Sunset suits

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Sunset suits

reb
użytkownik zarejestrowany

@ferko raczej nie prowadzą ponieważ firma w 2012 roku miała ogromne problemy z płatnościami.

angela

Firma Sunset Sutits to najgosza firma w jakiej pracowałam zakończyłam współprace jeśli tak to można nazwać w połowie listopada i do tej pory nie otrzymałam pensji za miesiac pażdziernik nie mówiąc już że jeszcze muszą mi zapłacić za połowę listopada Pan dyrektor Pawilik to jakis nieodpowiedzialny człowiek , który w nosie ma nasze roszczenia do wypłaty . Chore zasady w firmie i zero płacy żal mi tych co jeszcze pracują i liczą na lepszy okres w Firmie KOGUCIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mała Mi

... Widać "kto z kim przestaje,takim sie staje...."bez komentarza!!!

Agnieszka G.

Witam,znam panię EP osobiście.Jest moja koleżanką z pracy i dobrą znajomą.To ja byłam kierownikiem tego salonu przed objęciem stanowiska przez E.Znam ja i mogę zaświadczyć,ze nic co zostało tu o niej napisane nie jest zgodne z prawdą.E. pozwoliła nam sie poznać jako profesjonalistka,osoba kompetentna i o bardzo wysokiej kulturze osobistejDlatego,nie rozumie zarzutów,sfrustrowanej Małej Mi.

ola

najpierw piszesz,że uciekasz z firmy, a następnie, że kierowniczka Cię zwolniła, zastanów się o co ci chodzi, na cholere te gorzkie żale znajdź sobie robotę i zapomnij,

Ola

O co ci chodzi kobieto?w jakim celu te gorzkie żale.?

Mała Mi

To ciekawe ,ze ktoś taki jak ty,(EP),ma jakieś uczucia...może zastanów się jak czue się zwolniony bez powodu pracownik,którego ta praca była jedynym źródłem dochodu ...

Mała Mi:)

Jeszcze niedawno pracę w Sunset Suits w Dąbrowie Górniczej polecałabym najlepszej przyjaciółce z zamkniętymi oczami...Kierowniczka AG złoto nie człowiek nie tylko potrafiła nauczyć i zmobilizować, ale była przyjacielem! Teraz [usunięte przez admina]ekceważenie obowiązków.Osobiście wysyłam CV do innych firm i uciekam stad.A szkoda,bo salon miał potencjał!

Zostaw opinię o Sunset suits - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sunset suits