Piekarnia Putka

Opinie o Piekarnia Putka

EkspedientkaS

Witam, pracuje w Putce prawie 3 lata i szczerze mówiąc nie jest źle. Nadgodziny nie są obowiązkowe i nikt nikogo nie zmusza do pracowania całymi dniami, jeśli chcesz pracować to możesz jeśli nie to Twoj wybór. Problemy stwarzają sobie sami pracownicy a głównie chodzi właśnie o ekspedientki które sieja zamieszanie. Nigdy nie zdarzyło mi się żeby moja koordynatorka czy kierowniczka odmówiły mi na jakąś prośbę albo nie pomogły w problemie. Faktem jest że zatrudnionych jest dużo nowych osób ale spowodowane jest to otwieraniem dużej ilości nowych sklepów, nic dziwnego że nowi pracownicy są niezadowoleni skoro słyszą takie opinie i rzeczy jakie są tu wypisywane i są nieprawda. Weźcie się za pracę a nie za plotki i narzekanie i napewno wszyscy będą zadowoleni. Pozdrawiam serdecznie ????

Monika

Masz rację u mnie też tak było na początku , była pensja zasadnicza i nie zależnie ile godzin przepracowałam to nic się nie zmieniało a jak brałam cd to płacono do tego teraz się nie opłaca brać cd i do tego soboty wchodzą w zwykłe dni robocze czyli nic więcej za soboty bo od pn do pt po 7 godz nie wypracujesz. Premia zazwyczaj jest kitowata gdyby nie to, to nasze zarobki były by dużo mniejsze wiesz o czym mówie za te pieniądze z samej podstawy nikt by nie pracował . Dodam jeszcze , że premia jest a być nie musi. Daje do myslenia............

Justyna

Witająca Pracuję w Putce od niedawna , kiedy się przyjęłam faktycznie pensja jaką dostawałam była nawet przyzwoita , mimo niskiej podstawy. Kiedy po trzech miesiącach dostałam kolejną umowę to bardzo się zdziwiłam bo od tamtej pory wypłata idzie w dół. Kiedy przeszłyśmy na cd z godzin to się zrobiła istna jałmużna. Nie biorę cd-kó bo pracować cały dzień jest naprawdę ciężko. Teraz nawet dowiedziałam się ,że godziny trzeba wypracować chociaż nie jest moją winą , że sklepy niektóre pracują po 7 godz. łatwiej jest dopracować zostając po godzinie dłużej niż cały dzień. Jeśli chodzi o zarobki nie są rewelacyjne i konkurencyjne więc jeśli atmosfera jest kiepska to lepiej zmienić pracę , bo naprawdę za te pieniądze jest dużo ofert. Mam tylko jedno do czego można się przyczepić , a mianowicie jeśli jest rozmowa o pracę a potem podpisanie umowy to zanim zostanie ona zawarta - wszelkie informacje odnośnie obowiązków pracownika jak i pracodawcy oraz system płacy powinny być zawarte na papierze i podłączone do umowy. Wszelkie zmiany powinny być doręczane (aneks) i do podpisania. Myślę,że dopiero wtedy podejmuje się właściwą decyzję i albo się podejmuje albo nie i tyle. Natomiast tutaj jest wszystko na gębę i każdy wie co innego itd. To właśnie te niedociągnięcia ze strony pracodawcy powodują takie zamieszanie. Przyznam , że one i dla mnie są problemem , dlatego proszę aby się to zmieniło , bo to świadczy o uczciwości takie granie w otwarte karty. A co do Pani Małgorzaty to i ona będzie wiedziała co do jej obowiązku należy . Pozdrawiam

A.G.

Bardzo niepotrzebne jest to forum tzn. serwis, wszystkie sprawy powinny być rozwiązywane na miejscu w firmie na gorąco. Sądząc po ostatnim wpisie p.Agnieszki wnioskuję iż nie przypadkiem wyraziła inną opinię niż osoba która wpisała się jako klient. Logiczne jest ze koordynatorki śledzą na bieżąco wpisy bo dostawałyby po tyłkach za nieuwagę lecz szkoda że nie widzą nic więcej. Znam Panie różne ze sklepów i prawda jest taka że pracują nadal bo są doceniane ale logiczne jest ze przy swoim szefostwie są bardzo uprzejme co nie znaczy ze zdażają im się gorsze dni i pokazują fochy. To forum jest po to by pomóc rozwiazywac problemy . Komus moze sie podobac obsluga a komus innemu nie i.ma prawo wyrazic swoje zdanie. Pozdrawiam

Agnieszka

Jestem stała klientka tego sklepu i nie zdążyło mi się nigdy dostrzec takich zachowań panie które tam pracują są bardzo miłe i zawsze uśmiechniętę. Prawda jest to ze zostały tylko dwie osoby ze starej załogi ale widocznie osoby które pracują do tej pory zostały bardziej docenione i są lepszymi pracownikami.Myślę ze tym wpisem ktoś chciał komuś zaszkodzić tylko nie rozumiem po co ,,starsza pani".

Lidia

@Kasia nie możesz na forum nikogo obrażać. Radze Ci zapoznać się z regulaminem forum, który znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin i przeczytać go dokładnie zanim zostawisz kolejny post na forum na temat Piekarnia Putka. W jaki sposób ekspedientki są nękane według Ciebie przez kierowniczkę?

Lidia

@Ewa czy możesz powiedzieć dlaczego nie polecasz pracy w firmie Piekarnia Putka? Z czego dokładnie jesteś niezadowolona? @Olciaczy nadgodziny są płatne? Jaką miałaś umowę podpisaną z pracodawcą? Z tego co piszesz, Piekarnia nie zatrudnia odpowiedniej ilości osób, czy rozmawiałaś o tym z pracodawcą?

Kasia
@Lidia 27.09.2017 14:05

Dziewczno, czy Ty nie rozumiesz co tu jest napisane. Nie, jeszcze raz nie i nie polecam tej oszukańczej nie tak firmy jak głównej kierowniczki której marzenie jest nękanie ekspedientki jak sama nie może to posługuje się świtą w białych autach.jadą po ludziach równo. A Ty sama zdecyduj gdzie twój rozum Cię prowadzi.

Olcia

Jako były pracownik radzę Wam bardziej szanować pracowników i skończyć z tymi nadgodzinami. Na wszystko są odpowiednie instytucje które się tym zajma! Bo normalne to to nie jest że pracownik pracuje całymi dniami.! Zatrudnijcie odpowiednia ilość osób żeby można było brać urlopy. Co to za urlop jak ja musiałam nadrabiac za koleżanki a one za mnie! Pięknie to to wygląda z daleka!.. NIE POZDRAWIAM!

Pracownik Putka
@Olcia 13.09.2017 21:00

Nadgodzin nie są obowiązkowe nie chcesz nie bierzesz. Jaka praca taka płaca. Może ekspedientki nie wywiązują się od swoich obowiązków. Pracuje ponad 3 lata i nie narzekam znalazło by się jakieś ale , ale to nigdzie nie ma tak wspaniale. A wynagrodzenie nie jest złe. Choć nie powiem mogły być lepsze. Ile by nie było i tak mało. Pozdrawiam.

