w której mogłabym progresować. Powiedz mi, po jakim czasie od zatrudnienia jest szansa na awans na wyższe stanowisko? :))) Myślę nad aplikacją do tej firmy, dlatego z góry dziękuję za informację.

Wiktoria
Inne

Nie wiem, czemu tu panuje opinia, że firma jest nastawiona na B2B, skoro w ofertach pracy jest mowa o "do wyboru". Doradca techniczno-handlowy tak ma na ten przykład. Czy na tej pozycji pracuje się prowizyjnie? Ile wynosi podstawa i ile czasu według Waszych szacunków potrzeba, aby zacząć mieć wyniki?

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Dom Pełen Energii Sp. z o.o.?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Jak na razie z firm, w których pracowałem atmosfera jest najlepsza. Nie, żeby nie było rywalizacji między działami itp, bo to jest wszędzie, ale swoboda pracy, otwarcie na pomysły i ich premiowanie to jest to, co akurat ja bardzo cenię. Wszyscy na ty, łącznie z zarządem, ogólnie atmosfera towarzyska spoko. Stół do ping-ponga na 2. piętrze też robi robotę ;)

Izabela Marzec
Inne

Dzisiaj odebraliśmy klucze do domu wybudowanego przez Dom Pełen Energii. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy powierzenie im budowy.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie netto może liczyć inżynier budowy na UoP?

@.@
Były pracownik
@Kandydat

Wszystko zależy od doświadczenia, ale na kokosy bym nie liczył. Poza tym firma jest raczej niestety nastawiona na kontrakty B2B.

anonim
Inne
@@.@

Czy jest szansa abyś podał widełki zarobków? Jeżeli się orientujesz, ile tak mniej więcej można tu zarobić? To na jaką umowę firma jest nastawiona, skoro kontrakt B2B niekoniecznie wchodzi w grę? Chcę tu aplikować, więc liczę na informacje.

@.@
Były pracownik
@anonim

Niestety nie wiem jakie masz doświadczenie, a od tego dużo zależy, ale zakładając, że nie masz go wcale to myślę, że możesz liczyć na coś w granicach 4 k netto max. Nie doczytałeś: firma JEST nastawiona na kontrakty B2B ;).

anonim
Inne
@@.@

Ja osobiście pracowałem jako inżynier budowy już pięć lat... Czy w takim razie możesz mi powiedzieć, ile z takim doświadczeniem mógłbym zarobić? :-) Myślę nad aplikacją w to miejsce...

@.@
Były pracownik
@anonim

Zgadzam się z przedmówcą, przy takim doświadczeniu szukaj lepszej firmy, bo w tej ani nie zarobisz porządnie, ani się nie rozwiniesz

Graźka
Inne

Widziałam ze szukają inżyniera budowy a mój chłopak właśnie studiuje na Politechnice i szuka czegoś rozwojowego, tyle ze nie ma jeszcze doswiadczenia.. jednak widzę ze można być na ostatnim roku studiów. Wiem ze potrzebne są mu tez praktyki, może ktoś wie czy tam coś takiego można odbyć ? I jak działa zadaniowy czas pracy?

@.@
Były pracownik
@Graźka

Lepiej, żeby Pani chłopak poszukał pracy w biurze projektowym lub na dużej budowie, ponieważ w Domu Pełnym Energii raczej ciężko będzie o zdobycie ciekawego doświadczenia. Dodatkowo, bez doświadczenia w tej firmie praca nie jest zbyt fajna, ponieważ na budowie zazwyczaj inżynier jest sam, a bez potrzebnej wiedzy bardzo łatwo popełnić poważne błędy, nie mówiąc już o towarzyszącym w takich sytuacjach stresie.

Cichy antagonista
Inne
@Graźka

"Zadaniowy czas pracy" wygląda tak, że w teorii masz zrobić swoje i możesz iść do domu, jednak w rzeczywistości jest tak, że czas pracy wypełniony jest dodatkowymi zadaniami biurowymi, tj. raportami, aktualizacjami itp. i w efekcie bardzo mało jest dni, kiedy wyrabiasz się ze wszystkim i możesz spokojnie wyjść pól godziny wcześniej. Zależy to tez oddziału w którym pracujesz, ja osobiście miałem nad sobą menadżera, który podchodził to tego tematu rozsądnie, ale wiem, że nie we wszystkich oddziałach to działa tak jak w ogłoszeniu o pracę.

anonim
Inne

Cześć mam pytanko czy firma ma często projekty ? Zależy mi na miejscu które ciagle się rozwija i widzę ze szukają na inżyniera budowy studentów ostatniego roku a właśnie ja już skończyłem, doświadczenia nie mam ale to chyba im nie przeszkadza ?

