Piekarnie Cukiernie Putka

Opinie o Piekarnie Cukiernie Putka

Fan Putki

Dziś odwiedziłem Wasz nowy punkt na Posagu. Przeszliście samych siebie w doborze ekipy sprzedającej. Wesoło, miło, sympatycznie, zwłaszcza Pani Kasia i Asia.( ostatnio widziana na Henella???? )Dobra energia w sklepie. Wypieki i pieczywo najlepsze na rynku. Kupię na święta, bo mam najbliżej Posag. Z takimi pracownikami każdy Wasz sklep będzie oblegany. Jak uczył mnie handlu mój mentor, pierwszy kontakt z klientem to podstawa, towar jest na drugim miejscu.Tak trzymać, pozdrawiam ( W jakiej lokalizacji następny punkt ? )

@Fan Putki

Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy!

Babik

Dzień dobry. Przychodzę do państwa sklepu od paru lat na Ken 15, chciałbym zapytać się o co chodzi,że jeszcze niedawno pracowały tam same bardzo miłe i uśmiechnięte Panie, a teraz pracuje tam Pani Ania ,która wiecznie jest niezadowolona i przekreca tylko oczami jakby nic jej nie pasowało. Teraz zacząłem przychodzić tylko wtedy jak tej Pani nie widzę w sklepie. Tylko szkoda że pozostałe kobiety muszą się z nią męczyć, bo zauważyłem że nawet do koleżanek jest nie miła.

@Babik

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, przyjrzymy się tej sprawie. Pozdrawiamy

Witam Wszystkich serdecznie, chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami w Putce, pracuję od niedawna,miałam przyjemność pracować już na kilku punktach i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona, koleżanki w każdym sklepie okazały się miłe pomocne i bardzo wyrozumiałe,miałam styczność z dwiema koordynatorkami , które również są w porządku.Choć pracuję krótko i muszę jeszcze wiele się nauczyć,nie czuję presji,nikt niczego mi nie wytyka, uczę się swoim tempem, czuję się spokojnie,jestem zaopiekowana,przez współpracowników .I choć czasem praca jest bardzo intensywna,to chodzę do niej z przyjemnością.

Dzień dobry, dziękujemy za opinię i witamy w zespole Putka:)

Zwroty

Prosze wyjaśnijcie mi w jaki sposób ma kontrolować poziom zwrotów, gdy niemalże codziennie mam dorzuty produktów których nie zamawiałam oraz blokowane zamówienia z róznych okazji. Gdy pracuje sie na sklepie z małym obrotem do 3 tys to jak mam to niby zrobić zeby towar do zamknięcia był bo takie są wymogi a go nie oddawać bo duze zwroty. Na prawde są miejsca gdzie nie przewidzi się co danego dnia kupią klienci bo do przykładowo sami przejezdni. Więc dlaczego mam nie dostać premii?? nie z moiej winny są dorzuty, zmiany w zamówieniach koordynatorów ( którzy liczą na większy ruch bo są czyjeś imieniny) czy też brak klientów danego dnia....

@Zwroty

Dzień dobry, proszę o informację której filii dotyczy wpis lub kontakt z koordynatorem.

Profesjonalizm Pani Anny, miła, luźna atmosfera.

Wymagania płacowe., Oczekiwania, doświadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Karty rabatowe jesteście z nich zadowolone? Też macie problemy z odczytaniem? U nas na sklepie raz działają raz nie,trzeba się nastrzelać czytnikiem żeby odczytać

Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem pod numerem 223106376 lub m.wisniewska@putka.pl. Jeśli uwagi nie będą zgłaszane we właściwy sposób to niestety nie będziemy w stanie poradzić sobie z ewentualnymi problemami.

Krysia

Ludzie to nie jest miejsce aby robić takie afery! Zadzwoń lub zgłoś mailowo do biura!

Żaneta

Czy pod koniec roku będą podwyżki dla wszystkich pracowników?

@Żaneta

Zachęcamy do kontaktu z przełożonym.

