Piekarnie Cukiernie Putka

2.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Piekarnie Cukiernie Putka

Pracodawca

 Aktualność
Witajcie,
Serdecznie dziękujemy za liczne opinie. Widząc Wasze zainteresowanie firmą Putka, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl i włączyć się do konwersacji.
Zachęcamy do zadawania nam pytań i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Wszystkie Wasze komentarze są dla nas cenne, ponieważ pomagają nam się doskonalić.  Aby było to jednak możliwe dyskusja musi być merytoryczna i zbudowana na szacunku, dlatego bardzo prosimy Was o zachowanie kultury wypowiedzi.

Wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy wysyłać na maila: poczta@putka.pl
Osoby, które są zainteresowane pracą u nas zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z działem rekrutacji: praca@putka.pl
Moniq
Pracownik

Zgadzam się z kulturą i chęcią do rozmów.

Gizela
Pracownik

Praca w Putce ma wiele zalet, które z perspektywy pracownika są chyba najistotniejsze. Jest to stała umowa o pracę po okresie wdrożeniowym (dwa tygodnie ze wsparciem drugiej osoby) oraz uczciwa pensja wypłacana zawsze na czas. Nigdy nie zdarzyło się (a pracuję już rok) aby wypłata doszła nie w terminie albo w wymiarze obniżonym za jakieś przewinienia. Jestem traktowana z szacunkiem. Mało tego w trakcie pracy moje starania zostały zauważone, docenione. Naprawdę dobrze się tu czuję. Szczerze polecam tą firmę. Ale uwaga- dla osób, które pracę traktują po macoszemu albo się w nią nie angażują nie ma tu miejsca. Pracę poleciłam już znajomemu, który również otrzymał zatrudnienie (usunięte przez administratora)

3

Pracodawca

@Pracownik

Dzień dobry, dziękujemy za opinę, każda jest dla nas ważna. Zapraszamy do kontaktu z dyrektorem personalnym, pozdrawiamy.

Tajemnicza
Pracownik

W firmie pracuję od kilku lat. Od samego początku koleżanki i koledzy z działu wdrożyły mnie w moje obowiązki, dzięki czemu czułam się zaopiekowana. Panuje miła, rodzinna atmosfera dzięki czemu jest większa chęć do pracy :) Pakiety Enel Med oraz karta Multisport. Wyjazdy nad morze, w góry i zagranicę- w tym roku świetny wybór miejsca nad morzem w Sztutowie-firma dopłaca większość kwoty. No i możliwość rozwoju, awans na inne stanowisko. Szczerze polecam!

14
Długoletni pracownik
Pracownik
@Beti

Zadzwoń do właściciela i powiedz co się dzieje.

Anna

Witam. Podzielę się swoją opinią o pracy w Putce. Zaczęłam pracę we wrześniu zeszłego roku, miałam styczność z różnymi koordynatorkami, wszystkie bardzo w porządku. Dziewczyny w sklepie fajne, z niektórymi utrzymuje bliższe koleżeńsie stosunki, czasem spotykamy się po pracy, klimat jest pozytywny. Co do warunków pracy to od razu otrzymuje się umowę o pracę, na czym mi zależało, ponieważ cenię sobie stabilność. Płaca na dobrym poziomie, firma oferuje także benefity, o których już tu widzę, że wcześniej pisaliście. Generalnie polecam pracę w Putce:)

7
Larysa
Kandydat
@Anka

Weekendy też w to wliczasz? Czy raczej sobota i niedziela wolne macie? W ogóle łatwo tu o urlop się doprosić jak ktoś potrzebuje na szybko?

Sprzedawca
Pracownik

Dzień dobry, ja bardzo polecam pracę w Putce. Jest bardzo dużo super benefitow np paczki świąteczne czy karty rabatowe. Wypłata jest zawsze na czas, premia zależna od starań całego zespołu także to od naszych starań zależy nasza wypłata co jest motywacją do pracy. Oczywiście praca jak praca, zdarzają się lepsze i gorsze dni lecz tych drugich jest mniej. Pani kordynator to właściwa osoba na właściwym miejscu, zawsze pomoże z problem. Firma organizuje również szkolenia by pracownik się rozwijał. Polecam bardzo :)

1
Agata
Inne
@Sprzedawca

A co dokładnie masz na myśli mówiąc o tych gorszych dniach? Na jakie problemy w pracy można się natknąć? I jak są one rozwiązywane?

