PPHU DORMAX Dorota Pawłowska

Opinie o PPHU DORMAX Dorota Pawłowska

Joanna

@maciej lepiej nie opisuj, bo nie jest to miejsce na opisywanie pracowników, jak wspomniałam wcześniej. Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć na temat pracy w PPHU DORMAX Dorota Pawłowska? Każda opinia innej osoby może dużo wnieść na forum.

Joanna

Czy ktoś jeszcze a podobne zdanie jak @maciej o pracy w firmie PPHU DORMAX Dorota Pawłowska? @maciej kim jest Maciek, którego opisujesz? Wiesz, że regulamin (http://www.gowork.pl/regulamin) zabrania opisywania poszczególnych pracowników?

@Joanna 21.09.2017 12:40

maciek jest właściwym właścicielem firmy , dorota jest podobno dyrektorem finansowym , paweł drugi po maćku . mógłbym opisać profil każdego w tej firmie ale czy to ma jakiś sens

maciej

janna: dormax firma jakich wiele . Jak była mała Maciek szanował pracowników i było ok. teraz jest duży i nie szanuje pracowników i tu jest cały problem . On okrada pracowników a oni okradają jego . Za dużo słuchał podszeptów z boku na uch a za mało się rozgląda . Bo ci którzy najgłośniej szepczą najwięcej mają za uszami . Jeszcze jedno to jest prawdą że najbardziej wartościowi pracownicy poodchodzili . Również jest prawdą że jest budowany w dormax klan , liczę na to że Maciek obudzi się z ręką w nocniku .

Joanna

@Paweł rozumiem, że nie jesteś pracownikiem PPHU DORMAX Dorota Pawłowska? Zauważ, że często jest tak, że osoby niezadowolone zostawiają swoje opinie, a te zadowolone nawet nie myślą o tym, żeby gdzieś zostawić jakiś po sobie ślad, a jednak każdy ma prawo zostawić opinie. Jeżeli byłeś zainteresowany pracą to może jednak spróbuj i sam się przekonasz, które opinie były prawdziwe. Decyzja należy do Ciebie. I jaką podejmiesz?

Paweł

Witam, czytając komentarze aż dziwię się, że żaden z pracowników nie zgłosił tej firmy do PIP-u skoro jest tam tak łamane prawo...Może to mogłoby coś zmienić, a chociaż może inspekcja zmusiłaby do poprawy warunków pracy, płacy oraz przepisów bhp, swoją drogą po sprawdzeniu firmy po znalezieniu jakiś czas temu ogłoszenia na gumtree wyglądało to fajnie ze względu na standard i nowoczesność budynków, ale jednak chyba nie wszystko jest złoto co się z wierzchu świeci.

Joanna

@abc kolejny raz ktoś z Was wspomina o dużej rotacji pracowników. Ile było to osób w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy te odejścia dotknęły któryś z działów bardziej?

ZZZ

ZZZ popieram powyższy komentarz Sebastiana, ja takze jako były pracownik z 10-letnim stazem....... podobnie potraktowano moją osobę. Dramat, pomówienia i ploty na tym opierano decyzje co do przyczyny wypowiedzenia umowy o pracę. Szaman wioski:) dyrektor (TYLKO W DORMAX) stara się bardzo aby pozyskać więcej" Informatorów ", na każdym dziale ma osobę która mu śle informacje o innych. Stąd takie traktowanie pracownika. Koszmar.

Joanna

@Sebastianwspominasz o wielu nieprawidłowościach w firmie. Od jak dawna nie pracujesz w PPHU DORMAX? Czy obecnie również mają miejsce takie sytuacje? Piszesz, że z firmy odchodzą wieloletni pracownicy. Jak duża jest to skala odejść?

