Opinie o PPHU DORMAX Dorota Pawłowska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PPHU DORMAX Dorota Pawłowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU DORMAX Dorota Pawłowska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU DORMAX Dorota Pawłowska w Warszawa

Kiedys kiedyś za górami i lasami może jakieś 18 lat temy współpracowałem z firmą Dormax. Maciek i Dorota bardzo ciężko pracowali na to co teraz mają. Ich polityka finansowa i personalna nikogo nie powinna interesowac to ich firma i oni ustalaja co , jak, kiedy i z kim. Jesli chodzi o naszą współpracę kontakt podstawowy miałem z mackiem i on był zawsze OK. Jak jest teraz nie wiem bo od 14 lat mieszkam w USA. Ile razy jestem w sklepie gdzie sa żaluzje i rolety wspominam tamte lata, wspaniałe lata.

Joanna

Jak wiesz atmosferę tworzą ludzie i to ich nastawienie bardzo często tę atmosferę kreuje. Czy poza atmosferą coś jeszcze stanowi dla Ciebie ważny aspekt zatrudnienia? Są to może warunki finansowe? A może możliwości rozwoju w DORMAXie?

maciej

janna: dormax firma jakich wiele . Jak była mała Maciek szanował pracowników i było ok. teraz jest duży i nie szanuje pracowników i tu jest cały problem . On okrada pracowników a oni okradają jego . Za dużo słuchał podszeptów z boku na uch a za mało się rozgląda . Bo ci którzy najgłośniej szepczą najwięcej mają za uszami . Jeszcze jedno to jest prawdą że najbardziej wartościowi pracownicy poodchodzili . Również jest prawdą że jest budowany w dormax klan , liczę na to że Maciek obudzi się z ręką w nocniku .

xYz
@maciej

Awans...dział rolet,to jest to o co chodziło.Teraz dopiero się dzieje.BO i wszechmocny kierownik mogą wszystko.Może w końcu ktoś zajrzy tam gdzie trzeba????? To zły układ. Panowie pewni siebie bardzo dobrze wiedzą jak skutecznie "PRACOWAĆ". ....powodzenia..

@xYz

A kermit jest tam kerem ? bo jeżeli on to życzę powodzenia . żadnej wiedzy , pojechać na czyjś plecach i przypisać sobie sukcesy . Ale czego można od niego oczekiwać przecież on innej roboty by nie znalazł .

Joanna

@12, dziękujemy za wskazówki. Czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? @Gregor, czy zdecydowałeś się podjąć zatrudnienie w firmie? A może nadal się wahasz? Aktualnie nie znalazłam żadnych ofert pracy dotyczących DORMAXu. Jednak biorąc pod uwagę datę Twojej wypowiedzi być może udało Ci się trafić na aktualną ofertę pracy na początku sierpnia? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Brałeś udział w rekrutacji do PPHU DORMAX Dorota Pawłowska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Zespołu Programistów
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Gregor

@Gregor

Wskazowka. Daj z siebiebtyle ile możesz nie zniechecaj sie i zobaczysz czy nadasz sie do tej pracy. Bo nikt tam jakiejs wielkiej krzywdy nie robi.

Praca jak praca. Niektórzy zachwalaja inni narzekaja ale dalej pracują. Chcesz opini to przyjdz zobacz czy ci odpowiada. Wtedy zostaniesz albo zrezygnujesz. Ludzie piszacy tutaj komentarze na temat firmy dormax sa albo sfrustrowani bo wyszlo jak wyszlo inni to po prostu ludzie ktorym zalezy zeby dobrze sie pisalo o firmie.

Joanna

@Marco, a ile trwa okres próbny? Trzy miesiące? Kto jeszcze zna PPHU DORMAX i może wypowiedzieć się o firmie? Polecacie? Czekamy na opinie.

Marco

Pracowałem kilka lat w Dormaxie, odszedłem bo chciałem spróbować czegoś nowego. O żadnym "układzie/klanie" nie słyszałem, to jakieś bzdury wypisywane pewnie przez osoby, którym się nie chciało pracować i się nie utrzymały... Praca na produkcji ok, płaca niezła, zawsze w terminie. Umowa o pracę. Benefitów nie ma, ale w końcu to nie korpo. Trzeba się wyrabiać, zwłaszcza w szczycie sezonu, ale bez przesady - nikt z batem nad głową nie stoi. Ogólnie polecam.