Lidia

@Lilka @Pannikt na forum nie można nikogo obrażać. Warto więc zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. Czy ktoś mógłby pozostawić merytoryczną opinię na temat pracy w Piekarnia Putka?

@Lidia 13.09.2017 13:34

Nie polecam i wątpię żeby było dużo osób które polecą!!! Pozdrawiam

Klientka-Wspólna Droga Warszawa

Pozdrawiam dziewczyny ze Wspólnej Drogi. Zawsze sympatycznie i profesjonalnie.

Katarzyna

To zależy czy jesteś z Pragi i czy masz w bliskich znajomych kierowniczki nasze i czy jesteś po przejściach alkoholowych i patologicznych? Bo jeśli coś z tego na plus to szanse są duże.

Aśka

Cześć wszystkim, A słyszeliście wszyscy o tej ostatniej akcji jak jakaś kierowniczka blond włosy z Hallera powiedziała szerszemu klientowi co kupił ciabate mniejszą niż zawsze że jak się nie zna i ma się czepiać to są inne sklepy?ciekawe ktora taka mądra?..ponoc akcja jest bardzo głośna...co to się wyrabia z tymi pannami? Czekamy co będzie dalej (i yo).

AGA

Żenada...zobacz ile osób się obudziło i otworzyło oczy na postępowania firmy a właściwie Małgorzaty a ile jest obrońców...same dajecie sobie fałszywe lajki.... prawda jest taka że po samych wpisach widać jak szanujecie ludzi. Jak ktoś wkłada całe serce w pracę i nikt tego nie widzi....pożądny szanujący pracodawca doceni a nie powie...."jak nie pasuje to się zwolnij" czy na tym na tym ma polegać wzajemne szanowanie się!!!? Firma rodzinna która trzymała się zawsze razem już nie isnieje bo rozwala to Małgośka która ukrywa wiele ważnych spraw i wydarzeń przez Zuzanną o Bartku nie wspomnę...szkoda, że uważa ekspedientki za idiotki które mają i oczy i uszy tylko się boją ujawniać bo jest mściwa i ona i koordynatorki szkolone przez nią samą!!!! Szkoli sobie na swoje sklepy pracowników za pieniądze firmy Putka...jak się nie sprawdzi taki ktos to Putka za dni próbne wypłaci ...to się nazywa ciężka praca Gosi????? Śmieszni jesteście ...a swoją drogą chyba już o takiej akcji pisał więc coś w tym jest . Pozdrawiam uczciwych Putkowiczów bo wy jesteście najbardziej poszkodowani w tym wszystkim!

Smiechtozdrowie

Jak Tak czytam Wasze wypociny to aż oczy bolą;) dziewczyny skoro tak bardzo jest Wam tutaj źle to co Wy tu robicie??? Złóżcie wypowiedzenie i do widzenia. Żaden problem. Wymówki że trzyma mnie ubezpieczenie i zmiany to jest powód dla pracy? Mało to firm w Warszawie ubezpiecza pracowników, daje opiekę czy Multisport? Czy te moze pracę zmianowa i brak sobót pracujących? Jeśli byście chciały to już dawno byście stąd odeszly. Znam mnóstwo dziewczyn które są dlugo stażowe i jakoś nie mają takich problemów jak większość tutaj. Jesteście dobrymi pracownikami? To nikt się do was nie przyczepi i nic po za waszymi plecami knuć nie będzie- o ile w ogóle cos takiego jest. To co piszecie świadczy tylko o Was i Waszej zazdrości i braku zajęcia w wolnym czasie. Po co to siedzieć i wymyślać. Może po prostu stańcie w oczy z odpowiednimi osobami skoro taką odwagę macie by dzielić się swoimi poglądami i doświadczeniami. ;)

@Smiechtozdrowie 14.07.2017 16:32

Brawo :-) Wkoncu ktos tak jak ja stanal w obronie Firmy.W zupelnosci sie zgadzam.Najlepsza z moich dotychczasowych prac, niech te to tak pisza ida do jakiegos marketu i wtedy zobacza,jak praca moze być ciezka.Pozdrawiam :-)

Martucha

Witam wszystkich, dopiero teraz powiedziano mi, że taki jest portal. Kobietki ja też jestem z putki i całym sercem jestem z wami i identyfikuje się ze wszystkim. Szukam obecnie pracy bo dość mam tych przemądrzałych ludzi, traktujących nas za drugi gatunek.Myslacych tylko o sobie, A nie o nas dziewczyn co robią kasę za piekarza co często mu nie wychodzi, za księgowe co liczyć i myśleć nie umie, za kierowców co mieszają towar z piachem, za szefostwo co tylko ma wymogi i nic z siebie nie daje i wreszcie za mało inteligentne i mało kreatywne i mało przyjazne nam jak i klientom koordynatorki, które wpadają na punkty i pytają w drzwiach czy wszystko ok, bo firma tak olbrzymia i na parkingi nie daje. Dowiedzieć się np.ile mamy pensji, bo często się zdarza że nasze rozrachunki są inne -to one nie wiedzą. To po co one są jak nie dla nas. Jest pewna u nas p.m.co ma wszystko wyrabane, liczą się tylko jej sklepy i to by jej pensja się zgadzała. A i chętnie za kasę putki dziewczyny zabiera na swoje punkty,by tylko u niej sie zgadzało. Bardzo dużo słyszałam tych knuc z ust p.m i p.b.dlatego szukam coś jak najszybciej się da. Naprawdę jest mi nie dobrze jak je widzę i słyszę....brawo Ty i brawo ja.i tylko wtedy gdy zamieni cenke z formy na formę.kolezanki uciekajcie!!!pozdrawiam

Obserwator

W Putkach denerwujące jest to że jest ciągła rotacja składek na sklepach, ciągle ktoś nowy, te dziewczyny skaczą od sklepu do sklepu, tu tydzień tam tydzień, a ludzie tak nie lubią, przyzwyczają się do konkretnych dziewczyn a tu nagle zmiany, koordynatorka Beata nie wiem co próbuje w ten sposób udowodnić, dzięki swojej chorej taktyce rozwaliła dobrze prosperujace sklepy, dziewczyny się dogadywały, i były zgrane to wpadła pani koordynator i zamienia bo jest za dobrze, u innych koordynatorek dziewczyny po 7 lat na jednym punkcie siedzą i jest dobrze. Dlaczego ekspedientka putki są traktowane jako pracownik drugiej kategorii, a to one są filarem i wizytówką tej firmy, a są pomijane chociażby w tym, że nie mają zniżki na pieczywo jak pracownicy w siedzibie piekarni, o bonusach nie wspominając i gdzie w tym przypadku są panie koordynatorki, bo zrobienie grafiku to nie wszystko.

