Piekarnie Cukiernie Putka

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Piekarnie Cukiernie Putka

Aktualność
Witajcie,
Serdecznie dziękujemy za liczne opinie. Widząc Wasze zainteresowanie firmą Putka, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl i włączyć się do konwersacji.
Zachęcamy do zadawania nam pytań i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Wszystkie Wasze komentarze są dla nas cenne, ponieważ pomagają nam się doskonalić.  Aby było to jednak możliwe dyskusja musi być merytoryczna i zbudowana na szacunku, dlatego bardzo prosimy Was o zachowanie kultury wypowiedzi.

Wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy wysyłać na maila: poczta@putka.pl
Osoby, które są zainteresowane pracą u nas zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z działem rekrutacji: praca@putka.pl
Gizela

Praca w Putce ma wiele zalet, które z perspektywy pracownika są chyba najistotniejsze. Jest to stała umowa o pracę po okresie wdrożeniowym (dwa tygodnie ze wsparciem drugiej osoby) oraz uczciwa pensja wypłacana zawsze na czas. Nigdy nie zdarzyło się (a pracuję już rok) aby wypłata doszła nie w terminie albo w wymiarze obniżonym za jakieś przewinienia. Jestem traktowana z szacunkiem. Mało tego w trakcie pracy moje starania zostały zauważone, docenione. Naprawdę dobrze się tu czuję. Szczerze polecam tą firmę. Ale uwaga- dla osób, które pracę traktują po macoszemu albo się w nią nie angażują nie ma tu miejsca. Pracę poleciłam już znajomemu, który również otrzymał zatrudnienie (usunięte przez administratora)

Tajemnicza

W firmie pracuję od kilku lat. Od samego początku koleżanki i koledzy z działu wdrożyły mnie w moje obowiązki, dzięki czemu czułam się zaopiekowana. Panuje miła, rodzinna atmosfera dzięki czemu jest większa chęć do pracy :) Pakiety Enel Med oraz karta Multisport. Wyjazdy nad morze, w góry i zagranicę- w tym roku świetny wybór miejsca nad morzem w Sztutowie-firma dopłaca większość kwoty. No i możliwość rozwoju, awans na inne stanowisko. Szczerze polecam!

slonko

Witam Podzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w Putce. Zaczęłam pracę w firmie kilkanaście miesięcy temu. Od same początku dostałam umowę o pracę na czym bardzo mi zależało. Wypłata jest zawsze na czas i na odpowiednim poziomie. Atmosfera w pracy jest fajna. Pracodawca zapewnia liczne benefity tj.wyjazdy na wczasy, paczki świąteczne, prywatną opiekę zdrowotną, platformę do nauki języka obcego. Ja jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam pracę w Putce :):):)

Anna

Witam. Podzielę się swoją opinią o pracy w Putce. Zaczęłam pracę we wrześniu zeszłego roku, miałam styczność z różnymi koordynatorkami, wszystkie bardzo w porządku. Dziewczyny w sklepie fajne, z niektórymi utrzymuje bliższe koleżeńsie stosunki, czasem spotykamy się po pracy, klimat jest pozytywny. Co do warunków pracy to od razu otrzymuje się umowę o pracę, na czym mi zależało, ponieważ cenię sobie stabilność. Płaca na dobrym poziomie, firma oferuje także benefity, o których już tu widzę, że wcześniej pisaliście. Generalnie polecam pracę w Putce:)

Weronika Nowy wpis
Kandydat

Dzień dobry. Czy firma aktualnie prowadzi rekrutację do biura/działu HR? :) Byłabym zainteresowana praca, doświadczenie również posiadam. Może jakiś pracownik coś wie na ten temat? Albo opowie o warunkach panujących w biurze? Polecacie pracę na tym stanowisku?

Nowy wpis

@Weronika

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie Putka. Zachęcamy do kontaktu z biurem rekrutacji pod adresem mailowym rekrutacja@putka.pl.

Angelika

Czy wiadomo coś o podniesieniu limitu na karcie rabatowej ? 100 zł to trochę mało w tych czasach .

@Angelika

Całkiem nie dawno było o to pytanie bez odpowiedzi ze strony firmy. Więc myślę że zostanie to bez zmian.. Te 100 zł to śmieszna kwota zwłaszcza jak się ma dużą rodzinę i codziennie robi się spore zakupy.