Pracownica
Pracownik
 Pytanie

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie paczek świątecznych dla pracowników. Czy @Pracodawca przewiduje paczki świąteczne również dla pracowników, którzy przebywają na zwolnieniach lekarskich ? Pytam, ponieważ kilka lat temu będąc na zwolnieniu ciążowym nie dostałam takiej paczki, w zeszłym roku koleżanki z punktu, które były na zwolnieniu ciążowym dostały, a jak będzie w tym roku ?

4
Długoletni pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Pracownica

Właśnie też jestem ciekawa, czy @Pracodawca mógłby uchylić rąbka tajemnicy? ????

Pracodawca

@Długoletni pracownik

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Wszystkich naszych pracowników zachęcamy do kontaktu z działem kadr. Pozdrawiamy

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Piekarnie Cukiernie Putka

Zawsze mnie zastanawiało to czemu osoba, która odpisuje jako @Pracodawca nie może udzielić konkretnej odpowiedzi tylko wiecznie odsyła do danych działów, co to jest za tajemnica czy pracownica na zwolnieniu ciążowym dostanie paczkę świąteczną czy nie. Przecież nikt nie prosi w tym poście aby podać jakieś wartości kwotowe, które mogą być już tajemnicą, a tylko czy dostanie taką paczkę. Rozumiem, że @Pracodawca nie chce aby pracownicy, którzy tutaj zadają pytania byli anonimowi, prawda ?

OT
Inne
@Pracownica

A kiedy te paczki są dawane? Krótko przed samymi świętami czy razem z wypłatą? Masz może jakiś zapis na ten temat w umowie? Jeśli ktoś na zwolnieniu dostaje paczkę, to jest ona taka sama jak pracowników nie chorujących?

Były pracownik
Były pracownik
@OT

Paczki z reguły są dawane w połowie grudnia. Nie ma zapisu o tym w umowie, ale jest to swego rodzaju benefit, który proponuje firma. Paczka pracownika na zwolnieniu jest taka sama niczym się nie różni.

Długoletni pracownik
Pracownik
@OT

Zatrudniając się w firmie na rozmowie o pracę jest wspomniane o paczkach świątecznych, czy różnych benefitach więc to czy jestem na zwolnieniu ciążowym czy chorobowym nie powinno mieć znaczenia, ponieważ nadal jestem zatrudniona jako pracownik Putki ????

Pracodawca

@Długoletni pracownik

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Wszystkich naszych pracowników zachęcamy do kontaktu z działem kadr. Pozdrawiamy

Ja
Pracownik
@Długoletni pracownik

Co do paczek dziwny temat byłam świadkiem kilka lat temu jak dziewczyna była na zw i przyjechała po paczkę na sklep po czym kordynatorka kazała jej ją oddać bo jest na zw .

Długoletni pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Ja

O matko :⁠-⁠( no dziwnie ma firma ustalony regulamin, aczkolwiek nigdzie nie było wspomniane o tym, że jak idziesz na zwolnienie to nie należy Ci się paczka świąteczna.

Nowa
Pracownik

Czy kordynatorka ma prawo wpisać mi CD w grafik po 2 zmianie i powiedzieć że mam być ma 5 -20.30a w grafiku wpisane 8.30-17 na moje pytanie odpowiedziała mi że zostanie mi zabrana premia jak nie zostanie na 2 z .

.... Nowy wpis
Inne
@Nowa

Teoretycznie nie ma takiego prawa, w ten sposób łamie przepisy kodeksu pracy. Ale w praktyce korodynatroki układają taki grafik praktycznie co miesiąc. W grafiku jest podana zmiana od 8:30-17 tylko dlatego, żeby grafik przeszedł przez górę, niestety .