@.@
Były pracownik
@anonim

Szukają osób z małym doświadczeniem, ale niestety jeśli nie masz doświadczenia, to raczej nie polecałbym tego miejsca, bo twoja przygoda zakończy się jeszcze prawdopodobnie jeszcze przed końcem okresu próbnego, tak jak to było w moim przypadku. Dodatkowo, wymagana jest duża samodzielność i wiedza, a na budowie zazwyczaj jesteś sam, więc jeśli chcesz nabrać doświadczenia, to lepiej jeśli pójdziesz na dużą budowę, bo tam się nauczysz dużo więcej i na pewno bardziej rozwiniesz. Co do twojego pytania, to projektów trochę jest, ale są to pojedyncze domy rozsiane najczęściej na terenie całego województwa, więc sporo czasu traci się na jazdę samochodem.

Tomasz Lachowicz
Pracownik

To nie był nasz pierwszy dom, nawet drugi, ale nowym doświadczeniem było powierzenie budowy w całości firmie. Mieszkaliśmy zbyt daleko od placu budowy (400 km) i przeboleliśmy fakt, że za kompleksową usługę trzeba dodatkowo zapłacić. I nie żałujemy jak dotąd. Ale po kolei: 1. Przygotowanie projektu i podpisanie umowy. Bez zarzutu, nawet idealnie. Pan Piotr kompetentnie i natychmiast odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości. Zawsze oddzwaniał. Nie naciskał. Warunki umowy zrozumiałe i akceptowalne. Może czułbym się bardziej komfortowo, gdyby wpłata za ostatni etap budowy była podzielona na dwie części – połowa płatna z góry, połowa z dołu. Zdalne spotkania z architektką, panią Karoliną, były przygotowane, konkretne i szybko doprowadziły nas do finału, najpierw projektu, potem pozwolenia na budowę. Poszło szybko, sprawnie i przyjemnie. Ważne, żeby mieć samemu przemyślany projekt i potem nie wprowadzać istotnych zmian, to opóźnia budowę i generuje koszty. Nam się udało (prawie). 2. Proces budowy. To domena pana Tomka, który poza niewątpliwą fachowością, pokazał duży talent komunikacyjny. Czułem, że jestem o wszystkim poinformowany, na bieżąco dostawałem zdjęcia obrazujące postępy prac. Pan Tomek wyjaśniał, odpowiadał na pytania tak, że wpłacając kolejne transze (co z natury jest bolesne) nie miałem obawy wyrzucania dziesiątków tysięcy zł w nadarzyńskie błoto. Pierwsza łopata została wbita w połowie października 2022. Jesień była ciepła i robota poszła jak burza. Pan Tomek pozytywnie i ze zrozumieniem reagował na drobne zmiany. Dom rósł dosłownie w oczach. Wpadalismy na budowę mniej więcej co miesiąc i nie mogliśmy się nadziwić. Gdy sam nadzorowałem proces budowy poprzedniego domu, nigdy nie osiągnąłem takiego poziomu koordynacji, żeby miedzy wyjściem jednej ekipy, a wejściem drugiej nie było tygodnia, dwóch, albo trzech postoju. A tym razem wszystko następowało płynnie jedno po drugim. Stan deweloperski był gotowy w maju 2023, po ośmiu miesiącach od startu. Z dzisiejszej perspektywy mogę napisać, że poszło nawet za szybko w jednym elemencie. Otóż ocieplenie domu zostało zrobione przed położeniem tynków wewnątrz, na co się zgodziłem, więc nie mam pretensji, ale w efekcie bardzo wydłużyło i utrudniło proces suszenia. Musiałem dodatkowo wynająć specjalistyczna firmę susząca przestrzenie (z osuszaczami i wentylatorami) i przesunąć termin kładzenia podłóg drewnianych o dwa miesiące. 3. Poprawki. W budownictwie, jak wiadomo, nie wszystkie kąty proste mają 90 st. Tak było i tym razem. Do odbioru prac wynająłem profesjonalistę, który zbadał wszystkie odstępstwa od norm. Były, zawsze są, ale niewielkie. Zdecydowaliśmy o poprawkach potrzebnych, inne odpuściliśmy, bo dom to jednak nie szwajcarski zegarek. Poszło sprawnie. 4. Jakość. Mieszkamy od miesiąca i jest ok. Ale wszystko okaże się za mniej więcej rok. Jestem optymistą.

