Opinie o Sunset Suits w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sunset Suits. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sunset Suits o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunset Suits w Warszawa

sunsetka

zgłoszenie do skarbówki o braku pitu nic nie da ,trzeba złożyć doniesienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa a do końca kwietnia i tak trzeba złożyć zeznanie podatkowe, po prostu trzeba wpisać sam dochód a jak uda się od nich wyrwać pita to składa się zeznanie korygujące

Co z pitami??????? Bo ja podaje sprawe do Urzędu Skarbowego!!!!!!!!!!

nick

jest super ..wiec o co Ci chodzi..

zus nie popłacony, komornik na salonach, wypłata dalej nie w terminie... zamiast towaru dziadostwo[usunięte przez moderatora] jeżeli ktoś zapyta co się dzieje z tą firmą to cały obraz sunset suits. firma już dawno zeszła na psy i długo nie pociągnie...

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sunset Suits? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
sunsetka

lula ja wzięłam adwokata i on zajmuje sie wszystkini sprawami, firma się odwołuje ,wnosi apelacie od wyroku ma takie prawo, a on naciska aby sąd wyznaczył następną rozprawę jak njszybciej jeżeli sad apelacyjny utrzyma wyrok to jużnie będą mogli się odwołaćmój adwokat ma również zająć się znalezieniem komornika i egzekucją pieniędzyale ja coraz częściej mam wapliwości że te pieniądze zobaczę

Lula

Proszę o pomoc... Może mi ktoś podpowiedzieć co mam zrobić po uzyskaniu prawomocnego wyroku zapłaty zaległego wynagrodzenia od SS? Czy komornik nadawany jest z urzędu czy sama muszę szukać? Jak to drugie to znacie dobrego,skutecznego komornika z Poznania i okolic, który pomoże mi odzyskać pieniądze? Z góry dziękuję!

Byłam kiedyś pracownikiem Sunset Suits nie jesteście przypadkami odosobnionymi widzę że przez ostatnie 10 lat dalej nic się nie zmieniło nadal sprawy wypłat kończą w sądzie. Jak oni jeszcze działają na rynku [usunięte przez moderatora]. Walczcie o swoje!!!

ja nakaz zapłaty dostałam w lipcu 2010 odwołali się potem ,była druga sprawa dostałam wyrok z bezwzględną wypłatą pieniędzy ,wnieśli apelację podobno mogą tak długo i wszystko zgodnie z prawem, pitu 11 też nie dostałam ,jak słyszę gdzieś słowo sunset suits to mnie szlag trafia

Napiszcie proszę czy ktoś dostał już kasę za styczeń????

byla ss

czy ktoś dostał kasę z firmy po otrzymaniu nakazu zapłaty z sądu ja taki nakaz dostałam dziś i SUNSET SUITS ma 2 tyg do zapłaty POZDRAWIAM

lol

czy ktoś coś wie co tak naprawde sie dzieje w firmie? wszystkich zwalniaja..... mialo byc zebranie 8 marca i cisza.....

Pitów nie będzie bo serwer jest popsuty! Więc nie macie na co czekać, dostaną Pity osoby zatrudnione od września, od czasu kiedy papiery prowadzą ... [usunięte przez moderatora], reszta danych wsiąkła!

byłą ss

chyba nikt nie dostał i tak szybko nie dostaniemy mają problemy

była pracownica

czy dostał ktoś PIT-11 za 2010r.?

byla pracownica

Jeśli nie chcesz żeby ta firma ciągnęła się za Tobą jeszcze długo po tym jak rzucisz tę pracę, to nie wybieraj się na rozmowę. Ja pracowałam tam przez miesiąc - w sierpniu 2009, a jutro mam sprawę w sądzie o jakieś chore noty...[usunięte przez moderatora]. Także lepiej trzymać się od nich z daleka.

ale czy pracujesz w Plazie ?

nowa

ale czy pracujesz w Plazie ?

ksenia

Tak, pracuję w tej firmie. Może mam to szczęście, ze mam fajną kierowniczkę, wymaga dyscypliny i pracowitości ale za to atmosfera w salonie jest super. Sporo się też nauczyłam na temat obsługi klienta. Jedna wada to trochę spóźnione wypłaty. Mamy jednak na salonie nadzieję, że będzie lepiej bo stery przejął ktoś inny. Póki co, nie zamieniłabym tej pracy na żadna inną.

nowa

czy ktoś z Was tam pracuje ???

Zostaw merytoryczną opinię o Sunset Suits - Warszawa

• Jak się pracuje w Sunset Suits?

Zobacz opinie na temat firmy Sunset Suits tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunset Suits?

Sunset Suits