Jeje Nowy wpis
Pracownik
@Nowa

Jakby mi tak powiedziała od razu wyszłabym ze sklepu składając wypowiedzenie … od razu zadzwoń do kadr i powiedz jaka jest sytuacja Już mało kto chce brac cd raz ze masz swoje życie prywatne dwa po prostu się to nie opłaca bo dylasz po tyle godzin i guzik masz za to zapłacone a teraz przeważnie jest tak jak jest np jakaś 11 czy ile tam kto pracuje to nic z tego nie ma bo jest tak grafik ustawiony żeby nie przekroczyć godzin

KT Nowy wpis
Inne
@Nowa

Z jakim wyprzedzeniem dowiedziałaś się o tej zmianie w grafiku? W umowach macie taki zapis, że firma z takiego powodu zabiera premie? Jakie są jeszcze inne sytuacje, w których odbierają ten dodatek?

Nik
Pracownik
 Pytanie

Dzień dobry, mam takie pytanie - W większośći Piekarniach koordynatorka robi zamówienia, albo kierownictwo. Takie pytanie - Mogą w Putce takie zaprowadzić?

Ccc
Pracownik
@Nik

Nie mogą! Gdy zostaje się koordynatorem bądź kierownikiem w tej firmie to nic nie trzeba już robić samemu. Wydajesz tylko polecenia

Qaz
Pracownik
@Nik

Akurat to, że zamówienia robi się samemu na sklepie, to jest ogromny plus, bo jednak koordynatorki nie ma na codzień na sklepie, ma pod sobą kilka sklepów, a będąc codziennie na sklepie to się ma większe pojęcie ile czego schodzi, co jest potrzebne i jest łatwiej kontrolować zwroty. Zamówienia można poprawiać kilka razy w ciągu dnia, żeby było dobrze, a tak prosić koordynatora, dzwonić żeby cokolwiek poprawił to jest robienie problemu sobie i jemu.

Ccc
Pracownik
 Pytanie
@Qaz

I właśnie przez takie podejście niektórych pracowników jest jak jest. Każdy powinien mieć swoje obowiązki zgodne z zajmowanym staniwiskiem. Nie jest problemem sprzedawcy czy zamówienie będzie idealne. Sprzedawca ma sprzedać to co przyjedzie na sklep a nie martwić się czy dostanie premie za to że źle oszacuje zamówienia. Zamówienia robimy same, grafiki w sumie też jak chcesz urlop to musisz sobie sama znaleźć zastępstwo. Więc po co w ogóle są koordynatorki? Moim zdaniem tylko po to żeby dostać służbowe auto i robić za mobilna reklamę na mieście. A potrzebujesz jakieś pomocy to słyszysz "zadzwoń sobie do kadr".

Xyz
Pracownik
@Ccc

Trochę nie rozumiem twojego myślenia.Moim zdaniem to właśnie my ekspedientki wiemy najlepiej co i ile się sprzedaję.nigdy nie trafisz idealnie z zamówieniem bo tak się po prostu nie da. Problem pojawia się wtedy kiedyś pierwsza zmiana zrobi zamówienie na odwal się a druga zmiana tego nie sprawdzi ale wtedy trzeba mieć pretensje tylko do siebie. Z tego co się orientuję to u konkurencji też dziewczyny na sklepach robią zamówienia SAME kierowniczka może tylko coś poprawić zresztą tak jak u nas.

@janeczka
Pracownik
 Pytanie
@Ccc

A od kiedy trzeba sobie szukać zastępstwa ,żeby dostać urlop?? Pracuję w tej firmie ponad 10 lat i taka sytuacja nigdy nie miała miejsca .Co za bzdury tu wypisują

Ccc
Pracownik
@Xyz

My ekspedientki zrobimy zamówienia, zadbamy o czystość na sklepie, ułożymy towar według czyjegoś widzimisię, wypieczemy towar do odpiekun itd... a na końcu dopiero zajmiemy się polecaniem i sprzedażą. Rachunek jest dla nas taki że zawsze z tych wielu rzeczy które ogarniamy znajdzie się jakaś za którą będzie można obciąć premie. A to że u konkurencji jest taka sama (usunięte przez administratora) to nie znaczy że ma być tu tak samo. Każdy powinien robić to co do niego należy a jak robi więcej to adekwatnie więcej powinien zarabiać. I tyle w temacie.

