Opinie o Estelligence Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Estelligence Sp. z o.o.

Znajoma

Słyszałam, że to biuro ma dobrą renomę, albo miało ? Czy tam zaszły jakieś niepokojące zmiany ? Znajoma opowiadała mi, że brakuje im ciągle kompetentnych osób ?

Anna
@Estelligence Sp. z o.o. 14.03.2018 21:10

Tak jak w polityce mamy "dobrą zmianę" - wszyscy byli źli.....

Estelligence Sp. z o.o.
pracodawca
@Anna 15.03.2018 11:33

Anno, nie rozumiem tego komentarza. Wiele rzeczy w Sosnowcu nie było w porządku. Czy wg Ciebie nie powinniśmy tego zmieniać?

Giranaaa

Tu się nie da pracować!! Bosheee ile pracy i jaki chaos :(

nowa

Trafiłam tam niedawno. Czytałam te opinie wcześniej i miałam trochę obaw ale teraz nie rozumiem skąd bierze się ta cała krytyka. Firma jest całkiem spoko, ludzie bardzo życzliwi, praca normalna, nie ma jakiejś napinki. Atmosfera raczej domowa, zresztą jeśli biuro jest w takim budynku to trudno aby było inaczej.

Natan

Firma to dno. A imprezy integracyjne ponizej krytyki tance na stolach itp. Jakie odczucia wasze w tym wzgledzie? Jak to wygladalo wedlug was?

@Natan
@Natan 13.11.2017 23:00

Fakt, była impreza ale przedtem było całodzienne szkolenie ze zmian w przepisach podatkowych. Bardzo przydatne! A potem nikt nikomu nie zabrania dobrej zabawy.

Kuba
@Natan 13.11.2017 23:00

Tance na stołach? I to ma być dno?

Helmena

A co z oddziałem w Warszawie? Jakieś opinie?

@Kamila
@Kamila 18.02.2018 21:13

a jakieś konkrety czy to tylko taki hejt?

Odpowiedzialny
@Helmena 09.02.2018 18:27

Jak chcesz być przepracowana, zestresowana i nie mieć ochoty na nic za marne grosze to aplikuj, przekonasz się sama. Ja nie polecam.

wrrrrrrrrrrr

Mnóstwo pracy, większość dostaję dodatkowe firmy , przestaje się wyrabiać i musi zostawać po godzinach...Oczywiście nadgodziny nie są płatne, a przy takim nakładzie pracy brak możliwości ich odbioru. Pensję są nie adekwatne do wykonywanej pracy. Dużo obietnic bez pokrycia.Generalnie odradzam..........

Krystyna
@wrrrrrrrrrrr 20.02.2018 18:27

to ciekawe, po 17tej w biurze jest już maksymalnie kilka osób, więc o co chodzi z tym masowym zostawaniem po godzinach?

Bartek

(usunięte przez administratora) Nie aplikujcie tam. (usunięte przez administratora)Byłem, pracowałem, przekonałem się.

anonim

(usunięte przez administratora)

Ja

Mówisz o oddziale w warszawie?

Papa

Bez urazy dla kolegów i koleżanek, ale cieszę się że już mnie tam nie ma :)

S-c

Jednym słowem - ODRADZAM !

Sosnowiec

Nawet nie mając na chleb nie warto iść tam pracować. Nie polecam.

Weronika

@Agnieszka co rozumiesz pisząc, że pracownicy mają pracować dużo? Czy chodzi tu o tempo pracy, czy też może zdarzają się również nadgodziny? Mogłabyś również napisać jak przejawia się brak poszanowania, o którym wspominasz? Co sprawiło, że tak właśnie oceniasz sposób traktowania pracowników w tej firmie?

Weronika

@A czyli niedawno miała miejsce impreza integracyjna? Czy często pracodawca takie akcje organizuje, czy też są one zarezerwowane tylko na szczególne okazje?

Zofia

Jednym słowem - FIRMA PORAŻKA.