@Ola

Dzień dobry, Dla przypomnienia, miesięczny limit na karcie to 250zł. Od tej kwoty liczony jest rabat. Kwoty tej nie planujemy podwyższać. Pozdrawiamy

@Angelika

Też uważam że to jest za mało. Starcza mi tylko do połowy miesiąca

@Piekarnie Cukiernie Putka

Tylko że 250zł. to my wydajemy na zakupy a rabat to tylko 100zł. Wychodzi na to że My bardzo dużo pieniędzy zostawiamy w firmie więc chyba trzeba pomyśleć o oszczędzaniu i kupowaniu gdzie jest taniej. Szkoda że firma tak podchodzi do pracowników.

Magdaaaa
@Marta

Dla kierowników z biura 100 czy 200 nie robi różnicy skoro zarobki kierownika to 13tys brutto a sprzedawcy 4tys. Jest ogłoszenie o pracę na stanowisko kierownika utrzymania ruchu i właśnie taką kwotę firma proponuje. Ogłoszenie na portalu pracuj.pl

Ja
@Piekarnie Cukiernie Putka

Pytanie do pracodawcy Dlaczego jest tak że jak na karcie zostaje3 zł rabatu i kupuję 2 pączki to po zeskanowaniu karty rabat nie jest naliczany?tylko pojawia się informacja że jest brak rabatu?

Laki
@Magdaaaa

Jak można porównywać pracę sprzedawcy do pracy kierownika utrzymania ruchu. Proszę się nie ośmieszać i doinformować kim jest taki kierownik i czym się zajmuje i jaka ciąży na nim odpowiedzialność i przestać pleść głupoty. Macie tak dobrego pracodawcę a ciągle Wam mało ciągle coś nie tak. Zacznijcie szanować pracę i pracodawcę albo się zwolnić iść na studia skończyć je, a później aspirować na bycie kierownikiem. Proszę też nie oceniać kogoś przez pryzmat pieniędzy jakie ma a jakich nie ma, bo nigdy nie wiadomo kto jakie ciężary nosi w swoim życiu i jakie ma problemy. Inflacja i ceny towarów są takie same dla wszystkich.

Łodzianeczka Nowy wpis
@Piekarnie Cukiernie Putka

A co z pracownikami, którzy są na L4, im się te karty rabatowe nie należą na zakupy? Jako 5letni prawie pracownik nie dostałam nawet paczki świątecznej.

Nowy wpis

@Ja

Dzień dobry, wszystkie pytania odnośnie niewłaściwego działania kart proszę zgłaszać koordynatorowi lud na m.wisniewska@putka.pl

Witam serdecznie, czy trzeba złożyć jakas rezygnację z kapitału pracowniczego ? Nie jestem tym zainteresowany a dużo się teraz słyszy, ze jeśli się nie złoży żadnej rezygnacji bedzoe pobierana składka automatycznie ? Niestety koordynator nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie Pozdrawiam

@Pracownik

Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem kadr. Pozdrawiamy

Wiktoria

Witam pracuje w firmie od roku bardzo polecam pracodawcę, wypłata na czas benefity multi sport, enelmed, paczki świąteczne, wakacje pod grusza po 2 latach pracy nawet za granicę. Nie mam zastrzeżeń do koordynatorów pomocni wysychają, pomogą, Jak narazie moja najlepsza praca

@Wiktoria

Dziękujemy za opinię, pozdrawiamy!

Ilona
@Wiktoria

Brzmi super :) a jak ze zmianami, w jakich godzinach się tu pracuje ? Można liczyć tutaj na umowę o pracę na czas nieokreslony?

@Ilona

Julia N.
@Ilona

Tak można liczyć na umowę na czas nieokreślony zgodnie z KP. Od sprzedawcy można piąć sie w gore, jeżeli tylko uczciwie pracujesz i chesz sie uczyc. Pracuje kilka lat, polecam.

Ryszard
@Julia N.

Mógłbym się tu wyuczyć na piekarza na początek pomagając przy wypiekach? Do tej pory piekłem jedynie dla rodziny i znajomych ale tak bardzo to lubię, że chcę robić zawodowo.