Pluszak

Dlaczego nie wszyscy pracownicy dostali podwyżkę? Prace wykonujemy taką samą, a często osoby które są bardziej zaangażowane w swoje obowiązki takiej podwyżki nie otrzymały. Przez co pojawia się niesmak i mniej chęci do pracy. Po za tym chyba przydało by się wyciągnąć konsekwencje od pracowników którzy dostali ową podwyżką i się nią pochwalili, bo chyba nie powinno się rozmawiać na temat wynagrodzenia?

@Pluszak

Dzień dobry, osoby które nie otrzymały podwyżki prosimy o kontakt z koordynatorem. Prosimy również o zgłaszanie nam przypadków, kiedy pracownicy informują o swoim wynagrodzeniu. Pozdrawiamy

Julia N.
@Piekarnie Cukiernie Putka

A dlaczego nie można rozmawiać o swoich wynagrodzeniach? Proszę wskazać taki przepis, który wręcz zabrania rozmawianiu o tym. Jestem ciekawa, na co się powołacie... Bo jak narazie jest to BZDURĄ!

Irena
@Julia N.

Może tu nie chodzi o przepis tylko podpisuje się tu jakiś dokument poufności czy coś? jak widać tutaj chyba rozmowa o kasie nieco psuje atmosferę między ludźmi? :/

Nina

Pracuję wiele lat wiadomo ,że nie zawsze jest idealnie,ale to co ostatnio się dzieje to jest tragedia i utrudnianie pracy pracownikom ,którzy w większości chcą dla firmy dobrze.Blokpwanie zamówień jest dla mnie niezrozumiałe.Noeozemy dopisać nic do zamówienia i przez to przed każdymi świętami brakuje pieczywa.W takim razie niech koordynatorki bardziej przykładają się do kontrolowania zamówień naszych.Tak jak to było kiedyś.Po co utrudniać nie rozumiem.

@Nina

Witam, wprowadzenie blokady zamówień było koniecznością. Nie wynika to z chęci utrudnienia pracy Sprzedawcą. W przypadkach kiedy zamówienia nie są zablokowane Sprzedawcy zmieniają je do ostatniej chwili, a produkcja nie ma szansy odpowiednio zareagować. Przed świętami, czy długimi weekendami, zamówienia musimy znać wcześniej aby odpowiednio zaplanować produkcję i logistykę.

Ola
@Nina

Zamówienia robimy zawsze wcześniej według określonych prognoz, więc nie brakuje go dlatego że nie możesz sobie dopisać tylko dlatego że taka była decyzja co do ilości towarów

Tadeusz

Witam mam pytanie czy na punkcie w Łomiankach niema już dawnej obsady pracowników? MYSLE ZE TO ONE GŁOWNIE PRZYCIAGAŁY KLIENTOW.Teraz jest jakaś Pani która jak coś się zapyta to niewiadomo co mówi bo tak cicho.Nie miejsce tworzy wszystko lecz ludzie.Jestem bardzo rozczarowany

Gabrys

Czy do pracy niema Polaków. Tylko Ukraina.Przez to tracicie klientów.

@Gabrys

Witamy, wszyscy nasi Pracownicy są odpowiednio przeszkoleni oraz komunikują się w języku polskim. Znaczna część naszych Pracowników to Polacy, pomimo to uważamy, że narodowość nie wpływa na jakość wykonywanej pracy. Pozdrawiamy

@Gabrys

Co to za podejście i brak kultury! Pracuje na jednej z filii z dziewczyna z Ukrainy i mówi bardzo dobrze po polsku, bardzo szybko się uczy i o wiele szybciej przyswaja wiedzę niż niejedna Polka, których przez nasz sklep przetoczyło się wiele. Koleżanką z Ukrainy ma Karte Polaka i o wiele bardziej zna historię i kulturę naszego kraju niż niejeden Polak czy Polka! Rozumiem, że jest Pan za takim samym traktowaniem nas Polaków w Niemczech Wielkiej Brytanii, Holandii czy gdzie tam nas pełno, bo przecież praca w Polsce nie odpowiadała i ktoś pragnie od życia więcej, chociażby większych zarobków i większej możliwości realizowania planów za zarobione pieniądze. Nie żyjemy w średniowieczu, więc radzę zdobyć się na większą wyrozumiałość i otwartość na drugiego człowieka, bo w dzisiejszych czasach to obowiązek!

