Opinie o Estelligence Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Estelligence Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Estelligence Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Estelligence Sp. z o.o. w Warszawa

ANNA

Prezesie wróć!!!!!!

ANNA

Każdy narzeka a robić nie ma komu...

Jak się pracuje z ludźmi z Estelligence Sp. z o.o.?

Pozytywny człowiek tworzy wokół siebie pozytywną aure- mnie pracuje się bardzo dobrze już kilka lat ;)

Xyz

Pracownicy Estelligence nie potrafią że Sobą współpracować jak to mowia, "do koryta zawsze świnie pierwsze się dopchają",. Nie ma mowy o jakiejkolwiek chociażby chęci współpracy, osoby ktore pracują w jednym zespole wysyłają Sobie maile, nawet że Sobą nie rozmawiają.

mysz

Tragicznie. Lizusostwo i hipokryzja na każdym kroku. człowiek człowiekowi wilkiem.

www

W końcu odszedł człowiek który tak nieporadnie zarządzał i ciągle tylko zwalniał innych. Jak widac taka strategia nie dała dobrych skutków. Teraz jest ogromny haos, bałągan i współczuję tym co tu przyjdą. Nigdy w życiu nie spotkałąm firmy w której tak często i w tak dużych ilościach zwalniano by ludzi i to z błachych i często mocno naciaganych powodów. Prawda jest taka, ze firma nie zarabia dużo kasy, nie ma kasy i oszczędza na czym się da a każdy albo odchodzi bo chce zarabiac godziwie albo jest zwalniany bez powodu (powodu wytrzaśnięte z kosmosu). Pan prezes jak widać chyba nie podołał. Nic dziwnego, tu od dawna się źle działo. Może pan wyciagn ie wnioski na przyszłość aby szanowac ludzi i nie zwalniać bez powodu dobrych specjalistów. Życzę opamiętania.

aaa
@www

Jaki zarządca tacy właściciele i odwrotnie.

Tututu

W tej pracy, kompetencje nie odgrywają kluczowej roli, najważniejsze to dobrze się sprzedać, mieć gadane,umiejętnie przypisywać sobie zasługi innych i przedstawić je jako Swoje.

Www

Podobnie jak kilkadziesiat innych osob? I to miesiac w miesiac odchodzilo po kilka osob na przestrzeni kilku lat? Nie bylo tu czasow stabilnosci.I to my bylismy zli i problem byl w nas? Moze cos nie tak w zarzadzaniu firma? A moze to ciebie nie chca nigdzie indziej i musisz tu pracowac?....

Główny Księgowy

Pierwszy etap - rozmowa telefoniczna - sama zrezygnowałam z dalszego uczestniczenia w procesie

Pytania zaczerpnięte ze starego podręcznika rekrutera z lat 90: jak opisaliby Panią współpracownicy, jakie ma Pani wady. Czekałam tylko na pytanie jakim chciałabym być zwierzęciem ???? sprawdzenie znajomością angielskiego też bez polotu: powiedz coś o sobie. Litości!!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Norbert

Firma dobra niestety nie jest pozbawiona maruderów , którym wszystko nie odpowiada. Dobry pracownik nie narzeka.

Dobra zmiana
@Norbert

Dobry pracownik to znaczy jaki? Ten który przytakuje Menagerowi? Boi się o Swoją posadę więc nie mówi tego co myśli tak naprawdę? Czy ten, który wierzy w te obietnice, że wszystko się zmieni, że teraz już tylko będzie lepiej, (idzimy do przodu jako jeden zespół itd. )

Byly

Pseudo odbudowywanie firmy, której fundamentem stały się kłamstwa,próby manipulacji zespołami. Bardzo często poprzez kłamstwo chce się coś od kogoś uzyskać. Pracownicy są nauczeni kłamać, bo jak wiadomo kara może być tylko jedna zwolnienie, prawda przestała być opłacalna.

Teraźniejszy
@Byly

Zgadzam się. A najgorsze, ze im są ludzie wyżej tym więcej kłamią.... ciężko się tu pracuje. Dla zdrowia psychicznego nie polecam.

Iks iks

Wytrzymałam tu miesiąc.

