Estelligence Sp. z o.o.
counter
2 125 499 5 1
Wiedźmin

Ja to się dziwię, że w tej firmie nadal się ludzie zatrudniają i ta firma funkcjonuje. Jest przecież teraz rynek księgowego. W cywilizowanym kraju taka firma nie utrzymałaby się na rynku zbyt długo.

Tak10Nie1
@Wiedźmin

Widac ze niewiele wiesz o tym jak ta firma teraz funkcjonuje....

TakNie21
Obserwator
@Pracownik

Oj dzieje się dzieje to fakt, po trupach do celu.

Tak25Nie
Wiedzmin
@Pracownik

Że niby taka fajna firma? A ty jesteś prezesem na usługach właścicieli?

Xyx
@Wiedzmin

W tej firmie nie ma już stanowiska Prezes......

Tak4Nie1
Nikuśka
@Xyx

Ciekawa jestem czym się zajmuje w firmie pani Agnieszka właścicielka. Chyba to całe zło idzie od niej. Najbardziej masakryczna osoba, jaką nieszczęśliwie udało mi się poznać w moim życiu. A wiele widziałam.

Tak1Nie
XYZ
Nazwa działu: Marketing
@Nikuśka

No i ze ludzie tak sie boja i podlizuja. Zwlaszcza taka jedna... nie wiem jak mozna az tak sie podlizywac i nie miec poczucia wlasnej godnosci. Ludzie, miejcie swoja godnosc, naprawde nie musicie tak zyc. To zalosne. Pisze to zwlaszcza do takiej jednej lizuski- nie musisz, dziewczyno,

Tttttt
@XYZ

Hmmmm, skoro to jedyna metoda na otrzymanie podwyżki, to godność trzeba schować w kieszeń. Kompetencje tez nie grają zbyt dużej roli.

Tak8Nie
Ha!
@Nikuśka

Widac właśnie kto pisze opinie wspomniana osoba od 3 lat nie jest już właścicielką ????????????

TakNie2
Madmłazel
@Ha!

Taaaaaa może raz na jakis czas się to zdarzy, większość jednak to osoby które wiedzą, że prezesa nie ma, że odeszła(usunięte przez administratora), że są Menagerowie, którzy mają Swoje zespoły i że guru Menagerow jest(usunięte przez administratora).

Niockowa
@Ha!

Trudno uwierzyć, że ta podła osoba zostawiła swoją dojną krowę. Ale widocznie już miała dosyć bałaganu, który tworzyła prze lata od początku istnienia firmy.

love
@Nikuśka

I tak cie kocham, wiedz o tym, byliśmy w górach, przypomnij sobie, tak Cie kocham

Tak1Nie1
Ag Nowy wpis
@Nikuśka

Przecież Agnieszki już tam nie ma od dawna, akurat Ona wnosiła dużo dobrego, była mega konkretna i miała wiedzę (usunięte przez administratora)To co potem, to już przemilczę.

TakNie1
pyt Nowy wpis
@Ha!

A co robi teraz pani była włascicielka?

TakNie
Pytanie Nowy wpis

Jaki dress code obowiązuje w Estelligence Sp. z o.o.?

Tak1Nie1
Anna Nowy wpis
@Pytanie

Granatowa spódniczka i biała bluzeczka :)

Tak2Nie1
Klient

A jakim jest fachowcem Pani Małgorzata. pytam dlatego bo zamierzam powierzyć jej moją firmę

Tak5Nie11
Nick
@Klient

Najlepszym! Polecam

Tak4Nie29
Barbara
@Nick

A pozostali pracownicy? Również są profesjonalni w swoim fachu? I co masz wspólnego z Estelligence, jeśli można zapytać?

Tak3Nie6
@Barbara

Ktoś kto pisał że "Najlepszym" Może zna lub miała do czynienia z tą Panią, ewentualnie sama to napisała.

Tak2Nie7
Nazwa działu: Marketing

Panie ktore odbieraja telefony są troche zagubione i nie bardzo sobie radza. Prosze cos z tym zrobic.

Tak14Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

AAAAAAAAA

2/10 - słabo...

ANNA

Lepki myślowo - słowny budyń. Inteligencja i kultura podobna do ich własnej...

Tak6Nie1
ANNA

Całe szczęście, że nie pada śnieg, bo jakby trzeba było odśnieżać w taki upał to (usunięte przez administratora)

Tak7Nie
Anna

Ten gowork to takie miejsce spotkań pracowników Este.... Pozdrawiam wszystkich....

Tak8Nie1
torreador932
@Anna

Nic dziwnego, Aniu, skoro wielu z nich swój każdy dzień pracy zaczyna od sprawdzenia co nowego na goworku. Niczym małpki, które cieszą się, że tańczą w cyrku.

Tak10Nie4

Się dzieje...

Tak6Nie
Anna

Opinie negatywne o Este nie koniecznie są obiektywne. Firma rozwija się niesamowicie i walczy o rynek. Praca jest taka jak w innych firmach które osiągają sukcesy na rynku czyli, po prostu trzeba pracować. Ale ten opluwa własną firmę kto nigdy nie pracował uczciwie... Są firmy w których można niewiele robić ale te nic nie znaczą na rynku. Każdą opinię należy przemyśleć, pod jakim wpływem emocji była osoba ją wydająca.

Tak1Nie7

Prezesie wróć!!!!!!

