opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Xella Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 332 ocen
Opinie(282)
Dodaj opinię
Wywiady(1)

Opinie(282)

Dodaj opinię
Wywiady(1)
Logo
  • POZNAJ NAS
  • .
  • KARIERA W XELLA POLSKA
  • .
  • NASZA MISJA
  • .
  • KONTAKT

POZNAJ NAS

KARIERA W XELLA POLSKA

NASZA MISJA

KONTAKT

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Milicz - Xella Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny nr 2

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Xella Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Xella Polska Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Xella Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Lucjan

    18.06.2017 20:16

    Inne

    Wyjatkowo nieprofesjonalne podejście do osób ubiegających sie o pracę w tej firmie - po zakończeniu rekrutacji nie raczą wysłać głupiego maila z grzecznościową informacją, że "dziękujemy ale...itp" nie mówiąc już o telefonie. Po prostu pomimo wzięcia udziału w ostatnim etapie rekrutacji kontakt się urywa i zapada milczenie. Amatorstwo.
    ReviewUserIcon
    Pakietyzer

    05.06.2017 03:32

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Maja

    15.03.2017 13:43

    Inne

    Pracujesz w Xella Polska? Chętnie usłyszymy jakie są Twoje doświadczenia z pracy w firmie.
    ReviewUserIcon
    Szamot

    17.03.2017 13:25

    Inne

    Zadzwoń do handlowców to jak dobrze trafisz to Ci powiedzą co nieco .
    ReviewUserIcon
    ad

    09.02.2017 20:40

    Inne

    a nie chcialbym nigdy pracowac w xella Stobno/raz tam bylem,nie zastalem glownego szefa/mialem watpliwa przyjemnosc z zastepujacym ,niby kierownikiem czegos.Ten pan wolal na pomoc pracownika z produkcji i nie mial pojecia o czym my rozmawiamy (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    obserwator

    20.01.2017 10:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.09.2016 19:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    aro

    26.09.2016 22:43

    Inne

    To zmien okulary.praca za grosze.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.09.2016 21:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    aro

    25.09.2016 14:31

    Inne

    Tak bum jest zadowolenie dlatego wszyscy z xeli uciekaja,takie jest zadowolenie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.08.2016 18:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    operator

    02.08.2016 11:45

    Inne

    czy to znaczy ze jak mam wieloletnie doswiadczenie i wyksztalcenie techniczne to moge liczyc jako operator czy elektryk tylko kilka tysiecy brutto zamiast kilkunastu jak dyrektor? Piszac kilka nie mam na mysli 2,5 tys brutto :) bo za tyle to wstawac sie nie chce nawet. a tak przy okazji - dlaczego dyrektor regionalny ktory robi tylko wrazenie i to nie najlepsze zarabia tyle kasy? i pew nie jesz cze auto sluz bowe nie rob ma...
    ReviewUserIcon
    obserwator

    01.08.2016 15:00

    Inne

    Co się dzieje że coraz więcej ludzi z długoletnim stażem odchodzi. Awansują miernoty i lizusi.Ludzie z wiedzą i ambicjami nie maja szans .A taka pro pracownicza firma miała być.Jeszcze chwila i nowy właściciel zrobi porządek!
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.07.2016 19:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jpw

    23.07.2016 08:15

    Inne

    Zaraz Ci sie pochwala jakie grosze daja,he he.
    ReviewUserIcon
    obserwator

    20.07.2016 13:48

    Inne

    Czy znalazł się kupiec na Xelle ? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    x kolll

    13.06.2016 08:58

    Inne

    Tak czy siak praca za grosze,rotacja na calego.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    09.06.2016 15:41

    Inne

    jhg rotacja jest bo sa marne zarobki,coz cala prawda praca za grosze.
    ReviewUserIcon
    Niezbożowa - kadrowa

    17.03.2016 21:25

    Inne

    (usunięte przez administratora) Tyle wpisów ku chwale Xelli. Pewnie premia będzie :)
    ReviewUserIcon
    Murarz/brukarz?