Gabrys

Witam chciałbym spytać gdzie z punktu w łomiankach są Panie które długo pracowały i były przesympatyczne.Odechciewa się tam teraz przychodzić.Doceniajcie ludzi których macie a nie stawiacie na oslabienie

Klientka

Odwiedziliśmy z mężem i córką spontanicznie Putkę na Hennela. Taka ochota na kawę i pączka. Kawa pyszna, pączki super ale obsługa wręcz jak w dobrej kawiarni na Nowym Świecie. Profesjonalizm w każdym calu, zwłaszcza Pani Asia, która przechodziła samą siebie aby nas zadowolić. Gratulacje dla kadr, co przyjmują do pracy takich ludzi. Pozdrawiamy i wrócimy.

@Klientka

Dziękujemy za dodanie opinii i zapraszamy ponownie!

@@

firma ma wykupion uslugi na gowork kommentarze moze dodawac jak i usuwac samodzielnie jakby bylo tak pieknie i kolorowo to na pewno nie byloby ogloszen co miesiac o prace gora zawsze sie wybieli osoby z niepelnosprawnosciami sa izolowane od rekrutacji

@@@

Witamy, prosimy o powstrzymanie się od pisania niezgodnych z prawdą informacji, gdyż wprowadzają w błąd czytelników portalu gowork. Niezgodne z regulaminem wpisy są usuwane przez administratora gowork. Rekrutacja w naszej firmie wynika głównie z naszego ciągłego rozwoju oraz chęci poprawienia jakości obsługi na sklepach. Jako firma wierzącą w równouprawnienie zachęcamy do aplikowania wszystkie osoby, posiadanie niepełnosprawności w żadnym wypadku nie stanowi dla nas czynnika dyskwalifikującego. Prosimy natomiast aby osoby, które zajmują się wstawianiem anonimowych, niezgodnych z prawdą informacji w internecie o niewysyłanie do nas CV. Dbamy o dobrą atmosferę w naszej firmie i nie chcielibyśmy jej psuć. Pozdrawiamy

@@@

Są cały czas ogłoszenia, bo firma się rozwija i ciągle otwiera nowe sklepy. Dlatego szukają nowych pracowników. To chyba normalne prawda?

Magda

Zastanawiam się czy warto wysłać cv ?ile można zarobić bo ze swojego doświadczenia wiem że co innego piszą a co innego można zarobić. Jak jesteście rozliczane z inwentaryzacji i czy piszecie co dzień. Byłabym wdzięczna za odpowiedź. Bo nie chcę zmienić z gorszej na taką samą pracę.

@Magda

Pracuję od ponad roku i uważam, że warto. Wyciągam od 3300 do 3500 na rękę. Inwentaryzacje mamy z reguły raz w tygodniu i zazwyczaj wychodzi prawidłowo. Czasami zdarzają się niewielkie niezgodności, które są na bieżąco wyjaśniane z koordynatorką. Na sklepie mamy zgarną ekipę, więc przyjemnie przychodzi się do pracy. :)

Eliza

W rozporządzeniu ministra pracy i polityki socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. § 49 tego rozporządzenia zawiera regulacje dotyczące pracy siedzącej i stojącej. Według niego pracownik musi mieć zapewnioną możliwość odpoczynku. Nie chodzi tu wcale o miejsce, gdzie są spędzane przerwy, ale właśnie w pobliżu miejsca pracy, za ladą albo gdzieś obok – w bezpośredniej bliskości, a nie np. na zapleczu. Pracodawca nie ma prawa odmawiać odpoczynku w pozycji siedzącej ani twierdzić, że powinien się on odbywać wyłącznie w czasie przerwy. Dlaczego więc pracownicy nie mogą mieć krzesła na sali sprzedaży, na którym mogą usiąść i odpocząć gdy nie ma klientów?

