Studio 88 Sp. z o.o.

Studio 88 Sp. z o.o.
1 10

Opinie o Studio 88 Sp. z o.o.

Agnieszka

@Monter Rozumiem, że pracowałeś w tej firmie, więc masz wiedzę opartą na swoim doświadczeniu. Czy możesz zatem napisać coś więcej o warunkach pracy w Studio 88? Osoby, które chciałyby wysłać tam swoje cv z pewnością zainteresuje informacja o tym jaka panuje tam atmosfera i na jaki typ umowy można liczyć.

Poszkodowany

Oszuscie, nie dzwoń teraz po Nas oszukanych szukając ekipy my się znamy wszyscy i nie damy sie (usunięte przez administratora) ... P....

Monter

Właściciel to typowy wykorzystywacz. Traktuje ludzi jak niewolników. Zwykły krętacz. Omijać szerokim łukiem.

Agnieszka

@Oszukany, Czy od czasu twojego komentarza, udało Ci się wyjaśnić Twoją sytuacje z firmą Studio 88? Będziemy Ci niezwykle wdzięczni za Twój kolejny wpis w tym wątku.

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące studio 88 sp z.o.o? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?

Oszukany

Bardzo nierzetelna firma. Oszukują ludzi i nie płacą za wykonaną pracę!!! Omijać szerokim łukiem!!!

Agnieszka

@koko piszesz, żeby omijać firmę studio 88 sp z.o.o szerokim łukiem. Dlaczego tak uważasz/uważałeś? Twój komentarz jest z ubiegłego roku. Czy od tego czasu w firmie zaszły jakieś zmiany? Chętnie poznamy Wasze opinie.

zuaj

to dobrze że mówisz bo przymierałam die do aplikowania

koko

Wszystko wyżej opisane to prawda. Omijać szerokim łukiem!

Zostaw opinię o Studio 88 Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio 88 Sp. z o.o.