    11.03.2016 20:41

    Inne

    A co tam w Wieliszewie słychać? Zmienili profil produkcji z bloczków wapienno-piaskowych na betonowe i szukają murarza/brukarza?! To operatorów od wszystkiego już nie potrzebują? Jak widać rewolucja na całego. I referenta szukają i elektrykaautomatyka i murarza. A kierownika jeszcze nie? Rzeczywiście firma oferuje super prace na super warunkach : tak mniej więcej 1600 na rękę po 10 latach pracy. I podwyżkę raz na 5 lat... Wszyscy pewnie bedą walić do roboty drzwiami i oknami :)
    ReviewUserIcon
    byly pracownik

    18.12.2015 17:39

    Inne

    Podobno jest nowy kierownik w Radomiu w zakladzie,jak sie sprawuje?
    ReviewUserIcon
    kandydat

    30.10.2015 18:36

    Inne

    Pracował ktoś jako Doradca Techniczno Handlowy ? okolice Szczecina...jak wygląda taka praca? jakie są plany sprzedażowe, mocne jest ciśnienie? home office? Jakie narzędzia pracy? Mam wątpliwości czy iść na rozmowę do nich - zakład w Pile Prosba o informację byłych lub obecnych handlowców -doradców;)

    Kontakt - Xella Polska Sp. z o.o.

    17 Stycznia 48 02-146 Warszawa

    NIP:5252422430

    KRS:0000303162

    http://www.ytong-silka.pl
    Branże: Materiały i narzędzia budowlane
    ReviewUserIcon
    Arek

    13.08.2015 15:34

    Inne

    CZy moze ktos cos napisac o cegieni Michalow Reginow podobno szukaja do pracy na produkcje,ktos cos wie na temat warnkow?
    ReviewUserIcon
    Oferty Pracy

    03.08.2015 15:03

    Inne

    Operator Maszyn i Urządzeń Xella Polska Sp. z o.o. 2015-08-01 Żródło: Gowork.pl Legionowo (mazowieckie) Xella Polska Sp. z o.o. - międzynarodowa firma - producent  nowoczesnych systemów  budowlanych, oferuje energooszczędne materiały budowlane: Ytong, Ytong Multipor, Ytong Energo i Silka. Priorytetami Xelli są jakość produkcji – polskie zakłady były wielokrotnie nagradzane w tej kategorii; a także profesjonalne wykonawstwo – od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa „szkolenie na budowie”, Xella rozwija
    ReviewUserIcon
    Romik

    15.05.2015 13:57

    Inne

    Czy można dowiedzieć się coś więcej o międzynarodowej współpracy polskiego oddziału z innymi oddziałami Xella International? Cała Xella zatrudnia podobno obecnie na świecie około 6800 pracowników. Czy polscy handlowcy uczestniczą w programach międzynarodowej wymiany informacji i zdobywania nowej wiedzy, doświadczeń? Czy odbywają się wymiany, staże międzynarodowe?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Xella Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    www

    10.05.2015 19:18

    Inne

    A co słychać u Pani Krupińskiej?
    ReviewUserIcon
    XXX

    07.04.2015 10:36

    Inne

    Wszystkim zainteresowanym tematem sprzedaży Xella polecam notatkę Reutersa pod tytułem "Goldman Sachs, PAI start preparations for Xella sale". Nie wynika z niej kiedy to się stanie niemniej wiele wskazuje na to, że prawdziwe oszczędzanie dopiero się zacznie. Z pewnością wpłynie to znacząco na poprawę atmosfery w firmie i poprawę nastrojów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.04.2015 10:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    10/10

    07.04.2015 17:07

    Inne

    wypisz wymaluj opisana dyzmosia i jej tołdi - kupka słomy z Ostrołęki:))))
    ReviewUserIcon
    fakty

    22.04.2015 09:44

    Inne

    tak, do działu administracyjnego warto aplikować. Dyrektor tego działu jest ok. Wysoki, przystojny, kulturalny, inteligentny, sympatyczny..., wysoki... nie musi się dowartościowywać poniżaniem pracowników. Polecam:)
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.03.2015 01:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    fakty

    18.03.2015 12:14

    Inne

    fakt jest taki, że właścicielem firmy jest fundusz inwestycyjny goldman sachs - przygotowują firmę do sprzedaży, dlatego są cięcia kadrowe i blokady z każdej strony. Chcą wykazać dużą rentowność firmy przy minimalnych nakładach kadrowych i finansowych. Potencjalny kupiec powinien się zastanowić, bo takie działanie ma krótkie nogi.
    ReviewUserIcon
    Adam Słodowy

    14.03.2015 12:42

    Inne

    Ktoś wie co dzieje się z Markiem D. który byl PH w woj. mazowieckim. Zniknął nagle i teraz szukają kogoś na to miejsce. Marku pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    marek d.