Halinka

Tak jest. Uważam że nie warto roztrząsać już tych tematów ktore są oczywiste dla nas i wiele widzimy ale boimy się mowić. Czas się obudzić zająć się pracą i swoim życiem. Pozdrawiam serdecznie moje wszystkie koleżanki z pracy. Wyluzujmy i dajmy żyć innym jednym lepiej drugim gorzej a innym z czystym sumieniem lub brudnym. :-)

gosiulec_77

Dyskusja rozgorzała -jak widać na dobre!!! I jak to w życiu bywa sa opinie i dobre i te zle Uważam jednak ze dziewczyny przesadzacie Czemu wogole uczepilyscie się Tak naszej Małgorzaty??? Zazdrość, zawiść i nic więcej...z waszej strony Nic innego nie przychodzi mi do głowy I im bardziej będzie popularna tym bardziej będzie besztana ! Bo ma kochającą osobę przy sobie,bo ma pozycję, własny interes,bo coś w życiu osiagnela i wreszcie bo jest jaka jest! Ogarnijcie się ekspedientki od siedmiu boleści i zajmijcie się własnym życiem i pracą, która będzie Was motywować do podnoszenia poprzeczki podnoszenia własnych kwalifikacji i samozadowolenia

Margolcia

Moj Boze.Zwolnijcie sie jak Wam nie odpowiada praca.Ani nie daje nikomu prezencikow,ani nie mam żadnych przyjazni z Malgorzata.Poprostu przez tyle lat nie,mam im nic do zarzucenia.Jezeli nie zasluzylyscie na umowe to jej nie dostajecie.Firma ma pewne prawa I z nich korzysta.

Elżbieta
@Margolcia 05.07.2017 07:17

Śmieszna jesteś i naiwna kobieto....nie wiesz o czy piszesz...nie obstawaj bo czas przerwać to milczenie, widocznie nie wiesz co się dzieje więc rozumiem twój bulwers...jest coraz więcej osób , które przerywają milczenie o straszeniu mobbingu szantażowaniu i chorych sytuacjach tresowaniu koordynatorek....pytanie...czemu zwalnia się uczciwych pracowników po 5 latach jak tu piszą a cisza jest o Paniach koordynatorkachnikt ich nie zwalnia...szybka odp. Bo chodzą wszystkie pod dyktando Małorzaty i pewnie tej drugiej ...Jedna pani koordynator koleżanka innej koordynatorki swojego czasu zwolniona z paragrafem jako jeszcze ekspedientka a potem ponownie zatrudniona i nagle staje się koordynatorką...czemu bo jest koleżanką koordynatorki głośno o tym na każdym sklepie...żadna tajemnica...po co się starasz 10 lat jak i tak koordynatorki są wybierane nie po osiągnięciach lecz znajomościach i dzielnicach z których pochodzą. Pani koordynator Anna po dwóch latach zostaje koordynatorką a testu o produktach z innymi wielokrotnie nie napisala poprawnie... zapytaj ją o składy pieczywa...tylko improwizuje to umie najlepiej a jak nie ma ochoty cię wysłuchać to przewraca oczami i lekceważy...brak słów... to namiastka tej szopki...A swoją drogą pracuję w tej firmie bo mam rodzinę samotnie na utrzymaniu i wyjscia nie mam ale oczy uszy uczucia mam rownież.

Nesti

Kochane, nie ma co ich bronić i już, tak jak napisała koleżanka jak jesteś du...lizem to jest ok gorzej jak się postawisz...!!! A co powiecie na to że ja po 5 latach pracy dostałam śmieszną umowę na rok i sześć miesięcy... A wszystko po to żeby nie dostać umowy na czas nieokreślony, dlatego niektóre dziewczyny w ogóle nie dostały w tym roku umowy i podziwiam i gratuluję tym które same z honorem odeszły!!!!Firma robi w ch.... Jak może, a najlepiej ze koordynatorki i Małgorzata zwalaja winę na p. Agnieszkę księgową :-D że to jej decyzję, no proszę zastanówcie się kogo broniecie, szkoda tej firmy, chyba na prawdę p. Zuzia i Szef nic nie wiedzą co się dzieje!!!

Czar Mar

Witam ! Całkowicie zgadzam się z opinią Margolci . Praca w Putce jest bardzo fajna , daje satysfakcje i dużo od siebie . Pod warunkiem że my też jesteśmy w porządku wobec firmy . Zawsze trafi się osoba która woli liczyć na innych i nie nadaje się do pracy w handlu . Więc nie dziwne że nie przedłużają z takimi Paniami umowy . Widzę że większość negatywnych wpisów jest właśnie od takich osób . Przyszedł czas by zacząć bronić swoich przełożonych . Ja pracuję już długo w firmie Putka i nigdy żadna koordynatorka ani Małgorzata nie zrobiły mi przykrości . Wręcz przeciwnie rozmawiają , doradzają , pomagają . Sprawa jest jasna nasz pracę , obowiązki . Trzeba rzetelnie , solidnie je wykonywać a Putka to doceni bo daje możliwości rozwoju . POLECAM :)

Ekspedientka
@Margolcia 02.07.2017 18:23
Dziekuje serdecznie za popracie :-) Bo juz mam dosc jak tak,oczerniaja Nasza Firme ktora naprawde jest wporzadku.Ja pracuje nap...

Kobieto musisz być strasznym "du..lizem" pisząc takie bzdury albo dobrze smarujesz prezencikami Małorzacie N. bo wiem ,że jest to dobra metoda przekazywanie przez koorynatorkę prezenciki od ekspedientek na każde święta imieninki a (może się uda wyskrobać lepszą umowę albo podwyżkę) a tak było. Postawisz się chodźby raz Małorzacie już jesteś do wywalenia a tym bardziej jeśli ty masz rację. Nie obstawaj za kimś kto nie jest w porządku a ty uważasz ze jest inaczej bo masz relacje przyjacielskie...A nie wiesz,że przyjaźnie są w tej firmie zabronione????!!! Fałszywa baba z Małgorzaty najpierw obrabia tyłki innym ekspedientkom na sklepach sprzedając informacje o innych czy w porządku jest kiedy ktoś zwierza się Pani Małgorzacie ze swoich problemów prywatnych a ona kłapie jęzorem na prawo i lewo. Fałszywa wredna baba...a swoją drogą pokrzywdzonych jest więcej niż takich obrończyń i du..lizów jak Ty imienniczko tej królowej kiczowatej od siedmiu boleści.....