Platnosci
@Iks iks

Mam nadzieję, ze ci wypłacili wynagrodzenie. Jak się podpisze z tą firmą umowę B2B lub zlecenie , to pomimo twojej zrobionej pracy, mogą ci za nią nie zapłacić.(usunięte przez administratora)

jhj
@Platnosci

Trzeba być bardzo odważnym, żeby podpisać z tą firmą kontrakt B2B. Umowę zlecenie, jeszcze na upartego można wygrać w sądzie, no tylko trzeba się tym zająć.

KKKKKKKKK

Rozmowa o pracę OK. Niestety, później się okazało, że warunki odbiegają od tych "umówionych". Obietnicami i zapewnieniami nie nakarmi się pracownika, który trzeźwo myśli.

Lukrecja_16

Pracuję w tej firmie trochę czasu i naiwnie wyczekuję poprawy sytuacji. Dochodzę do wniosku, że złote czasy tego miejsca już minęły. Niejasne zasady gry. Przykry bieg zdarzeń. Słowo klucz: faworyzowanie. Jeśli lubisz chaos i brak poczucia stabilizacji, zapraszam w nasze skromne progi!

niu
@Lukrecja_16

Czy tu kiedykolwiek były złote czasy? Weź nie żartuj, z pewnoścą nie dla pracowników, jesli już to dla właścicieli.

Była

Negatyw za słabe warunki zatrudnienia.

Pracuje tutaj juz kilka miesiecy i odnosze wrazenie ze jest jakos dziwnie. Atmosfera nie jest najlepsza, a z niektorymi to nawet nie da sie porozmawiac. Nie wiem w czym tkwi problem, ze ludzie sa tak smutni, zamysleni, zapracowani???

Roman

Skoro pracujesz w firmie od kilku miesięcy, to zastanawia mnie, czy przez ten czas nie próbowałeś może zintegrować się bardziej z pozostałymi pracownikami i dowiedzieć, dlaczego trudno jest z niektórymi osobami porozmawiać? Chciałbym zweryfikować źródło problemu.

Dokumencik

To prawda. Ale co na to można poradzić.

Agnieszka

Proponuję obejrzeć sprawozdanie finansowe i samemu wyciągnąć wnioski o jakości zarządzania ...

@Agnieszka

Ze dobre czy zle?wyslac swoje CV?

este
@Agnieszka

Jeśli są dobre wyniki firmy to tylko dzięki wykorzystywaniu biednych pracowników, którzy nie upomną się o swoje prawa.

Agnieszka
@este

pierwszy raz, od chyba zawsze, firma (jako wszystkie Spółki łącznie) ma straty ...

kkk
@Agnieszka

Wreszcie prawdziwa konkurencja jest na rynku. Współczuję tym, ktorzy tam są, kierownictwo musi ostro zaciskać pasa.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Estelligence Sp. z o.o.?

Xyz

Kartka, długopis, liczydło.

Pracka

PC + biurko + Krzesło.

Klapa

Czy tutaj jeszcze ktoś normalny pracuje? Pytam tylko z czystej ciekawości, ponieważ zostałam zwolniona jakiś czas temu i rozstałam się z tą firmą w bardzo niefajnej atmosferze. Czy szanowny Zarząd tej firmy nadal obwinia pracowników że są za mało wydajni? Czy nadal obiecują podwyżki, a później zapominają? Czy nadal zatrudniają kogo popadnie, bez doświadczenia?

aaai
@Klapa

Widzę ogłoszenie, że szukają głównego księgowego-managera.Warto wogóle aplikować?

Ja bym nie przyszła tu pracować za żadne pieniądze. Raz spróbowałam i to był błąd.

była
@1234

Ja też. Menadżer tez był beznadziejny. A firma tez mi się bardzo nie podobała.

@była

Skoro tam pracowałaś, to może mogłabyś napisać coś więcej o tym miejscu pracy? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy poziom wynagrodzeń, które oferuje firma Estelligence jest w Twojej ocenie satysfakcjonujący? Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Była
@Roman

ta firma to bardzo toksyczne miejsce. Negatywne wypowiedzi, które sie tu pojawiły oddają w pełni jak tam jest, choć osoba od marketingu próbuje ocieplic wizerunek ale nieskutecznie. Płaca bardzo kiepska, brak podwyżek, premii, firma oszczędza na wszystkim jak tylko może, a najchetniej zwalniając pracowników lub ucinajac im nalezne premie. Przyjmuja tanią, niekykwalifikowana siłe roboczą, potem zwalniają i tak to sie kręci. Rotacja jest ogromna. Plotki, podkłądanie kłód pod nogi to standard. Dwulicowośc zarządu i kadry to tez powszechne zjawisko. Nie da się tu ani zarobic ani dłużej popracowac efektywnie. Bałagan i rotacja klientów dezorganizuje pracę. Nie polecam. Wszędzie sa lepsze warunki. Tu mozna sie tylko załamać i rozczarować.

