Opinie o Estelligence Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Estelligence Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Estelligence Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Estelligence Sp. z o.o. w Warszawa

Viki

No ja bym ocenila firmę na taką ledwo, ledwo dwujcynę, na zachętę. Oj słabiutko, słabiutko, musicie sie jeszcze duzo postarać żeby nadgonić.

Ostatnio pojawiło się bardzo wiele emocjonalnych opinii, które delikatnie mówiąc szkalują Estelligence i pracujących u nas ludzi. Pisane są one przez ograniczoną liczbę osób. Prawdą jest, że przez ostatnie pół roku rozstaliśmy się łącznie z 4 Pracownikami. Były to jedyne od dawna zwolnienia osób merytorycznych ze strony Estelligence. Czy to oznacza, że Estelligence masowo zwalnia ludzi niech każdy osądzi sam. Powody były różne, natomiast z wszystkimi tymi osobami rozmawialiśmy i wytłumaczyliśmy im dlaczego musieliśmy się rozstać. Rozumiem, że są to sytuacje trudne dla tych osób. Nie usprawiedliwia to jednak tak agresywnego tonu i rozpowszechniania nieprawdziwych informacji. Estelligence zapewne nie jest idealną firmą. Wspólnie ze wszystkimi Pracownikami staramy się jednak do tego ideału dążyć. Ja jako Prezes tej firmy czuję się odpowiedzialny za swoich Pracowników i bardzo mocno podkreślam, że pracujemy jako jeden zespół. Estelligence to nie Prezes, to 80 wartościowych ludzi i pisząc również w ich imieniu, bardzo proszę osoby piszące komentarze tutaj aby uszanowały naszą ciężką pracę i wartości jakie przed sobą stawiamy. Anonimowo można napisać tutaj wszystko. Każdego czytającego zachęcam do bezpośredniego kontaktu ze mną lub z którymkolwiek z Pracowników. Jesteśmy otwartym zespołem i nie mamy nic do ukrycia. ps. ekspres do kawy działa (mamy włoskich klientów i odwiedzając nas chwalą sobie oni naszą kawę), również mydła w łazience nigdy u nas nie zabrakło :-)

Z.
@Estelligence Sp. z o.o.

Panie pracodawco, chyba nieco wiecej tych zwolnionych bylo... zdecydowanie wiecej.... kazdy chyba moze wyrazic opinie, nawet te negatywna, zreszta sam pan pisze o kiepskiej atmosferze, wiec sie zgadza.

MMM
@Z.

Kiepska atmosfera? Ja przyszłam jakiś czas temu z innej firmy. W porównaniu z tym co było tam, to w Estelligence jest naprawdę świetnie.

Z.
@MMM

To subiektywna opinia, kazdy ma prawo do wlasnych odczuc. Moim zdaniem jest tak na zasadzie "ploteczki przy kawusi", niezdrowe obgadywanie za plecami i intrygi jak w telenoweli, to tylko moje wrazenia, to gdzie pracowalas/pracowales wczesniej ze tu tak super dla Ciebie?

@Estelligence Sp. z o.o.

Juz fragment tekstu wykasowany zostal (ten o powodach zwolnien i kiepskiej atmosferze), czemu tak? I da sie tak edytowac?

R.
@MMM

A z jakiej firmy przyszlas? Z wiezienia w Alcatras czy z kamieniolomow, ze tu Ci sie podoba?

Wwzzz

Ostrzegam przed ta firma

Ksiegow
@Wwzzz

Ja tez, ratuj sie kto moze, praca tutaj to tragedia!!!!

@Wwzzz

Za 5...10 lat każdy z nas będzie miał tą firmę w swoim c.v., jaki jest więc sens wypisywania takich głupot?

@pracownik

Glupot? To jest moja opinia zgodna z prawda,a co mam klamac? Co ma do tego cv? Mam zla opinie o tej firmie i mam takie prawo, na to zasluzyla, glupota jest sciemnanie, ze super warunki i super praca. A to jakos wplywa na cv pracownikow, ze firma byla kiepska?

J
@pracownik

Nie wiem, czy wiesz, ale ci, ktorzy odeszli juz maja te firme w swoim cv, a przeciez pracownik nie jest winien temu, ze np zle sie z nim obchodzono lub byly zle warunki pracy

Martin

Łooo, Panie, ale jatka, to sie porobilo, znam te firme, tez raczej od ciemnej strony, ale sie nie wypowiadam. Co Wyscie zrobili tym Waszym pracownikom, ze tak psy na Was wieszaja? Musieliscie niezle zalezc za skore...

