A.Blikle Spz o. o.

Opinie o A.Blikle Spz o. o.

Ela

jakie zarobki na stanowisku kierowniczym?

Paulina, nie licz na benefity u tego pracodawcy, natomiast licz się z mobbingiem, jeśli trafisz do zakładu produkcyjnego w Bielawie.

Lubię poniedziałki

Przede wszystkim jest normalnie, a to sprawia że się chce. Jak to w życiu bywa są też upadki i wzloty (chyba tego nie da się uniknąć w żadnej firmie). Jest umowa zlecenie, jest umowa o pracę. Chyba jak w większości miejsc startujesz okresem próbnym na zleceniu, a potem umowa o pracę.

Lubie poniedzialki

W punktach sprzedazowych atmosfera jest bardzo ok. Wiadomo kazdy negocjuje w swoja strone aby miec lepiej ale taki to juz nasz polski niedosyt. Wychodze z zalozenia "szanuj szefa swego bo mozesz miec gorszego". On mnie szanuje i nie widze powodow do narzekan. Ludzie z ktorymi pracuje, sa bardzo ok. Jest wspolpraca, jest pomoc przy duzym ruchu, jest wspolne wypicie porannej kawy :)

Nick

Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej. Stałe, nieuzasadnione pretensje, reagowanie krzykiem i przekleństwami, brak możliwości wypowiedzenia się pracownika, przerywanie mu wpół zdania, to wszystko elementy mobbingu, które stosuje pani R. w Bielawie. Jak jest pod tym względem w punktach sprzedażowych, tego nie wiem.

Nick

OSTRZEGAM osoby zainteresowane pracą w tej firmie. Powiem krótko - stosowany jest mobing

@zainteresowana 11.07.2017 12:17
Czy to dotyczy kawiarni? Bo chciałabym tam startować i jestem trochę przerażona.

Mobingowani są pracownicy w zakładzie produkcyjnym w Bielawie, bardzo nieprzyjazna atmosfera

były pracownik
@zainteresowana 11.07.2017 12:17

Spokojnie, mobbing dotyczy również punktów sprzedażowych. Chyba tak należy to nazwać, bo większość z "kawiarnią" nie ma nic wspólnego.

Paulina

Wiedzieliście, że obecnie firma A. Blikle to ponad 23 placówek – kawiarnie, cukiernie? A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Marek
@Paulina 31.03.2017 09:38
Wiedzieliście, że obecnie firma A. Blikle to ponad 23 placówek – kawiarnie, cukiernie? A na jakie benefity mogą liczyć pracowni...

Wiem , że ten syf pozyskuje kolejny naiwnych podwykonawców

ja
@Paulina 31.03.2017 09:38

obecnie na żadne

Wlodek
@Waldek 08.03.2017 06:20
W głowie masz siano i trociny i nie rozumiesz że Profesor nie sprzedał tylko oddał 60 % udziałów za wkład finansowy w firmę. Od...

a jeżeli nie sprzedal tylko oddal za wkład finansowy to tez normalne (inwestor wchodzi i daje albo kase właścicielowi albo robi wkład kasy do spolki - sa takie opcje) ... za jego zgoda wszystko przecież musiało się dziac bo nikt na sile z zewnątrz do firmy wejść nie może nie? nie sadzisz ze gdyby ktoś zrobil cos na sile wbrem jego woli to już by po sadach chodzil i zgłosił "kradzież firmy"?

Waldek
@Wlodek 08.03.2017 09:13

czlowieku wysluchaj wywiadu profesora ktory pojawil sie w sieci i postaraj sie pomyslec odrobine, zobacz jaki rozpier.... ten inwestor zrobil w branzy kurierskiej, medycznej, medialnej i taxowkowej. Porozmawiaj z ludzmi ktorzy dysponuja pieniedzmi co uwazaja na temat tego inwestora ktory pod przykrywka spolek inwestuje w polskie spolki.

Paulina

Pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko Menedżer Cukierni/ Kawiarni w Warszawie. ;)

były pracownik
@Paulina 02.03.2017 12:06

W Łodzi szukają kogoś od zawsze, jak nie jeden punkt, to drugi. Kierownicy zmieniają się częściej, niż pracownicy.

jge

A idąc za tym, spójrzmy czym w regulaminie są dane osobowe. Dane Osobowe - zgromadzone w trakcie rejestracji w Serwisie informacje umożliwiające zidentyfikowanie danej osoby fizycznej, przetwarzane przez Serwis w zakresie niezbędnym do nawiązania, ukształtowania treści umowy, zmiany, rozwiązania oraz prawidłowej realizacji usług, a także w innych celach pod warunkiem uzyskania odpowiednich zgód. Ups, chyba nie ma tu ani słowa o adresie IP. Co więcej, wyraźnie jest powiedziane, że są to dane zgromadzone w trakcie rejestracji... a rejestracja obowiązkowa nie jest, także opinie można dodawać bez podawania jakichkolwiek danych :) Pozdrawiam.