maciek

Witam-na wstępie chciałbym napisać, że oceniam zakład znajdujący się na warszawskiej Pradze...Zacznijmy od przestrzegania przepisów bhp...nie istnieje tam coś takiego czego przykładem jest zatrudnianie ludzi na okres próbny bez badań lekarskich, potem jak mówi kpp na takiej umowie pracodawca powinien zapewnić pracownikowi środki ochrony osobistej w postaci odzieży oraz obuwia ochronnego...niestety tego też nie otrzymałem, szkolenie bhp to następne łamanie przepisów, bo podpisujesz papiery, że odbyłeś szkolenie, którego fizycznie nie było, a podkładka jest, przed podjęciem pracy radzę nauczyć się ukraińskiego, bo kadrowo jest tam coraz więcej ukraińców, a zupełnie abstrahując od całości oprócz magazynu jest tam system akordowy-1800 netto na umowie, a reszta pod stołem co świadczy o uczciwości tych śmiesznych ludzi, podobnie na magazynie, lecz tak jak wyżej napisałem bez akordu, a ludzie tam pracujący?lepiej nie mówić, bo po prostu szkoda słów...

Xyz
@maciek 21.05.2017 22:25

Jak się taką wiedze ma to proponuję podać swoje nazwisko , a nie tylko imię. Pracownik czy były pracownik co?

Joanna

Pracujesz obecnie w PPHU DORMAX Dorota Pawłowska? Chętnie poznamy jakie są największe plusy pracy w firmie. Na jakie warunki mogą liczyć pracownicy?

lycha

@wdef nie no, wydaje mi się, że to była lekka ironia :) Ale ogólnie można też w sumie podpytać w kadrach i dowiedzieć się wszelkich informacji - o rekrutacjach też

abc
@lycha 01.10.2016 18:34

Niczego się w kadrach nie dowiesz bo kadry stanowi jedna dziewczyna, ktora pary z gęby nie puści bo za chwilę będzie u niej Dyrektor albo sama boi sie o swoj stołeczek. Klient jest tu dobrze traktowany bo od niego płynie kasa i ma zawsze rację a najlepsze są pieniążki od klientów zagranicznych brane różnymi metodami. Jest duża rotacja pracowników bo firma nie zapewni ci żadnych szkoleń, o beneficie zapomnij chyba że sam go wykupisz. Jak to było w piosence "jesteś to jesteś a jak Cię nie ma to też niewielki żal".

ZZZ

ZZZ ............. nie ma osoby w Tej Zasr....ej Firmie aby miala IQ powyzej 1,5 w skali do 10. OLEWA sie pracownika w 100%. Wiedza kierunkowa żadna, tylko Maciej moze rozmawiac na temat ,kolejne osoby to maja wiecej szczescia niż rozumu.

XyZ

XyZ mozesz pogadac z tymi co wszystko wiedzą w firmie..... napewno Cie doinformują.

ABC

Mogę podzielić ostatnią opinie. Muszę napisać info dla P Darka jest plan aby pozbyć się" klanu",pierwszy etap udany,........dyrektor i jego pomocnicy....inbecyle napewno nie odpuszczą! Chcą miec czysty rewir!

xxxxxxxxx tragiedia,

T

"Tutaj w firmie". No tak.... Po co pracownicy/właściciele udzielają się w wątku? Moja pierwsza umowa była na 7 miesięcy. Po 6 miesiącach wyraźnie mi powiedziano ze jestem nadal na okresie próbnym. Zero komfortu psychicznego i świadomości stabilnego zatrudnienia. Tyle w temacie

JR

Chamska firma, ostatnim wartościowym człowiekiem który "uciekł" z dormax'u był Tomasz. Chamskość wypływa z głów właścicieli, cała firma jest już zarażona pychą i głupotą.

Tofu

Bzdury. Umowa o pracę tak ale na czas określony. Na tak długo na ile maksymalnie pozwala polskie prawo. Nie dajcie się oszukac

xyz

Po samej rozmowie o pracę odradzam, zamiast pensji jałmużna

A

Obawiam się ze jednak by im się chciało. Na pewno żaden z wyrzuconych na bruk pracowników by tego nie napisał

maciej

Widzę że góra dormaxu zaczeła pisać posty i chyba poprosiła o usunięcie części postów , mniej pochlebnych !!!!!! Koledzy chcecie prawdy to czytajcie tylko te posty które krytykują . Kariera w tej firmie żadna , chociaż jest jeden wyjątek z kierowcy na dyrektora ADMINISTRACYJNEGO ( zasłużony )