Byla ksiegowa

Z 4 pracownikami??? Slownie: z czterema przez pol roku??? Czy nie pomylil sie Pan przypadkiem o jakies jedno zero? (Bez zlosliwisci, ale wydaje mi sie ze rozstali sie Panstwo ze znacznie wieksza liczba osob przez 6 mies.) Zawsze warto rozmawiac

Byla ksiegowa

Wspomina Pan o uszanowaniu Panstwa pracy i wartosci, ktore przed soba stawiacie. Czy Wy uszanowaliscie prace tych osob ktore odeszly i ich samych? Gdyby tak bylo to mielibyscie chyba same pozytywne komentarze. Warto sie zastanowic czym tak rozjuszyliscie gawiedz.

Główny Księgowy

Pierwszy etap - rozmowa telefoniczna - sama zrezygnowałam z dalszego uczestniczenia w procesie

Pytania zaczerpnięte ze starego podręcznika rekrutera z lat 90: jak opisaliby Panią współpracownicy, jakie ma Pani wady. Czekałam tylko na pytanie jakim chciałabym być zwierzęciem ???? sprawdzenie znajomością angielskiego też bez polotu: powiedz coś o sobie. Litości!!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Nik

Potwierdzam, ze firma oferuje niezbyt dobre warunki, w porownaniu z podobnymi firmami niezbyt atrakcyjne wynagrodzenie, panuje tu kumoterstwo, stronniczosc osob zarzadzajacych, brak obiektywizmu, balagan, nie polecam

Anna B.
@Nik

Piszesz, że w firmie są zwolnienia. Jednocześnie na stronie https://www.pracuj.pl/praca/samodzielny-ksiegowy-warszawa,oferta,6474877. Czy ma to jakieś powiązanie z opisaną przez Ciebie sytuacją? Ponadto jestem ciekaw, jak oceniłbyś wynagrodzenie. Jest według Ciebie satysfakcjonujące? Z tego, co wyczytałem w ofertach rekrutacyjnych pracodawca oferuje bogaty pakiet świadczeń socjalnych, rozwój zawodowy i realizacje ambitnych zadań. Co o tym myślisz?

@Anna B.

Jest bardzo duza rotacja, zwalniaja co chwile, by przyjac co chwile i tak w kolko. Zwolnien mnostwo, drugie tyle odchodzi z wlasnej woli. Wyplata to zenada. Osobiscie nie polecam, jest wiele firm, ktore oferuja znacznie wiecej, ale nikt nie broni samemu sprawdzic.

@Anna B.

Prosty schemat, (mozliwa wersja): przyjma Cie, lekko awansuja po czym pod byle pretekstem zwolnia bo za duzo zarabiasz, a trzeba wykazac oszczednosci w firmie, wiec zatrudnia kogos za mniejsze pieniadze na Twoje stanowisko lub w ogole nikogo a Twoje obowiazki rozdziela pomiedzy innych jakze zadowolonych ksiegowych, przykladow jest troche, chocby poprzednia dyrektor operacyjna i kilku innych zacnych ksiegowych, menagerow, firma cienko przedzie, oszczedzaja na czym sie da, nawet na mydle do rak, raczej kojarzy mi sie to z tonacym okretem niz z "dynamicznie rozwijajaca sie i stabilna" firma, ale to tylko moje subiektywne wrazenie, obejscie z pracownikami bezlitosne, jesli w czym tutaj sie myle, szanowni pracownicy, to prosze, skorygujcie moje subiektywne myslenie, badz wyjasnijcie z jakich powodow tak sie dzieje

Nik
@Anna B.