Jozek
@jge 15.02.2017 19:38

No niestety w poprzedniej robocie ujawnili moj adres IP i przegrałem sprawę za zniesławienie czy cos takiego ale wpłaciłem kasę na harttatywna organizacje i tyle..

@Jozek 16.02.2017 15:06

O zniesławienie, czy coś takiego? Nie no, błagam ludzie. Czy naprawdę ktoś ma uwierzyć w to, że pan Józek nawet nie wie, co to była za sprawa sądowa, którą przegrał?

Wp

Administrator Danych Osobowych uprawniony jest do udostępniania Danych Osobowych wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Użytkownik ma prawo wynikające z wyżej wymienionej ustawy wglądu do przetwarzanych Danych Osobowych w każdym czasie, jak również prawo do ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia z bazy kont.

jge

Zgodnie z polityką serwisu ten wątek w dyskusji za chwilę powinien zostać usunięty - przecież nie ma związku z firmą A.Blikle. Ale mimo to spytam... który punkt regulaminu o tym mówi...? Bo może mamy dostępne inne wersje, ale ja jednak widzę jedynie zapisy dotyczące ochrony moich danych przez serwis :) Troszkę to wygląda tak, jakby Panie zajmujące się PRem nie miały już pomysłów na obronę firmy, w końcu ile można pisać o tych "cudownych, przepysznych, tradycyjnych i naturalnych ciastkach".

Wp

Moze dlatego ze 90 % tego bełkotu to stek bzdur.

@Prosta baba 15.02.2017 09:57
Pewnie ktos zareklamował posty i udowodnił goworkowi ze to tylko hejt, sianie zamętu i celowe działanie aby psuć wizerunek.. w...

W takim razie, chyba teraz wszyscy piszący PRAWDĘ powinni się przestraszyć i przestać mówić o tym, jak jest. I z całym szacunkiem dla wszystkich "Prostych bab", Pani chyba naprawdę myśli, że na forum wypowiadają się idioci i myśli Pani, że tych idiotów nastraszy takim komentarzem. Serwis nie ma prawa udostępnić firmie inna, niż to określone w regulaminie czyjegokolwiek adresu IP. A wycinanie komentarzy, które może nieco odbiegają od meritum, bo wchodzą swoją treścią na temat jakości, składów, czy konkretnych osób pracujących w firmie jedynie psuje wizerunek portalu, który ponoć jest bezstronny.

@jge 15.02.2017 13:37

Oczywiście ,ze ma.Proponuje przeczytać regulamin.

chub

admin blokuje posty, wycina ile chce

Igor

A co profesor Blikle na ten temat mowi ?

Kapusta

A kapusta rzecze smutnie: "Moi drodzy, po co kłótnie, Po co wasze swary głupie, Wnet i tak zginiemy w zupie!" Świat jest tak zbudowany że aby przeżyć trzeba pracować. Człowiek jest tak zbudowany że marudzić będzie w większości przypadków. Człowiek jest też tak zbudowany że nie odpuści pseudoataku skierowanego w swoją stronę. Zauważcie że większość opinii na tego typu portalach to raczej opinie negatywne. Rzadko kiedy zadowolony pracownik po pracy wchodzi w internet po to by napisać coś pozytywnego o szefie. Wiadomo. Tyłek lepiej lizać realnie niźli wirtualnie. Nie mówię że marudzący nie mają racji. Mają. Opisują swoje przeżycia z firmą. Obrońcy powinni cieszyć się że posiadają inne. Nie ma sensu przekonywać innych ludzi do zmiany swojego zdania. Proszę was. Ani jedna ani druga strona nic nie zdziała, poza wyzbyciem się emocji, frustracji. A to lepiej chyba zrobić na spokojnie przy piwerku, żaląc się dobremu znajomemu. Jeśli komuś praca nie odpowiada to należy ją zmienić. Tak było w moim wypadku z Bliklem. Nie zawsze było kolorowo, ale nie mogę powiedzieć że każdy dzień był tym "najgorszym" Cóż. Życzę powodzenia wszystkim. Zluzujcie bo trochu smutno patrzeć na to co się tu wyrabia.