@Była

Dzięki za odpowiedź. Nie wiedziałem, że w firmie Estelligence jest tak duża rotacja. Zastanawia mnie w takim razie, kto odpowiedzialny jest za przeszkolenie nowo zatrudnionych osób? Ciekawi mnie, czy organizowane jest szkolenie wprowadzające, czy może obowiązek ten spada na doświadczonych pracowników.

Byla
@Roman

Nie ma zadnych szkolen wprowadzajacych. Jest totalny chaos a kazdy jest pozostawiony sam sobie. (usunięte przez administratora)

sporo

Sporo opinii negatywnych firma pokasowała. Czy jak coś nie pasuje to w księgach też kasujecie?

Ka.Ra.

Firma aspiruje do bycia korporacją, ale wychodzi to bardzo nieudolnie. Złe traktowanie, niska płaca, bałagan i duży stres.

@Ka.Ra.

Estelligence nigdy nie aspirowało do bycia korporacją. Gdy przychodziłem do Estelligence wszyscy pracownicy bardzo mocno podkreślali, że "my nie jesteśmy korporacją!" i zależy mi aby faktycznie tak było. Jeżeli kogoś potraktowaliśmy źle to proszę o taką informację bezpośrednio. Tutaj, anonimowo można napisać naprawdę wszystko niezależnie od tego czy jest to prawda czy nie. Ludzie w Este wiedzą, że z każdym jestem gotowy rozmawiać, nawet o trudnych i niewygodnych dla mnie rzeczach. Zawsze staramy się znaleźć dobre rozwiązanie, oczywiście nie zawsze jest to możliwe od ręki.

Annn
@Ka.Ra.

Jak czytam to jestem przerażona na widziałam ogłoszenie o pracę i zastanawiałam się czy aplikować a tak się dzieje w Warszawie Płocku czy Kwidzynie?A zarobki jakiego rzędu proponują

Ka.Ra.
@Annn

Osobiście nie polecam. Wiem, że Pan Jacek chce ratować wizerunek firmy na tej stronie, ale nie tędy droga. Pytam się, dlaczego ta firma jest nieprzyjazna pracownikowi? Dlaczego zawsze znajdujecie wymówki, aby nie dać podwyżki pracownikowi? Dlaczego są różnice w wynagrodzeniach na tych samych stanowiskach? Dlaczego oferujecie większe pensje tym którzy chcą odejść, a zapominacie o reszcie? I dlaczego jest zakaz informowania innych pracowników o planowanym wypowiedzeniu???

@Ka.Ra.

Niewiele w tym prawdy. Nie ma czegoś takiego jak "zakaz informowania innych pracowników o planowanym wypowiedzeniu". Owszem, czasem zdarzało się, że prosiliśmy konkretne osoby aby wstrzymały się tydzień czy dwa z taką informacją ale nigdy nie był to zakaz. Różnice w wynagrodzeniach są i będą. Nawet na takim samym stanowisku ludzie różnią się doświadczeniem, trudnością obsługiwanych klientów, ilością osób, którymi zarządza dana osoba, podejściem danej osoby do wykonywanych zadań, samodzielnością w ich wykonywaniu... itd. Jeżeli ktoś oczekuje, że niezależnie od tego wszystkiego każdy powinien zarabiać tyle samo to ja osobiście uważam to za bardzo niesprawiedliwe podejście. Nie rozumiem określenia "wymówki, aby nie dać podwyżki" - podwyżki są i będą. Wyższe pensje w sytuacji kiedy ktoś odchodzi to jest margines. Jeżeli ktoś podjął już taką decyzję to nie mam zamiaru "kupować" takiej osoby. Zresztą najczęściej powody są zupełnie inne niż finansowe i w pierwszej kolejności rozmawiamy o tych prawdziwych powodach.