Basia
@Margolcia 02.07.2017 18:23

Cześć wszystkim. Chcę WAM powiedzieć że bardzo długo pracuję w putce,początkowo było rewelacyjnie Malgorzata sama ogarniala wszystko, dla każdej z nas była pomocna, każdej potrafiła dac dobre słowo, można było na nią liczyć. Nic innego niż anioł! Aż tu nagle doszły nowe gwiazdy i co?...klamstwa, mobing, obłuda, zarzucanie winy z jednej na drugą, wplatywanie Zuzi i Bartka w intrygi koordynatorek, A Szanowna Malgorzata nawet nie odbiera od nas telefonów, bo i po co słuchać jakieś żale. A jeśli koleżanko uważasz że zazdroszczę Goście auta i pozycji to posłuchaj! Nie mam czego choć pracuję tutaj to mam dwa auta i to nie byle jakie, dom na własność bez kredytu, męża kochanego z dobrą pozycją i do tego dwoje dzieci, więc widzisz że pracuję bo chcę A to tylko dlatego że odpowiada mi system zmian, dodatków też nie biorę bo nie jestem na dorobku!.Drugim plusem jest zarejestrowanie na cały etat i odprowadzanie składek ZUS, więcej plusów ta firma już nie posiada, ale gdzieś trzeba pracować. Wszystko co było dobre zniszczyły to panie koordynatorki swoim brakiem taktu, zrozumienia i brakiem jakiej kolwiek wiedzy i swoim niby wladczym zachowaniem, A nie jedno krotnie nie są w stanie dorównać mam nawet do pięt. Tym bardziej że ich wykształcenie jest poniżej tego co robią. Wysłać trzeba je do szkoły bo nie potrafią się odnaleźć.

Margolcia

Witam.Dziewczyny dajcie spokoj.....co Wy wypisujecie.Ja pracuje tyle lat....I nie moge narzekac.Piszecie Malgorzate I Koordynarorki ze od Was wymagaja?Chyba to jest praca I trzeba sie zaangazowac i, spelniac to o co prosi szefostwo.Za cos bierzemy pieniadze,a nie za siedzenie na tylku.Firma wyplacalna,zawsze na czas,wczasy, pikniki paczki gdzie takie rzeczy sa?W zadnej firmie niema.Jedyne to moge zarzucic to to ze nie mamy deputatu, pracujac przy pieczywie.Ale ogolnie polecam prace w firmie Putka.Szefostwo wporzadku,Koordynatorki tez,a jezeli chodzi o Malgorzate to naprawde jest Kobieta ktora,zna zycie I zawsze pomoze,jezeli rzetelnie I efektywnie pracujemy.

Jola
@Margolcia 30.06.2017 15:38

Małgorzata pomoże chyba Cię usunąć z tej firmy???????????? Dziewczyno obudź się to nie jest bajka!!!

Milka

Dziewczyny. .... Jak to zaczynają się przeważnie nasze śmieszne maile a w sumie już wasze bo ja na szczęście już pracuje gdzie indziej, tera powinno pojawić się "pogrubiona czerwona czcionka i!!!!" tak mam rację :-)??? Chodziłam do tej pracy z wielką chęcią, szkoda mi było wychodzić ale poszłam po rozum do głowy, że nie pracuje na siebie tylko właśnie na tą zaklamaną firmę, pomijając że brakuje mi tego i klientów, poświęcallam się.dla firmy, co innego gdyby to był mój interes itp.... autorki tych pozytywnych wpisów kiedyś zrozumieją o czym.piszemy no chyba że.nie piszą w swoim imieniu ;-) pozdrawiam wszystkich

Kasia

Prawda, prawda i jeszcze raz prawda. A swoją drogą to ciekawe którym to nie przedłużyły tej umowy, bo ja po 3 latach dostałam na 1,7 mies. Kpina to jest, biorąc pod uwagę że wcześniej zaslugiwalam na dłuższą umowę. Coś tu śmierdzi? Wkrótce i tak się dowiemy! Ciekawe też kto teraz poleci, był teraz Ursus i cynamonowa, ciąg dalszy nastąpi. Trzymajmy się kobitki, przecież pracujemy po to by nasze życie było lepsze ????

Karolka.

Uwaga! To co się tam dzieje teraz Bezcenne,!!!zatrzymania, zwolnienia, wyrzucanie na zbity pysk!.Gosia działa, nie może w żaden sposób się przypodobać szefostwu to podkłada świnie dla dziewczyn, wyrabia ich w kradzieże, hi hi hi..zapomniala jak sama brała wszystko ze sklepu i kazała wpisywać w zwroty. (widać jej wolno!-dobra krętaczka!).teraz w ramach niepoznaki najlepiej udupić dziewczyny co mają komorników i obszerne dlugi ,bo i tsk są zachukane przez te dwie gwiazdy bo Beatka wyslanniczka też dobre świnie podklada! A te meyle co dziś były wysłane że Stare pracownice są cenne -to pic! Byśmy się nie zwalniali bo co zrobià jak większość z nas odejdzie. One za ladą? Dobre!A może by się przydało. Mówią że to plotka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda! Wczasy, paczki były już dawno, A ubezpieczenia?to taki znów pic -mają duży kapitał zakładowy. Więc dziewczyny nie dajmy się zwariować i myslmy o sobie nie tylko o firmie, bo ona za pośrednictwem twych dwóch dam,dobra jest gdy one potrzebują, A upomnij się o coś to juz ciebie nie ma!!!

Aala

Pani Zuzanno!(Mam nadzieję, że Pani to przeczyta bo uważam , że jest Pani najporządniejszą i naprawdę na wysokim poziomie kultury osobistej osobą w tej firmie) Czas otworzyć oczy na pewne sprawy w waszej firmie. Czy nikt nie widzi zachowania koorsynatorek...wykonują swoją pracę ok ale czy napewno? Są szkolone przez Małgorzatę i Beatę na poziomie znieczulicy... przesiąknięte samą pewną siebie Małgorzatą-pyskatą i uważającą się za najważniejszą...Kochani SZACUNEK ZA SZACUNEK !!!!Nie wiecie jak się zachowują wobec waszych pracowników ...wiele razy słyszałam od Małorzaty "Jakim prawem piszecie ze swoimi problemami lub zapytaniami do Zuzi..!??Ona nie musi o wszystkim wiedzieć...nim jakaś informacja do niej wyjdzie to ja mam o tym wiedzieć...Zuzia ma o niczym nie wiedzieć!!! (Zaznaczam to jest tylko jeden przyklad takiej sytuacji a jest ich więcej) Wypowiadała się bardzo źle swojego czasu na Pani Zuzanny temat na sklepach rownież na Pana Bartosza P. (Jest psychiczny..pukając się w głowę.)OWSZEM angażuje się w otwieranie.sklepów bo ma z tego pieniądze ale Reklama firmy to też osoby ...ludzie... nie ufajcie ani jej "prawej ręce"Pani Beacie...uwierzcie wreszcie tym ekspedientkom ktore przestały się bać i przestały milczeć a były i są zastraszane przez nie...One same mają tyle za uszami ,że powinny słono zapłacić za to...nie warto ufać bezgranicznie takim osobom widząc jak daleko to zaszło i ile osób otwiera usta...!!! Pozdrawiam(zbyt uczciwa by tam nadal pracować z czystm sumieniem wiedząc co się tam wyrabia)

R.

