Opinie o Sunset Suits w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sunset Suits. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sunset Suits o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunset Suits w Warszawa

Niestety na pieniadze z chorobowego nie ma co liczyc bo wyplaca (tzn. powinien wyplacac) zaklad. A jak wiadomo tego nie robi. Wiec moze lepiej oddac sprawe do sadu nim zaleglosci nie sa az tak duze

zabawne jest to ,że dla pracowników pieniędzy nie mają ,a przez długi czas kierownicy mówili że firma na giełdzie zagranicznej chce zaistnieć!!! Potem się bronili że kryzys na rynku i dla tego wypłat na czas nie ma!!! Wydaje mi się że firma ma duże kłopoty finansowe, tylko się dziwie bo na rynku przy tak dużej konkurencji i tak jest świetna sprzedaż ,i panowie lubią te salony!wchodząc na salon tej firmy trzeba ubierać maskę że wszystko jest ok ,że jesteśmy zadowolone,że pracujemy w świetnej firmie !!!Lecz prawda jest straszna w chwili gdy się zwolnimy musimy znów z nią walczyć o zaległe wypłaty! Ja wieże że sprawiedliwość i osoby które doprowadzają do takich sytuacji że pracujemy i nie dostajemy wynagrodzeń poniosą za to kare!!

luzak

czy to już koniec?? czy to co się słyszy to prawda??? czy firma upadła???

hejka, jestem od dwoch miesiecy na L4, i mam pytanie czy moge liczyc na jakas wyplate czy mam od razu kierowac sprawe do sadu czy gdzies? jest ktos na chorobowym kto dostaje normalnie kase z ZUSu?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sunset Suits? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Szkoda opisywać co się dzieje na salonach ,ważne że nie płacą na czas ,nie są uczciwi ,oszukują żeby zamknąć nam buzie ,na pytanie kiedy wypłata nikt nigdy nie umie nic powiedzieć!!! Traktują ludzi żle!!! Ostrzegam wszystkich [usunięte przez moderatora]

ona

Faktycznie stoi się przez 12 h , nie wolno siadać rygor na maxa!!!Ja na szczęście nie musiałam stać w obcasach...ale fakt! Stoi się przez tyle godzin ....to masakra! W obecnej firmie ,której pracuję mój szef jest w szoku jak mówię mu o tym że nie wolno było mi usiąść ...i że takie problemy z wypłatami..Na szczęście w obecnej pracy nie muszę tyle stać i mam wypłaty na czas.Wiem że żyje bo jest za co!!!

Można firmie wiele zarzucić ,że nie daje wypłat na czas , że musimy się prosić o własne pieniądze , ale nigdy nie miałyśmy nakazu chodzenia na obcasach,czy pudrowaniu nosków!!!!!!TO BZDURY!!!Ja pracuje w Krakowie i mamy świetną zgraną ekipę!!!kierowniczka razem z nami dba o stan na salonach!systematycznie liczymy towar,więc to zależy od ludzi pracujacych !!!!! Owszem nie siedzimy bo mamy dość pracy na salonie, ale na przerwie spokojnie możemy odpocząc! SZKODA ZE TAKA JEST SYTUACJA W FIRMIE I NIE DOSTAJEMY WYPŁAT NA CZAS BO TO JEDYNY POWÓD ABY SZUKAĆ NOWEJ PRACY !!!!!!!!!

NOWA

wiesz piszesz straszne głupoty na temat stania a butach na obcasie przez 12 godz. i o twoim upudrowanym nosku

naszczęście już była pracownica

pRZESTRZEGAM WSZYSTKIE OSOBY CHCĄCE SIĘ ZATRUDNIĆ W FIMIE sunset suit- [usunięte przez moderatora] ŻERUJĄCY NA NIEWIEDZ PRACOWNIKÓW. W momencie zatrudnienia istnieje obowiązek podpisywania odpowiedzialności materialnej która JEST NIEZGODNA Z PRAWEM!!!!!!!( W TYM WYDANIU KTÓRE PROPONUJE FIRMA)- ABSURDALNE WYMAGANIA NP. KIEROWNICZKA SALONU OPOLSKIEGO W KTÓRYM PRACOWAŁAM KAZAŁA STAĆ DZIEWCZYNO PO 12 GODZIŃ W BUTACH NA OBCASACH- DOKŁADNIE STAĆ GDYŻ WYRAŹNIE ZOSTAŁO ZAZNACZONE IŻ W PRACY NIE MOŻNA SIEDZIEĆ NAWET PODCZAS PRZERWY!!!!! kILKA KROTNIE PO KILKU GODZINACH PRACY ZOSTAŁA ZWRÓCONA MI UWAGA IŻ MAM UDAĆ SIĘ DO TOALETY ABY " UPUDROWAĆ NOSEK" GDYŻ WYGLĄDAM STRASZNIE- NADMIENIE IŻ MIAŁO TO MIEJSCE PRZY KLIENTACH!!!!!! W MOMENCIE GDY BYŁAM NA ZWOLNIENIU LEKARSKIM- ZOSTAŁAM WEZWANA DO PRACY PRZEZ PANIĄ KIEROWNIK PONIEWARZ COŚ JEJ SIĘ W TOWARZE NIE ZGADZAŁ...- OSOBY OBEZNANE W PRAWIE PRACY ORIĘTUJĄ SIĘ IŻ WEZWANIE TAKIE JEST NIEZGODNE Z PRAWEM PRACY!!!! PO ZWOLNIENIU SIĘ Z TEJ DZIADOWSKIEJ FIRMY ZOSTAŁA WYKONANA BEZ MOJEJ WIEDZI I OBECNOŚCI INWENTARYZACJA NA KTÓREJ WYSZŁY RZEKOME BRAKI NA KWOTĘ 3 TYŚ ZŁOTYCH!!!!! OCZYWIŚCIE FIRMA MNIE OBCIĄŻYŁA TYMI BRAKAMI. SPRAWĘ OCZYWIŚCIE ZGŁOSIŁAM DO PIP-U - Z TEGO CO SIĘ ORIĘTUJĘ TO URZĘDNICY MIELI TAM CO ROBIĆ.....DLATEGO JEŻELI KTOŚ SZANUJE SAM SIEBIE, SWÓJ CZAS TO LEPIEJ ZROBI JAK BĘDZIE SIEDZIAŁ W DOMU NIŻ U TYCH [usunięte przez moderatora] PRACOWAŁ