Anka
Pracownik
@@janeczka

Tu akurat muszę się zgodzić,że nie musisz sama szukać zastępstwa na urlop.Dziewczyny nie przesadzaj cię ,bo znowu zaczną się zmiany na gorsze.Juz na grafiki narzekalyscie a teraz co jest lepiej cały tydzień wstawania w nocy , co drugi dzień 12 godz lub więcej i jeszcze sobota.To jest dramat.W niedzielę leżę jak nieżywa a mam rodzinę.Wiec nie wypisujcie głupot.To.ze w firmie nie jest dobrze każdy widzi ale nie przesadzajcie.

Olka96
Pracownik
 Pytanie
@Anka

Nie tak sobie wyobrażałam prace w Putce. Co innego na rozmowie o pracę,a co innego w rzeczywistości.Praca co drugi dzień po 12 godzin,ciagłe kontrole ,od 13 zostaje się samemu na sklepie do zamknięcia.A i najważniejsze od sierpnia jak pójdziesz na urlop nie będziesz liczona do premii.Jaka w tym sprawiedliwość?

Pracownik
Pracownik
@Olka96

To już jest od jakiegoś czasu, ze premie masz za dni które byłaś w pracy

Anka
Pracownik
@Pracownik

I to jest nie w porządku.zeby chociaż moja cześć.premii dostały koleżanki to oki ale tak nie jest.Nigdy nie dostałam więcej premii jak koleżanka była na urlopie ,ale jak mnie nie było to dostałam mniej.A urlop się należy i aby na niego pójść pracuje cały rok.To nie w porządku.Zreszta jak większość rzeczy w tej firmie.

Nik
Pracownik
 Pytanie
@Anka

Tak jest, teraz wysłali rozliczenie premii od sierpnia miesiąca i do końca nie wytłumaczyłi jak. Bo nie jest napisane o ilości godzin jeżeli innych pracowników nie ma. I ciężko sprawdzić - Czy prawidłowo czy liczą premię czy nie?

Hubi
Kandydat
@Anka

Ta premia to znacząca część pensji? Jakby kwotę ktoś wymienił i premii i podstawy, to sporo by mi wyjaśniło. I żeby mieć szerszy obraz pracy w firmie, to rozwiń proszę, co miałaś na myśli, że są tu jeszcze jakieś rzeczy, które uznajesz, za nie w porządku?

Nik
Pracownik
@Hubi

Katarzyna Niemkuć wyslala email do wszystkich o rozliczeniu premii. Ale do końca nie jest jasne z godzinami i 50% który tam zapisany.

Angela
Pracownik
@Anka

Też uważam że tak nie powinno być. Rozumiem że premia może być mniejsza jak idziesz na zwolnienie lekarskie ale nie jak idziesz na zasłużony urlop.

Sabrina
Kandydat
@Angela

To jak si zmienia premia jak się idzie na urlop? Taka praktyka jest zapisana w umowach?

Pt
Pracownik
@Sabrina

Że jesteś na urlopie, to za ten czas nie dostaniesz premii.

Anka
Pracownik
@Hubi

Wszystkie pracujemy najlepiej jak potrafimy.wiec nie wiem dlaczego jedni dostają 1000 zł premii a drudzy 300 oczywiście brutto.Wyliczenie tego jest ciągle niezrozumiałe.Produkty polecane w ogóle nie są uwzględniane.Liczy się tylko gastronomia.To po co sklepy tradycyjne.tam też pracują ludzie , którzy bardzo się starają.

Plk
Pracownik
@Anka

Premia, zależy od sprzedaży polecanych, wypieków, gastronomii i wspólnego utargu za miesiąc. I zależy od ilości osób pracujących na filii, które dzielą między innymi pracownikami.

Pracodawca

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zachęcam do kontaktu z działem rekrutacji; rekrutacja@putka.pl , pozdrawiamy.

Długoletni pracownik
Pracownik
@Ccc

Dobrze by było żeby szanowne panie kordynatorki wzięły do pracy zaglądały w zamówienia na niektórych sklepach od 13-14 nie ma już towaru,a nie tylko odgadywanie , straszenie naganą,zabraniem premii, interesowanie się prywatnym życiem ekspedientki wy w większości też nimi byłyście jesteście takim samymi osobami jak my. Nie dziwię się że taka ogromna ilość dziewczyn odchodzi.

