Xella Polska Sp. z o.o.

Opinie o Xella Polska Sp. z o.o.

Maja

@Pracus, Twoja opinia zawiera wyłącznie jedno zdanie i jest oparta na haśle. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Co rozumiesz pod pojęciem wszystko. Przecież nie ma firm idealnych, ale też i całkowicie złych. Na pewno udało Ci się znaleźć jakieś pozytywne aspekty w pracy dla firmy Xella Polska?

Pracus

Kiedy ona była dobrak, zawsze było marnie ze wszystkim.

Maja

@ja, @joe, informacje, która podajecie są niepokojące, ale przypominam Wam o regulaminie forum. Na forum GoWork.pl rozmawiamy o warunkach pracy w firmie Xella Polska. Nie podajemy informacji dotyczących bezpośrednio życia prywatnego pracowników. Czy ktoś z pozostałych pracowników chciałby wypowiedzieć się na temat tej firmy?

Nie-Maja
@Maja 13.08.2018 13:17

Mówisz-masz. Oto opinia: od lat nic się nie zmienia. Kasa kiepska chociaż ostatnio się poprawiło trochę. W końcu minimalna tez wzrosła :(. Doświadczonych pracowników pozwalniali a ci, którzy już mieli dość sami odeszli. Teraz na już biorą każdego z ulicy a nawet dziwne premiowanie za polecenie pracownika wprowadzili.... trzeba było doceniać ludzi tych po zakładach bo kawał dobrej roboty odwalali. Teraz to tylko kolejnych kierowników i dyrektorów mnożą plus oczywiście osoby bezpośrednio raportujące.... dno i wodorosty. Najgorsze ze nic się nie nauczyli przez tych kilka ostatnich lat reorganizacji... źle to wróży na przyszłość.... a taka fajna firma kiedyś była :(

z miasta Łodzi

Pytałem raczej o zarobki i warunki pracy :) Ale wypadki śmiertelne? Co tam się stało?

ja
@z miasta Łodzi 11.08.2018 11:32

Zginął młody człowiek który osierocił roczne dziecko. Drugi zreszta w przeciągu pół czterech miesięcy

joe

Co się stało ? Młody człowiek zginął. Maszyny niebezpieczne obsługuje jedna osoba bez zachowania żadnych norm bezpieczeństwa? Jak można dopuścic do 2 wypadków śmiertelnych w ciągu 4 miesięcy? Co to za nadzór w tej firmie? Czy firma zdaje sobie sprawę jaką tragedię Ci ludzie przeżywają? Lenka - córka Dominika - sprawiliście,że nie nigdy nie pozna taty i nawet go nie zapamięta. Drodzy Państwo odpowiedzialni za bezpieczeństwo tych ludzi idźcie do domu i przytulając swoje dzieci pomyślcie,że Lenki tata nigdy już jej nie przytuli. Wiecie co? Życzę, żeby za każdym razem przed oczami stawał Wam Dominik Chłopak zostawił roczne dziecko i rodzinę . Tych ludzi zarządzających powinno się zamknąc tak samo jak ten zakład.

Nowy

Maja skomentuj mój wpis. Tylko obejrzyj na tvp info wypdek w teodorach

Nowy

dwa wypadki śmiertelne w ciągu 4 miesięcy w Teodorach. To chyba nie przypadek. Trzeba się zastanowić

z miasta Łodzi

Widziałem dwie oferty pracy w Teodorach koło Łasku. ds. wysyłki i operatora maszyn. Mam w sumie doświadczenie w obydwu kierunkach, ale jedyne co wiem o Teodorach, to to, że to mała miejscowość ;) Możecie powiedzieć coś, na które stanowisko lepiej złożyć papiery? Jak to wygląda?

Leon W.

Mają sama wiesz jak jest robisz dobry piar na stronie firmie,wiesz ze jest do (usunięte przez administratora) Płacą ci za to? Ja wiem ze pracownicy produkcie zarabiają grosze.

Maja

@Leon W., Czy zostały Ci przedstawione warunki finansowe na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Xella Polska? Czy próbowałeś je negocjować? Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zawsze warto zapytać o każdy interesujący nas szczegół. To są ważne kwestie dotyczące naszej pracy. Pracownicy często boją się pytać nawet o wysokość zarobków, a przecież pracujemy głównie po to, żeby otrzymywać zapłatę za wykonaną pracę!

Leon W.

Niska pensja prawie minimalna,nadgodziny są ale czy to luksus ,dajcie zarobić w nominalny godzinach a nie pracuje się dwa miesiące w miesiącu i 3 tysiące. Ogólnie nędza praca ciężka,nie polecam kierunku zero atmosfery.