witam ...... kolo sie zamyka poniewaz zostaly osoby ktore sa cicho i chodzi mi o kierownikow itp osoby ktore walczyly to dawno odeszly [usunięte przez moderatora] -byly wynagrodzenia,20 i50 -towar na salonach i norma ktora byla wykonalna a dzis .........

Gratuluje cierpliwości,tylko po to chodzimy do pracy żeby zarabiać?Chyba że Ty to robisz w innym celu?Ja jestem zadłużona,opłaty ,jedzenie i skąd brać cierpliwość na taką sytuacje?Pomyśl ludzie są bezradni,i w cięzkiej sytuacji Pan [usunięte przez moderatora] powinien za każdy dzień zwłoki zapłacić ustawowe odsetki,po my z dziewczynami jesteśmy wszędzie zadłużone!!!!Może nie mamy prawa się domagać o swoje pieniądze,za nim napiszesz coś to pomyśl ,nie sądzę żebyś była w naszej sytuacji broniąc ludzi odpowiedzialnych za tą sytuacje!!!!!

Afrodyzjak

Dajcie spokój kierownikowi bo to nie on ja jestem zwykłym pracownikiem i nie narzekam czekam spokojnie. I pisze głośno i wyrażnie że MAM PO DZIURKI W NOSIE wszystkich tych byłych Sunsetowców co się zwolnili i niezłe wały kręcili a teraz piszą i narzekają bo w innej firmie im [usunięte przez moderatora] dają ale wałów już nie mają.LUZIK

anonum

Jeśli jest taka fatalna sytuacja to dla czego firma nie ogłosi bankructwa??Przelewy z utargiem są systematycznie przesyłane,więc czemu my nie mamy dalej wypłat! [usunięte przez moderatora] Nie szanujecie ludzi!Nie macie wstydu gdzie nasze pieniądze ???????

ANONIM

PANIE KIEROWNIKU JAK PAN NAZYWA OSOBY KTORE PRACOWALY Z PANEM CZTERY LATA TEMU JAK DZIS ZOSTALI TYLKO ''RZETELNI'' A MY ZNAMY SIE -BYLY KIEROWNIK

w tej firmie dobry pracownik jest wtedy jak się nie odzywa nic!Do dzisiejszego dnia nie mamy z dziewczynami wypłat za kwiecien!!Pani dyrektor wciąż,mówi ze przelewy zostały wysłane ! Więc Pani Dyrektor gdzie są nasze pieniądze ????jesteśmy zadłużeni , nie mamy za co żyć ,czy uczciwe jest wobec pracowników tak kłamać ???Uśmiecha się Pani na myśl o świetnej sprzedaży, tylko my nie dostajemy za to nic ,robimy za darmo,prosimy się o swoje pieniądze!!!!Aby być świetnym dyrektorem,nie trzeba kłamać ,ale w końcu zacząć nam pomagać!Wasz pracownik !!!!!!!!!

witam ale to jest prawda Prosze Pana towaru jest brak to widac kazdy to mowi ze dni sa policzone - pozdrawiam

ona z Wrocławia

[usunięte przez moderatora] .i susznie nikt nie będzie pracował za darmo!!!!! i w tych nędznych salonach....

sunsetka

Afrodyzjak co ty wziąłeś/ęłaś? mam rozumieć że prawdziwi sunsetowcy pracują za darmo (charytatywnie albo jako wolontariusze)? A jeżeli wam płacą do dlaczego mają gdzieś pracowników których zwolnili lub którzy sami się zwolnili?Przecież uczciwa firma tak nie robi!!!!!!!!

Afrodyzjak

Ty ANONIM,ANONIMKA -czy ty nie możesz zająć się tą nową firmą w której obecnie pracujesz w tym samym miejscu tylko pod innym logo firmy. Tylko cały czas nadal mieszasz choć to już nie twoja działka, na szczęście tacy jak ty już dawno odeszli.Prawdziwi i rzetelni SUNSETOWCY nadal pracują.

to prawda towaru jest bardzo/bardzo malo , same krawaty jako garnitury tak jest we Wroclawiu sama widzialaw w niedziele w c.h Auchan

Zostaw merytoryczną opinię o Sunset Suits - Warszawa

• Jak się pracuje w Sunset Suits?

Zobacz opinie na temat firmy Sunset Suits tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunset Suits?

Sunset Suits