@Eliza

Akurat najwięcej o nas myślą .. Ciężko się doprosić zeby ktoś został z toba na drugiej zmiane np w piątek gdzie jest dobre ponad 4 tysiące utargu nabiegasz się, nie masz chwili zeby odsapnąć, pojsc do ubikacji, czy zjesc Masz się uśmiechać, być pełna Energi mimo tego że nie masz już siły i ledwie stoisz na nogach

Beti

Masz rację.U nas na punkcie utarg ponad 5 tys.i byłam sama na drugiej zmianie.Kosxmar.Poradzisz sobie ale niech niewymagaja , żeby było wszystko zrobione i osprzatane jak należy Bo jedna osoba to tylko obsługuje klienta na nic więcej nie ma czasu.

Pracownica
@Eliza

A kto ci zabronił trzymać krzesła na sklepie?? Pracuję już kilka lat i jeszcze nikt się do niego nie przyczepił że stoi na sklepie. Nie raz się zdarzyło że siedziałam gdy przyjechała koordynatorka. Doszukujecie się wszystkiego we wszystkim. Karty, woda podwyżka co jeszcze?! Jeśli wam nie odpowiada taki rodzaj pracy to ją po prostu zmieńcie.

Pracownica

A dziwisz się?same jesteście sobie winne. Jak była możliwość pracy cały dzień to też paniusiom przeszkadzało i zgłaszały do inspekcji pracy więc skończyło się zostawanie. Dać coś od siebie to nie ale tylko im daj i daj bo wiecznie mało...

@Pracownica

Tak się składa, że na moim punkcie miałyśmy czasem krzesło, i jak była jakaś kontrol to pierwsze do czego się koordynatorki czepiały to właśnie krzesła…wiec chyba nie wszędzie tak kolorowo ;)

Beti

Może za często z tego krzesla korzystacie? U mnie na punkcie stoi krzesło i nikt się nie czepia,żadna koordynatorka,ale korzystamy z niego tylko podczas jedzenia ,no i czasem aby odpocząć.Ale są też takie ,które przesiadują często gapiąc się w telefon.

Pol

Mam takie pytanie, czy firmie się oplaca otwierać sklep o 6.00, kiedy przyhodzi 5 osób max 80 złotych, zwykle 50 i mniej zarobki. Do tego firma musi zaplacić więcej za prąd i dodatkowo więcej za nocny zmiane praciownikam zgodnie z kodeksem pracy. Praciownikam bardzo ciężko dojechac komunikacją. A piecowy w ogóle o 4.30 musi zacząć prace, jeszcze do tego nie zawsze ma piecową produkcije. Bo jedna osoba wymyślila że o 6.00 będą więksi zarobky?

Jak to jest z tymi grafikami ze co miesiąc brakuje nam godziny i to nie dwóch trzech a 10 ? Przeciez powinnyśmy mieć zapewnione godziny zeby wyrobić etat

Witam, bardzo proszę o bezpośredni kontakt z biurem kadr. Nie znając konkretnego przypadku nie jesteśmy w stanie się do niego odnieść. Pozdrawiam

Mia

Mini pączki koszmarnie niesmaczne, stary tłuszcz z gatunku plastik nie polecam, kupiłam ostatni raz. Putka przy ul. Bełdan w Warszawie

@Mia

Dzień dobry, przykro nam, że produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Zapewniamy, że tłuszcz w smażalniku jest regularnie wymieniany. Pozdrawiamy

Anka
@Mia

Zawsze znajdzie się niezadowolony klient.Poprostu pączki nie smakowały,ale nie można powiedzieć że są koszmarne.Codziennie są swieżutkie.