Staropolski
@Kapusta 01.02.2017 20:48

Sebastian proszę! xD

obiektywnie

555 czytając Twoją opinię obiektywnie można zauważyć: nawiązując do karierowicze i półgłówki- brak dobrej woli aby zauważyć,że tym osobom zależało jednak na dobru firmy , chociaż być może nie robili tego idealnie nawiązując do "Praca w utrzymania ruchu było spoko. Jak się smażalnik z rana nie zepsuł, to do 8:00 szło pospać w warsztacie." Nie widzisz nic złego w okradaniu swojego pracodawcy ( spanie zamiast naprawy ) =czas , w którym należało podjąć naprawę , aby inni mogli pracować na tym urządzeniu i uczciwie zarabiać na swoje wynagrodzenie. Między innymi przez takie osoby ta firma upada. Mam nadzieję jako potencjalny pracodawca nie trafić na takiego "superfachowca "od smażalnika.

@obiektywnie 04.02.2017 17:25

Typowo po polsku, czyli nie znam się, a się wypowiem. Brawo. Śpieszę wyjaśnić jak dział DUR. Jest awaria, zgłoszenie, usunięcie awarii, wznowienie produkcji. Gdyby ktoś to ewidencjonował, wyszło by że miałem najszybszy czas reakcji i najkrótsze przestoje. Nigdy nie spałem jeśli było coś do zrobienia. Zdarzało mi się jechać na Nowy Świat po zgłoszeniu że żarówka nie działa i podłączać lampę do gniazda elektrycznego... jak inaczej nazwać kierownika takiego punktu niż półgłówkiem? (koszty: paliwo, amortyzacja auta, mój czas) Jak inaczej nazwać kierownika DUR który przyjmuje wciąż nowe funkcje (flota, monitoring), a nie jest w stanie stworzyć harmonogramu przeglądów? W mojej opinie jest karierowiczem i/lub półgłówkiem. Kilka innych przykładów podałem już wcześniej. Wiele kolejnych mógłbym przytoczyć. Kadra zarządzająca za mojej kadencji została chyba wyłowiona z rynsztoka.

Pracownik.
@pracownik 03.01.2017 21:12
Pracownik. 2017-01-03 20:52:37 chyba tylko w stolicy tak "pomaga":) bo po za jej bardzo mało ,bardziej przeszkadza...

Pozostaje nam się cieszyć z tego, że żadna z tych jakże kompetentnych dyrektorek nie wpada na coraz to nowe (wcale nie durne) pomysły, które służą jedynie utrudnieniu pracy wszystkim.

pracownik były
@Pracownik. 03.01.2017 21:47

Jednej strony szkoda mi Pani dyrektor M bo nie uważam jej za głupia osobę widocznie dobrze zarabia że siedzi w tonacym statku lecz i szkoda tradycji jakim jest cukiernia pod nazwiskiem Blikle :(

Niestety nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli i zawsze znajdzie się coś co nas denerwuje i złości albo trzeba się z tym pogodzić albo zmienić pracę. Ale zapewniam Cię, wszędzie jest tak że firma jest nastawiona na zysk i dobro klientów i pracowników jest na dalszym planie zwłaszcza pracowników.