1
Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera panuje w firmie Dom Pełen Energii Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 20 lutego. Czy jest rotacja?

Były pracownik
Były pracownik
@Pytanie

W dziale handlowym bardzo duża rotacja. Od ubiegłego roku jakieś 3/4 handlowców

anonim
Inne
@Były pracownik

Wiadomo, skąd ten problem w firmie? Słabe wynagrodzenia, czy po prostu ciężka atmosfera w tym dziale? Chętnie się dowiem, jakie warunki mają tu handlowcy, czy ciężko normy wyrobić.

anonim
Kandydat

Hej, Przedstawiciela handlowego widzę, że szukają i tak w sumie interesuje mnie taka robota. Przejdę do rzeczy :D Jak w większości tego typu stanowisk oferują podstawę i prowizję. Ktoś wie jaka wysokość prowizji i czy plan łatwy w pierwszych miesiącach do zrealizowania? Rozwinie ktoś, jak akurat w tej firmie wygląda zadaniowy czas pracy o którym piszą? No i klasycznie ciekawi mnie, czy autko do celów też prywatnych?

Były pracownik
Były pracownik
@anonim

Plan do wykonania w zależności, czy dostajesz dobre leady, czy tematy pt. "proszę o dokończenie budowy". Sporo zależy jaki oddział (im dalej od centrali, tym, spokojniej). Radzę dobrze przeanalizować umowę, a raczej kontrakt B2B, bo ta firma już raczej nie zatrudnia na UoP.. Zadaniowy jest taki, że jak nie ma leadów, to imitujesz pracę, a jak masz ich za dużo, to siedzisz do oporu. O autku raczej można zapomnieć ;)

1
Ooo
Kandydat
@Były pracownik

Czyli samochód do celów służbowych czy w ogóle go nie dają i trzeba jeździć swoim? A inne potrzebne sprzęty typu telefon, laptop jest do dyspozycji czy jak jest b2b to trzeba korzystać ze swoich zasobów?

Były pracoownik
Były pracownik
@Ooo

Tutaj handlowiec nie potrzebuje auta do celów służbowych ;) Kompa i telefon dają, ale do celów służbowych.

Zbychu
Inne
@Były pracoownik

Czemu niepotrzebny samochód? Handlowiec szuka klientów przez telefon i w necie ? Nie jeździ bezpośrednio do przyszłych odbiorców?

Harnaś
Pracownik
@Zbychu

Kontakty do klientów zapewnia firma a jak coś masz dodatkowo to twoje. Samochody mają tylko szefowie biur i inżynierowie jeżdżący na budowy

Lesio
Pracownik
@Zbychu

Samochodu firmowego nie dostaniesz robota na telefonie.

AgnieszkaKotecka
Inne

Budowa domu przebiegła w takim tempie, że większość osób nie dowierza. Udało się zakończyć pracę dwa miesiące przed planowanym terminem a wszystko dzięki świetnej współpracy z panem inżynierem i całą resztą osób pracujących w DPE. Wszystkie prace zostały wykonane bardzo dokładnie, czysto a całość była na bieżąco nadzorowana i w razie jakichkolwiek pytań/ ewentualnych problemów nie było żadnych problemów z kontaktem. Z całego serca polecamy budowę domu z domem pełnym energii :))

anonim
Inne

Wielki plus, ze tyle tu zadowolonych głosów od klientów na temat pracowników, ale mogę poznać jakieś konkrety od doradców technicznych? ;) Widełki np? Czy firma ma określoną ścieżkę kariery, co z podwyżkami? Rotacja jak obecnie wypada? Na stronie jest oferta właśnie dla doradcy, ale czy aktualna?

Harnaś
Pracownik
@anonim

Jest podstawa i prowizja. Co do stawek, to cóż, co sobie wynegocjujesz to twoje. Jak masz wyniki to popracujesz długo, pinionc też będzie, ale to chyba nic odkrywczego na rynku;)

Janek
Inne

Dom Pełen Energii zajął się wykonaniem zlecenia budowy mojego domu. Bardzo dobrze wykonano prace fundamentowe i murarskie. Sprawdzano to na drugą rękę i opinie fachowców były bardzo pozytywne. Polecam każdemu.

Pracownik
Pracownik

Przyjemna i przyjazna atmosfera pracy, a także przemili ludzie, którzy tworzą tę firmę

Urszula
Inne
@Pracownik

Dla mnie też atmosfera zawsze jest ważna jeśli chodzi o pracę. A zarobki u was też są zadowalające? Można liczyć na docenienie ze strony pracodawcy?