Ja jestem pracownikiem tej firmy i powiem szczerze, że szukam sobie nowej pracy i nie tylko ja moje koleżanki również umowy o pracę przedłużane ze starszymi starzem pracownikami teraz podpisywane są na rok i kilka miesięcy ,żeby tylko przed zakończeniem się 32miesięcy bo po 33 miesiacach umowa przekształca się w umowę na czas nieokreślony zgodnie z nowym rozporzadzeniem w kodeksie pracy, a pracownicy po okresie próbnym dostają umowy na trzy lata to gdzie jest sprawiedliwość nowy pracownik dostaje więcej niż ten co tyra tam tyle lat a później mu podziekuja na koniec umowy jak tym dziewczynom co się tu wypowiadaly no jak tak można traktować ludzi???

gosiulec_77

A z Malgosią nigdy nie mialysmy problemów BO JAK JEST OK NA SKLEPIE to nikt do nikogo pretensji nie ma prawa mieć!

@Ewa 16.06.2017 06:49
Dziewczyny nie życzę wam tego natomiast i dla was nadejdzie prędzej czy później ten dzień gdy po CD przyjedzie wasza koordynato...

twoim zdaniem pisanie prawdy jest obłudą? Mi jest dobrze tam gdzie jestem i naprawdę idę do pracy z uśmiechem i wychodzę z uśmiechem. A tobie jak tak jest źle to się zwolnij rynek pracy jest przecież duży Pozdrawiam

@gosiulec_77 16.06.2017 12:03

Ja też do czasu chodziłam do pracy z uśmiechem, zawsze jak najlepiej wykonywałam swoje obowiązki i dbalam o dobry kontakt z klientem, ale były takie sytuacje , w których nie można już milczeć po prostu zaczęłam walczyć o swoje, a wiedziałam czasami więcej od was i to właśnie was zabolało. Ciekawa jestem czy wasze pensję też przez kilka miesięcy z rzędu się nie zgadzały jak moja zasuwalam we wszystkie soboty i cd miałam zawsze dużo ale nie po to by ktoś się na mnie dorabial tylko dla siebie, a jak się upominałam o swoje to nagle byłam tą złą nauczcie się w końcu szanować ludzi bo jak tak dalej będzie wam szło to same na tych sklepach bedziecie pracowaly, natomiast jeśli chodzi o rynek pracy to po tygodniu już pracowałam w innej firmie , w której szanują ludzi a nie czolgaja jak u Was. Gorąco polecam zmianę pracy każdemu pracownikowi tej firmy teraz to pracodawca szuka pracowników a nie na odwrót. Pozdrawiam serdecznie

gosiulec_77

Klientki...ekspedientki...koordynatorki.(jeśli takowe się też tu wypowiadają! Ja zaczynałem pracę w firmie Putka 2 lata temu Obecna koordynatorka (P.IDA) jest chyba 4 z kolegi... Czytając te wpisy jestem w szoku,i oczom nie wierzę, że coś takiego ma miejsce tu u nas! Ja nigdy nie miałam problemu z urlopem na żądanie bądź jakimkolwiek innym dniem zawsze , gdy potrzebuje wolny dzień to tylko kwestia dogadania z Idą (teraz) z poprzednimi też nie było problemów i z Beatą i z Agnieszką i z Anią. Nie rozumiem też uwag w stylu "przeczolgaj ją, " lub "pokaż jej" (poniż ją) bo jest nowa! My na swoim sklepie mobingu nie praktykujemy nigdy, nie ma kierownictwa,ani cwaniakowania Każda z Nas jest dla siebie szefem swej zmiany a koordynator nie stoi mam nad głową on pomaga nam jeśli czegoś nie wiemy to służy radą. I to jest klucz nie rządź innym , nie wywyższaj się, nie pokazuj mu miejsca w szeregu (bo przecież Ty pracujesz dłużej ) Każda ekspedientka , która u nas ma tzw. szkolenia zawsze chce pracować z nami i to Jest miłe to jest budujące, to tworzy relacje...więc opamietajcie się dziewczyny i nie wypisujcie glupot o innych bo to głównie my tworzymy wizerunek tej Firmy z prawie 100 letnią tradycją i przyszloscia jak sądzę .To my ekspesientko tworzymy atmosferę To my sprawiamy ze klient u nas kupuje, ze nas lubi ,ze mu smakuje i że do nas wraca To My jesteśmy tym ostatnim ogniwem!!!!! Czekamy na hejty (niezadowolonych) Filia Kraszewskiego

Anula
@gosiulec_77 15.06.2017 00:27

Ja po dwóch latach też jeszcze byłam w to wszystko wpatrzona jak w obrazek, ale popracujesz jeszcze parę i pewnie też się przekonasz, a co do np. Akcji"przeczołgaj ją" to widocznie nie nadajesz się do tego, nie wszystkie byłyśmy do tego upoważnione ;-)

@Anula 17.06.2017 15:04

I co to niby upoważnienie rzekome jak sądzę daje Wam wolną rękę by "jeździć " po drugim człowieku??? Czasem warto umieć powiedzieć nie, bo to właśnie świadczy o sile naszego charakteru Pozdrawiam

Justyna

Witam mam pytanie Dlaczego rozliczenie wypłaty jest nie czytelne? Uzasadniam Nie ma wyszczególnionych CD-kó i nadgodzin Kwota do wypłacenia to z kosmosu czy co? Jeśli pasek rozliczeniowy ma tak wyglądać to być może dam ekspertowi do zweryfikowania . I jeszcze jedno pytanie- myślę ,że ono da do myślenia wyżej postawionym Kodeks Pracy jest dla kogo i po co? Proszę napiszcie czy tylko ja mam taką rozpiskę i czy Wy też nie możecie się połapać. Powodzenia

Mnb
@Justyna 14.06.2017 07:18

Ja rozumiem wszystko

Mnb
@Justyna 14.06.2017 07:18

Kosmos też tak uważam a to tylko płaca brutto:(

Sławek.

Moi drodzy, jak czytam to wszystko to normalnie mózg mi się lasuje.jak kierowniczki mogą być tak okropne wobec personelu. Jak można traktować tak ludzi, czy wy myślicie że te kobiety pracują u was tylko dlatego ze nie ma innej pracy?i że jakiś tam koleś gardzi nimi mówiąc o nich debilki!.ciekawe czy taką debilke ma w domu?po co zatrudniacie ludzi jak ich nie szanujcie _zgroza. A te kierowniczki to chyba w życiu im nie wyszło bo gorzej traktować innych nie mogą. A jak któraś chce pić to zapraszam, możemy Malgorzata się nawalic, bo chyba tylko to potrafisz.

Klientka Ciołka

Bardzo się cieszę, że w końcu osoby postronne zaczęły się wypowiadać ja już chciałam zrobić to parę miesięcy temu natomiast nie wiedziałam czy w jakiś sposób nie zaszkodze moim kochanym dziewczynkom z Ciołka. Razem od około dwóch lat chyba u nas pracowaly zawsze miłe, uśmiechnięte, kompetentne, służyły pomocą, doradzily coś dobrego, aż tu nagle przychodzę a tu nowe Panie myślę sobie urlop moze itp. Przychodzę parę dni później patrzę jest moja jedna ekspedientka, natomiast dowiaduję się że z moją ulubienica firma nie przedłużyła umowy i to z dnia na dzień jak tak można co to za traktowanie ludzi nie wiem czy jeszcze wasza firma znajdzie tak zgrany duet na swoich sklepach jak ten wątpię w to, te dziewczyny razem byly niezawodne. Współczuję Państwu braku wyczucia dobrych pracowników tracicie najlepszych albo sami ich zwalniacie przy czym także tracicie stałych klientów!!! Pozdrawiam moją ulubienice z Ciołka jak czyta te wpisy to na pewno będzie wiedziała że o nią chodzi i życzę powodzenia w nowych wyzwaniach ????

