Xella Polska Sp. z o.o.

Opinie o Xella Polska Sp. z o.o.

Maja

@Stefan, Zawsze warto szukać porozumienia. Pracownikom jak i pracodawcy powinno zależeć na dobrej współpracy. Dobra współpraca istnieje wtedy, kiedy jedna i druga strona stosuje się do ustalonych zasad i zależy jej na wspólnym dobru firmy. Czy możesz napisać, że w firmie Xella Polska panuje dobra atmosfera? Poprzedni pracownik wypowiedział się pozytywnie o firmie.

Stefan

Generalnie to pracujemy dla siebie , dla nikogo innego.!!

anonymous

A ja uważam ,że nie jest źle każda jedna złotówka , która wpływa na konto jest oficjalną złotówką nie tak jak u prywatnego pracodawcy, może pracownicy zarabiają więcej dużo więcej ,ale podatki są od najniższej krajowej , ciekawe gdzie będą szukać emerytury?. Jest socjal, premie produkcyjne, premia za niechorowalność, setki za pracę w wolne soboty . Ciekawe który pracodawca prywatny tyle daje , apracować trzeba wszędzie

Maja

@Sp........, dlaczego tak uważasz? Czy mógłbyś przytoczyć jakieś konkrety na poparcie swojej wypowiedzi? @Waldi, może warto zadać te pytanie odpowiednim osobom w firmie? A jak wygląda socjal w Xella Polska? @Bonus, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Xella Polska? Czy praca jest ciężka?

Sp........

(usunięte przez administratora) szkoda czasu na nich lepiej ryby łapać niż dla Niemca pracować.

Waldi

Może w sytuacji braku fachowców firma podniesie wynagrodzenia? Jak sądzicie?

3e4r

teraz widze ze maja spora rekrtuacje tutaj w firmie

Bonus
@3e4r 27.09.2016 10:29

Bo małe płace

Maja

@Klara, a czy Ty pracujesz w Xella Polska Sp. z o.o.? Jesteś zadowolona z tego, czym się zajmujesz? Jak ogólnie wygląda sytuacja w tej firmie? Czy łatwo jest awansować lub przejść na inne, interesujące pracownika stanowisko? Zastanawiam się, czy aktualnie firma poszukuje nowych pracowników - w Internecie nie znalazłam żadnych ogłoszeń.

szamot

Szanowni Xellowcy Mimo tak "olbrzymich sukcesów" waszego Zarządu - Grupa Silikaty została Budowlaną Firmą Roku 2017. Brawo MY !

Klara

Myślę, że Xella Polska nie zasługuje na tyle negatywnych wpisów. Nie ma idealnych firm, zawsze może cos szwankować ale tak już jest

Maja

Posty, które znikają z forum @inter naruszają dobra osobiste firmy. Tylko takie wpisy mogą być przez admina usunięte, inne nawet i negatywnej treści mają na forum prawo pozostać. Regulamin dostępny jest pod tym adresem: www. gowork.pl/regulamin

jantek

Odradzam, w większości zakładów na produkcji pracują na 4 zmiany i nieważne, czy jesteś elektrykiem, mechanikiem, jak nie ma ludzi idziesz na linię i robisz wszystko,(usunięte przez administratora)Może w Warszawie lepiej placą, ale w tych zakałdach w biurze też nie zarabiają za dużo, a obowiązki im też zwiekszają.

Lucjan

Wyjatkowo nieprofesjonalne podejście do osób ubiegających sie o pracę w tej firmie - po zakończeniu rekrutacji nie raczą wysłać głupiego maila z grzecznościową informacją, że "dziękujemy ale...itp" nie mówiąc już o telefonie. Po prostu pomimo wzięcia udziału w ostatnim etapie rekrutacji kontakt się urywa i zapada milczenie. Amatorstwo.

Pakietyzer

Maja

Pracujesz w Xella Polska? Chętnie usłyszymy jakie są Twoje doświadczenia z pracy w firmie.

Szamot
@Maja 15.03.2017 13:43

Zadzwoń do handlowców to jak dobrze trafisz to Ci powiedzą co nieco .

ad

a nie chcialbym nigdy pracowac w xella Stobno/raz tam bylem,nie zastalem glownego szefa/mialem watpliwa przyjemnosc z zastepujacym ,niby kierownikiem czegos.Ten pan wolal na pomoc pracownika z produkcji i nie mial pojecia o czym my rozmawiamy (usunięte przez administratora)

aro

To zmien okulary.praca za grosze.

aro

Tak bum jest zadowolenie dlatego wszyscy z xeli uciekaja,takie jest zadowolenie.

operator

czy to znaczy ze jak mam wieloletnie doswiadczenie i wyksztalcenie techniczne to moge liczyc jako operator czy elektryk tylko kilka tysiecy brutto zamiast kilkunastu jak dyrektor? Piszac kilka nie mam na mysli 2,5 tys brutto :) bo za tyle to wstawac sie nie chce nawet. a tak przy okazji - dlaczego dyrektor regionalny ktory robi tylko wrazenie i to nie najlepsze zarabia tyle kasy? i pew nie jesz cze auto sluz bowe nie rob ma...

obserwator

Co się dzieje że coraz więcej ludzi z długoletnim stażem odchodzi. Awansują miernoty i lizusi.Ludzie z wiedzą i ambicjami nie maja szans .A taka pro pracownicza firma miała być.Jeszcze chwila i nowy właściciel zrobi porządek!

jpw

Zaraz Ci sie pochwala jakie grosze daja,he he.

obserwator

Czy znalazł się kupiec na Xelle ? (usunięte przez administratora)

x kolll

Tak czy siak praca za grosze,rotacja na calego.

komosiak78@wp.pl

jhg rotacja jest bo sa marne zarobki,coz cala prawda praca za grosze.

Niezbożowa - kadrowa

(usunięte przez administratora) Tyle wpisów ku chwale Xelli. Pewnie premia będzie :)

Murarz/brukarz?

A co tam w Wieliszewie słychać? Zmienili profil produkcji z bloczków wapienno-piaskowych na betonowe i szukają murarza/brukarza?! To operatorów od wszystkiego już nie potrzebują? Jak widać rewolucja na całego. I referenta szukają i elektrykaautomatyka i murarza. A kierownika jeszcze nie? Rzeczywiście firma oferuje super prace na super warunkach : tak mniej więcej 1600 na rękę po 10 latach pracy. I podwyżkę raz na 5 lat... Wszyscy pewnie bedą walić do roboty drzwiami i oknami :)

byly pracownik

Podobno jest nowy kierownik w Radomiu w zakladzie,jak sie sprawuje?

kandydat

Pracował ktoś jako Doradca Techniczno Handlowy ? okolice Szczecina...jak wygląda taka praca? jakie są plany sprzedażowe, mocne jest ciśnienie? home office? Jakie narzędzia pracy? Mam wątpliwości czy iść na rozmowę do nich - zakład w Pile Prosba o informację byłych lub obecnych handlowców -doradców;)

Arek

CZy moze ktos cos napisac o cegieni Michalow Reginow podobno szukaja do pracy na produkcje,ktos cos wie na temat warnkow?

Zostaw opinię o Xella Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xella Polska Sp. z o.o.