Opinie o Sunset Suits w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sunset Suits. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sunset Suits o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunset Suits w Warszawa

xy

do "gość" ...nie potrafie szyć-znacznie leiej sadzenie kwiatków mi wychodzi-posłuchaj nie napisałam tego aby Cie obrazic ale tylko po to, ze nic nie da Twoje pisanie, czy innych. Dobrze wiem ile krawcowa ma roboty i chyle czoła, bo nie raz musi wrecz cuda robic aby poprawic ta chinszczyzne!!! Pozdrawiam :)

I tu odezwał się sprzedawca który potrafi szyć ale po co się wychylać jak jest taka co wiedziała co podpisuje i za niego korekte zrobi. Ale miło że potrafisz kwiatki sadzić pomyśl czasem o innych i nie bądź samolubem .

xy

Do "gość" -chyba jak się zatrudnialas to mialas podane do wiadomosci, ze bedziesz krawcowa ??!! To co myslalas, ze bedziesz kwiatki sadzic, czy co ? Piszecie juz takie pierdoly, ze czytac tego nie mozna-na sile zeby tylko cos bylo. Wszyscy wiemy, ze jest zle i to pisanie tu nic nie daje .

A krawcowe to mają najgorzej bo za korekty krawieckie mają w ogóle nie zapłacone. Płacą im tylko za sprzedaż.Sprzedawca jest happy że nie musi szyć a niektórzy sprzedawcy potrafią szyć ale się do tego nawet nie przyznają BO PO CO!!!są w lepszej sytuacji od krawcowych.Te to mają horror jeszcze teraz przed świętami korekt krawieckich mnóstwo bo nie ma pełnej rozmiarówki.A klientom trzeba dogadzać więc tylko krawcowa na pomoc

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sunset Suits? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Nie przesadzajmy Sunset nigdy nie miał takiej pozycji jak dwie pewne firmy na naszym rynku!!!! firma ta to porażka!!!!

EX

Pan Dyrektor [usunięte przez moderatora] obejmując swoje panowanie i [usunięte przez moderatora] powierzajac mu kierowanie salonami i sprzedaża, doprowadzili do upadku najlepszej marki odziezowej w polsce a moz na swiecie. Szkoda, pracowalo mi sie przyjemnie, ale gdyby nie Pa... wszystko nadal byloby ok, wyplaty sie spoznialy o dwa tygodnie max, a teraz kilka miesiecy, likwiduja salony,ktos wie jakie pojda pod mlotek?

liberty

Co z tą Polską???!!!!!!!!Oszuści typu [usunięte przez moderatora] narobili bałaganu nie tylko pracownikom.I dalej drwią sobie z nas wszystkich, drwią z wymiaru sprawiedliwości oraz naszego państwa,które pozwala takim bandytom otwierać nowe firmy pod innymi szyldami. Gdzie my jesteśmy??? Czy to już może wolna amerykanka? Ludzie wyślijmy ich w kosmos bo tam jeszcze nie narobili [usunięte przez moderatora]!!!!

puma

dodam ze czekam za wynagrodzenie od sierpnia :):):) a od września do dziś czekam na świadectwo pracy .....hahahahahah dane z serwera zginęły,ciekawe czy sie znajda na sprawę sadowa ,wygram ?????

puma

to ja se poczekam jeszcze trochę, czekałam tyle to i miesiąc mnie nie zbawi ,juz niedługo spotkamy sie w sadzie

Były pracownik SS

Ja już zgłosiłem ten cyrk do mediów już niedługo bardzo poważne media o tym rozgłoszą co sie tam dzieje i dobże może jak cała Polska się dowie o machlojach SS to wkońcu zaczną poważnie ludzi traktować!!!!!

niunia

Pani Ewa jest moim zdaniem OK STARA SIE JAK MOZE ale i jej brakuje sił pozdrawiam ją gorąco

szkoda,że tak źle życzysz. Przecież pracuje tu wielu ludzi, którym zależy na pracy. My mamy jednak nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Fakt faktem, że przydałby się ktoś na poziomie, co ogarnąby ten bajzel.