Klientka Andersa

A i mimo.ze jestem starej daty to śledzę i widziałam na.facebooku.odpowiedz że panie realizują się.gdzies indziej czy.cos takiego, ale.wszyscy znają prawdę droga firmo....

Klientka Andersa

No to przyszła pora na mnie, jak w nicku chodzę do sklepu na Andersa, i co....? Wielkie nic, lepiej już tam nie chodzić!!!! Nowe panie które tam pracują - zostawię bez komentarza(każdy chce mieć pracę ), ale gdzie jest stara załoga, przecież one są niezastąpione,jedyne takie itp. Były z nami tyle czasu i co, z dnia na dzień... Dzwoniłam gdzieś do szefostwa ale dostałam odpowiedź ze to nie moja sprawa co się dzieje itp... Hello droga firmo chyba coś jest nie tak z Wami, mieszkam.nad sklepem i całe.osiedle jest tego.zdania, zróbcie coś bo długo tak nie pociagniecie, pozdrawiam

Klientka Teresa z Jana Kazimierza.

O jej,dziewczynki to ja wam bardzo współczuję. Wielokrotnie bywam u Was A nie waszego szefostwa na zakupach i nigdy nie dalyscie odczuć że coś jest nie tak. Jesteście takie wspaniałe i pełne energii (choć nie wszystkie,między nami wolę te moje kochane co już dłuższy czas pracują i wiedzą co każdy klient sobie życzy. )kochaniutkie moje sama widziałam 2 razy jakąś waszą kierowniczkę która buszowala między waszymi regalami A Wy obslugiwalyscie mega kolejkę, wyjmowalyscie towar z brudnych koszy i walczylyscie z kolejką, a jakaś czarna dama krzyczała do Was między klientami i dopiero potem dowiedziałam się że to kierowniczka. Powinna wam pomóc.Ale po co jej Wy dziewczynki i po co klient ważne że z drzwi wygląda czy straż miejska nie wlepia jej mandatu! Przecież tylko liczy się oszukiwanie miasta. Ale jak miasta to i Wszystkich. Taka niby firma A co w niej sie wyprawia. WSPÓŁCZUJĘ WAM BARDZO. Uciekajcie gdzie możecie bo na szacunek to się chyba nie doczekacie, chyba że przez chwilę. A jak któraś zechce iść do sądu pracy to jestem w stanie wam pomóc.Bedę często tu zaglądać i dam znać w razie czego jak można się ze mną skontaktować. I z takimi paniami można szybko się rozprawić. A swoją droga to jak ten zakład o te sytuacje na tym waszym spotkaniu firmowym, jestem bardzo ciekawa czy ta p.malgorzata pobiła rekord w piciu i kto wygrał? Pozdrawiam Was moje ekspedientki.

wonder woman

Już długo śledzę te dyskusje i powiem wam, że mam bardzo mieszane uczucia. Jak przyjmowałam się do pracy to naprawdę było w tej firmie fajnie. Czuć było luźną atmosferę panującą pomiędzy pracownikami można było z każdym porozmawiać i każdy Cię wysłuchał. Można było się kumplować na sklepach bez obawy, że ktoś będzie miał coś przeciwko. To co się teraz dzieje to jest chore. Dziewczynom nie przedłuża się umów bez powodu ( a raczej bo któraś z przełożonych ma coś przeciwko). Już nie wspomnę o tym, że jak któraś zajdzie w ciąże i w trakcie kończy się jej umowa to może zapomnieć o tym, że po porodzie zostanie jej przedłużona. Naprawdę nieliczne dziewczyny mają przedłużane umowy, na palcach jednej ręki można policzyć. Ok, rozumiem jeśli dziewczyny się nie starają, olewają prace to sama nie chciała bym mieć takiego pracownika, ale jeśli dziewczyna zasuwa i widać, że stara się wykonywać swoją prace najlepiej jak potrafi , a nie dostaje umowy tylko dlatego, że popadła w konflikt z którąś z koordynatorek, to nie najlepiej to świadczy o firmie. Jeśli szefostwo nie zacznie się bezpośrednio interesować tym co się dzieje wśród pracowników niższego szczebla to jak się ockną to może być za późno. Jeśli chodzi o zarobki jest ok, pakiet socjalny również fajnie rozwinęli ale czy to jest warte stresu, który towarzyszy każdej z nas ekspedientek to pozostawiam każdemu do własnej oceny. Sama jeszcze tu pracuje pewnie do czasu...

Jutro piknik firmowy...bedzie się działo. Może Malgorzata znów pokaże klasę. Przyjmujemy zakłady ile do ilu, że się znów narąbie.chyba że???psikus -ha,ha,ha.i ciekawe czy rozmowa z Zuzią wypali .MYŚLĘ ŻE TAK. będzie się działo. Do zobaczenia.

affi
@7777 04.06.2017 18:18
Wkrótce się przekonasz .ha,ha..jednak sama dobrze wiesz że masz bardzo dużo za uszami. Czas pokaże wszystko....

Pomyłka, nie B i nie M. Jestem nowa ,zaczęłam czytać te wpisy i naprawdę się martwię. A pytam czy się udało bo liczę że może to coś da.

@affi 05.06.2017 10:58

To może się wypowiedz choć troszkę. Ja też tu jestem w miarę nowa i bardzo solidaryzuje się z dziewczynami i wszystko zrobię by oświecić oczy Zuzi i Bartkowi i myślę że jestem na dobrej drodze. Konwersacji nie ma końca.

Elżbieta

Drogie Panie. Nie gosciłam bardzo długo na tej stronie a właściwie jak teraz czytam to już chyba forum... Moje zdanie ... kiedyś rownież wypowiwdzialam się na tym forum na temat jednej ekspedientki, po czym otrzymałam szybką odpowiedz-zadziwiające prawda?"prostowanie tego co ktos pisal o sutuacji na sklepie. Bardzo dobrze żyję z "sąsiadami putki"i czesto plotkujemy na temat ekspedientek a nawet widzialam kiedys pania kierownik. Dziewczyny aż sie trzęsą jak ją widzą ze strachu . Fakt jest taki ze bardzo z góry traktuje ludzi i jest arogancka nie wspomnę o stroju wyzywającym w jakim wtedy wystąpiła...tak się reprezentuje firmę? Proponuję szefostwu by przyglądali się komu powierzają odpowiedzialne stanowisko bo to wstyd a znam się na ludziach przynajmniej tak mi się wydaje a jestem psychologiem z zawodu w szkole ...tej Pani źle z oczu patrzyłam a to było dawno...sądząc po wpisach jest jeszcze gorzej. Drugą sprawą jest to , że Pani kierownik podkrada pracowników z sąsiedniej firmy co jest u nich podobno zabronione(to rownież informacja z zaprzyjaźnionego sąsiedztwa) . Jest nieuczciwa wobec firmy współpracującej . Ekspedientki to wizytówka firmy i uważam osobiście ,że rożnica w kulturze i obyciu jest kolosalna lecz to już kwestia podejścia do człowieka rownież przez nas klientów.Pozdrawiam Elżbieta.