Rónież pracownik.
@Pracownik 25.12.2016 15:01

Nie, wcale nie trzeba się na to godzić. Bardzo lubię moją pracę, punkt w którym pracuję i ludzi tam, bardzo lubię większość naszych klientów. Jeśli wszyscy, którym się coś nie podoba będą siedzieć i milczeć, to w firmie nigdy się nic nie zmieni. I jasne, można się zwolnić i znaleźć inną pracę - ale jak mówisz, w każdej (według mnie w większości) firmie jest podobnie. A zmieniać pracy co dwa miesiące, w nadziei na to, że gdzieś indziej jest lepiej, nie mam zamiaru. W końcu, kiedyś, gdzieś na jakimś znaczącym stanowisku pojawi się osoba, która posłucha pracowników, namówi prezesa do zainwestowania chociaż odrobiny pieniędzy w mniejsze punkty i wrócenia do jakości, jaką Blikle miał chociażby jeszcze kilka lat temu. Ktoś w końcu zrozumie, że aby firma zaczęła przynosić zyski trzeba w nią zainwestować, trzeba traktować pracowników godnie. Bo jeśli traktuje się ich jak pomiotło i konieczność, to sprzedaż nigdy nie wzrośnie - bo i z jakiego powodu pracownikowi ma zależeć na dobrym imieniu firmy? Jeśli nieważne jak pracuje, czy się stara, czy obija, czy sumiennie wykonuje swoją pracę, czy wszystko olewa - zawsze traktowany jest tak samo. I przepraszam, ale ta firma nie jest nastawiona na dobro klienta. Zdecydowaną większość naszych klientów irytuje i drażni nasz sposób obsługi, to że gdy tylko ktoś się spojrzy w stronę cukierni, już dopada do niego sprzedawca, rzucając idiotycznymi zagadnieniami typu "Widzę, że przygląda się Pani naszym ciastkom". Wypadałoby odpowiedzieć "Brawo Sherlocku!". Tak agresywny sposób obsługi często klienta odstrasza, a nie przyciąga. Gdy przychodzi klient po jednego pączka, a my mu do tego proponujemy trzy inne produkty, to klient zamiast w tym czasie zjeść naszego pączka - dopiero wyjmuje pieniądze z portfela. Zaproponowanie kawy do pączka - to jak najbardziej, tego wymaga nawet zwyczajna uprzejmość. Ale tort, praliny, lody i kawa? Klient głupieje pod wpływem takiej ilości informacji. I tak, piszę to wszystko bo wiem, że przeczyta to ktoś, kto ma mniejszy, lub większy wpływ na standardy sprzedażowe i może pomyśli dwa razy, zanim znów każe nam witać klientów hasłem "Polecam nasze przepyszne tartaletki z delikatnym kremem i świezymi owocami, są naprawdę pyszne". Ludzie to nie idioci, każdy podświadomie wyczuwa fałsz i obłudę, gdy w opisie pojawia się tyle przymiotników. Poza tym, już chyba każdy wie, że pracownik w KAŻDYM sklepie powie, że produkty, które sprzedaje są najlepsze. To puste słowa, które nic nie znaczą. Jeśli firma chce być nastawiona na klientów, niech wróci do dawnej jakości produktów i zadba o codzienne dostawy nie tylko w Warszawie, mówienie klientom, że ciastka są z dzisiejszej dostawy, gdy wie się, że dostawa była poprzedniego dnia, dla nikogo nie jest komfortowa.

Również pracownik

W czym to pomoże? W niczym, dyrektorzy do różnych spraw nie słuchają pracowników bezpośrednio, więc anonimowych wypowiedzi na forum tym bardziej pod uwagę nie wezmę. Ale to forum jest nie od pomagania firmie i budowaniu wizerunku, a od mówienia o tym, jak jest. I masz rację! Jestem niedocenionym i rozżalonym pracownikiem, który wyładowuje swoją frustrację na forum. Ponieważ w firmie nikt nie słucha takich opinii, jak moja. Opinii, których są setki. Gdyby firma traktowała pracowników przynajmniej przyzwoicie, to takie opinie, jak moja zapewne nie szkodziłyby wizerunkowi firmy, bo nigdy by nie powstały. A obecnemu wizerunkowi zaszkodzić już bardziej nie można, zgodzi się ze mną każdy, kto pracuje bezpośrednio z klientami. Co do składów ciast - najpierw zostaje mi powiedziane, abym zapoznał się ze składem ciast - ja je znam od dawna, ale uznałem że inni również mają prawo je znać, bo bez tego ta dyskusja nie miałaby sensu. W składach ciast wyszczególnione są składy samego ciasta biszkoptowego chociażby, wydaje mi się, że dalsza dyskusja na temat składu ciast nie ma sensu - każdy teraz ma możliwość ocenienia samemu, co w produktach się znajduje. Co do dostaw ciast - oczywiście, takie jak sernik domowy, jabłecznik, strucla Antoniego - były z aktualnych dostaw. Ale proszę nie wmawiać mi, że nie wiem kiedy foliowałem ciasta typu piernik królewski, placek makowy, czy karmelowe z orzechami i odkładałem je do zamówień. Co więcej - wszystkie punkty dostały instrukcję mówiącą o tym, aby ciasta z długim terminem zamawiać jak najwcześniej, aby je odpowiednio wyeksponować i spakować. To w tej firmie ma największe znaczenie - to, jaka kokardka na cieście jest zawiązana i czy cenówka stoi prosto.

pracownik cukierni

Dostawa na swieta w polowie grudnia ,dobre:) My mielismy 23 i 24 dostawe na swieta.

