Xella Polska Sp. z o.o.

Opinie o Xella Polska Sp. z o.o.

dwa wypadki śmiertelne w ciągu 4 miesięcy w Teodorach. To chyba nie przypadek. Trzeba się zastanowić

z miasta Łodzi

Widziałem dwie oferty pracy w Teodorach koło Łasku. ds. wysyłki i operatora maszyn. Mam w sumie doświadczenie w obydwu kierunkach, ale jedyne co wiem o Teodorach, to to, że to mała miejscowość ;) Możecie powiedzieć coś, na które stanowisko lepiej złożyć papiery? Jak to wygląda?

Leon W.

Mają sama wiesz jak jest robisz dobry piar na stronie firmie,wiesz ze jest do (usunięte przez administratora) Płacą ci za to? Ja wiem ze pracownicy produkcie zarabiają grosze.

Maja

@Leon W., Czy zostały Ci przedstawione warunki finansowe na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Xella Polska? Czy próbowałeś je negocjować? Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zawsze warto zapytać o każdy interesujący nas szczegół. To są ważne kwestie dotyczące naszej pracy. Pracownicy często boją się pytać nawet o wysokość zarobków, a przecież pracujemy głównie po to, żeby otrzymywać zapłatę za wykonaną pracę!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Xella Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Operator Maszyn i Urządzeń wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Leon W.

Niska pensja prawie minimalna,nadgodziny są ale czy to luksus ,dajcie zarobić w nominalny godzinach a nie pracuje się dwa miesiące w miesiącu i 3 tysiące. Ogólnie nędza praca ciężka,nie polecam kierunku zero atmosfery.

Maja

@Stefan, Zawsze warto szukać porozumienia. Pracownikom jak i pracodawcy powinno zależeć na dobrej współpracy. Dobra współpraca istnieje wtedy, kiedy jedna i druga strona stosuje się do ustalonych zasad i zależy jej na wspólnym dobru firmy. Czy możesz napisać, że w firmie Xella Polska panuje dobra atmosfera? Poprzedni pracownik wypowiedział się pozytywnie o firmie.

Stefan

Generalnie to pracujemy dla siebie , dla nikogo innego.!!

A ja uważam ,że nie jest źle każda jedna złotówka , która wpływa na konto jest oficjalną złotówką nie tak jak u prywatnego pracodawcy, może pracownicy zarabiają więcej dużo więcej ,ale podatki są od najniższej krajowej , ciekawe gdzie będą szukać emerytury?. Jest socjal, premie produkcyjne, premia za niechorowalność, setki za pracę w wolne soboty . Ciekawe który pracodawca prywatny tyle daje , apracować trzeba wszędzie

Maja

@Sp........, dlaczego tak uważasz? Czy mógłbyś przytoczyć jakieś konkrety na poparcie swojej wypowiedzi? @Waldi, może warto zadać te pytanie odpowiednim osobom w firmie? A jak wygląda socjal w Xella Polska? @Bonus, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Xella Polska? Czy praca jest ciężka?

Sp........

(usunięte przez administratora) szkoda czasu na nich lepiej ryby łapać niż dla Niemca pracować.

Waldi

Może w sytuacji braku fachowców firma podniesie wynagrodzenia? Jak sądzicie?

3e4r

teraz widze ze maja spora rekrtuacje tutaj w firmie

Bonus
@3e4r

Bo małe płace

Maja

@Klara, a czy Ty pracujesz w Xella Polska Sp. z o.o.? Jesteś zadowolona z tego, czym się zajmujesz? Jak ogólnie wygląda sytuacja w tej firmie? Czy łatwo jest awansować lub przejść na inne, interesujące pracownika stanowisko? Zastanawiam się, czy aktualnie firma poszukuje nowych pracowników - w Internecie nie znalazłam żadnych ogłoszeń.

szamot

Szanowni Xellowcy Mimo tak "olbrzymich sukcesów" waszego Zarządu - Grupa Silikaty została Budowlaną Firmą Roku 2017. Brawo MY !

Maja

Posty, które znikają z forum @inter naruszają dobra osobiste firmy. Tylko takie wpisy mogą być przez admina usunięte, inne nawet i negatywnej treści mają na forum prawo pozostać. Regulamin dostępny jest pod tym adresem: www. gowork.pl/regulamin

jantek

Odradzam, w większości zakładów na produkcji pracują na 4 zmiany i nieważne, czy jesteś elektrykiem, mechanikiem, jak nie ma ludzi idziesz na linię i robisz wszystko,(usunięte przez administratora)Może w Warszawie lepiej placą, ale w tych zakałdach w biurze też nie zarabiają za dużo, a obowiązki im też zwiekszają.

Lucjan

Wyjatkowo nieprofesjonalne podejście do osób ubiegających sie o pracę w tej firmie - po zakończeniu rekrutacji nie raczą wysłać głupiego maila z grzecznościową informacją, że "dziękujemy ale...itp" nie mówiąc już o telefonie. Po prostu pomimo wzięcia udziału w ostatnim etapie rekrutacji kontakt się urywa i zapada milczenie. Amatorstwo.

Pakietyzer

Maja

Pracujesz w Xella Polska? Chętnie usłyszymy jakie są Twoje doświadczenia z pracy w firmie.

Szamot
@Maja

Zadzwoń do handlowców to jak dobrze trafisz to Ci powiedzą co nieco .

ad

a nie chcialbym nigdy pracowac w xella Stobno/raz tam bylem,nie zastalem glownego szefa/mialem watpliwa przyjemnosc z zastepujacym ,niby kierownikiem czegos.Ten pan wolal na pomoc pracownika z produkcji i nie mial pojecia o czym my rozmawiamy (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Xella Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Xella Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Xella Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xella Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Xella Polska Sp. z o.o.