Ja
Pracownik
@Ccc

W głowach się im przewraca .

Ja
Pracownik
@@janeczka

Nie musisz szukać zastępstwa poprostu jest okrojony zespół o osobę na urlopie. Najlepsze co usłyszałam obstawcie siebie grafik i dajecie znać ,a w dni kiedy są odbiory to samo .

Pracodawca

@Długoletni pracownik

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, każda jest dla nas ważna. Prosimy o kontakt z dyrektorem personalnym, pozdrawiamy.

Pracodawca

@Długoletni pracownik

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, każda jest dla nas ważna. Prosimy o kontakt z dyrektorem personalnym, pozdrawiamy.

Pracodawca

@Ja

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, każda jest dla nas ważna. Prosimy o kontakt z dyrektorem personalnym, pozdrawiamy.

Sik
Pracownik
@Xyz

Dokładnie,też tak uważam że tylko my na sklepach wiemy co i w jakich ilościach się nam sprzedaj, wiadomo nigdy się nie utrafi żeby było idealne zamówienie,ale to my wiemy najlepiej co się sprzedaje a co nie. Co do zmian też sie zgadza, nie każda zmiana się przykłada a popo trzeba zawsze sprawdzić i poprawić...I wtedy jest git. Koordynatorki też ludzie i też mają swoją pracę którą muszą wykonać to nie jest takie lekkie być koordynatorem,a jeśli ktoś inaczej myśli to niech sam spróbuje...

1
Ja
Pracownik
@Qaz

Taki mamy system zamówień że bez problemu każdy jest w stanie zrobić zamówienia na kolejne dni bez przekroczenia zwrotów i towar był by do końca dnia ale lepiej siedzieć i pić kawę

.
Pracownik
 Pytanie

@Pracodawca Czy na każdym punkcie jest robiona co miesiąc zamiana zmian ? Jak mamy sobie planowac cokolwiek, skoro nigdy nie wiemy na jaką zmiane trafimy? Pomijam już fakt , że dużo pracowników ma dzieci i opiekę naprzemienną . Grafik też zazwyczaj jest oddawany na ostatnią chwilę.

Pracodawca

@.

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. W sprawach dotyczących bieżącej organizacji pracy zachęcamy do kontaktu z swoim bezpośrednim przełożonym. W przypadku braku rozwiązania sprawy, zachęcamy do kontaktu z przełożonym swojego przełożonego. Pozdrawiamy :)

YYYYY
Inne
@Piekarnie Cukiernie Putka

Dzień dobry. A dowiem się od Państwa, na ile zmian odbywa się u Was praca w punkcie sprzedaży? I czy kwestia układania grafiku oraz podawania go do wiadomości, to tylko i wyłącznie domena przełożonego placówki sprzedażowej, czy macie jakieś zalecenia? Przykładowo, by zachować odstęp czasu wolnego między zmianami, lub odpowiednio wcześniej go zakomunikować?

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Profesjonalizm Pani Anny, miła, luźna atmosfera.

Pytania

Wymagania płacowe., Oczekiwania, doświadczenie.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Grazyna
Inne
 Pytanie

Od dwóch lat dopominam się o otwarcie Państwa sklepu w okolicy Janek, Raszyna. Na próżno, żadnego odzewu i zainteresowania ze strony Państwa firmy, a gdzie w tym dobro klienta, chyba ze Państwo wola by konkurenci zarabiali!??

Pracodawca

@Grazyna

Dzień dobry, dziękujemy za opinie. Przekażemy Pani sugestie do działu rozwoju sieci. Pozdrawiamy

dedajeczka
Kandydat
 Pytanie

@pracodawca Jak podchodzi zakład do paznokci?

Pracodawca

@dedajeczka

Dzień dobry, zachęcam do kontaktu z działem rekrutacji, pozdrawiamy.

Ona
Pracownik
@dedajeczka

Ja mam długie zawsze.oczywiście w granicach rozsądku, moje koleżanki tez.

