TOPSILT.Padée, T.Mąka Sp.Jawna

Opinie o TOPSILT.Padée, T.Mąka Sp.Jawna

gul

firma preznie rozwijajaca sie,szefostwo super ,kasa ok

haha

do nika: Dziwi mnie Twoja opinia, pracowałem tam 6 lat i uważam, ze szefowa to najsłabszy aspekt tej firmy. Niezrozumiałe decyzję. Robienie z ludzi kozłów ofiarnych, obiecywanie awansów, a potem na zatrudnianie na obiecane stanowisko jakichś baranów to chleb powszedni. ogólnie firma ok.

nika

firma ok szefowa konkretna kobieta,szef -niewiadomo płace adekwatne do doświadczenia najważniejsze to nie oszuści i płacą na czas

Zostaw opinię o TOPSILT.Padée, T.Mąka Sp.Jawna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOPSILT.Padée, T.Mąka Sp.Jawna