Matko jakie pustaki pracują w tej firmie na sklepach a ja myślałam że z Was takie miłe panie w sklepach, narzekacie to chyba macie za dobrze ........... Jestem tyko waszą klientka i sama zauważyłam jak klepiecie językiem na prawo i lewo nie zastanawiając się nad tym co mówicie. Co do waszych podwładnych to brzydko pisać że tylko wożą się po mieście, widzicie tylko jedna stronę medalu a drugiej już nie, łatwo kogoś oceniać, po ubraniu, samochodzie itp..... Wiem co pisze bo żadna z Was nie chciała by z waszymi koordynatorkami jak piszecie zamienić się na ich pracę sama kiedyś prowadziłam mały biznes masakra cały dzień w robocie. A z tego co mówicie i sama zauważyłam to pracujecie krócej i bez żadnych oparów możecie sobie dorobić w żadnej firmie konkurencyjnej tak NIE ma . To o co te żale, Drogie panie jak tak Wam źle to po co pracujecie

Nnn
@9999 01.06.2017 00:07

Każdy ocenia innych swoją miarą!!! Proponuję zatrudnić się w tej firmie i dopiero wypowiadać się na ten temat. Jakby tak Panią ktoś dojeżdżał na każdym korku ciekawa jestem czy też po jakimś czasie nie przestala by Pani milczeć. Ile można pozwalać sie upokarzać, a Klienci stoją za nami murem bo widzą co się dzieje na sklepach i w jaki sposób jesteśmy traktowane nie z naszych opowieści tylko ale i z tego co widzą jak koordynatorki wpadają na sklep. Życzę miłego dnia i zapraszam do tych ,,pustaków" po zakupy!!!

neo
@9999 01.06.2017 00:07

Pustakiem Proszę Panią moż nazwać Pani siebie i proponuję nie podstawiać się pod klientów bo to wstyd by samemu siebie kryć !!!!!

Mo 11111

Dziewczyny, brawo. Czytam i nie wieżę nareszcie cała prawda o tych zakłamanych przerośnietych wielkim ego kierowniczkach. I o szanownej Pani Gosi ktoś wreszcie napisał prawdę. Cała sobą podpiuję się pod tym. Pracuję tu jeszcze i na razie muszę milczeć ale czytając co piszecie 32 tyg zaraz się kończą i pewnie spotkamy się razem. Myślę że to i lepiej, bo zygać mi się chce jak widzę ktorąś z nich. A mam E. Wiecie koooooszmar, nic nie wie a wszystko co mówi to decyzja Gosi. Myślę że nasz pracodawca nie ma świadomości co wyprawiają te wielkie damy! Może i lepiej bo by zobaczył jak mu rujnuja firmę. Dziewczyny a pamiętacie jak Gosia przyjeżdżała i zjadłaś pączusie i kazała wpisywać w zwroty? Ale teraz to się zmieniło. Pozdrawia. Was

Ewa

Proponuję napisać na ogłoszeniu poszukujemy sprzedawców ze umowa o pracę nie dłużej niż 32 miesiące!!!!

Sprzedajbula

Po1. Od zawsze szkolenie nowych ekspedientek bylo przeprowadzane przez kolezanki z wiekszym stazem. Po2. Zamowienia. I tak trzeba to umiec wiec chyba lepiej zrobic samemu a potem poprawic bledy i wiedziec co sie zle robi niz czekac az ktos to zrobi bo wtedy niczego sie nie nauczymy. Po3. Nie ma ludzi nieomylnych. Po4. Koordynatorek jest 8 sklepow ponad 100 wiec no sory. Ogarnac nas wszystkie to tez jest wyczyn. Po5. Piknik to okazja do spotkania sie ze wszystkimi po pracy wiec po to jest piwo zeby sie go napic po to sa kielbaski zeby je zjesc a nie czerpac z tego korzysci i wypominac pozniej komus. To nie jest impreza obowiazkowa. A po6. NUDNE JEST TO WASZE NARZEKANIE. Niech tak jedna z druga zamieni sie stanowiskiem z taka koordynatorka, Gosia czy Marzenka od dowodow dostaw to moze zrozumiecie jakie to wszystko "łatwe ".

Ekspedientka 5446
@Sprzedajbula 30.05.2017 18:50

To wy wiecznie narzekacie przyjeżdżając na sklepy ile to pracy macie itp. Wsadzicie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w samochod polansujecue sie po sklepach pojsziecie naobiad i jedziecie do domu, żenada byście zajęły się wy właśnie pracą to głupoty i życie prywatne pracowników przestało by was interesować. A co do pikniku to uważam że osobie na wyzszym stanowisku M.... raczej wypada się troszkę ograniczyc co do % pani Putka ani nikt z właścicieli nigdy tak nie pozwalał sobie. Cieszę się że już nie muszę patrzeć na wasze zakłamane mordy. I na tym zakończę bo na guwno szkoda czasu

K...12
@Sprzedajbula 30.05.2017 18:50

W odpowiedzi na twoje punktowanie: Po1.. -zawsze,bo szkoda wam kasy na prawdziwe szkolenie..A tu jest za Free Po2..-i tak to robią stare ekekspedientki bo boicie się że nowe was oleją i odejdą ...a i tak na marginesie to niedługo będziecie zatrudniać tylko ukrainki...polki chyba mądrzeją! Po3..-jasne!!!!o ile ta zasada dotyczy was panie koordynatorki. Po4..-Malgorzata radziła sobie z 26 sklepami sama. Jest was 8 to co U diabła robicie skoro wam zostało po 13 na głowę. Jak to was przerasta to odpowiedź jest prosta! Po5..-piknik mówisz że nie obowiązkowa? To po co kazecie się tłumaczyć i być bo to obowiązek i po co kazecie zbierać po 5zl na prezent dla szefa,kiedyś to również były zbiórki dla Marcina i Małgorzaty,szkoda że nikt nie pamięta o dniu kobiet,miło by było dostać przynajmniej po 1 tulipanku! Po6..-zamiana hm....myśle że rutyna i arogancja by mnie nie zjadła. Każda z nas za coś bierze pensję a taka Marzenka i Małgosia biorą więcej niż im się należy. Podsumowując to wszystko robicie z tej firmy wy nasze koordynatorki z Małgorzatą na czele jedną wielką lipę!.mam nadzieję że w końcu ktoś zobaczy jak udajecie że pracujecie i ktoś mądry dobierze się wam do tylków które tylko wozicie!