Gosia
@Piekarnie Cukiernie Putka

Właśnie dopiero rok i tak ci się podoba zobaczymy co powiesz za 3 lata????????????????

Kasia
@Gosia

Dzień dobry, pracuje ponad 5 lat! Nie musisz mi gratulować:)

Grażyna
@Wiktoria

To jak pisze jakiś pracownik, to ja się chętnie dowiem, jak wygląda onboarding. Ile czasu trwa szkolenie wstępne? I jak wygląda? W sensie, jakie są kursy, jak wygląda nauka stanowiska? Ciekawa jestem czy tego, jak wygladają tutaj początki.

@Ryszard

Dzień dobry, doświadczenie nie jest wymagane. Zachęcamy do kontaktu z biurem rekrutacji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania- rekrutacja@putka.pl. Pozdrawiamy!

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Piekarnia Cukiernia PUTKA zatrudni Pracownika Gospodarczego oferowane przez firmę Piekarnie Cukiernie Putka? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Klientka
Klient

Piekaenia Putka ul.Przy Agorze Panie pracują za karę tam chyba. Moje pytanie brzmi czy Panie nie robią zamówienie na pieczywo na Świeta? Bo nie mogłam złożyć więc poszłam do konkurencji straciliscie klienta

Człowiek
@Klientka

Takich zapewne królowych życia mają panie pracujące na pęczki. Są na sklepach tak małe zaplecza , że nie da rady tego zrobić. Prosty przykład, w ciągu dnia panie mają np 600 klientów, z czego ¾ życzy sobie odłożenia pieczywa, poza tym, czy taki roszczeniowy klient, choć przez chwilę pomyśli, że te kobiety naprawdę mają zbyt mało pracy w okresie przedświątecznym żeby jeszcze bawić się w odkładanie towaru? Wystarczy rano wstać i sobie kupić. Klienci naprawdę nie zdają sobie sprawy, jak ta praca wygląda, niejednokrotnie kiedy klient o 4 rano smacznie sobie śpi, ekspedientka już jest w pracy.

@Człowiek

Królowe życia????Jeśli leży zeszyt z zamówieniami na ladzie to chyba robią Panie zamówienie pytanie czy dla wybranych klientów. Jeśli duże zamówienie jest problemem dla Pań z powodu małego zaplecza to ok.Większosc ludzi wstaje o 4 a nawet o 3.30 rano do pracy nie tylko Pracownicy PUTKI

Pracownik 12

Dzien dobry,ceny wsxystkiego rosna w zastraszającym tempie,w zwiazku z tym zadaje pytanie kiedy są przewidziane jakieś podwyżki dla pracowników?

@Pracownik 12

Najpierw woda, potem karty teraz podwyżki... Mało, mało i mało wszystkim... Ciekawe co będzie następne ????

@Pracownik 12

Dzień dobry, ze względu na inflację zdecydowaliśmy się na dodatkową podwyżkę w tym roku. Kolejna podwyżka przewidziana jest na koniec roku. Pozdrawiamy

@Piekarnie Cukiernie Putka

Czy taką podwyżkę dostanie każdy pracownik czy tylko wybrane osoby że względu na zaangażowanie w pracy?

Ktos
@Pracownik

Rozumiem, że Ty że swojej podwyżki zrezygnujesz :)

@Ktos

Chyba nie rozumiesz pytania. Zależy mi aby każdy dostał podwyżkę jednak nie zawsze tak jest.

@Pracownik

Ja już dostałam podwyżkę i jestem bardzo zadowolona. Fajnie, że firma zdaje sobie sprawę z rosnących kosztów życia w naszym kraju.

Anka
@Ola

Czyli mam rozumieć, że Ty dostałaś podwyżkę że względu na rosnące koszty w kraju? A nie ze względu na zaangażowanie w pracę? Gratulacje.... Bo ja to zasłużyłam na docenienie za swoje zaangażowanie i wydajność mojej pracy, tak jak i wiele innych dziewczyn.

Niki
@Anka

Ktoś jeszcze dostał podwyżkę? Ja nie dostał.Moje koleżanki też nie.Czy to będą podwyżki dla wszystkich?

