Opinie o Wrobis w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wrobis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wrobis o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrobis w Wrocław

teresa

A kto by tam wchodzil na tonacy statek czlowieku !!. Po pytaj ludzi kturzy jeszcze tam pracuja co oni otym sadza czy maja jakoas nadzieje ze firma sie podniesie. Siedza bo niedostali jeszcze wypowiedzen , sami sie nie zwolnia bo straca finansowo na tym ; odprawa itp;. A pozatym to juz osoby przewaznie po 50 to i dziwic sie nie ma czego ze chlopy sa w rosterce. Bo chcialo by sie dopracowac do emerytury w przeciwnym wypadku to kto starucha przyjmie do pracy, umyslowi z Szewskiej zreszta to samo.

kori

Nowa budowa powiadacie ? , na Halera sa do konca maja jak sie uda to moze uda sie skonczyc strop nad garazami. I wypad z budowy dalej robota dla murarzy , a zkad Wrobis ich wezmie swoich pozwalnial, a zaden prywaciarz w takiej sytulaci w jakiej jest Wrobis nie przyjdzie . To pewnie i z ta nowa budowa bendzie podobnie, wyjda z zera gdzie najwieksze bloto i po balu panno Alu. No ale widac ze cos prubuja ratowac i firme i swoje stolki , no bo jak by nie daj boze firma calkiem , padla to gdzie niebozadka sie podzieja .

ferdek

A gdzie konkretnie ta budowa w Wrococlawiu ?

Bolek

Ciekawe kiedy będą płacić odprawy tym co zwolnili. Czy ktoś wie kiedy?

pierożek
@Bolek

Nigdy zapomnij :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wrobis. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
Tomasz

Jest sukces!!!!! Mamy nową budowę we Wrocławiu.

Jan

Witam otrzymałem propozycje od firmy Worbis wyjazdu do pracy na budowę do Danii początkiem maja. W zawiązku z tym chciałem zapytać jak wygląda sprawa wypłat czy wypłacają tyle ile jest w stawce na umowie, przy stawce którą mi zaproponowali przy 200 godzinach pracy na rękę powinno mi wychodzić ok. 10tys zł, czy wypłaty są na czas czy tak jak tutaj piszą koledzy są problemy u nich z odebraniem pieniędzy bo wiem że firma jest w upadłości. Czy umowy tak jak zagranice dają polskie z wpisaną stawka zagraniczną czy inna stawkę proponują a na umowie jest wpisana inna stawka w złotówkach. Czy prawdą jest że urywają z wypłat tak dużą część tak jak tu wyżej jest opisane. Z doświadczenia wiem ze przy stawce 120koron na godzine na duńskich warunkach do reki należy sie ok. 90koron. Prosiłbym o rzetelną szybką i sesowną odpowiedź ponieważ sprawa jest pilna.

franek
@Jan

wypłaty nieterminowe ale są ,duńska dniowka 7,4czyli średnio 155godz miesięcznie reszta godz idzie na pokrycie dni jak jedziesz do kraju na wolne,pracujesz 6 tygodni i jedziesz na 2tyg do kraju(płatne 7,4g dziennie).Tak jak pisze AS miesięcznie 6,400 na rękę.jeśli miesięcznie płaciliby za wszystkie wypracowane godz(200-210)to by było ponad 9000tys ale jechalbys na 2tygknow nieplatne do kraju.pozdrawiam

powodzenia

ferdek

Sad sadem a sorawiedliwosc po ich stronie

ferdek

Sąd to oni już mają widać nie jest im taki straszny skoro robią jak robią, zresztą co tu dużo mówić mają wprawę w tym temacie i nie jest to odosobniony przypadek widać że w tym kraju to norma. (usunięte przez administratora)

bik

Tylko pozew do sadu szykowac (usunięte przez administratora)

winnetou

A pisałem w marcu jelenie , że praca na saksach szkodzi na maksa.

pracownik z doskoku

hehehe tak to właśnie panowie jest święta święta i po świętach a wypłaty jak nie było tak nie ma i tak szczerze za co tam mam jechać? firma porażka kadry porażka podatki porażka cały wrobis porażka nie dziwie się tym co nie wracają pozdrowienia dla was chłopaki i powodzenia a ci jeszcze zwonlnieniami straszą hahahaha (usunięte przez administratora)niech zwalniają przynajmniej nam przysługę zrobią :D:D:D z uśmiechem na twarzy bym takie zwolnionko przyjmę :D

ferdek

Ciekaw jestem ile budow ma w kraju na dzis Wrobis i czy tez tak placi z opuznieniem jak w Danni.

AS

To prawda za 3 i pół miesiąca średnio 5 tys,jak nie wierzysz to spytaj tych co tam byli

franek
@AS

to wychodzi około 1400 zlociszy na miesiąc,plus 5000 to się równą6400 miesięcznie to lepiej niż w kraju jak tak to ja JADĘ

john

ale nie Ci ktorzy pojechali w tym roku

AS

słyszałem że zarobki w danii to ponad 6 tys jak zwrócą nadwyżkę pobranej zaliczki na podatek,podobno tak zarobili ci co byli tam w2013

john

na pasku wyplaty 10 tys z groszami a wyplata 4 tys reszta zabrana na dunski podatek albo do kieszeni prezesa, zeby to jeszcze byla wyplata 1 tys wplacili na konto zaliczkowo, jedna wielka sciema

john

Obiecuja na eksporcie dobre pieniadze, termin wyplaty minal a oni na konto przelali zaliczke, smieszna kwote... Ludzie z daleka od tej firmy.

teresa

Amen nic dodac nic ujac

ferdek

Pracowniku z doskoku a te T to nie Tadelusz? a tak powaznie ta Dania to kolejny przekret Wrobisu .W koncu maja wieloletnie doswiaczenie w tym temacie z Bechtelem tez grali w tesame klocki o swoich czytaj fizyczni ni wspomne no i prywaciarze . Ale to jest norma i standard w koncu jak tu zyc za 1500 zl a fizyczny to cos 3 kategori ma tyrac 10 godz i milczec. Ciekawe tylko dlaczego na Szewskiej nie pracuja w soboty i tylko po 8 godzin no bo nie musza , a reszta choloty nie lukuw ma tyrac i morda w kubel , bo jak nie to wypad bos nie wydajny lub jakies inne pierdoly ci zarzuca .

Zostaw merytoryczną opinię o Wrobis - Wrocław

Wrobis