ANNA

Każdy narzeka a robić nie ma komu...

Tak4Nie

Jak się pracuje z ludźmi z Estelligence Sp. z o.o.?

Tak2Nie1
@Pytanie

Pozytywny człowiek tworzy wokół siebie pozytywną aure- mnie pracuje się bardzo dobrze już kilka lat ;)

Tak1Nie3
Xyz
@Pytanie

Pracownicy Estelligence nie potrafią że Sobą współpracować jak to mowia, "do koryta zawsze świnie pierwsze się dopchają",. Nie ma mowy o jakiejkolwiek chociażby chęci współpracy, osoby ktore pracują w jednym zespole wysyłają Sobie maile, nawet że Sobą nie rozmawiają.

mysz
@Pytanie

Tragicznie. Lizusostwo i hipokryzja na każdym kroku. człowiek człowiekowi wilkiem.

Tak6Nie
www

W końcu odszedł człowiek który tak nieporadnie zarządzał i ciągle tylko zwalniał innych. Jak widac taka strategia nie dała dobrych skutków. Teraz jest ogromny haos, bałągan i współczuję tym co tu przyjdą. Nigdy w życiu nie spotkałąm firmy w której tak często i w tak dużych ilościach zwalniano by ludzi i to z błachych i często mocno naciaganych powodów. Prawda jest taka, ze firma nie zarabia dużo kasy, nie ma kasy i oszczędza na czym się da a każdy albo odchodzi bo chce zarabiac godziwie albo jest zwalniany bez powodu (powodu wytrzaśnięte z kosmosu). Pan prezes jak widać chyba nie podołał. Nic dziwnego, tu od dawna się źle działo. Może pan wyciagn ie wnioski na przyszłość aby szanowac ludzi i nie zwalniać bez powodu dobrych specjalistów. Życzę opamiętania.

aaa
@www

Jaki zarządca tacy właściciele i odwrotnie.

Tak3Nie
Tututu

W tej pracy, kompetencje nie odgrywają kluczowej roli, najważniejsze to dobrze się sprzedać, mieć gadane,umiejętnie przypisywać sobie zasługi innych i przedstawić je jako Swoje.

Www
Nazwa działu: Finanse

Podobnie jak kilkadziesiat innych osob? I to miesiac w miesiac odchodzilo po kilka osob na przestrzeni kilku lat? Nie bylo tu czasow stabilnosci.I to my bylismy zli i problem byl w nas? Moze cos nie tak w zarzadzaniu firma? A moze to ciebie nie chca nigdzie indziej i musisz tu pracowac?....

Tak3Nie
Norbert

Firma dobra niestety nie jest pozbawiona maruderów , którym wszystko nie odpowiada. Dobry pracownik nie narzeka.

Tak1Nie7
Dobra zmiana
@Norbert

Dobry pracownik to znaczy jaki? Ten który przytakuje Menagerowi? Boi się o Swoją posadę więc nie mówi tego co myśli tak naprawdę? Czy ten, który wierzy w te obietnice, że wszystko się zmieni, że teraz już tylko będzie lepiej, (idzimy do przodu jako jeden zespół itd. )

Byly

Pseudo odbudowywanie firmy, której fundamentem stały się kłamstwa,próby manipulacji zespołami. Bardzo często poprzez kłamstwo chce się coś od kogoś uzyskać. Pracownicy są nauczeni kłamać, bo jak wiadomo kara może być tylko jedna zwolnienie, prawda przestała być opłacalna.

Tak15Nie
Teraźniejszy
@Byly

Zgadzam się. A najgorsze, ze im są ludzie wyżej tym więcej kłamią.... ciężko się tu pracuje. Dla zdrowia psychicznego nie polecam.

Tak17Nie
Iks iks

Wytrzymałam tu miesiąc.

Tak12Nie
Platnosci
@Iks iks

Mam nadzieję, ze ci wypłacili wynagrodzenie. Jak się podpisze z tą firmą umowę B2B lub zlecenie , to pomimo twojej zrobionej pracy, mogą ci za nią nie zapłacić.(usunięte przez administratora)

TakNie
jhj
@Platnosci

Trzeba być bardzo odważnym, żeby podpisać z tą firmą kontrakt B2B. Umowę zlecenie, jeszcze na upartego można wygrać w sądzie, no tylko trzeba się tym zająć.

Tak1Nie
KKKKKKKKK

Rozmowa o pracę OK. Niestety, później się okazało, że warunki odbiegają od tych "umówionych". Obietnicami i zapewnieniami nie nakarmi się pracownika, który trzeźwo myśli.

Tak15Nie1
Lukrecja_16

Pracuję w tej firmie trochę czasu i naiwnie wyczekuję poprawy sytuacji. Dochodzę do wniosku, że złote czasy tego miejsca już minęły. Niejasne zasady gry. Przykry bieg zdarzeń. Słowo klucz: faworyzowanie. Jeśli lubisz chaos i brak poczucia stabilizacji, zapraszam w nasze skromne progi!

Tak13Nie
niu
@Lukrecja_16

Czy tu kiedykolwiek były złote czasy? Weź nie żartuj, z pewnoścą nie dla pracowników, jesli już to dla właścicieli.

Tak4Nie
Była

Negatyw za słabe warunki zatrudnienia.

Tak12Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Estelligence Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Estelligence Sp. z o.o.