Sunset Suits

Sunset Suits

Opinie o Sunset Suits

Jak dziś wygląda sytuacja Sunset Suits na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Warszawa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

Zainteresowana

I co dalej z firmą?

WKL
@Zainteresowana 17.01.2018 10:59

FIRMA CHYBA NIE SZYJE, SKLEPÓW, LOGO JUŻ SIE NIE POJAWIAJĄ Szef miał taka firmę i to zaprzepaścił, miał wspaniałych doradców... Faktycznie coś kręcą jakieś lody w gastronomi, Szef wrócił do początków bo kiedyś miał knajpę gdzieś w mieście

Najśmieszniejsze jest to że że Ci ludzie prowadzą dalej interesy i robią to samo. Ludzie naiwni wierzą w to co obiecują. Jak zawsze długi w wynagrodzeniach i zaległości w zusie. Tylko że biznes inny bo gastronomiczny :-)

WKL

Firma zbankrutowała w 2011

giero

Sunset Suits jest kreatorem polskiej mody męskiej. Funkcjonuje na rynku polskim juz od ponad 20 lat. Mimo tego ja pierwszy raz usłyszałem o nich dość niedawno chociaż przynam , że interesuje się męską modą na co dzień. Niewiele mogę powiedzieć o pracy tutaj, ale na pewno na forum znajdą się osoby które mają na ten temt wiedzę. pozdro

6528*

Cześć,potrzebuje pomocy w uzyskaniu kontaktu do kogokolwiek z tej firmy.

GRPI

Właśnia dostałem postanowieniu o umorzeniu egzekucji z urzędu skarbowego w poznaniu ! (usunięte przez administratora)

GRPI

LUDZIE NIE PRACUJCIE DLA TYCH OSÓB BO NIE ZAROBICIE NIC A W DODATKU OBCIĄŻĄ WAS NOTAMI ZA BRAKI I WY BĘDZIECIE IM PŁACIĆ , A ŻE PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE JAKO INWENTARYZATOR TO ZNAM ICH METODY DOSKONALE . PS. GDZIE ZNAJDUJĄ NAIWNYCH ŻEBY PRACOWALI DLA NICH. . .

POLK

Płacili mi 1100 zł za harówę a teraz rzadają uregulowania wyimaginowanych braków? Śmieszni są...Sami przegrali swoje życie..Mam nadzieję,że sprawiedliwość ich dopadnie!

Aw

Po Sunset Suits Ci Państwo otworzyli sieć sklepów o nazwie Paul Bright. Salony te niespodziewanie zniknęły z centr handlowych. Państwo (usunięte przez administratora) popadli w niewyobrażalne długi na których spłatę sięgali do kieszeni pracowników. Przez kilka m-cy aktywnie domagałam się swoich zaległych wynagrodzeń jednak ostatecznie PIP wyjątkowo je dla mnie wyegzekwowała. Należne mi wynagrodzenia napływały na konto w ratach. Państwo (usunięte przez administratora) z szanowną Panią (usunięte przez administratora) nie odpowiadali na e-maile wystosowywane z zapytaniem o ewentualny termin należnych wynagrodzeń, mieli również celowo wyłączone aparaty telefoniczne i co gorsza zakazali wdawania się w dyskusję w tym temacie pozostałym pracownikom, w tym księgowej. Po złożeniu wypowiedzenia udałam się na zwolnienie lekarskie (uzasadnione). Firma utrudniała załatwienie wszelkich spraw administracyjnych w relacjach z ZUS co opóźniało wypłatę zasiłku. Nie wypłacano mi zaległych wynagrodzeń, dodatkowo nie mogłam liczyć na pomoc finansową w postaci zasiłku..Nie muszę chyba nadmieniać, jak ciężko przetrwać przez kilka m-cy bez własnego "grosza"..Mało tego po zakończeniu współpracy firma nie przysłała mi świadectwa pracy..Wielokrotnie korespondowałam z odpowiednimi jednostkami tj.US, ZUS i PIP o skarcenie ich metod działania..Zmuszona byłam również do egzekwowania pitu po przez organy, bo nawet tego dokumentu mimo ponagleń nie mogłam otrzymać! Pracowałam tydzień w C.H. po 12h dziennie, bo wówczas wymagała tego sytuacja z uwagi na fakt,iż pozostali pracownicy przeszli na zwolnienie lekarskie..choć nie powinno mnie to interesować z uwagi na obowiązujące prawo pracy..Pytając p(usunięte przez administratora)ą o to czy kolejny nadchodzący tydzień zapowiada się podobnie usłyszałam odpowiedź,że tak uspokajając mnie,że odda mi zaległe nadgodziny..Zastanawiające...tylko jak skoro nie ma personelu.. Po tym stwierdzeniu słownie zapewniła mnie,że w tej sytuacji zostaną wypłacone mi środki finansowe za przepracowane nadgodziny w co niestety naiwnie uwierzyłam..Efekt końcowy wyglądał następująco.(usunięte przez administratora). Nie polecam współpracy zarówno z nieodpowiedzialnym i równie nieprofesjonalnym szefostwem jak i w szczególności z (usunięte przez administratora), którą do dnia dzisiejszego gardze! W tej chwili weszłam w posiadanie informacji jakoby Ci Państwo otwierali ponownie sieć sklepów z pseudowłoskim obuwiem na rzecz ratowania własnego wizerunku i spłaty długów, które nad nimi ciążą. Mogę jedynie stwierdzić, że gratuluję im głupoty jednocześnie zazdroszcząc odwagi!!! Nie posiadają smykałki do interesów ale z pewnego rodzaju konieczności pchają się tam gdzie ich ewidentnie nie chcą...

staredzieje

Witam, tez dostałam wezwanie na komisariat w sprawie naruszenia warunków pracy - ktos z was wie cos wiecej ?