Jedynym rozwiązaniem problemów wszystkich jest ogłoszenie BANKRUCTWA !!!!!Więcej ta firma nikogo już nie oszuka!!!!!tego życzę tej paskudnej firmie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wroc

Myślę, że całkowicie niepotrzebnie obrażasz "mała" tu Panią E.Ś. bo który z pracodawców nie obiecuje złotych gór przy zatrudnieniu? Ja też pracowałam w tej firmie kilka lat i jest to bardzo ciepła i pomocna kobieta i ciesz się że trafiłaś właśnie w tej firmie na nią bo mogłaś trafi o wiele gorzej! Po za tym daje firmie Sunset Suits S.A jeszcze jakieś 3 miesiące! a Wy?? Ps. Mam nadzieje, iż dostanę zaległą wypłatę zanim zbankrutują do reszty na własne życzenie! Uciekajcie z tonącego statku!!

mała

Firma ta prezentuje bardzo niski poziom kultury osobistej !jeśli chodzi o atrakcyjne warunki pracy :niska płaca, wypłaty zawsze po terminie o ile przyślą w całości, [usunięte przez moderatora], nerwowa atmosfera pracy, aroganckie szefostwo!Sprzedawca traktowany jest jak niewolnik.PIP wiele razy nakładał na tą firmę kary ale oni dalej nie płacą!!! Najgorsza jest Pani dyrektor E.Ś oszustka i kłamczucha obiecuje złote góry a nie dotrzymuje słowa!!!! Ludzie nigdy tam nie pracujcie szkoda waszej energi bo kasy nie płacą i ludzkiej pracy nie doceniają a zresztą to tak już upadli że towar moją mede in china żal.pl Mam nadzieję że wreście komornicy i różne urzędy dobiorą im się do [usunięte przez moderatora]! do za takie machlojki to własciciel i cały zarząd powinien iść siedzieć!!! ODAJCIE LUDZIOM ICH CIĘSZKO ZAROBIONE PIENIĄDZE [usunięte przez moderatora]!!!!!!

nicierpliwa

Kochani- na kasę będziecie czekać w nieskończoność - jeżeli będziecie wydzwaniać po dyrektorach czy księgowych. Tu trzeba chwytać za inne środki. Jestem w tej chwili na l4 i mnie oszukali. Najłatwiej jest zgłosić sprawę niewypłacania pensji do PIP-owszem trzeba tam podać swoje dane, ale PIP nie może użyć waszych danych przy kontroli. Więc trzeba korzystać z takiej możliwości, a nie bezczynnie czekać. Odsyłam do lektury. Nieprawidłowość wypłaty wynagrodzeń w przedsiębiorstwach na terenie województwa śląskiego w pierwszym półroczu 2009 r. na podstawie wyników kontroli Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach. Kontrole 2009 W pierwszym półroczu 2009 r. inspektorzy pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach przeprowadzili 337 kontroli, w trakcie których rozpoznano m.in. problematykę przestrzegania przepisów prawa dotyczących przede wszystkim terminowości wypłaty wynagrodzenia oraz innych świadczeń pieniężnych wynikających ze stosunku pracy. Były to zarówno kontrole problemowe, jak również kontrole związane z rozpatrzeniem skarg pracowników lub organizacji związkowych. Inspektorzy pracy wydali łącznie 1.043 decyzje obligujące pracodawców do wypłacenia 12.462 pracownikom świadczeń na kwotę 15.879.006,61 zł. Do dnia 8 lipca 2009 r. zrealizowano 545 decyzji na kwotę 6.554.087,86 zł. Odnosząc powyższe dane do pierwszego półrocza ubiegłego roku należy wskazać że ponad trzykrotnie wzrosła globalna kwota na jaką wydawano nakazy płatnicze (z 4.374.194,53 zł w pierwszym półroczu 2008 r. do 15.879.006,61 zł w pierwszym półroczu 2009 r.) przy mniejszej liczbie skontrolowanych zakładów (341 w pierwszym półroczu 2008 wobec 315 w pierwszym półroczu 2009 r.). W pierwszym półroczu 2009 r. średnia kwota na jaką opiewał nakaz płatniczy wynosiła 15.224,36 zł. Nieprawidłowości ujawniane przez inspektorów pracy polegały przede wszystkim na nie wypłaceniu wynagrodzenia za pracę (34 % liczby decyzji), wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych (18% liczby decyzji). Także pod względem wartościowym (kwoty na jaka opiewały nakazy) na pierwszym miejscu pojawiają się zaległości z tytułu nie wypłacenia wynagrodzenia za pracę (8.006.937 zł). Problemy finansowe pracodawców dotykają także zwalnianych pracowników ? w tym wypadku inspektorzy pracy wydali nakazy wypłaty należnych odpraw dla 213 zwalnianych pracowników (na kwotę 947.784,48 zł), natomiast nakaz z tytułu nie wypłacenia ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy dla 237 pracowników (na kwotę 372.894,00 zł). U jednego z pracodawców (branży przemysłowej) kontrola przeprowadzona w lutym br. wykazała, że pracodawca nie wypłacił 1054 pracownikom części wynagrodzenia za grudzień 2008 r. oraz 635 pracownikom części wynagrodzenia za styczeń. Inspektor pracy wydał nakaz płatniczy, którym nałożył na pracodawcę obowiązek wypłaty uprawnionym osobom należnych im świadczeń w kwocie 1.634.528,73 zł. Jako typowe przykłady kontroli przeprowadzanych w omawianym okresie można wskazać: - kontrolę przeprowadzoną w styczniu br. w przedsiębiorstwie produkcyjnym (przemysł drzewny), gdzie inspektor pracy ujawnił, że pracodawca zalega z wypłatą wynagrodzenia za grudzień 2008 r. w stosunku do 315 pracowników. Łączna wartość niewypłaconego wynagrodzenia wyniosła 703.033,45 zł. Ponadto pracodawca nie wypłacił kilkunastu osobom innych świadczeń (m.in. ekwiwalentu pieniężnego za niewykorzystany urlop wypoczynkowy, odprawy pieniężnej). Łączna kwota zaległości wobec pracowników wyniosła 763.264,08 zł. Do dnia kolejnej kontroli tj. do dnia 27 kwietnia 2009 r. pracodawca nie wypłacił pracownikom wynagrodzenia za pracę oraz innych należności za luty (437 440,77 zł brutto dla 78 pracowników) i marzec (w kwocie łącznej 689 988,62 zł brutto dla 286 pracowników 2009 r.). W czasie kontroli tj. w dniach 29 - 30.04.2009 r. wszystkim pracownikom wypłacono wynagrodzenie za pracę oraz inne należności wynikające z przepisów prawa, za luty i marzec 2009 r. Podczas rekontroli przeprowadzonej w czerwcu br. ustalono, że wynagrodzenie za kwiecień 2009 r. wypłacono w dniu 22.05.2009 r.; - kontrolę przeprowadzoną w lutym br. w firmie produkcyjnej, która wykazała, że pracodawca nie wypłacił 1054 pracownikom części wynagrodzenia za grudzień 2008 r. oraz 635 pracownikom części wynagrodzenia za styczeń. Inspektor pracy wydał nakaz płatniczy, którym nałożył na pracodawcę obowiązek wypłaty uprawnionym osobom należnych im wynagrodzeń w kwocie 1.634.528,73 zł. Kolejna kontrola przeprowadzona w kwietniu ujawniła, iż część wynagrodzeń została wypłacona, jednakże pracodawca nadal zalega z wypłatą wynagrodzeń za luty (częściowo) i marzec (wydano nakaz płatniczy na łączną kwotę 2.132.453,36 zł). Rekontrola przeprowadzona w lipcu br. wykazała, iż p

anon

chciałabym wiedzieć o kogo chodzi, podaj choc jakiś szczególik to byłoby ciekawe, ja też jestem za [usunięte przez moderatora] i tylko [usunięte przez moderatora]

sunset 4

Witajcie. Ja już od maja mam inna pracę i jestem zadowolona. Odeszłam jak już zaczęli się spóźniać z wypłatami. Nie rozumiem tych, którzy jeszcze pracuję w tej firmie. Czy naprawdę macie tak niska samoocenę??? ja pracowałam 3 lata i oczywiście był czas rozkwitu, ale teraz bez sensu jest tam pracować. Każdy ma swoją wolę, ale nie piszcie,że jest Wam tam źle skoro dalej tkwicie( bez wypłat) szaleństwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Achaja

Poprostu kadry i zarząd maja to w [usunięte przez moderatora], my też miałyśmy zamknięte w Sierpniu przez 2 tygodnie, więc się nie przejmuj. Pozdrawiam

pracownik SS

Znów zamknieto salon we wrocłaciu jeden z lepszych salonów jest coś nie tak słabe salony które mają 30 tys.utargu wystarczy to na czynsz firma trzyma to jest chore POZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o Sunset Suits - Warszawa

• Jak się pracuje w Sunset Suits?

Zobacz opinie na temat firmy Sunset Suits tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunset Suits?

Sunset Suits