Ona

Zapytaj swojej koordynatorki

Arbuz
@Piekarnie Cukiernie Putka

Ok, daliście podwyżkę kosztem premii, zmieniona lokalizacja pracy , przez to ciężej będzie wyrobić premię bo zmieniono na obrzeża ... cwane to .

Pracownik 00
@Niki

U mnie dostała tylko jedna z Nas.Ciekawe dlaczego?

Pracownica
@Arbuz

Przecież na obrzeżach jest mniejsza premia do wyrobienia więc nie rozumiem twojego rozumowania.

@Arbuz

Witamy, ze względu na wzrost cen wypieków systematycznie rosną utargi piekarni i dlatego podniesiony został próg. Progi były już podnoszone kilka razy, a średnia premia za pełen etat cały czas rośnie. Pozdrawiamy

@Ola

A to się podepnę tu z pytaniem. Czy firma nie potrzebuje nowych pracowników? Jak oceniacie warunki pracy, jak proces rekrutacji? Czy doświadczenie jest konieczne?

Nina
@Piekarnie Cukiernie Putka

Premia jest niezrozumiała.Utarg na sklepie coraz wyższy,ale premia coraz niższa.Wi mniej więcej na jakiej zasadzie jest obliczana ,ale gdzie tu logika ,że utarg większy dziewczyn tyle Samoa premia niższa.System ,który to robi jest błędny.My sprzedawcy nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić.Musimy wierzyć ,że wszystko jest dobrze.Ale to smutne ,że pracy coraz więcej a premia w dół.

@Nina

Dzień dobry, prosimy o kontakt z Koordynatorką lub Katią, na pewno wyjaśnią w jaki sposób obliczyć wysokość premii. Wszystko w tym temacie jest transparentne i do wyjaśnienia.

Nina
@Piekarnie Cukiernie Putka

Tabelki które są nam przedstawiane są bardzo skomplikowane.Niestetu nie mamy czasu aby robić sobie same obliczenia.Ale jeżeli widzimy ,że utarg miesięczny idzie w górę to logiczne jest ,że premie powinny być lepsze a niestety tak nie jest.

@Nina

Ponownie zachęcam do kontaktu z koordynatorem lub z kierownikiem z prośbą o wyjaśnienie.

@Anka

Jedno nie wyklucza drugiego.

@Marta

Ja zostałam do pracy bardzo dobrze wdrożona. Z tego co wiem, nie potrzebne jest doświadczenie - wszystkiego można się nauczyć, jeśli się chce ;)

Ryszard
@Ola

A jakie trzeba mieć umiejętności i o co Cię pytano na rekrutacji? Pytam, bo zastanawiam się, czy by mnie przyjęli na pracownika produkcji i ile mógłbym na starcie zarobić?

Kandydat

Czy jest możliwość pracy na 1 zmiany ?

@Marta

Witamy, proszę o kontakt pod rekrutacja@putka.pl. Pozdrawiamy

Pytanie do pracodawcy. Czy jest rozważane podniesienie limitu na karcie rabatowej? Niestety kwota która jest teraz jest zdecydowanie za mała. Osoby testujące miały o wiele więcej jak widać było na zdjęciach zawartych w mailu, dlatego kwoty były nie wykorzystane.

@Pracownik

Rozumiem że nie skoro nadal nie doczekałam się odpowiedzi...

Dzień dobry, mnie zawsze bardzo często zastanawiała sprawa dotycząca pracowników, którzy znajdują się na zwolnieniu, które trwa dłużej czy to spowodowane poważniejsza choroba czy to ciąża w przypadku kobiet. Z mojego punktu widzenia taki pracownik to trochę pracownik, ale jednak bardziej nie. Pojawiły się jakiś czas temu karty rabatowe dla pracowników, które nie mogą być dla osób, które są na długich zwolnieniach, czyli pracownik taki już nie zrobi tańszych zakupów, bo ani karty rabatowej ani możliwości zrobienia zamówienia prywatnego- trochę przykre, bo niby pracownik, a zakupy po normalnej cenie jak klient. To samo z paczkami świątecznymi, pracownik pracuje kilka/kilkanaście lat i nie ma do niego zastrzeżeń, ale wydarzy się coś ze zdrowiem czy jakakolwiek inna sytuacja i jest wykreślony z „benefitu” jakim jest paczka czy karta rabatowa. Szkoda

Kamila
@Pracownik

Trochę przykre to co piszesz, że jeden incydent i nie przysługują paczki na święta, przecież święta są raz w roku. To ile musisz być na zwolnieniu żeby nie przysługiwały benefity?

