Cursor

Radom

Opinie o Cursor

irek
użytkownik zarejestrowany

firma aktualnie poszukuje ankieterów terenowych do Warszawy @gracz oferują wynagrodzenie - 3000 zł netto miesięcznie, pracę od poniedziałku do piątku do 30.05, zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło

....ja

a ja serdecznie pozdrawiam (usunięte przez moderatora) bo to człowiek do rany przyłóż.....sympatyczny,wyrozumiały i naprawdę spoko...każdemu życzę takiego przełożonego....a jeśli chodzi o pracę to każdy jest kowalem swojego losu....albo rybki albo akwarium....pracujesz i dajesz z siebie wszystko zarabiasz...nie pracujesz nie zarabiasz....

Kamiśka

Ofiara - ... - 2012-10-10 20:34:32 Cursor rarom - (usunięte przez moderatora) i kretacze, ktorzy obiecuja i nie wyplacaja pieniedzy, zmieniaja stawki na koniec miesiaca bez wczesniejszego informowania. Ale oni dlugo nie pociagna. Pozdrowienia (usunięte przez moderatora)..Jesli ktos nie wierzy zapraszam na maila klasa22@interia.plKażdy kto odchodzi lub zostaje zwolniony wylewa swoje żale i oczernia innych, a jak trzeba ocenić siebie to jest idealny. (usunięte przez moderatora)? Niby kiedy Cię tak oszukali "Ofiaro" pensja zawsze jest wypłacana do 15, więc zamilcz kobieto:D Pozdro:*

aaaa :)

Firma super:) bardzo miła atmosfera w pracy:) jedno drugiemu pomaga:) zawsze jest wesoło:) polecam tą pracę osobom które lubią prace w miłym towarzystwie i które wiedzą czego chcą w życiu:) Pensja na czas a to jest najważniejsze! :)

Ofiara - ...

Cursor rarom - (usunięte przez moderatora) i kretacze, ktorzy obiecuja i nie wyplacaja pieniedzy, zmieniaja stawki na koniec miesiaca bez wczesniejszego informowania. Ale oni dlugo nie pociagna. (usunięte przez moderatora)..Jesli ktos nie wierzy zapraszam na maila klasa22@interia.pl

Zostaw opinię o Cursor - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cursor