Jak juz ujawniasz sklady to moze ujawnij paczki,ciasta drozdzowe,ptysie itp. Tam gdzie nie stosuje sie polprodukotow tak jak w tortach.Podales sklady tortow ,te skady zawieraja tez sklady polproduktow wykorzystach do produkcji (np. skorka kandyzowan,ozdoba siwateczna,dzem),oczywisite jest ze w takich rzeczach mozna zanalesc rozne rzeczy. Tu chodzi o skladniki uzywane do produkcji ciast ,kremow,robione przez cukiernikow.

Masz rację, tylko powiedz w czym to pomoże że wypisujesz to na forum? Jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza to się zwolnij i przestań działać na szkodę firmy, twoje wypowiedzi w niczym nie pomogą a wręcz przeciwnie szkodzą i to przez takie wpisy jest coraz mniej klientów. A po sposobie wypowiedzi wydaje Mi się że nie jesteś z produkcji. Jesteś niedocenionym i rozżalonym pracownikiem sklepu który wyładowywóje swoją złość na tym forum, oczywiście mogę się mylić. Wiem internet daje nam poczucie bezpieczeństwa wypowiedzi i w pewnym stopniu anonimowości. Tylko pytanie jest takie POCO? Niema klientów niema pieniędzy tym samym niema podwyżek, premi, bonów... Pozdrawiam serdecznie.

To co wczoraj napisałem nie było skierowane do klientów tylko do pracowników firmy. I zgadzam się z wpisami klientów którzy są w jakiś sposób niezadowoleni z naszych produktów mają prawo o tym napisać. Nie mogę tylko zrozumieć po co pracownicy piszą takie rzeczy szkodzą tym firmie. Naprawdę w dzisiejszych czasach nie ma cukierni która robi w 100 % naturalne produkty. A wpis o tym że firma kłamie klientą jest trochę śmieszny bo nie wieżę w to że na produkcji pracuję ktoś komu aż tak zależy na dobru klientów. Pozdrawiam pracownik produkcji w Bielawie. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

Widze ze wywaleni dalej nie daja za wygrana. Kazdy sklad jest ogolnodostepny.Jezeli ktos uwaza ze firma dodaje sztucznych barwnikow itp ,bo jest on uzyty do jakiejs posypki czy czegos podobnego to gratuluje.Proponuje zapoznac sie ze skaldem ciast,drozdzowek,paczkow itp a potem zabierac glos.Blikle w porownaniu do innych duzych cukierni jest super pod wzgledem tego co uzywaja. Proponuje zatrunic sie u konkurencji gdzie torty maja 5 dniowe terminy a nie 2. I jeszcze jedno,moze podzielisz sie znami gdzie sprzedaja ciasta z polowy grudnia?Przeciez to jakas sciema.Pytam jak to molziwe.

Wszyscy tylko piszą że sama chemia i tak dalej w takim razie poproszę o podanie chociaż jednego ciasta w 100% z naturalnych składników i nazwy cukierni w której jest robione.

taaa naturalne składniki.... a ważność ciasta z nowej oferty 21 dni :) sama natura :) Składniki składnikom ale profesjonalizm osób z biura.... ( wszyscy się tytułują DYREKTORAMI w tej firmie same dyrektory :) a poprosić ich o pomoc i uzyskać ją graniczy z cudem

Tri

Tragicznej jakości?Same naturalne składniki.W każdym momecie można sprawdzić skład. To jest forum o pracy ,wiec niech ci wywaleni desperaci juz dadzą sobie spokój i przestaną oczerniać produkty,niech zostaną przy płaczu jak to im sie zle pracowało.

Piotr
@Tri 23.11.2016 08:39

To jest forum o inwestorze który rozwala Polskie firmy !!!

Ania

Czy ktoś wie ile zarabia menadżer takiej cukierni/kawiarni u nich?

@Ania 21.11.2016 10:47
Czy ktoś wie ile zarabia menadżer takiej cukierni/kawiarni u nich?

Mało :(jak na tą pracę . nie mogę tu napisać kwoty.

Napiszę krótko.... NIE POLECAM PRACY W TYM MIEJSCU W MIESCIE ŁODZI decyzja należy do Was/Ciebie

jakościowiec

Receptury, skłądy...temat rzeka. marmolada różana (przeciery owocowe mieszane, cukier, przecier z płatków róży, regulator kwasowości: kwas cytrynowy),- brzmi świetnie, niestety niewiele ma wspólnego z rzeczywistością ciasto drożdżowe (mąka pszenna, woda, jaja, masło, cukier, drożdże, mleko pełne w proszku, sól, barwnik: ryboflawina), jak dla mnie chociażby masa jajowa to nie jest to samo co jaja.

xxx

i ważne że wypłaty są na zawsze w nieprzewidywalny terminie !