@Annn

Droga Annn… nie jesteśmy w stanie zadowolić wszystkich - nie jest to nasz cel, więc na pewno będą niezadowolone osoby. Urok GoWork polega na tym, że wypowiadają się tutaj przede wszystkim takie osoby. Zresztą nie ma ich tak wiele - na pierwszy rzut oka widać, że większość komentarzy jest pisana przez kilka tych samych osób. Ludzie, którzy cenią sobie prace w Este raczej tutaj nie zaglądają. Każdy powinien wyrobić sobie własne zdanie. Nie jesteśmy doskonali, nie zamierzamy takich udawać. Ale staramy się. Potrafimy przyznać się do błędów. Nie mamy nic do ukrycia. Zapraszam na rozmowę, można porozmawiać otwarcie z ludźmi, którzy tutaj pracują i wyrobić sobie własną opinię niekoniecznie w oparciu o komentarze, które są anonimowe.

Nik
@Jacek, Prezes Estelligence

Po co ktos skrzywdzony przez Pana mialby odzywac sie bezposrednio do Pana? Przeciez czasu i tak sie nie cofnie. Zamierza Pan to jakos rekompensowac niezadowolonym pracownikom? A to forum jest po to aby ostrzec innych i podzielic sie opinia o firmie z innymi zeby wiedzieli czego sie spodziewac. Na takie opinie firma sobie sama zapracowala.

XXX
@Jacek, Prezes Estelligence

"Nie mamy nic do ukrycia" ???? Dobre:) Nic poza całym oddziałem gdy przychodzi nadzór. Kto pracuje, ten wie, jakie cyrki się tutaj dzieją codziennie. Akurat co do ukrywania to jest tego sporo:):)

Lord- Pracownik
@Jacek, Prezes Estelligence

Panie (usunięte przez administratora), a dlaczego pracownicy muszą się ukrywac w piwnicy i na strychach, kiedy przychodzą kontrole? I udawać, że biuro jest zamknięte i nikogo w nim nie ma, a było kilka takich sytuacji??? Tak się postępuje w porządnej firmie? Przecież był taki odgórny nakaz dla wszystkich pracowników, chyba Pan nie zaprzeczy? Poza wieloma innymi sytuacjami, w których firma pokazałą, jak wiele ma do ukrycia.

Y
@Jacek, Prezes Estelligence

To prawda, ze odchodzacy pracownicy sa proszeni o niemowienie tego innym pracownikom, aby inni tez nie chcieli odejsc (choc i tak chca). Panie (usunięte przez administratora)a ja zapytam o klauzule o zakazie konkurencji. Zgodnie z prawem powinniscie przez okres obowiązywania tej klauzuli po zaprzestanniu u was pracy, wyplacac 80% pensji co miesiac przez 2 lata kazdemu bylemu pracownikowi (aby wasz byly pracownik nie pracowal u zadnego z waszych 400 klientow, bo tego dotyczy zakaz). Dlaczego tego nie wyplacacie? Przeciez ten zapis jest bezprawny. Co na to PIP? Czy moze Pan podac podstawe prawna?

@Annn

I słusznie, pracownicy tez sa przerażeni tym co sie dzieje, dlatego tak często i w takich ilościach odchodzą. Tak się dzieje głównie w Warszawie, w innych oddziałąch inni musza się wypowiedzieć. Zarobki- zdecydowanie poniżej przeciętnej i nie ma co liczyc na podwyżkę. Nie polecam.

@Jacek, Prezes Estelligence

Czym się różni "zakaz mówienia o planowanym wypowiedzeniu" od "prośby o wstrzymanie się tydzień czy dwa"? Sprowadza się to do tego samego- aby pracownik nie ujawniał takiej informacji. Reszta to kwestia retoryki.

@B

Taka prośba ma przede wszystkim na celu to abyśmy byli w stanie odpowiednio przygotować się do zmiany zarówno w kontekście klientów jak i współpracowników. Chcemy aby taka informacja miała szansę być zakomunikowana razem z planem co dalej - wydaje się to być jak najbardziej sensowne i jak do tej pory każdy kogo prosiliśmy o to wykazywał się zrozumieniem.

@B

ostatnio najczęstsze "odejścia" są związane z ciążą... z czego generalnie się cieszymy i życzymy z tej okazji samych dobrych rzeczy!