    14.03.2015 15:57

    Inne

    jestem jestem... niczym przyczajony tygrys ukryty smok :)pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    10.03.2015 15:17

    Inne

    W dziale administracyjnym może i mają dobrze..niestety chyba tylko tam. Dział marketingu nie ma już tak kolorowo. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.03.2015 21:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    expracownik

    12.03.2015 15:04

    Inne

    Kamilu, zgadłeś! Już nie pracuje w Xelli :) Nie wiem jak jest teraz, ale 3 z przodu pewnie jest na stanowiskach biurowych średniego szczebla. Powód rozstania - zwolniłem się sam, jeśli o to chodzi. Po prostu po kilku latach człowiek ma dość. I tyle - żadnej sensacji ;) Rzeczywiście dział administracyjny jest ok pod względem atmosfery. Także tam można startować. A reszta firmy - podpisuję sie pod opiniami przedmówców.
    ReviewUserIcon
    dolny slask

    03.02.2015 23:00

    Inne

    silka to drogi szajs, dobry towar w dobrej cenie to sil-pro
    ReviewUserIcon
    olsenbanden

    03.02.2015 19:52

    Inne

    Witam. Pytanie do handlowcòw z silki. Jaka atmosfera w regionie Poznania. Jakie narzędzia firma daje do dyspozycji i jakiej kasy można się spodziewać. Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.01.2015 19:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Karina1976

    02.02.2015 12:41

    Inne

    Witam serdecznie Czy mogłabym się z Panem skontaktować na stopie prywatnej ?
    ReviewUserIcon
    przystojniak

    02.02.2015 15:35

    Inne

    ale, że co? na randkę? ja też chcę, mam inne nagrania;)też ciekawe:)
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.11.2014 16:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    expracownik

    29.12.2014 10:52

    Inne

    Płaca na samodzielnych stanowiskach w biurze - ok. 4500 brutto. Z umową o prace chyba nie ma problemu. Socjal = 0 tj. bez ubezpieczenia medycznego, pakietu sportowego, ani nawet paczki na Święta ;)
    ReviewUserIcon
    expracownik

    18.11.2014 13:12

    Inne

    Praca w marketingu zawsze się znajdzie. Krówko, śmiało wysyłaj swoje CV. Jak będziesz miała szczęście, to będzie bardzo kreatywnie i intelektualnie - ale nie Ty zbierzesz za to pochwaly i ew. profity. Jest jeszcze obcja 180 stopni w drugą stronę: praca dla małpy przy obiegu dokumentacji i wklepywanie danych do kompa.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    17.07.2013 08:45

    Inne

    Jasne że dba, wyjazdy zawsze na wysokim poziomie. Praca fajna zero stresu. (usunięte przez administratora) Generalnie polecam.
    ReviewUserIcon
    Ona

    25.07.2017 17:49

    Inne

    Kto jeździ to jeździ, Warszawa lub Ostrołęka, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    inter

    26.07.2017 12:01

    Inne

    A dlaczego posty są usuwane przed admina? Napisz jeszcze raz, bo ludzie są ciekawi informacji o firmie
    ReviewUserIcon
    Godny

    11.12.2012 14:14

    Inne

    Godna? ale czy jesteś pewien lub pewna?
    ReviewUserIcon
    kubix

    12.10.2012 15:06

    Inne

    anonim, ty chyba masz jakis problem? firma zdecydowanie godna polecenia, dba o pracownikow i ich rozwoj, zwlaszcza w centralnej Polsce, byc moze dlatego mało kto chce z niej odejsc :)

    Zostaw merytoryczną opinię o Xella Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.