Je

Ty chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem.Na stronie jest dostępnych o wiele więcej pełnych receptur. Podałem skład ciast drożdżowego bo wg ciebie jest chemiczne w Blikle. Tak samo jak twierdziłeś o cieście francuskim.Ktorego skład rozwniez jest dostępny i który ci skopiowałem. Nie masz pojęcia o składnikach. Jako substancje niezdrowe wymieniasz ryboflawine,która jest Witamina!!!! Albo sól jodowana.Nie masz poprostu pojęcia o czym piszesz. I rzeczywiście nie rozumiem o czym mówisz,bo ciezko zrozumieć cos zupełnie pozbawione sensu,nawet jak ma sie maturę i nawet skończone studia.

Ktoś.

Boże, ludzie. Naprawdę - do zrozumienia tego, co ktoś pisze powinna wystarczyć zdana matura. Tam jest czytanie ze zrozumieniem, ale jak widać... niektórzy mają z tym problem. Takie wytyczne z firmy? Na wszystkie zarzuty co do jakości produktów odpowiadać "masz składniki ciasta drożdżowego na pączki, prosto ze strony internetowej, więc na pewno zgodny z prawdą". Już raz ten skład był tu przekopiowany, raz wystarczy.

Je

Zaraz napewno napiszesz ze to ciasto drożdżowe z paczka. W drożdżowe jest dokładnie taki sam skład.Powinnienes pamietać skoro pracujesz/pracowałeś.

Je

Na stronie jest składów z 10 albo 15. a nie 2. Proszę skład paczka ze strony ,masz tam skład swojego CHEMICZNEGO ciasta drożdżowego: ciasto drożdżowe (mąka pszenna, woda, jaja, masło, cukier, drożdże, mleko pełne w proszku, sól, barwnik: ryboflawina), marmolada różana (przeciery owocowe mieszane, cukier, przecier z płatków róży, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), tłuszcz wieprzowy.

tez ktos

Nie ma dalej sensu to prawda.Smieszy mnie troche to pan pisze: "ze gdyby inny zespol juz bym dawno tam nie pracowal",teraz nagle nie masz dostepu do skladu bo juz nie pracujesz. Najpierw drozdzowka z jednodniowym temrminem,teraz juz nafaszerowana chemia. Jak juz wyzej napisalem,wszystkie sklady sa dostepne,pan jeszcze pare postow temu je negowal. Sklad drozdzowek z mailnami znam bardzo dobrze i swoje bajki o jakis wlascielach sklepikow szkolnych prosze sobie wlozyc miedzy bajki. P.S widac ze moja opinia nie jest jednyna Tutaj sklad paczka( jak widac ,nie trzeba byc pracownikiem to ogolnodostepne rzeczy) ciasto drożdżowe (mąka pszenna, woda, jaja, masło, cukier, drożdże, mleko pełne w proszku, sól, barwnik: ryboflawina), marmolada różana (przeciery owocowe mieszane, cukier, przecier z płatków róży, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), tłuszcz wieprzowy.

tez ktos

Haha widze chlopie ze nie masz pojecia o czym piszesz. Zobacz sobie co to jest skrobia modyfikowana.To samo syrop glukozowy,nie myl z glukozowo -fruktozowym Te rzeczy ktore napisales wchodza w sklad ZELU DEKORACYJNEGO a nie ciasta.Jest to substacja ozdobna ktora uzywa sie w jakism mikroskopijnych ilosciach. Slad ciasta i kremu ptysia: truskawki (50%), ciasto parzone (jaja, woda, mąka pszenna, masło, sól), krem śmietankowy z mascarpone [śmietana, stabilizator do śmietany (glukoza, żelatyna wieprzowa), ser mascarpone (mleko pełne w proszku, dekstroza, odtłuczone mleko w proszku, żółtko jaj w proszku, aromaty)], borówki (3%), maliny (3%) Skladow na stornei blikle jest bardzo duzo.Jak doszkolisz sie z tego jaki produkt jest szkodliwy to daj znac. Dla ciebie: http://fitnessowy.net/syrop-glukozowy-vs-syrop-glukozowo-fruktozowy/ -Wśród dodatków do żywności zajmują symbole od E1400 do E1500, można je spotkać w puddingach daniach typu fix, jogurtach, ketchupie. Przede wszystkim należy obalić mit pokutujący w społeczeństwie – skrobia modyfikowana nie powstaje na drodze modyfikacji genetycznych. Skrobia modyfikowana jest produktem pochodzenia roślinnego, może być produkowana z upraw genetycznie modyfikowanych, jednak sama skrobia pochodząca z upraw niemodyfikowanych genetycznie nie podlega późniejszym modyfikacjom genetycznym. Może być ona spożywana przez wegetarian i wegan. W produkcji spożywczej wykorzystuje się cztery źródła skrobi (w kolejności od najczęściej wykorzystywanych do modyfikacji chemicznej) kukurydza ziemniaki tapioka pszenica P.S Nie wiem czemu uslinie twierdzisz ze pracuje w Blikle,gwarantuje ci ,ze nie.Nie lubie tylko jak ktos mocno koloruje rzeczywistosc. Powiedz jak to jest z toba,pracujesz tam jeszcze czy juz nie??? Twierdzisz ze dla ludzi sa inne receptury niz dla pracownikow,a zaraz triumfalnie znajdujesz cos w necie ,ale nie do konca wiesz co.