Sprawiedliwa

Firma niewiele oferuje, a właściwie nic. Trzeba dużo pracować za niewielkie pieniądze. Nie ma podwyżek, ani płatnych nadgodzin. Pozytywne komentarze pisze tylko Zarząd.

Sosnowiec

Najgorsza firma jaką znam !

anonim

(usunięte przez administratora)

Paulina G.

Zgadzam się z opinią w 100%. Brawo, że ktoś odważny pisze prawdę.

Weronika

@Edyta Z.czy dalej jesteś pracownikiem firmy, czy też może pracowałaś w niej w przeszłości? Pracy w jakim dziale dotyczy Twój komentarz? Pytam, bo wspominasz o zatrudnieniu najlepiej na umowę zlecenie, a jednak w sieci pojawiły się oferty pracy jako Specjalista ds. kadr i płac oraz Główna/y księgowa/y i w obu jest oferowana umowa o pracę. Jak często zdarzają się tak intensywne okresy pracy, że konieczna jest praca w nadgodzinach oraz w soboty?

Weronika

@Były pracownik uważasz, że w firmie pracownik nie jest należycie traktowany. W jaki sposób się to objawia? Dlaczego tak uważasz? Spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja ze strony Estelligence Sp. z o.o.?

Weronika

@Madam, a co podobało Ci się w pracy w tym miejscu?

Madam

Cześć. Estelligence to firma która jest zbyt przyjazna dla nowych pracowników. Czułam się bardzo obco, brak integracji, pomocy i zrozumienia. Liczy się tylko ciężka praca, szybko i na byle jak :(

miś

Fantastyczni ludzi :) Jeśli chodzi o atmosferę i relacje z innymi to naprawdę miło się pracuje. Firma ma dużo plusów, a takim największym z nich jest świetna Atmosfera!!

Geri
@miś 05.12.2016 10:33

Atmosfera to nie wszystko..

Pewna Pani

Troche dziwna firma. Byłam na okresie probnym, obiecywano mi umowe o prace i w ostatniej chwili bach... powiedzieli ze nie jestem potrzebna. Troche nieprofesjonalne podejscie. Wszystko robilam co moglam.

Gejsza

Na obietnicach się skończyło :(

r9

wiesz jak ma start moim zdaniem to w takim razie są stawki bardzo wysokie wynagrodzenia, tylko ciekawe czy jak się trafi fachowiec z większy znacznie stażem to również tyle by dostał

Nowa

Trochę jestem rozczarowana. Może będzie lepiej?

Doti

Chciałam coś napisać, ale widzę że moi przedmówcy wyczerpali już temat. Jeśli miałabym oceniać całokształt to firma jest dobra, ale dla początkujących księgowych. Dużo pracy i przeciętne zarobki.

NiNi

Ta firma kiedyś się nazywała inaczej, bodajże PBR? Pamiętam jeszcze jak pani kierownik miała do mnie pretensje ze ide na urlop 2 tygodnie, tak jakby mi sie nie należalo. Ręcej opadają :(

NiNi

Kiedyś pracowałam jako studentka i musiałam dużo zostawać po godzinach. Nie chodzi mi oto że nie lubię pracować, ale o sposób podejścia do pracownika. Zmieniłam na inną firmę i było trochę lepiej, ale również trzeba było popracować trochę dłużej. Firma jakich wiele, ale warunki zatrudnienia trochę odbiegają.

Inka
@NiNi 15.08.2016 17:29

Niestety ale muszę się z tobą zgodzić. Też to przerabiam :(

@rzodkiewa

Z tego co wiem, to mają. I jestem ciekawy, jak to wygląda konkretnie w Płocku. Czy atmosfera i płace są podobne do tych w Warszawie

@rzodkiewa

Proszę o informację, jak wygląda sytuacja w Płocku. Jak atmosfera, pensja, obowiązki? czy można zdobyć wiedzę i doświadczenie?

anonim

(usunięte przez administratora)

Kania

Ja akurat wiem to z doświadczenia :)

anonim

(usunięte przez administratora)

Kania

kodeks kodeksem, a życie to życie :)

anonim

(usunięte przez administratora)

Panna87

Cześć Ola, No trochę nie fair. Czasem można odebrać nadgodziny, ale trzeba się liczyć że mogą odmówić. Ogólnie to trzeba za każdym razem się prosić. Niektórzy zostają naprawdę bardzo długo i mogę im tylko współczuć. Pozdrawiam.