Maja

@Stefan, Zawsze warto szukać porozumienia. Pracownikom jak i pracodawcy powinno zależeć na dobrej współpracy. Dobra współpraca istnieje wtedy, kiedy jedna i druga strona stosuje się do ustalonych zasad i zależy jej na wspólnym dobru firmy. Czy możesz napisać, że w firmie Xella Polska panuje dobra atmosfera? Poprzedni pracownik wypowiedział się pozytywnie o firmie.

Stefan

Generalnie to pracujemy dla siebie , dla nikogo innego.!!

anonymous

A ja uważam ,że nie jest źle każda jedna złotówka , która wpływa na konto jest oficjalną złotówką nie tak jak u prywatnego pracodawcy, może pracownicy zarabiają więcej dużo więcej ,ale podatki są od najniższej krajowej , ciekawe gdzie będą szukać emerytury?. Jest socjal, premie produkcyjne, premia za niechorowalność, setki za pracę w wolne soboty . Ciekawe który pracodawca prywatny tyle daje , apracować trzeba wszędzie

Maja

@Sp........, dlaczego tak uważasz? Czy mógłbyś przytoczyć jakieś konkrety na poparcie swojej wypowiedzi? @Waldi, może warto zadać te pytanie odpowiednim osobom w firmie? A jak wygląda socjal w Xella Polska? @Bonus, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Xella Polska? Czy praca jest ciężka?

Sp........

(usunięte przez administratora) szkoda czasu na nich lepiej ryby łapać niż dla Niemca pracować.

Waldi

Może w sytuacji braku fachowców firma podniesie wynagrodzenia? Jak sądzicie?

3e4r

teraz widze ze maja spora rekrtuacje tutaj w firmie

Bonus
@3e4r 27.09.2016 10:29

Bo małe płace

Maja

@Klara, a czy Ty pracujesz w Xella Polska Sp. z o.o.? Jesteś zadowolona z tego, czym się zajmujesz? Jak ogólnie wygląda sytuacja w tej firmie? Czy łatwo jest awansować lub przejść na inne, interesujące pracownika stanowisko? Zastanawiam się, czy aktualnie firma poszukuje nowych pracowników - w Internecie nie znalazłam żadnych ogłoszeń.

szamot

Szanowni Xellowcy Mimo tak "olbrzymich sukcesów" waszego Zarządu - Grupa Silikaty została Budowlaną Firmą Roku 2017. Brawo MY !

Klara

Myślę, że Xella Polska nie zasługuje na tyle negatywnych wpisów. Nie ma idealnych firm, zawsze może cos szwankować ale tak już jest

Maja

Posty, które znikają z forum @inter naruszają dobra osobiste firmy. Tylko takie wpisy mogą być przez admina usunięte, inne nawet i negatywnej treści mają na forum prawo pozostać. Regulamin dostępny jest pod tym adresem: www. gowork.pl/regulamin

jantek

Odradzam, w większości zakładów na produkcji pracują na 4 zmiany i nieważne, czy jesteś elektrykiem, mechanikiem, jak nie ma ludzi idziesz na linię i robisz wszystko,(usunięte przez administratora)Może w Warszawie lepiej placą, ale w tych zakałdach w biurze też nie zarabiają za dużo, a obowiązki im też zwiekszają.

Lucjan

Wyjatkowo nieprofesjonalne podejście do osób ubiegających sie o pracę w tej firmie - po zakończeniu rekrutacji nie raczą wysłać głupiego maila z grzecznościową informacją, że "dziękujemy ale...itp" nie mówiąc już o telefonie. Po prostu pomimo wzięcia udziału w ostatnim etapie rekrutacji kontakt się urywa i zapada milczenie. Amatorstwo.

Pakietyzer

Maja

Pracujesz w Xella Polska? Chętnie usłyszymy jakie są Twoje doświadczenia z pracy w firmie.

Szamot
@Maja 15.03.2017 13:43

Zadzwoń do handlowców to jak dobrze trafisz to Ci powiedzą co nieco .

ad

a nie chcialbym nigdy pracowac w xella Stobno/raz tam bylem,nie zastalem glownego szefa/mialem watpliwa przyjemnosc z zastepujacym ,niby kierownikiem czegos.Ten pan wolal na pomoc pracownika z produkcji i nie mial pojecia o czym my rozmawiamy (usunięte przez administratora)

obserwator

aro

To zmien okulary.praca za grosze.

aro

Tak bum jest zadowolenie dlatego wszyscy z xeli uciekaja,takie jest zadowolenie.

Zostaw opinię o Xella Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xella Polska Sp. z o.o.