Opinie o Sunset Suits w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sunset Suits. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sunset Suits o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunset Suits w Warszawa

Co z wyp�atami bo co miesi�c coraz póżniej dostajemy????? Dzisiaj 19 i dalej nic ,ile tak b�dzie to trwa�o ? Firma jest bardzo nie uczciwa !!!

Jeśli co miesiąc towar jest liczony ,i podpisujemy stan na dany miesiąc to nie rozumiem?odpowiedzialność i tak spada na wszystkich pracujących na salonie ,więc chyba wszyscy dostali wezwanie? To co się dzieje w firmie to dramat , zwłaszcza jeśli chodzi o wypłaty ! Dziwie się ze tak długo im to bezkarnie uchodzi !! Myślę że to długo nie potrwa i w końcu się ktoś dobierze i porządnie przeczepie firmę !!!!!

!!!

u niektórych tak już jest że coś raz jest a później okazuje się że nie ma lub nie było

bloczek

no ale skoro się zgadzało w dokumentach i na inwenturze to jakim cudem czegoś brakowało. przecież musieliby być magikami;/ albo coś jest albo nie ma. jeśli o wynagrodzenia chodzi , to rzeczywiście porażka. człowiekowi się odechciewa wszystkiego.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sunset Suits? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

anonim - 2010-06-19 05:39:27 Z tymi notami to jakieś bardzo dziwne! U nas kilka dziewczyn się zwolniło i żadna z tego co wiem nie dostała pozwu do sądu !To wszystko zależy od kierowników ,nasz dba o to raz na dwa tygodnie liczymy towar ,podpisujemy że na stan się zgadza! Więc zaniedbania na salonach ,a potem problemy to wina kierowników! A tak to bardzo dziwne że firma łamie prawo na każdym kroku,nie wypłaca wynagrodzeń ,czuje się bezkarnie względem prawa ,a tu się posuwa do podawania byłych pracowników do sadów?? Z tego co wiem ma dość duże problemy ,a mimo to jeszcze istnieje! U nas też dbał i zawsze wszystko było ok. Poczekaj aż przestaniesz pracować a sam się przekonasz.

NOTY

Dostałem notę ale dopiero po zakończeniu współpracy z datą pół roku wstecz. Stwierdziłem że nie zapłacę ponieważ ja mam czyste sumienie i jak do tej pory zawsze informacje telefoniczną otrzymywałem z księgowości że wszystko się zgadza. W związku z tym idę z nimi do sądu. Jeśli jest ktoś to chciałby porady lub tez takiej mógłby udzielić to zapraszam. kontakt: przeciwsunsetsuits@o2.pl

Każdy ma prawo wyrażać swoja opinie na temat firmy ,tym bardziej że pracujemy tam jeszcze nadal i wiemy najlepiej co się dzieje we firmie! Z SS odchodzą bo nikt za darmo pracować nie będzie !!!! Wszyscy w tej firmie mają nas za nic ważne normy na salonach i przelew do Poznania !!A my non stop pieniędzy nie mamy!! Państwo [usunięte przez moderatora] gdzieś mają nasza sytuacje ,patrzą na swoje portfele!!! Może się Państwo zamienicie ze mną , chętnie oddam moje opłaty ,zobowiązania do zapłaty ,a tu za co to zrobić? zalegacie mi z dwoma wypłatami !!!!Jacy z Was ludzie ??????

wrocławski expracownik

"Afrodyzjak - 2010-05-25 18:02 odpowiedz | cytuj | Dajcie spokój kierownikowi bo to nie on ja jestem zwykłym pracownikiem i nie narzekam czekam spokojnie. I pisze głośno i wyrażnie że MAM PO DZIURKI W NOSIE wszystkich tych byłych Sunsetowców co się zwolnili i niezłe wały kręcili a teraz piszą i narzekają bo w innej firmie im w (usunięte przez administratora) dają ale wałów już nie mają.LUZIK" Ci co kręcili wały dalej pracują. We Wrocku są jeszcze tacy kierownicy. Dziwne że w firmie niektóre osoby o tym wiedzą a nic z tym nie robią. Zegnają się tylko z tymi co mieli własne zdanie. Dziwi mnie też postępowanie Pani dyrektor no ale za bardzo szybki awans coś trzeba od siebie dać. Pani [usunięte przez moderatora] a kiedyś była z Pani taka świetna "babka" Dziwny jest też fakt że salon nie robi planów a Pan kierownik co chwila zmienia samochód. Państwo [usunięte przez moderatora] na co pozwalacie we własnej firmie?! OBUDŹCIE SIĘ!

