Hurtownia Zoologiczna Ara

Opinie o Hurtownia Zoologiczna Ara

Polak

Porażka. Nie polecam. Większość stanowisk obsadzona podlizuchami z Bielan i okolic. Atmosfera fatalna. Umowy wpisywane na najniższą krajową

adam

mnie interesuje posada magazyniera, gdyby ktos z was słyszał że szukaja taką osobe dajcie proszę znać, podobno jest umowa?

nara

nie polecam. początki miłe , ale z biegiem czasu -porażka-brak profesjonalizmu,cóż jakaś kasa mąci w słabych głowach.Poczytać (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Hurtownia Zoologiczna Ara - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Zoologiczna Ara