Uuu
@Pracownik

Generalnie to trzeba się dobrze dowiedzieć,czy socjal jest na wszystkich pracowników. Na zwolnieniu dalej jest się pracownikiem, ale jak widać dla firmy już nie koniecznie. Tak jak piszesz, jest się dobrym jak zasuwasz naście lat,a jak zdarzy się jakiś incydent ze zdrowiem idziesz w odstawkę.

Sylwia
@Pracownik

Czekamy na odpowiedź pracodawcy w tej kwestii.

@Sylwia

Zachęcamy do kontaktu z biurem kadr.

@Piekarnie Cukiernie Putka

Ale to kontakt z kadrami coś zmieni? Koordynatorka zapytana o kartę rabatową powiedziała, że pracownik, który jest na długoterminowym zwolnieniu nie może mieć takiej karty. Wiec skoro nie może to nie może i kontakt z kadrami nie jest raczej konieczny- No chyba, że po to aby usłyszeć to samo :) Pozdrawiam

Irena
@Pracownik

A wiadomo dlaczego nie może jej mieć? To jest gdzieś w jakiś zasadach spisane po prostu czy jak? Co do kontaktu to może chodzi o jakąś ewentualną alternatywę wobec tego? Jest jakaś możliwa?

Pok

Mam takie pytanie - Jeżeli koordynatorka złe sie zachowuje i śmieje się z kazdego twego słowa , a ty mówisz o poważnych rzeczach - Że tężko ekipie praciować że za diże utargi nie dają łudzi, że jeszcze dodatkową gastro ogarniać. To do kogo trzeba zgłosić?

@Pok

Proszę o zgłoszenie sprawy do Katii N. lub Anny J. z kadr.

Pol

Mam takie pytanie z powodu otwarcia sklepu o 6.00, po co zaczynać na piecu o 4.30, jeżeli kierowcy o 4.45 , albo o 5.00 dostawy przywożą, jeden raz było o 5.30. Przychodzi w okresie 6.00 - 6.30 max 5 osób, wytraty na prąd, nocny doplaty dodatkowe. Czy ma sens tak wcześnej otwierać sklep?

@Pol

Witamy, proszę o zgłoszenie problemu do koordynatorki lub pod adres email: transport@putka.pl. Pozdrawiamy

Niki
@Piekarnie Cukiernie Putka

W tej firmie kierowcy są nietykalni.Nie można zwrócić uwagi.Maile na transport niewiele pomagają.Przyjezfzaja o której chcą, zabierają co chcą.Oczywiscie nie wszyscy ,są też fajni i uczynni ,z którymi można się dogadać.Tez przychodzimy na 5.30 a pieczywa nie ma.Czasem masz pół godziny aby przygotować sklep do otwarcia o 6.30.Raz miałyśmy już rano kontrolę koordynatorki i nie mialłyśmy jeszcze cen .Żadne tłumaczenie nie wchodziło w grę.

@Niki

Jakiś czas temu Iza wyslala ze jeśli są jakieś problem np kierowca nie chce zabrać skrzynek czy kast mamy wysłać do niej info

@Piekarnie Cukiernie Putka

Już zgłoszalem, 3 dni pisałem i co, żadnej odpowedzi od koordynatorki, i nadał pożnią przychodzi 5 dostawa.

@Niki

To do starszej koordynatorkibtrzeba było zgłoszić.

@Pok

Proszę zatem o kontakt z panią Katią.

Emilia

Widzę, że to profil jawczycki, a dyskusje o sklepach w Warszawie itp. Ktoś, może firma nawet, napisze, jaki kwotowo jest "atrakcyjny system wynagradzania" na produkcji? Są premie? Dodatek inflacyjny?

