Opinie o Cukiernia Filipinka Czesław Lenik Zenon Lenik sp.j. w Wrocław

Cukiernia Filipinka Czesław Lenik Zenon Lenik sp.j.
1 2 4 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Co wchodzi w socjal Cukiernia Filipinka Czesław Lenik Zenon Lenik sp.j.?

TakNie
Po zatruciu! Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

ZATRUCIE POKARMOWE!!! Zakupiłam w tej cukierni ptasie z bitą śmietaną i mini eklerki z nadzieniem z budyniu ajerkoniakowym... po paru godzinach od spożycia cała rodzina przez całą noc miała ostre objawy zatrucia pokarmowego: skurcze i bóle brzucha, biegunka, mdłości i wymioty, wzdęcia, bóle głowy, gorączka, dreszcze. Ostrzegam nie kupujcie!!!!

TakNie1
zolw Nowy wpis

filipinka...to jedna wielka kpuna!!!osoba ktora to prowadzi jest niekompetentna albo ma problemy z glowa.zamowilem torta na 10 urodziny syna spoza granic kraju, odbior mial byc w sobote,zalezalo mi bardzo bo to pierwsze urodziny ktore wyprawialem...pojawilem sie po torta o umowionej godzine i okazalo sie ze pani sprzedajaca nic o tym nie wie...do imprezy godzina a ja w lesie...po dlugiej chwili dodzwonilismy sie do szefa ktory wmawial mi ze zamowienie przyjal na niedziele...dramat, klamstwo mialo byc boisko pilkarskie i przez idiote zawiodlem Syna.kupilem pierwszego lepszego i pojechalismy na impreze gdzie czekaly juz dzieci..Syn zawiedziony bo naopowiadal kolega a tu walek smutek napewno i rozczarowanie choc zabawa pozniej to troszke zniwelowala:(( w niedziele rano dzwoni wlasciciel i przeprasza stwierdzil ze nastapila pomylka i faktycznie tort byl zamowiony na sobote...i pytal czy chce go odebrac dzis???? powiedzialem spi...aj tak ze nikomu nie polecam tych nieudacznikow!!!!

Tak1Nie

Wątek o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Cukiernia Filipinka Czesław Lenik Zenon Lenik sp.j. w miejscowości Wrocław nadal nie ma wielu opinii. Nadal czekamy na nowe wieści.

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Cukiernia Filipinka Czesław Lenik Zenon Lenik sp.j. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Cukiernia Filipinka Czesław Lenik Zenon Lenik sp.j.