Irena
@Anka

Nie no w zasadzie można tak napisać, to subiektywna ocena, widocznie faktycznie nie posmakowały. Co nie zmienia faktu, że można też przyjść i dać znać o tym wprost, może akurat przez przypadek coś nie wyszło? Zawsze to jakaś sugestia...

Dzień dobry. W wakacje dla pracowników są dofinansowania do wakacji. Niektórzy z nich nie korzystają czy takie osoby nie powinny mieć " bonu " w formie pieniężnej ? Uważam że każdy pracownik powinien mieć z tego jakąś " korzyść " a nie tylko osoby, które zdecydują się wyjechać na wakacje z firmy. Ostatnio przeprowadzona ankieta też nic nie wniosła bo dalej osoby które jeżdżą na wakacje maja również premie świąteczna. Grupa nie korzystająca z wakacji w dalszym ciągu jest poszkodowana.

Agata

Serio poszkodowana ? To oferma a nie poszkodowana bo jak inaczej nazwać kogoś kto nie korzysta z danych mu bonusów. Głosowanie było i jasno wyszło co woli większość.

Klaudi

To zacznij jeździć na wczasy, a nie się domagasz bonu. Ja też nie korzystam z wczasów firmowych, ale nie mam problemu z tym, że inni jeżdżą. To mój wybór. A paczkę świąteczną to jak ktoś ma nie naganną pracę powinien dostać uważam. Nie bądźmy pazerni????

Witamy, budżet na benefity pracownicze jest ograniczony. Nie ma możliwości sfinansowania zarówno wczasów jak i bonów. W związku z tym zorganizowaliśmy ankietę, która miała pokazać czy Pracownikom odpowiadają obecne benefity- dofinansowanie do wczasów firmowych oraz paczki świąteczne czy gratyfikacja w postaci corocznej wypłaty takiej samej kwoty dla wszystkich pracowników. Ogromna większość Pracowników wybrała pierwszą opcję. Zachęcamy do korzystania z proponowanych benefitów. Pozdrawiamy

J

Dzień Dobry,w glosowaniu opowiedziałam sie za wakacjami. Cieszę się, jestem w większości i prawdopodobnie skorzystam, jednakże rozumiem kolezanke.nie każdy może skorzystać z takiej formy benefitu, z przyczyn czasem od siebie niezaleznych. Uważam, że powinna być jakas rekompensata, premia inny benefit dla mniejszosci. Czy firme byłoby stac dofinsnsowac wszystkim wakacje?(to dlaczego nie mogą dac odobom ktore nie jada bonów np.sodexo?)bo czasem mam wrażenie, że pojade na wczasy dlatego ze inna kolezanka nic nie dostanie .

@J

Witam, nie byłoby możliwe dofinansowanie do wczasów dla wszystkich pracowników. Nie wszyscy pracownicy są do tego benefitu uprawnieni i nie wszyscy chcą z niego skorzystać. Kwota, którą przeznaczamy na dofinansowanie do wczasów oraz paczki została podzielona na ilość wszystkich pracowników i zaproponowana Państwu w ankiecie jako jedna z możliwości wyboru. Pozdrawiamy

Żaneta

W Putce na Woronicza pracuje Pani godna pochwalenia jej wiedzy i podejścia do klienta. Robiłam bardzo duże zakupy na impreze Pani na temat każdego ciasta ale też i chleba odpowiedziała na wszystkie moje pytania, doradziła i naprawdę było pysznie. Uśmiechnięta ekspedientka aż miło. Blodynka Dominika. Kiedyś jak putka była w budce to te Panie były okropne teraz jest super poprawa.

@Żaneta

Dzień dobry, dziękujemy za dodanie opinii. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnie Cukiernie Putka - Jawczyce

• Jak się pracuje w Piekarnie Cukiernie Putka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnie Cukiernie Putka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnie Cukiernie Putka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 172, z czego 29 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnie Cukiernie Putka?

Kandydaci do pracy w Piekarnie Cukiernie Putka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnie Cukiernie Putka