@Y

Żaden pracownik Estelligence nie ma zakazu konkurencji - proszę nie pisać nieprawdy. Inną kwestią są zapisy jakie mamy ze swoimi klientami - są to standardowe zapisy, które stosują praktycznie wszystkie firmy świadczące uslugi profesjonalne - które faktycznie ograniczają możliwość zatrudniania naszych pracowników przez naszych klientów. Nie ma w tym jednak nic nadzwyczajnego. To powszechna praktyka rynkowa i nasi klienci doskonale to rozumieją.

@Lord- Pracownik

"pracownicy muszą się ukrywać w piwnicy i na strychach" - zapewne chodzi o sytuację, kiedy poprosiliśmy pracowników aby w praktyce nie wchodzili jedynie do kuchni przez ok 30 minut. My jako firma nie odpowiadamy za tę sytuację. Pytania o przyczyny takiej sytuacji proszę kierować do właściciela nieruchomości, którą wynajmujemy.

Y
@Jacek

Owszem, w umowach jest zapis o zakazie konkurencji, że nie można podejmowac zatrudnienia przez okres 2 lat od daty zaprzestania pracy w Waszej firmie u jakigokolwiek Waszego klienta. Tez prosze o niepisanie nieprawdy.

WKURZONY
@Jacek

Jedna ciąża niedawno w firmie nie sprawia od razu, że to jest główny powód rotacji pracowników. Odchodza osoby obu płci, to tylko ostatnio wyjatkowy przypadek. Co do kontroli- a czy to tak elegancko i przystoi to porządnej firmie tak się chować? Nie jest to jakies dziwne i żenujące,? A w zakazie konkurencji przeciez obowiązuje on obydwie strony. Księgowy, który obsługuje konkretną spółkę nie może jej przez chyba dwa lata obsługiwać poza biurem, Estelligence, czyli nie może np być księgowym u tego klienta.Ale żebyu tego wymagać firma Estelligence powinna wyplacać 80% pensji co miesiąc przez te 2 lata. Tak mówi prawo. To, że jest to powszechna praktyka, nic nie znaczy. Wymaganie tego od firm, by nie zatrudniały konkretnych księgowych u siebie nie jest z tego co wiem zgodne ani z prawem pracy ani z kodeksem cywilnym, chyba ze może Pan zacytowac przepis który na to zezwala?

1949
@Jacek

A kto rezygnuje z pracy jak jest w ciąży? Sam dobrowolnie pozbawia się zasiłku chorobowego i macierzyńskiego.!!!!!

M
@Jacek

Prezcież z tej firmy mężczyźni też odchodzą całymi tabunami. Ilość odejść z powodów innych niż ciąża jest u kobiet też zdecydowanie wyższa, a to ciąża tylko sporadyczne przypadki. Wielkie hordy ludzi uciekają z zupełnie innych przyczyn.

@Jacek

ja miałam zakaz konkurencji, na 2 lata, w umowie o pracę ...

PRACOWNIK
@Jacek

Każdy pracownik ma zakaz konkurencji- prosze nie pisac nieprawdy!!!!

PRACOWNICZKA
@Jacek

Czy moglibyście w końcu zapewnic ogrzewanie w pracy? bo całą zimę nie dao się za bardzo wytrzymac z zmina

gg
@Jacek, Prezes Estelligence

Bełkot prawniczy nie poparty żadną prawdą.

była
@Annn

Lepiej szukaj gdzie indziej, pracowałam tu i był to najgorszy okres w moim życiu, żałuję, że wogóle się tam zatrudniłam.

XYZ
@Jacek, Prezes Estelligence

Panie, duzo ludzi potraktowaliscie zle, pan tez czesto nie liczyl sie z ludzmi, potrafie wymienic kilkanascie takich osob, ktorym zrobiliscie duza krzywde. Ale kaska sie musi zgadzac, prawda????

xyz
@XXX

A to że groziliscie mi sądem bo nie chcieliście zapłacić wynagrodzenia to było w porządku? Czy to jest już mobbing?

Arek
@xyz

A mozesz cos wiecej napisac??? To jest chyba ta ich "otwartosc na drugiego czlowieka", "zyczliwosc" i "sluchanie kazdego otwartym sercem" o czym tyle razy pisal pan prezes, ze niby "kazdy zawsze moze porozmawiac".