Ekspedientka 5446

Pamietam początek pracy w tej firmie miło, sympatycznie natomiast od początku były osoby, które były faworyzowane przez M.... na ich prośbę dziewczyny byly przenoszone na inne sklepy mimo iż nie było na nich skarg od klientów. Szkoleniem nowych dziewczyn zajmowały i zajmują się do tej pory ekspedientki ktore otrzymywały polecenia o przetarganiu nowej i nie jest to z palca wyssane tak było a to przecież w każdej normalnej firmie koordynator bądź kierownik szkoli nowych pracowników a nie osoby ktore mają tyle obowiązków, że nie mają jak pokazać wielu rzeczy takiej dziewczynie. Nie wspomnę juz o zamówieniach bo przy takiej liczbie obowiązków może coś człowiekowi umknąć tym bardziej że w między czasie jak się je robi to obsługuje się też Klientów, a kasa i komputer to jedno urządzenie i w między czasie dzwoni telefon od koordynatorki , że coś jest źle wprowadzone do zamówienia jakby nie mogła poprawić bo i tak je przegląda! Zamówienia na święta to już w ogóle żenada my robimy z raportami z zeszłego roku zwiększamy żeby nie zabrakło a one zmniejszają a potem my słuchamy od Klientów że nie ma tego czy tamtego po co takie szopki odstawić zróbcie same i będzie najlepiej. Kolejna rzecz to brak dni wolnych ustawowo należących się rodzicowi tzw. wolnego na opiekę nad dzieckiem pani M.... twierdzi że w tej firmie czegoś takiego nie ma chyba że już któraś z pracownic się uprze napisze do kadr stosowne wnioski to już nie mają wyjścia za bardzo i jej dadzą. Najlepsze zostawiłam na koniec pracownicy mają stałe wynagrodzenie miesięczne a pani M.. . wyjeżdża z tekstem, że miesiąc luty jest krótszy to i pensja jest mniejsza za ten miesiąc a potem okazuje się że jednak zapomniała jednej soboty dodatkowej policzyć tak samo jest na zwolnieniu jesteś dwa tygodnie na zwolnieniu a one każą Ci wypracować dwie obowiązkowe soboty z jakiej racji skoro godziny pracy będą przekraczać poza obowiązkowe. Najbardziej nie lubią dziewczyn ,od których nie dowiedzą się nic na temat innych pracowników i ich życia prywatnego, a te co upominają się o swoje to potrafią im powiedzieć ze przecież taką pensję w tym miesiącu dostałaś że nawet ja takiej nie mam ale ile dodatków trzeba było wziąć że tyle zarobić codziennie w pracy i zero życia prywatnego a jak się odmówiło dodatku to obraza majestatu. Piknik firmowy obłuda dosłownie pani M.... nagrzana że nie wie co robi żal patrzeć. Szczerze powiem to co najlepszego mnie tam spotkało to to że poznałam tam fajne dziewczyny z którymi do dziś mam kontakt i wiem że zawsze mogę na nie liczyć. Świat nie kończy się na Putce i mówię to z pełnym przekonaniem ,są lepsi Pracodawcy bo sama tego doswiadczam jeśli ktoś szuka stałej pracy to NIE POLECAM 32 miesiące to okres pracy w tej firmie bo umów na czas nieokreślony nie dają!!!! Ja osobiście dziękuję, że moja umowa się nie przedłużyła teraz czuję, że żyję, i że spełniam się w tym co robię chociaż bylam mimo wszytko oddana pracy w Putce dzieki Klientom doceniana za to co robiłam. Pamiętajcie jednak drogie Panie koordynatorki i Pani M.... że z takiego stanowiska ekspedientki niżej sie nie zleci natomiast z waszych stanowisk możecie spaść na sam dół!!!

A.G.
@Ekspedientka 5446 30.05.2017 10:15

Ależ to jest piękne i przede wszystkim prawdziwe. Podziwiam za odwagę i jestem ZA!

Ekspedientka99

"Jeszcze wasza ekspedientka" napisała "...tych meile z wykrzyknikami i podkreślone na czerwono,czy wy uważacie ,że za ladą to są same głupole,tak wiem wiele razy to słyszałam od którejś z was ,że Bartek uważa nas za "debile"..." - może Małgorzata ma rację pisząc DUŻYMI LITERAMI, a Bartek wie co mówi, skoro proste polecenia nie docierają do pracowników !!! Po tym co piszecie i w jaki sposób same pokazujecie, że trudno się z Wami dogadać... ha ha...

Putkowa

Czytam te wpisy – niezły publiczny kabaret sobie zrobiłyście !!! PROPONUJĘ – WEŹCIE SIĘ UCZCIWIE DO PRACY zamiast zajmować się obgadywaniem, oczernianiem i innymi pierdołami !!! Faktem jest, że do niektórych koleżanek z trudem docierają różne ich obowiązki i sama czasami mam ochotę niejedną palnąć mocno w łeb ;-) W Putce jestem już jakiś czas i widzę, że najwięcej do powiedzenia mają ci co najmniej pracują !!! Ja jakoś zawsze dobrze dogaduje się z „tymi z góry”, nawet ze wspominanymi przez was koordynatorkami. Pewnie dlatego, że to co mam do powiedzenia mówię na żywo, bezpośrednio, prosto do osoby i z szacunkiem… proponuję, spróbujcie tej metody zamiast wypisywania w internecie tych pierdół !!!

Putkowa

Pracownica

Parę lat pracuję w piekarni Putka. Współpracowałam z różnymi osobami, przeszłam przynajmniej trzy koordynatorki - teraz jest Ewka. Nigdy nie miałam problemów z ustalaniem zmian, urlopem, paczkami. Mi dobrze się pracuje.

M

Haha masakra co tam się wyrabia...coraz więcej agresji podpisujcie się może nr telefonów i sobie porozmawiajcie ...Pamiętajcie na Putce świat się nie kończy... tymbardziej ,że dzieje się tam nienajlepiej,pracowałam tam rownież mimo wszystko i WSZYSTKIM, pracowałam tam z ogromną chęcią . Poznałam wspaniałych ludzi i ludzi mniej lubianych ale życie toczy się dalej . Nie dawajmy satysfakcji innym szczegolnie tym ,ktorym się wydaje ze dosłownie jak tu czytam wiedzą kto pisze...wyrzuty czy moze spodziewały się konsekwencji zwalniając ludzi...a ja slyszalam ,że decyzje o zwolnieniach podejmuje pani kadrowa ktora w zyciu na.oczy nie.widziala was:-). Powodzenia i Pozdrowienia Pamiętajmy bądźmy poważni:-)

Jeszcze wasza ekspedientka

Zuza, to mi wygląda na pisanie niejakiej Beatki, ja też mogę podpisać się Zuza 12 i udawać szefostwo, no cóż każdemu wolno, tylko czemu taki pomysł z bezrobociem -ciekawe kogo tak nienawidzicie, jak jesteście takie szczere to dajcie tej osoby namiary to może będziemy mogły połączyć siły, a może jakieś związki zawodowe założymy no i wtedy to my was przeczolgamy.

Zostaw opinię o Piekarnia Putka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Putka