Firma [usunięte przez moderatora] pracowników ,ale też klientów ,sprzedaje garnitury Chinskie gdzie wiadomo jaka jakość ! Jakie to salony z takim dziadostwem , wstyd żeby sie porównywać do dużych Polskich marek !!Jak można nie wypłacać wynagrodzeń , a do tego nie dbać o swoich klientów ?

Ja zaczynam wątpić w to że odzyskam swoje pieniądze!Zrobiłam wszystko żeby firma oddała mi moje pieniądze i nadal nic!!!! Przez to mam same długi ,i następny dzień z problemami jak żyć!!! Nikt nie może dać mi odpowiedzi w firmie kiedy odzyskam pieniądze !!!! Mi ręce opadają jak można tak robić?Nie rozumiem po co ludzie jeszcze siedzą w tej firmie , a kierownicy bez uczucia przeprowadzają szkolenia ,wiedząc że następny pracownik będzie przechodził to co my co miesiąc !!!

Jeśli masz odpowiedz z Inspekcji Pracy ,to jest napisane ile wynosi zadłużenie firmy wobec pracownika !proponuje złożyć pismo do sądu Pracy i Ubezpieczeń Społecznych ,dodając odpowiedz od PIP,proponuje podejść do ZUS i jak tam wyglada sytuacja jeśli chodzi o składki ! Nie czekać iść do sadu !!!!!!!!!powodzenia

jeszcze pracownik

Z tego co wiem to komornik dostaje co tydzień jakąś ( ponoć bardzo dużą) pulę pieniędzy na spłatę dla byłych pracowników, którzy wygrali sprawę i mają prawomocny wyrok. Jeżeli chcecie cokolwiek dostać to zostaje tylko sprawa sądowa a nie żadna UGODA. Ugoda nie jest prawomocna, podpiszą ugodę i kasy nie spłacą i wtedy zostaje tylko sąd.

sunsetka

złożyłam skargę na ss do inspekcji pracy w lutym do dnia dzisiejszego nie mam zaległych pensji dzwoniłam kilka rozy do inspektora który zajmuje sie moja sprawą ale pieniędzy dalej nie mam ,składam sprawę do sądu czy jest ktoś komu udało się odzyskać pieniądze,prawdopodobnie komornicy też mają problemy z egzekwowaniem wyroków sądowych w tej firmie

Zwykli [usunięte przez moderatora]!!!!! Nie dajcie się nabrać , cała firma [usunięte przez moderatora] ludzi!!Nie dają wynagrodzeń za uczciwą pracę !!!Lepiej omijać tę firmę z daleka !!!

Czy jest jakaś osoba która wyegzekwowała od firmy zaległe wynagrodzenia????? Chodzi mi o drogę sądową,czy to coś pomaga ????

sunsetka

Ja wiem że jeżeli pracuje się w firmie przez klika lat to trudno odejść ,ale w przypadku tej firmy trzeba to zrobić oni nie szanują klientów ani pracowników.Ja pracę znalazłam natychmiast jest spokojnie nikt pracownika nie dołuje a najważniejsze pieniądze za maj miałam na koncie 8 czerwca

Jeśli jest jakaś sprawiedliwość to w końcu ktoś sobie poradzi z nieuczciwymi pracodawcami! Na razie jest tak jak jest pan dyrektor nie szanuje nas pracowników ,robi z nami to co chce ,ciekawe czy miał sytuacje że nie ma za co zapłacić rachunków, czy kupić chleba ,bo do tego nas doprowadziła praca w salonie Ss !!!! Osoby które zarządzają tą firmą są pozbawieni uczuć ludzkich jak żal i współczucie ważne że ich kąta są zapełnione!!!!!Ostrzegam przed tą firmą !!!

Ludzie po jaka durnote jeszcze tam pracujecie zabierajcie nogi za pas i skladajcie wypowiedzenia i uwolnijcie sie wrescie od tego bagna. A POZOSTALYM RADZE NIE ZATRUDNIAC SIE!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sunset Suits - Warszawa

• Jak się pracuje w Sunset Suits?

Zobacz opinie na temat firmy Sunset Suits tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunset Suits?

Sunset Suits