@Emilia

Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu z Kadrami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pracy w naszej firmie. Pozdrawiamy

Fan Putki
Klient

Dziś odwiedziłem Wasz nowy punkt na Posagu. Przeszliście samych siebie w doborze ekipy sprzedającej. Wesoło, miło, sympatycznie, zwłaszcza Pani Kasia i Asia.( ostatnio widziana na Henella???? )Dobra energia w sklepie. Wypieki i pieczywo najlepsze na rynku. Kupię na święta, bo mam najbliżej Posag. Z takimi pracownikami każdy Wasz sklep będzie oblegany. Jak uczył mnie handlu mój mentor, pierwszy kontakt z klientem to podstawa, towar jest na drugim miejscu.Tak trzymać, pozdrawiam ( W jakiej lokalizacji następny punkt ? )

@Fan Putki

Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy!

Dział tzw reklamacji
Klient

Niestety, ale wieje totalnie niedopracowanym systemem, nieprofesjonalnymi ludźmi oraz po prostu chęcią spuszczenia klienta jak najszybciej. Płacimy w Waszym sklepie ciężkie pieniądze. Zareklamowałam produkt ze znalazłam w cieście - nie taki mały kawałek,łupiny jajka. Pani Bądź Pan bo się nie podpisują (brak profesjonalizmu!) zaproponował mi co do grosza rekompensatę w tej samej kwocie.( tu kolejny brak profesjonalizmu bo nie ma chęci udo ruchania klienta)Nie do końca zrozumiałam o co chodzi bo rekompensata to także pieniądze zatem zaproponowałam ze zrobię zakup tortu, a zdejmą mi po prostu kwotę za tort „. Niestety ma być, co do joty 17 zł albo wypełnianie formularzy i wysyłanie pokwitowań- uwaga w załączniku. Uwaga ! Brak załącznika!(kolejny brak profesjonalizmu, to już prawie wodorosty) widać i czuć z kilometra że wie nie znają i nie ogarniają i ze to żaden dział reklamacji, a pewnie ten dział to jedna osoba która robi tysiąc innych rzeczy. Żenada! Nie biją się o klienta, tylko szybko spuszczają po linie. Poszłam do Grzybków i zrobiłam zakupy za ponad 300 zł w tym także kupiłam tort. Żałujcie bo u Was takie zakupy bym zrobiła, a tak już nigdy więcej niż u Was nie kupię i opowiem wszystkim znajomym jak traktujecie Klientów! Żenada!

Hgg
@Dział tzw reklamacji

Tylko w putce za 300zl kupiła byś 2 x tyle vo u grzybków

Dorota
@Dział tzw reklamacji

Szok. Ludzie co się dzieje? Malutka skorupka od jajka? I nie zabiła? A poważnie to chyba oznacza że Putka używa prawdziwych jaj a nie tych w proszku, czy to strasznie duże wykroczenie? Rekompensata w tej samej wartości. A jaka ma być? Milion odszkodowania? Dla mnie szukanie sposobu na łatwy zarobek. Do czego jeszcze ludzie się posuną? .

@Dorota

To samo pomyślałam, że to dobry znak, że Putka używa jajek a nie produktów jajopodobnych ????

@Dział tzw reklamacji

Szanowna Pani, W odniesieniu do Pani wpisy na temat obsługi reklamacji, nie zgadzamy się z tak negatywną opinią z Pani strony. Dział Reklamacji rozpatrzył zgłoszenie zgodnie z obowiązującymi w firmie zasadami, z zachowaniem zasad kultury osobistej i poszanowania Klienta. Jedynym przewinieniem było omyłkowe niezałączenie formularza reklamacji do prowadzonej korespondencji. W związku z faktem, że nie wyraziła Pani dalszej woli współpracy, zrezygnowaliśmy z kontynuowania korespondencji i uznaliśmy sprawę za zamkniętą.

Babik
Klient

Dzień dobry. Przychodzę do państwa sklepu od paru lat na Ken 15, chciałbym zapytać się o co chodzi,że jeszcze niedawno pracowały tam same bardzo miłe i uśmiechnięte Panie, a teraz pracuje tam Pani Ania ,która wiecznie jest niezadowolona i przekreca tylko oczami jakby nic jej nie pasowało. Teraz zacząłem przychodzić tylko wtedy jak tej Pani nie widzę w sklepie. Tylko szkoda że pozostałe kobiety muszą się z nią męczyć, bo zauważyłem że nawet do koleżanek jest nie miła.