IREK

Te pozytywy to ktos z firmy pisze. Atmosfera jest koszmarna, ludzi wywala sie z byle powodu, do tego dochodzi donosicielstwo. Zero zaufania do czlowieka, praca w niektorych miejscach jest nagrywana. Oczywiscie robota na umowie smieciowej, zeby mozna bylo sie latwiej pozbyc pracownika. Na niektorych stanowiskach / w niektorych dzialach rotacja jest ogromna (np. na niektorych dzialach produkcji albo w dziale p. Roberta z ktorym nikt jeszcze nie wytrzymal dluzej niz kilka miesiecy). Goraco nie polecam.

Aaa

Jeszcze dodam ze reszta jest raczej spoko :) ludzie generalnie sa calkiem w porzadku. czasem jest wiecej a czasem mniej pracy. Generalnie co mozna powiedziec to to ze mogloby byc gorzej ale dobrze nie jest ;)

Aaa

Nadgodzin to raczej nie ma. Placa jak na polskie warunki calkiem calkiem. Opoznien z wyplata tez nie ma. Stosunek do pracownika i tak jest slaby :/ bardzo duza rotacja na stanowiskach, czesto wywalaja zaraz po zatrudnieniu, czesto sa ciecia w placach no i na koniec albo Cie wywalaja albo sam odchodzisz jak znajdujesz cos lepszego :) Pan Maciej to kulturalny czlowiek, przynajmniej nie probuje pracownikow wyrolowac, w przeciwienstwie do P Doroty. Jest jeszcze P Pawel ktory bywa lekko agresywny i jego kolega Robert ktorego zarzadzanie polega na mikrozarzadzaniu :)

były pracownik

W wielkim skrócie praca tam wygląda tak że umawiamy się na jakąś stawkę za złożoną np.roletę, więc wszyscy zasuwają po godzinach aby jak najwięcej zarobić. Przychodzi dzień wypłaty i dostają połowę tego z tekstem "ciesz się że aż tyle dostałeś" W pełni zgadzam się z kolega wyżej. Uzupełnił bym poprzedni wpis tym że wg szefa wszyscy pracownicy to jeszcze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />

tztr
@były pracownik 27.10.2014 13:20

a czy mozesz powiedziec cos wiecej na temat pracy, nadgodziny- czy czesto sie zdarzaja?, zarobki, czy ogolnie jest zapieeerr.. czy raczej ok, dzieki za odp..

maciej

pierwszy wpis to chyba sam pan maciej pisał . jest to jeden z najgorszych pracodawców . ludzkie spojrzenie jest takie że wszyscy pracownicy to idioci a on jest naj. ludzkość przez nich przemawia tylko wtedy kiedy coś od ciebie potrzebują obiecają ci wszystko co chcesz usłyszeć , po zakończeniu sprawy dalej jesteś tylko bydłem i na twoje miejsce jest kolejka ( jak stąd do kazika ) Wszyscy obecni pracownicy się tylko przymilają (boją się o pracę )a po godzinach nikt nic dobrego nie powie (bez wyjątków nawet ci najbardzej zaufani ) . I z pewnością ten kto pisał pierwszy post żyje w przeświadczeniu że wszystko jest ok.

ja

czy ktoś może napisać coś więcej o pracy w tej firmie? są tam prowadzone rekrutacje. jak oceniacie firmę, atmosferę, podejście pracodawcy do pracownika? warto podjąć pracę?

QAZ

zaden byly pracownik tego nie napisal

XyZ

Najlepszy pracodawca na terenie aglomeracji Warszawa-Północ.Uwierzcie w bezinteresowną ocenę pracownika fizycznego z 7-letnim stażem pracy.Niski ukłon dla Pana Maćka i Pani Doroty Pawłowskich za wytrwałość i ludzkie spojrzenie na każdego pracownika.

Zostaw opinię o PPHU DORMAX Dorota Pawłowska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU DORMAX Dorota Pawłowska