@tez ktos 13.10.2016 20:04

Ty chyba nie rozumiesz tego, o czym ja mówię. Pozwolę sobie ba "Ty", nie będę się silił na uprzejmości. O tym, czy tam pracuję, czy już nie napisałem jeszcze w pierwszej opinii, polecam czytanie ze zrozumieniem. Żel dekoracyjny na babeczce śmietankowej? O Jezu, jak ja mogłem przez pół roku nie zauważyć takiej rzeczy na ciastku... :) Czemu tak twierdzę? Bo znam politykę firmy, wiem co mówią ludzie "z góry" - i brzmisz zupełnie tak, jak oni. A i owszem, znalezienie składu tych dwóch ciastek to triumf - innych niestety nie ma. Bo "prawdziwe ciasto drożdżowe" jako składnik bułki malinowej... śmiech na sali.

Ktoś.

Dalsza dyskusja nie ma sensu - Pan ma swoje wytyczne od firmy, co do linii obrony, albo ma Pan swoje zdanie - które jest równie zakorzenione, co moje. Strasznie żałuję, że podzieliłem się opinią dopiero po zakończeniu pracy w tym miejscu - nie mam niestety już dostępu do chociażby składu "naturalnych" lodów. Składu drożdżówek również nie pamiętam - o jego naturalności myślę, że idealnie świadczy pewna ciekawa sytuacja. Mianowicie, przyszli kiedyś do cukierni właściciele jednego ze sklepików szkolnych, poprosili o podanie dokładnego składu drożdżówek z serem i malinami, ponieważ byliby zainteresowani sprzedawaniem ich w swoim sklepiku. Państwo skład bułek zobaczyli, spróbowali po jednej bułce - i już nigdy nie wrócili. Tyle w temacie, Pan ma swoją opinię, ja swoją - obaj podzieliliśmy się nimi na forum, a to którą opinią kierować się będą przyszli pracownicy.klienci cukierni zależy już tylko od nich. Pozdrawiam.

Je

mąka pszenna, masło, woda, sól, ocet To jest sklad ciasta francuskiego ktore robi Blikle,ten akurat ciastek ze śliwka.Ile jest jego termin przydatności nie wiem,ale jadłem je po 2 dniach od kupienia i było ok.Chemi nie dość ze nie ma w składzie to jeszcze jej poprostu nie czuć. Swoją drogą,fajnych ludzi tam zatrudniają ,którzy za wszelka cenę próbują oczernić firmę w której pracują.

@Je 13.10.2016 12:14

Francuskie ze śliwką jadł Pan dwa dni po kupieniu... a to ciekawe! Bo to akurat jednodniowe ciastko. Za wszelką cenę? Gdybym za wszelką cenę chciał oczernić tą firmę, to nie mówiłbym nic pozytywnego. Proszę przeczytać to, co napisałem, może uda się za drugim razem zobaczyć jakieś plusy. Co prawda jest ich niewiele, ale jakieś tam są. Swoje zdanie na temat całej firmy oraz ich produktów mam - podzieliłem się moją opinią, do tego chyba ten portal służy. A jeśli firma nie używa jajek do ciasta francuskiego... to rzeczywiście "prawdziwe i tradycyjne" wypieki.

@tez ktos 13.10.2016 02:34
Nie jestem zadnym pracownikiem ,wiec nie wiem czemu mnie atakujesz. Po pierwsze Sklady ciast sa dostpne w cukierni,wiec rad...