Gizela
Pracownik

Praca w Putce ma wiele zalet, które z perspektywy pracownika są chyba najistotniejsze. Jest to stała umowa o pracę po okresie wdrożeniowym (dwa tygodnie ze wsparciem drugiej osoby) oraz uczciwa pensja wypłacana zawsze na czas. Nigdy nie zdarzyło się (a pracuję już rok) aby wypłata doszła nie w terminie albo w wymiarze obniżonym za jakieś przewinienia. Jestem traktowana z szacunkiem. Mało tego w trakcie pracy moje starania zostały zauważone, docenione. Naprawdę dobrze się tu czuję. Szczerze polecam tą firmę. Ale uwaga- dla osób, które pracę traktują po macoszemu albo się w nią nie angażują nie ma tu miejsca. Pracę poleciłam już znajomemu, który również otrzymał zatrudnienie (usunięte przez administratora)

3
Pracownik
Pracownik
@Gizela

Z szacunkiem ta przez właściciela ale nie przez kordynatorki w szczególności 3 które myślą że są nie wiadomo kim, patrzą na ludzi z góry,gnębią telefonami w czasie prywatnym a jak do niej dzwonisz to nawet nie odbiera telefon.

Pracodawca

@Pracownik

Dzień dobry, dziękujemy za opinę, każda jest dla nas ważna. Zapraszamy do kontaktu z dyrektorem personalnym, pozdrawiamy.

Ja
Pracownik

Naprawdę z tymi urlopami to jakieś żarty Mysle ze większość pracowników nie ma pojęcia kiedy będzie brało urlop I jak np maja dostosować sie rodzice którzy nie wiedza np kiedy dziecko będzie miało dyżur w przedszkolu Kiepski pomysł

Ania
Pracownik
 Pytanie
@Ja

O tak podpisuje się pod tym obiema rękami. Poza tym nasi partnerzy, mężowie nie planują urlopów w swoich miejscach pracy w grudniu. Jest to ogromnie ograniczające! A i rozumiem, że oferty wczasów pracowniczych za granicą jak i w Polsce będą do 15 grudnia? I również do 15 grudnia będziemy mieli czas na wybranie miejsca i daty tych wczasów? Absurd.

Pracodawca

@Ania

Dziękujemy za opinię, staramy wsłuchiwać się w potrzeby pracowników. W sprawie planów urlopowych i terminów wczasów firmowych prosimy o kontakt z przełożonym, pozdrawiamy.

Emilia
Inne
@Ania

Naprawdę do 15 grudnia trzeba określić kiedy wybierze się cały urlop i nie może to ulec zmianie? Jestem ciekawa na jakiej podstawie to tak wygląda. Nie można dogadać się w tej sprawie z kierownikiem?

AI
Inne

Wpadłam zapytać akurat o produkcję natomiast czytam same opinie dotyczące tego kto powinien robić zamówienia :) Dajcie proszę jakieś konkrety przynajmniej na temat pracy produkcyjnej. Czy jako kobieta dam radę sobie radę z maszynami? Zatrudniane są w ogóle kobiety na to stanowisko? Jaka stawka godzinowa na start bo w ogłoszeniu napisane jest, że atrakcyjne wynagrodzenie?

Plk
Pracownik
 Pytanie

Kto jak myśli - Czy ta aplikacja Pootek pomaga pracownikam czy nie?

Ania
Pracownik
@Plk

Nie, jak dla mnie grafik w aplikacji jest kompletnie nieczytelny.

Ja
Pracownik
@Plk

A mi to w sumie bez różnicy … tylko denerwujące jest sprawdzanie grafiku z aplikacja czy godziny się zgadzają

Anka
Pracownik
@Ja

Tak najlepiej w trakcie pracy.Jakbysmy miały na to czas.

Ja
Pracownik
@Anka

Wiadomo my musimy ze wszystkim zdążyć i między kolejka a wyłożeniem kolejnej dostawy odbierać telefony od pan kordynatorek i wykonywać ich rozkazy . Podawać grafik ,ustalać grafik bo jak ktoś gdzieś wypadnie to zabiera osobę na zmianie i radźcie sobie same . (usunięte przez administratora)

Pracodawca

@Ja

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, każda jest dla nas ważna. Prosimy o kontakt z dyrektorem personalnym, pozdrawiamy.

