Sunset Suits -Salony Firmowe

Wrocław

Opinie o Sunset Suits -Salony Firmowe

fgs
użytkownik zarejestrowany

Ludzie, proszę was o wsparcie - czy Sunset Suits zaoferuje jakieś przyzwoite warunki mężczyźnie w sile wieku, 28 lat z miłą aparycją, czy do nich zwykle jest potrzebne jeszcze jakieś wyższe wykształcenie..

mika

Witam, a gdzie dokładnie pracowałaś??łeś? Jak długo? Będę wdzięczna za odpowiedź

bacek

totalny [usunięte przez moderatora]. pensja na dzień dobry 900 zł (!!!! we Wrocławiu?? sorry... prawie jak za darmo). firma spóźnia sie notorycznie z wypłatami, bądź nie wypłaca całości. ogólnie nerwówka w pracy, [usunięte przez moderatora] wydaje się, że złapali Pana Boga za nogi... Sprzedawca musi wykonywac "czarną robotę"- robić papiery na kierownika, sprzątać i sprzedawać. Niby jest premia, ale raczej nie do wyrobienia.... Nie polecam.

Zostaw opinię o Sunset Suits -Salony Firmowe - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sunset Suits -Salony Firmowe