Ktos

mniej niż 2 tys na reke.

anonim

(usunięte przez administratora)

Wiejka

Bez doświadczenia to asystent na umowe zlecenie z min. wynagrodzeniem :)

anonim

(usunięte przez administratora)

Iksza

przeliczysz się

Iksza

Firma płaci dość skromnie. Trzeba mieć dużo cierpliwości i odporności na stres. Po prostu biuro księgowe.

rozczarowana

Bardzo złe relacje z "zarządem". Nie można nawet odebrać uczciwie wypracowanych nadgodzin, a o podwyżkach też nie ma mowy.

Taksobie

Próżność.

anonim

(usunięte przez administratora)

A-a
@chochlik 09.05.2016 20:51

Czyżby szanowny zarząd nie miał żadnych argumentów? Nie tędy droga, nie tędy ...

vvv
@A-a 10.05.2016 21:05

Hej, czy Ty oby rozumiesz co czytasz i łapiesz kontekst?

anonim

(usunięte przez administratora)

A-a

Pracowałam dość krótko bo firma mnie rozczarowała. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale na pewno nie jest miejsce gdzie można spokojnie pracować.

simba

Tak, tak - partnerem :) - płacisz wpisowe, coroczną składkę i możesz się popisywać "partnerstwem" na papierku, które z realnym partnerstwem ma niewiele wspólnego.

Płock

Ja pracuje w Płocku i jest dramat. Czy w Warszawie też jest tak źle?

ktoś
@Płock 21.04.2016 14:57

Masz na myśli biuro na Krasickiego? Jeśli tak to: - jest sporo pracy - pensja raczej niska, nieadekwatna do wkładu pracy - duża rotacja - małe szanse awansu i rozwoju.

dysia

Jest bardzo dużo obowiązków. Trzeba mieć dużo szczęścia aby dostać umowę o pracę. Większość jest na własnej działalności lub na umowach cywilno-prawnych. Wynagrodzenie jest raczej niskie. Atmosfera jest raczej dobra, relacje z kierownictwem takie sobie, a klienci, hmm to zależy...

pytanie

Czy są jakieś premie za dobre wyniki?

ktoś
@pytanie 07.04.2016 14:58

Nigdy nie było i nie ma.

ktoś

3 tyś? nie ma szans na początku. Potwierdzam, nadgodziny NIE są płatne.

ktoś

Firma niewiele oferuje. Trzeba dużo pracować za niewielkie pieniądze. Nie ma podwyżek, ani płatnych nadgodzin.

pewna pani

To jest biuro rachunkowe i dużych pieniędzy się nie zarobi.

ksiegowa

to proponuję umowę o dzieło albo działalność gospodarczą ;) praktyką często stosowaną w tej firmie jest zawieranie 2 umów - jedna o pracę z jedną spółką a druga zlecenie z drugą, firma relatywnie podnosząc nieznacznie wynagrodzenie zyskuje na ZUSie. Trzeba też pamiętać, że umowa o pracę daje jednak więcej profitów, umowę zlecenie można rozwiązać łatwiej i podważyć wykonywane obowiązki a nawet nie wypłacić z tego tytułu wynagrodzenia.

pewna pani

@pewien pan - nie koniecznie musi byc tak kolejna umowa o ktorej piszesz. Szanowne kierownictwo woli zatrudniac na umowe zlecenia z wiadomych powodow ;) - zostawanie po godzinach NIE jest platne, przynajmniej w tej firmie.

Zostaw opinię o Estelligence Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Estelligence Sp. z o.o.