Kinia
Pracownik
 Pytanie

Witam wszystkich czy wiadomo coś o anekasach do umów?W związku ze wzrostem najniższej krajowej pracownicy dostaną podwyżki pensji?

@Kasia
Kandydat
 Pytanie
@Kinia

A ile w putce dostaje wynagrodzenia sprzedawca?

Nik
Pracownik
@Kinia

Wiadomo, że jednym więcej płacą a innym mniej, nie wiadomo od czego to zależy. U nas na filii jedni mają aneks, inni nie mają.

Anka
Pracownik
@Kinia

Pewnie dostaną ,ale nie wszyscy.Ci , którzy na umowie mają więcej niż najniższą krajowa wątpię aby dostali cokolwiek.A zresztą jak dadzą podstawę większą to z czegoś innego urwą i na to samo wyjdzie.

Kilka lat
Pracownik
@@Kasia

Nowy po roku ma 4600 brutto stary po 11 latach 4000 brutto i z tego powodu się zwalniamy brak szacunku dla osoby ze stażem która ma wiedzę.

Tajemnicza
Pracownik

W firmie pracuję od kilku lat. Od samego początku koleżanki i koledzy z działu wdrożyły mnie w moje obowiązki, dzięki czemu czułam się zaopiekowana. Panuje miła, rodzinna atmosfera dzięki czemu jest większa chęć do pracy :) Pakiety Enel Med oraz karta Multisport. Wyjazdy nad morze, w góry i zagranicę- w tym roku świetny wybór miejsca nad morzem w Sztutowie-firma dopłaca większość kwoty. No i możliwość rozwoju, awans na inne stanowisko. Szczerze polecam!

14

Pracodawca

@Tajemnicza

Ślicznie dziękujemy za Twoją opinię. Jest nam ogromnie miło czytać tak pozytywne komentarze. Życzymy dalszych sukcesów w pracy i obiecujemy dołożyć starań, żeby Sztutowo znalazło się w ofercie na przyszły rok:)

Beti
Pracownik
 Pytanie
@Piekarnie Cukiernie Putka

Do kogo można złożyć skargę na koordynatorkę?

Pracodawca

@Beti

Dzień dobry, w tym celu można kontaktować się z Katią.

Długoletni pracownik
Pracownik
@Beti

Zadzwoń do właściciela i powiedz co się dzieje.

Ala
Kandydat

Niestety, ale firma niezbyt poważnie podchodzi do kandydatów podczas procesu rekrutacji. Na rozmowie zapewniają, że będą informować o wynikach rekrutacji, po czym na zapewnieniach się kończy. Żadnej informacji zwrotnej od nich nie ma.

Pracodawca

@Ala

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby kontakt z kandydatami podczas rekrutacji był profesjonalny. Jeśli jest Pan/Pani niezadowolony/a, prosze o kontakt z dyrektorem personalnym, pozdrawiamy.

Piotr
Kandydat
@Ala

@Ala byłem ostatnio u nich na rozmowie na stanowisko specjalisty do Jawczyc. Mam trochę inne od Ciebie poczucie w zakresie podejścia do kandydatów. Pracy nie dostałem, ale kontakt z rekruterką, a później z szefową działu personalnego i kierownikiem zespołu do którego była ta rekrutacja - był naprawdę całkiem spoko. Na każdym etapie dostawałem informację zwrotną co się aktualnie dzieje a co najważniejsze - miałem możliwość kontaktu z rekruterką ws dodatkowych pytań praktycznie na bieżąco. Generalnie czułem się w tym procesie dobrze, z szacunkiem. W każdym razie ja dziękuję za możliwość udziału w tej rekrutacji.

M
Inne
@Piotr

No to, czy wiesz już, dlaczego nie otrzymałeś posady specjalisty? I czy są jakieś dobre powody, by poprawić to, co jest do poprawienia i rekrutować ponownie za jakiś czas? Jakie przedstawiono Ci warunki finansowe, a także jakie miałbyś perspektywy na podwyżkę wynagrodzenia, czy awans?