@Babik

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, przyjrzymy się tej sprawie. Pozdrawiamy

Witam Wszystkich serdecznie, chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami w Putce, pracuję od niedawna,miałam przyjemność pracować już na kilku punktach i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona, koleżanki w każdym sklepie okazały się miłe pomocne i bardzo wyrozumiałe,miałam styczność z dwiema koordynatorkami , które również są w porządku.Choć pracuję krótko i muszę jeszcze wiele się nauczyć,nie czuję presji,nikt niczego mi nie wytyka, uczę się swoim tempem, czuję się spokojnie,jestem zaopiekowana,przez współpracowników .I choć czasem praca jest bardzo intensywna,to chodzę do niej z przyjemnością.

@Pracownik

Dzień dobry, dziękujemy za opinię i witamy w zespole Putka:)

Zwroty

Prosze wyjaśnijcie mi w jaki sposób ma kontrolować poziom zwrotów, gdy niemalże codziennie mam dorzuty produktów których nie zamawiałam oraz blokowane zamówienia z róznych okazji. Gdy pracuje sie na sklepie z małym obrotem do 3 tys to jak mam to niby zrobić zeby towar do zamknięcia był bo takie są wymogi a go nie oddawać bo duze zwroty. Na prawde są miejsca gdzie nie przewidzi się co danego dnia kupią klienci bo do przykładowo sami przejezdni. Więc dlaczego mam nie dostać premii?? nie z moiej winny są dorzuty, zmiany w zamówieniach koordynatorów ( którzy liczą na większy ruch bo są czyjeś imieniny) czy też brak klientów danego dnia....

@Zwroty

Dzień dobry, proszę o informację której filii dotyczy wpis lub kontakt z koordynatorem.

Ja

Karty rabatowe jesteście z nich zadowolone? Też macie problemy z odczytaniem? U nas na sklepie raz działają raz nie,trzeba się nastrzelać czytnikiem żeby odczytać

@Ja

Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem pod numerem 223106376 lub m.wisniewska@putka.pl. Jeśli uwagi nie będą zgłaszane we właściwy sposób to niestety nie będziemy w stanie poradzić sobie z ewentualnymi problemami.

Krysia
@Ja

Ludzie to nie jest miejsce aby robić takie afery! Zadzwoń lub zgłoś mailowo do biura!

Żaneta

Czy pod koniec roku będą podwyżki dla wszystkich pracowników?

@Żaneta

Zachęcamy do kontaktu z przełożonym.

Pluszak

Dlaczego nie wszyscy pracownicy dostali podwyżkę? Prace wykonujemy taką samą, a często osoby które są bardziej zaangażowane w swoje obowiązki takiej podwyżki nie otrzymały. Przez co pojawia się niesmak i mniej chęci do pracy. Po za tym chyba przydało by się wyciągnąć konsekwencje od pracowników którzy dostali ową podwyżką i się nią pochwalili, bo chyba nie powinno się rozmawiać na temat wynagrodzenia?

@Pluszak

Dzień dobry, osoby które nie otrzymały podwyżki prosimy o kontakt z koordynatorem. Prosimy również o zgłaszanie nam przypadków, kiedy pracownicy informują o swoim wynagrodzeniu. Pozdrawiamy

Julia N.
@Piekarnie Cukiernie Putka

A dlaczego nie można rozmawiać o swoich wynagrodzeniach? Proszę wskazać taki przepis, który wręcz zabrania rozmawianiu o tym. Jestem ciekawa, na co się powołacie... Bo jak narazie jest to BZDURĄ!

Irena
@Julia N.

Może tu nie chodzi o przepis tylko podpisuje się tu jakiś dokument poufności czy coś? jak widać tutaj chyba rozmowa o kasie nieco psuje atmosferę między ludźmi? :/

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnie Cukiernie Putka - Jawczyce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Piekarnie Cukiernie Putka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnie Cukiernie Putka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnie Cukiernie Putka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 25 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 72 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnie Cukiernie Putka?

Kandydaci do pracy w Piekarnie Cukiernie Putka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnie Cukiernie Putka
Przejdź do nowych opinii