Były pracownik
Były pracownik
@Urszula

Zarobki nie powalają, a na dodatek prawie wszystkim pracownikom proponują B2B, bo przecież UoP to relikt PRLu ;)

Jolanta
Inne
@Były pracownik

I tak wszyscy na b2b się pchają drzwiami i oknami? no to warunki jednak muszą być spoko. Był ktoś kto specjalnie firmę pod nich otwierał?

Były pracownik
Były pracownik
@Jolanta

Może Pani się zatrudnić. Pół roku i się okaże, czy warunki są "spoko" ;) Ja nie słyszałem, żeby tam się dzie pchali drzwiami i oknami. Rok, dwa lata temu i owszem. Ale to już nie ta sama firma.

Anna
Inne
 Pytanie
@Były pracownik

Co to znaczy?

Były pracownik
Były pracownik
@Anna

To znaczy, że inny jest stan faktyczny od tego kreowanego w mediach społecznościowych.

Dom Pełen Energii
Pracownik
@Były pracownik

Drogi Były Pracowniku, Dziękuję za podzielenie się opinią na nasz temat. Jako osoba odpowiedzialna i biorąca bezpośredni udział we wszystkich rekrutacjach przeprowadzanych w Domu Pełnym Energii nie mogę się jednak zgodzić z przytoczonym twierdzeniem. Proponujemy pracownikom wszystkie formy zatrudnienia dostępne w polskim prawie i zawsze dostosowujemy się do oczekiwań kandydata. We wszystkich działach firmy mamy pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, współpracujących na podstawie umowy zlecenie, czy też B2B. Nigdy nie zdarzyło nam się zrezygnować czy to z kandydata, czy też z pracownika z powodu formy współpracy. Specyfika branży budowlanej jest taka, że bardzo często zgłaszają się do nas kandydaci już posiadający własną działalność, którzy poszukują stabilnego i wiarygodnego partnera, który zapewni regulowanie należności w terminie. Również, w naszych ogłoszeniach dostępnych na portalach rekrutacyjnych zawsze określamy jaką formę współpracy na danym stanowisku proponujemy. Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata Gajdowska specjalista ds. HR

anonim
Inne

Ale to jak firma proponuje pracownikowi przejście na formę B2B to nie jest to czasem właśnie bardziej opłacalne finansowo wtedy? Nie znam się to nie wiem ale warto się upewnić. Jeszcze w sumie chcę wiedzieć, czy firma może pomaga pracownikowi w założeniu działalności i w tej całej papierologii?

Kacper
Były pracownik
@Pracownik

Poczekaj a będziesz zwiewać i modlić się by ci się nie śnili nawet !!!

Dom Pełen Energii
Pracownik
@Kacper

Szanowny Panie Kacprze. Jako osoba odpowiedzialna za Dział HR w Domu Pełnym Energii nie zauważyłam zjawiska "zwiewania" naszych pracowników. Duża część naszego zespołu pracuje z nami od lat i jestem przekonana, że czuje się dobrze. Nawet, jeśli jest potrzeba wyjścia wcześniej z pracy, to nie trzeba zwiewać i przemykać pod oknem szefa, tylko zwyczajnie wychodzi się drzwiami :) Cenimy sobie dobrą atmosferę, a przede wszystkim obdarzamy się wzajemnym zaufaniem. Jeśli byłby Pan zainteresowany, zapraszam do jednego z naszych biur, aby mógł Pan osobiście przekonać się o panującej u nas atmosferze. Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata Gajdowska Specjalista ds. HR

Pawel
Inne

Wykonujemy z DPE dość trudną inwestycję, jako jedyni podjęli się wyzwania. Profesjonalnie i rzeczowo wycenili projekt. Indeksacja wystąpiła (zgodnie z umową), ale udalo nam się wynegocjować korzystne warunki. Kontakt na bieżąco z zaangażowanym inżynierem prowadzącym budowę - bez zarzutu. Dodatkowo, firma wykazała się sporą elastycznością i pomocą w momencie problemów z uruchomieniem kredytowania. Jedyny zarzut to jeden z podwykonawców - okazał się być nieco nierzetelny, ale firma przyjęła zgłoszenia poprawek (które są obecnie naprawiane). Traktujemy to jako wypadek przy pracy.

1
Administrator

Firma Dom Pełen Energii Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Pełen Energii Sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Dom Pełen Energii Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Dom Pełen Energii Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom Pełen Energii Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dom Pełen Energii Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii