sunset suits

Opole

Opinie o sunset suits

benek

[usunięte przez administratora] A teraz jak tam się pracuje i co masz dokładnie na myśli pisząc tak? Chodzi mi o jakieś bardziej szczegółowe informacje na temat pracy w sunset suits.

inna25094

[usunięte przez administratora] JESLI CHCECIE WYKONCZYC SIE PSYCHICZNIE I FIZ.,TO MOZECIE ROZPOCZAC TAM PRACE,ALE ZA DARMO BO WYPLATY NA OCZY NIE ZOBACZYCIE!!!! NIE PRACUJE TAM OD CZERWCA A DO TEJ PORY NIE MAM SWOJEGO SWIADECTWA PRACY BO W TYM SYFIE WSZYSTKO GINIE!!!!!! POZA TYM BEDZIECIE MUSIELUI ZA WLASNE PIENIADZE I W WOLNYM CZASIE JEZDZIC DO DRUGIEGO SALONU PO KOREKTY LUB TOWAR [usunięte przez administratora] POWRACAJAC DO WYNAGRODZEN,-NIE LICZCIE NA TO ZE BEDA NA CZAS I CALE... A PRACOWNICY SA PONIZANI I TRAKTOWANI JAK SMIECI

Zostaw opinię o sunset suits - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sunset suits