Szwejkowski

Opinie o Szwejkowski

użytkownik zarejestrowany

bojan
użytkownik zarejestrowany

a czy to wygląda tak niemozliwie ? masa jest przecież firm które działaja nawet w pojedynke chociaż z tego co doszły mnie słuchy to tylko jedna osoba tu nie pracuje

józek

turk - 2012-02-13 10:25:54 dziadostwo, za nic ma pracowników, jego słowa można o kant .... rozbić, nie polecamprawdziwie [usunięte przez moderatora] firma, krętacze zmieniający personel. Szef ma niestety dziwny życiorys, i brakuje mu kompetencji - to też zespół przypadkowo czasem jest średni, czasem beznadziejny. trzeba wiedzieć kiedy przestać Panie Szwejkowski

turk

Zostaw opinię o Szwejkowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szwejkowski