Joanna

@Sebastian, dlaczego dokładnie nie polecasz? Jakie sa przyczyny? @Dawid, a czy Ty równiez możesz odnieść się do swojego komentarza? Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w PPHU DORMAX Dorota Pawłowska, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Czy wiecie jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie?

Dawid

Niestety jak komuś nie udało się utrzymać pracy teraz ją oczernia?

Sebastian

Pracowałem w tej firmie i odradzam pracy żenada

Joanna

@Warszawiak już kilka dni od Twojej rozmowy minęło. Możesz nam użytkownikom forum opowiedzieć jak wyglądała? Czego można się na rozmowie spodziewać? Czy są jeszcze jakieś zadania do wykonania? To będą przydatne informacje dla osób aplikujących do PPHU DORMAX Dorota Pawłowska. Powiedz również jak Ci poszło i czy dostałeś odpowiedź zwrotną.

Warszawiak

Właśnie jestem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na dzień jutrzejszy. Ale widzę ze trata czasu. Z ciekawości może i pójdę ale wątpię że podpisze umowę

anoim
@Warszawiak

mi zaproponowali 2000 netto i premie % ale zeby zarobic min 3000 trzeba zapier.... i to dobrze przynajmniej 6 miesięcy do tego dochodzą do tego ludzi którzy wszystko im sie wydaje ze wytłumacza w 10 min

Joanna

@maciej lepiej nie opisuj, bo nie jest to miejsce na opisywanie pracowników, jak wspomniałam wcześniej. Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć na temat pracy w PPHU DORMAX Dorota Pawłowska? Każda opinia innej osoby może dużo wnieść na forum.

Joanna

Czy ktoś jeszcze a podobne zdanie jak @maciej o pracy w firmie PPHU DORMAX Dorota Pawłowska? @maciej kim jest Maciek, którego opisujesz? Wiesz, że regulamin (http://www.gowork.pl/regulamin) zabrania opisywania poszczególnych pracowników?

@Joanna

maciek jest właściwym właścicielem firmy , dorota jest podobno dyrektorem finansowym , paweł drugi po maćku . mógłbym opisać profil każdego w tej firmie ale czy to ma jakiś sens

Joanna

@Paweł rozumiem, że nie jesteś pracownikiem PPHU DORMAX Dorota Pawłowska? Zauważ, że często jest tak, że osoby niezadowolone zostawiają swoje opinie, a te zadowolone nawet nie myślą o tym, żeby gdzieś zostawić jakiś po sobie ślad, a jednak każdy ma prawo zostawić opinie. Jeżeli byłeś zainteresowany pracą to może jednak spróbuj i sam się przekonasz, które opinie były prawdziwe. Decyzja należy do Ciebie. I jaką podejmiesz?

Witam, czytając komentarze aż dziwię się, że żaden z pracowników nie zgłosił tej firmy do PIP-u skoro jest tam tak łamane prawo...Może to mogłoby coś zmienić, a chociaż może inspekcja zmusiłaby do poprawy warunków pracy, płacy oraz przepisów bhp, swoją drogą po sprawdzeniu firmy po znalezieniu jakiś czas temu ogłoszenia na gumtree wyglądało to fajnie ze względu na standard i nowoczesność budynków, ale jednak chyba nie wszystko jest złoto co się z wierzchu świeci.

Joanna

@abc kolejny raz ktoś z Was wspomina o dużej rotacji pracowników. Ile było to osób w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy te odejścia dotknęły któryś z działów bardziej?

ZZZ

ZZZ popieram powyższy komentarz Sebastiana, ja takze jako były pracownik z 10-letnim stazem....... podobnie potraktowano moją osobę. Dramat, pomówienia i ploty na tym opierano decyzje co do przyczyny wypowiedzenia umowy o pracę. Szaman wioski:) dyrektor (TYLKO W DORMAX) stara się bardzo aby pozyskać więcej" Informatorów ", na każdym dziale ma osobę która mu śle informacje o innych. Stąd takie traktowanie pracownika. Koszmar.

Joanna

@Sebastianwspominasz o wielu nieprawidłowościach w firmie. Od jak dawna nie pracujesz w PPHU DORMAX? Czy obecnie również mają miejsce takie sytuacje? Piszesz, że z firmy odchodzą wieloletni pracownicy. Jak duża jest to skala odejść?

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU DORMAX Dorota Pawłowska - Warszawa

• Jak się pracuje w PPHU DORMAX Dorota Pawłowska?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU DORMAX Dorota Pawłowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

PPHU DORMAX Dorota Pawłowska