Kwiatuszek

Ja też pracowałam w tej firmie. I nawet ba musiałam pojechać do sadu na sprawę dotyczącą Sunset. Wezwania to norma, Teraz też i ja dostałam wezwanie ale z innej firmy i to już kolejne. Tak naprawdę to wszędzie są te same problemy, widzę że i tu nadal też.

rob

(usunięte przez administratora) wiecie o tej firmie

była SS

Też dostałyśmy z koleżanką wezwania. Pewnie wszyscy dostaną wcześniej czy później

mala mi

Zostałam wezwana na komisariat w celu przesłuchania dotyczącego Sunset Suits , ktoś jeszcze ??

ola

wlasciwie to ja tez dostalam takie pismo ale dlamnie to zagadka o co to chodzi?

dobrze poinformowana

Zaległe pensje można odzyskać przez Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. Komornik nie ma z czego zabrać a licytacje nie pokrywają nawet kosztów komornika wiec na nie ma na co liczyć.

Miska

Witam, czy ktos z Was dostal korespondencje z sadu z Poznania w sprawie Zus? O co chodzi?

była pracownica

Teraz znowu powraca temat z przed roku...Jak możemy się rozliczyć za rok ubiegły?Do kogo można się zwrócić o Pit?Mało tego dostałam z ZUS-u pisemko,że nie mam odprowadzonych składek za jakieś tam miesiące.I wiecie co..?Kazali mi udowodnić, że w tym okresie pracowałam, bo oni nie mają jak tego sprawdzić.Po prostu żenada.

o nie kochani salon w Legnicy jest reaktywowany jako Sunset (usunięte przez administratora) masakra x czasu w Sunsecie pokiełbasiło kobiecie w głowie...

Kima

hej ludzie!widze ze co raz mniej ludzi tu zaglada..ja pracowalam 3miesiace w SS..na 1 wyplate czekałam prawie 3 miesiace..zlozylam wypowiedzenie w trybie natychmiastowym poparte artykulami prawnymi..nie chcieli wyplacic kasy..zaczelam dzwonic i zadawac im trudne pytania..wynagrodzenie za 3 miesiace pracy zaplacili..ale juz minal rok czasu jak czekam na odszkodowanie..

Ona

chyba nikt nie pojdzie do pracy w Legnicy bo salon juz z dobre pol roku jest nieczynny...

Ludziska kochani tylko niech wam sie nie zamarzy do Sunseta w Legnicy iść do pracy..... no chyba że kochacie być szmaceni za pieniądze których nie macie na czas, nawet jak zrobicie 100% planu musicie się kajać aby wam zapłacono pieniądze :( i mimo wszystko ich nie dostaniecie po parotygodniowej zwłoce z płatnością!!!pomówienia spiski, intrygi krzyki na salonie a wt staniecie się cichymi myszkami zagonionymi w kąt :( radze się zastanowić!!! minimum 10 razy

była

normalnie niechce mi się wierzyć, że SUNSET tak poszedł na dno. Wspominam miłe chwile pracując tam. Gdyby płacili godnie i na czas to firma byłaby super bo fajnie się tam pracowało. ateraz prawie nikt tam nie został, masakra. Stronki już chyba też nikt nie dogląda bo jeszcze kolekcja jesień/zima a tu już się lato kończy a niebyło nic na wiosne /lato pewnie nic nowego na zimę też nie bedzie. Naprawdę szkoda tej firmy, a tak było miło parę lat temu.... pozdrowionka dla wszystkich byłych i tych którzy jeszcze są.

była SS

Proszę o pomoc gdzie są jeszcze salony SS bez ALZY pozdrawiam i dziekuję

JEŻELI KTOŚ Z WARSZAWY CHCE PRACOWAĆ W SALONIE LAVARD (odzież męska) TO PROSZĘ O KONTAKT. W LAVARDZIE MILE NAS WIDZĄ (nas - byłe pracownice SS) jesteśmy perfekcyjnie wyszkolone! Prosze o cv na (usunięte przez administratora) - wypłata na czas - gwarantuję własną głową :)

czy ktoś wie co z salonem w gorzowie, czy planują go jeszcze otworzyć?

aż się wierzyć nie chce... zawsze dobrze Wam szło :( najlepsze salony pozamykane, czyli Sunset idzie na dno...

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,9826875,Firma_Sunset_Suit_w_finansowych_opalach.html http://www.biztok.pl/Sunset-Suits-na-krawedzi-bankructwa-a1420 http://www.pb.pl/2/a/2011/06/21/Sunset_Suits_dogorywa i tyle w temacie:(

Sunset w Gorzowie już zamknięty...

Zostaw opinię o Sunset Suits - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sunset Suits