Julia
@Y

zgodnie z prawem, jeśli kwota ta nie jest wypłacana to zakaz ten po prostu nie obowiązuje, więc jeśli Este nie wypłaca kwoty zakazu, to można podjąć pracę tak jakby go nie było. Zakładam, że jest to zapis "straszak" dla laików :)

W
@Julia

To prawda, pytanie po co tak straszyc pracownikow I klientow? Czy to etyczne? Firma sie boi o cos I musi uciekac sie do takich chwytow?

Julia
@W

Tego nie wiem, ale przyznaję - to strasznie słabe zagranie

Zdziwienie

Piszecie o sobie ze jestescie "czolowym biurem"- a kto Wam to wmowil I wg jakich kryteriow? I piszecie, ze macie 650 lat "skumulowanego doswiadczenia"?????- What `s the (usunięte przez administratora) ze sie kulturalnie zapytam . To zescie poplyneli. Cos Wam sie, chyba 640 lat za duzo naliczylo. Kto Wam takie glupoty wymysla.? To jest tak zalosne ze az smieszne,.

Zdziwienie2
@Zdziwienie

Ja nie moge. Powstaliscie w 2004 roku I uwazacie ze macie 650 lat doswiadczenia. Nie liczac wczesniejszej, nazwy,, ale to tez krotko. Wiecie, ze to nie dziala tak, ze jak pododajecie doswiadczenie kazdego ksiegowego to Wam wyjdzie doswiadczenie calego biura,? Uczciwie byloby odjac doswiadczenie tych co odeszli, ale wyszloby Wam na minusie. Wezcie sie troche przylozcie do matematyki. I przestancie tak manipulowacjak informacjami

Pytam
@Zdziwienie2

Wlasnie, jak Wy to obliczyliscie ze Wam wyszlo 650 lat???

RSz
@Zdziwienie2

Rzeczywiście to mitomani, szkoła pani Agnieszki Sz jednej z założycielek tej masakrycznej firmy.

Angry!!!

W firmie źle się dzieje. Odchodzą ludzie z doświadczeniem, a przychodzą nowi bez doświadczenia. Ci którzy jeszcze tu pracują dostają w "nagrodę" dodatkową pracę. Zarządzie, opanuj się!

@Angry!!!

A ja na rozmowie rekrutacyjnej zostalam zapytana gdzie bylam na wakacjach !!!) Ludzie, co to jest? Spotkanie w kawiarni? Moze jeszcze zapytacie co ugotowalam na obiad albo w jakim proszku wypralam gacie mezowi? Troche profesjonalizmu. Nie dziwie si ze taka roracjaosoba skoro tak przeprowadzacie rekrutacje

mir
@Oburzona

Polska miernota , nie ma się co dziwić. Pewnie sami nigdzie nie wyjeżdżają bo tyrają od rana do wieczora to by ci zazdrościli , że w jakieś fajne miejsce pojechałeś(aś).

@mir

Zero profesjonalizmu. Odniosłam bardzo negatywne wrażenie po wizycie w tej firmie w siedzibie głównej w Warszawie i nie skorzystałam z oferty pracy. Mam wrażenie, że firma jest bardzo zdesperowana i przyjmie każdego za bardzo małe pieniądze. Moje oczekiwania finansowe były zbyt wysokie, a to co mi zaproponowali to smiech na sali. Ale za jakość się płaci i za doświadczenie. Wygląd biura tez pozostawia wiele do zyczenia. Rozmowa była przeprowadzona tez na bardzo niskim poziomie, jakby wymyślano pytania na poczekaniu i jakas dziwna zabawa w psychologa. Żenująco.

mia
@Oburzona

Dobrze dla Ciebie, że zrezygnowałaś. Twoje zdrowie na tym nie ucierpi.

@mia

W mojej opinii to biuro wypada slabo na tle innych. Czy faktycznie jest tam tak duzo pracy? A relacje w zespolach jak wygladaja?

KochamTygryska

Tygrysku, rzuc te papierosy w koncu bo one obnizaja Twoja potencje. Twoje zdjecia z imprezy, zostana usuniete. Czemu Twoje serce wyrywa sie nie tam gdzie trzeba? Wasz zwiazek jest oficjalny? Mam nadzieje ze nie sypiacie ze soba. Wydepiluj sobie tylek. Masz jedrny ale owlosiony.

Zostaw merytoryczną opinię o Estelligence Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Estelligence Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Estelligence Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Estelligence Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Estelligence Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Estelligence Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Estelligence Sp. z o.o.