Oczywiście, przecież firma jest tak uczciwa, że żaden pracownik nie śmie zwątpić w prawdziwość tychże składów. Ano właśnie! Jak to jest, że sam dokument z terminami przydatności tak mówi? Drożdżówka - jeden dzień, rożek z jabłkiem - cztery. Babeczka migdałową - cztery. Babeczka śmietanowa - trzy. Tarta kajmakową - cztery. Ba! A tarta karmelowa z orzechami? SIEDEM DNI. Tyle w temacie braku konserwantów. No tak, przecież to, że są zajęte miejsca świadczy o tym, że wszystkim smakuje... Nie rozśmieszajcie mnie.

Ktoś

Och, a torty z kremem na bazie bitej śmietany? Jak to jest, że sama bita ma dwa dni terminu, a ciasto już trzy-cztery... Poza tym, to nie tylko moja opinia, proponuję posłuchać klientów, a nie tylko patrzeć na to, ilu ich siedzi na kawie - która rzeczywiście jest fenomenalna. I przepraszam bardzo, ale nic, nigdy nie przekona mnie do tego, że przykładowe czterodniowe rożki z jabłkiem nie mają w sobie konserwantów. I nie wiem, kim trzeba być, żeby nawet własnym pracownika wciskać takie bajeczki, jakie słyszeliśmy.

co ty pieprzysz

Rysiek

nie polecam ich produkty są do bani

@Rysiek 12.10.2016 12:16
nie polecam ich produkty są do bani

O pracy powrdziec nic nie mogę,ale produkty maja super.A jeżeli ktos pisze ze do bani to widać ze pisze głupoty. Napisz co konkretnie jest do bani?

karo
@Robotaaa 11.10.2016 23:53
9 zł na rękę przy czym możesz wyrobi może 130 godzin nikt Ci na rękę nie pójdzie wszyscy odchodzą nie chcą pracować sporo pracy...

Mam 10zł na rękę i grafik dostosowany do dyspozycji, nie ukrywam pracuję sporo. Raczej nic innego niż w innych sieciach.

Robotaaa
@Kajaka 12.10.2016 08:39
Byli pracownicy którzy zostali zwolnieni za obijanie sie i brak uczciwości mówią uciekajcie stad... ciekawe...

A no tak niestety u mnie sprawa wygląda odchodzą zostawiając kierowniczke sama ta z kolei musi coś zrobić i tak o to siedzisz po 12 godzin w Wielkiej galerii no sory coś nie tak :) co do wyrobów mi po prostu nie smakują jestem za słodkim ale po prostu to mi nie smakuje nawet ten paczek w życiu bym nie dała za niego 3,50 ok gdyby był prosto z pieca to chętnie ale taki z lodowy sory ale nie , to prawda kawy są genialne ale uważam że gdybym była jednak zwykła osoba poszła bym do innego sklepu np sowy czy Costa bo po prostu o a bikle nigdy nie słyszałam czegoś lał;)

Jatoja

Eeeeee.....długo czekać nie musiałem;-) Prostujaca wypowiedz juz nadeszła!gratuluje refleksu marketingowi i innym z Blikle:-) A tak na marginesie to niezle warunki i urozmaicenie oferuje Lidl:-)))))))o poziom wyżej niz zarząd Blikle:-)))))))))

Jatonieja
@Jatoja 11.10.2016 00:21

Jatoja Ty wiesz ze oni mogą twój adres IP ustalić ... po co ty piszesz takie głupoty? Co oni ci zrobili? Czemu sikasz do własnej piaskownicy? Jakim ... trzeba byc?

Jatoja

Zauważyliście to, ze jak ktoś pisze zła opinie o firmie A.Blikle to natychmiast pojawiają sie komentarze " prostujące".......marketing ostro pracuje nad poprawa opinii i wyglądem firmy, ale moim zdaniem należałoby zmienic marketing bo nic nowego i kreatywnego nie wnosi. Ludzie przestarzali, zbyt długo na jednym stołku. Aleeee któż by przyszedł na tak marne warunki. Ps.zaloze sie z Wami ze noe bede długo czekać na "prostujaca" opinie..............:-)

Jarek

cudowne paczki z zamrażarki.

xxx

średnia cena paczka to aż 3.5 zł i nie jest wart tych pieniedżycia.

Jarek

dzisiaj kupiłem paczki u nich dzieciaki wywaliły to do śmietnika bo nie były zjadłem. co wy sprzedaje cie ludzia ?

chub

Do xxx. Szkoda twoich nerwów. Tyle tu fraglesów PR ,że juz sie nawet odpisywac ,ani komentowac nie chce. Ze też szmacą sie za pare groszy (rfre,janek,romek,boss i nna swołocz)

Zostaw opinię o A.Blikle Spz o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.Blikle Spz o. o.