Ciekawa
Pracownik
 Pytanie

Dzień dobry , czy wiadomo już jak sklepy będą otwarte w Wigilię i Sylwestra ? Coraz bliżej, a my byśmy chcieli wiedzieć jak mamy planować sobie ten okres .

Pracodawca

@Ciekawa

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Jeśli jest Pan/Pani naszym pracownikiem, proszę o kontakt z bezpośrednim przełożonym, napewno udzieli Panu/Pani wyczerpującej odpowiedzi, pozdrawiamy.

Klient
Inne

Przydałoby zeby ktoś sie zainteresował sklepem w Ząbkach na Targowej. Bardzo niemiła obsługa, wieczny brak towaru, czy to w tygodniu czy w sobotę. Sklep do 20 a o 18 puste półki i nie ma co do kupienia, a juz napewno nie to co by sie chciało. W sobotę o 12 tak samo, puste półki. Pracownicy wiec stoją za lada i plotkują, bo co maja robić jak nie maja towaru do sprzedaży… Człowieka szlag trafia jak kolejny raz wychodzi z pustymi rękami chamsko potraktowany przez obsługę… Sytuacja notoryczna.

Pracodawca

@Klient

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, każda jest dla nas ważna. Przyjrzymy się i dołożymy wszelkich starań, aby polepszyć jakość obsługi i dostępność asortymentu.

Anka
Pracownik
@Klient

Pewnie jest to spowodowane brakiem personelu.Im mniej towaru to zamknięcie dnia pójdzie szybciej.Mamy tylko pół godziny po zamknięciu na posprzątanie,zebranie zwrotów,wprowadzenie ich do komputera,rozliczenie kasy.Jesli zostaję 1 osoba a najczęściej tak jest jest to nie do wykonania.Trzeba mieć raczej pretensje to osoby która robi grafik.

Marcin
Kandydat

Witam. Dzisiaj byłem na zakupach na ulicy Cmielowskiej. Panie bardzo miłe zwłaszcza jedna blondyna z krótkimi włosami.Na prawde bardzo sympatycznie mnie obsłużyła.Pełna profeska.Serdecznie polecam ten lokal w Wawie.

Pracodawca

@Marcin

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, pozdrawiamy.

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie Putka. Zachęcam do kontaktu z działem rekrutacji: rekrutacja@putka.pl, chętnie przedstawimy szczegóły oferty, pozdrawiamy.

Katarzyna
Inne

Dziś na ulicy Husarskiej w Nowym Dworze Mazowieckim zakupiłam rogalika Marcinkowskiego Wiem, że jest to wyrób nie wasz,ale to nie oznacza,że za 11,50 mam jesc suchy twardy rogal! 1/4 jego do wyrzucenia, cała skórka twarda, środek zjadliwy Żałosne, żeby takie g.... sprzedawać

Pracodawca

@Katarzyna

Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości. Jeśli produkt nie spełniał Pani oczekiwań, proszę zgłosić reklamację. Pozdrawiamy.

Wypowiedzenie
Inne
 Pytanie

@Pracodawca Na jaki adres należy wysłać wypowiedzenie umowy?

Pracodawca

@Wypowiedzenie

Jest nam przykro, że Pan/Pani podjął taką decyzję. Zachęcam do kontaktu z działem kadr, pozdrawiamy.

Julia
Pracownik
 Pytanie

Witam wszystkich Jakiś czas temu firma dała nam możliwość nauki języka poprzez aplikacje I mam pytanie czy nadal można z tego korzystać ? może ktoś pamięta nazwę tej aplikacji ? I jak się do tego logowała Z góry dziękuje, pozdrawiam :)

2

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnie Cukiernie Putka - Jawczyce

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Piekarnie Cukiernie Putka?

  Zobacz opinie na temat firmy Piekarnie Cukiernie Putka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 206.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnie Cukiernie Putka?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 165, z czego 29 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 87 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnie Cukiernie Putka?

  Kandydaci do pracy w Piekarnie Cukiernie Putka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnie Cukiernie Putka
Przejdź do nowych opinii