Fakt, zwolnień dużo, ludzie sami tez często odchodzą, tak jak sporo osób już napisała. Czy są powiązania, nie wiem. Wiem tylko, że co chwilę są nowe osoby i co chwilę ktoś odchodzi z rożnych przyczyn, mimo, że są umowy o pracę. Wynagrodzenie oceniłbym na 3-. Spotykałem dużo lepsze, dlatego już tu nie pracuję:). Wg mnie nie jest satysfakcjonujące jak na zakres obowiązków, odpowiedzialności i wymagane kompetencje oraz porównania z innymi firmami. "Bogaty pakiet świadczeń socjalnych"?- nie bardzo wiem, na czym on polega w tej firmie za bardzo. Chyba, że są lekcje angielskiego lub jakieś ubezpieczenie medyczne, ale w innych firmach zdecydowanie jest lepiej pod tym kątem. "Rozwój zawodowy"- też nie potwierdzam, o awans jest naprawdę bardzo trudno, prędzej o zwolnienie. Nawet gdy padają mgliste obietnice awansu, ciężko go wynegocjować. Dopiero jak człowiek składa wypowiedzenie to jest możliwość rozmowy, o jakimś przyszłym awansie za jakiś czas ,ale tez nie zawsze. "Realizacje ambitnych zadań"- tzn. raczej, ze dostajesz masę obowiązków, które można by rozdzielić spokojnie na 3 pracowników. Niezależnie jak się z nich wywiążesz, liczy się raczej tutaj staż pracy a nie, czy jesteś zdolny i chcesz się piąć w górę. Zrezygnowałem głównie z tego powodu- nie było możliwości się rozwijać ( i więcej zarabiać). Pracownicy są bardzo niedoceniani i nie mają możliwości realnie piąć się w górę (chyba, ze po bardzo długim okresie pracy)- takie jest moje subiektywne odczucie. Dla ambitnych lepiej iść do większej firmy. Tu głównie bazuje się moim zdaniem na relacjach z menagerem. Jak się podliżesz, może masz szanse. Ale trzeba ciągle skakać wokół menagerów. To moja prywatna opinia i przemyślenia. Jak chcesz, to w sumie sam się przejdź na rozmowę i zobacz. Sam sobie wyrobisz opinię. Nie rozumiem tez wpisu pracodawcy, ze niby są tu nieprawdziwe informacje rozpowszechniane. Jako były pracownik mogę powiedzieć, ze te negatywne komentarze nie zawierają niczego co by odbiegało od stanu faktycznego w tej firmie, ale to moje skromne zdanie.

Ksiegow

Jesli ktos ma kwalifikacje na ksiegowa, lepiej swoje umiejetnosci i wiedze wykorzystac w jakiejs innej firmie za duzo lepsze pieniadze i godziwe warunki pracy, tutaj jest wyzysk i ponizanie pracownika na kazdym kroku

@Ksiegow

Tez tak mysle, bardzo instrumentalne traktowanie pracownikow, mataczenie, co chwile zmienianie warunkow, niejasnosci, zdecydowanie nie warto tu przychodzic, omijac szerokim łukiem

Ann
@Ksiegowa

Duża część ludzi w naszej firmie to wieloletni pracownicy, co potwierdza że jak się bardzo chce to można tu pracować wiele lat. To znów jest dowód, że firma jest stabilna i otwarta na wieloletnią współpracę. - elastyczne godziny pracy; - lekcje języka angielskiego; - opieka medyczna; - wynagrodzenie na czas; - miła atmosfera; - integracje; - szkolenia; - dla najlepszych roczne premie; Pozdrawiam wszystkich współpracowników

Dora
@Ksiegow

Większość postów pisze ta sama mocno niezadowolona osoba. Atmosfera jest ok i ludzie sympatyczni. Na kasę też nie można narzekać. Co najważniejsze, na koncie na czas. Pracują tu ludzie od początku działalności firmy i jakoś nie mają zamiaru odchodzić. Według mnie naprawdę jest ok, widzę sporą poprawę zmieniło się też podejście do ludzi, przyjemnie się teraz pracuje. Warunki pracy są dobre. Wynagrodzenie mi odpowiada i atmosfera również, polecam :) Wynagrodzenia zawsze są wypłacane terminowo, a do tego można liczyć na premie ;)

@Ann

Wlasnie Ci wieloletni falami odchodza, o czyms to swiadczy. Wynagrodzenie na czas to akurat podstawowy obowiazek pracodawcy a nie jakis super luksusowy dodatek. Mila atmosfera? Dwulicowosc i hipokryzja z kazdej strony. Pozostale rzeczy, ktore wymienilas sa w kazdej niemal firmie i to duzo lepsze. Zaden szał.

@Dora

Ciekawe jakbys Ty sie czula albo jakby sie czul szef lub osoby z rady nadzorczej, gdybyscie nagle nie mieli za co utrzymac rodziny a do splacenia kredyt hipoteczny mimo, ze ktos jest wykwalifikowana ksiegowa i sue wywiazywal z obowiazkow, a szuka sie na niego haka. Bylo duzo takich przykladow. Calkowicie nie liczycie sie z ludzmi.

AntyWZZZZ
@Wzzzzz

A Ty na poważnie? Jeżeli ktoś dobrze pracuje i jest kompetentny to tylko idiota chciałby się pozbyć takiej osoby, zwłaszcza w biurze ksiegowym. Nic w Twoich komentarzach tutaj nie trzyma się kupy. Jedynie żółć się wylewa. Żenada!

AM

Nniszczenie ludzi, zwolnienia bez powodu, oj zle sie dzieje

R.

Firma bardzo przeciętna, tragedii nie ma ale sporo minusow. Expres do kawy ciagle zepsuty, brak podstawowych srodkow czystosci, tak jakoś przaśnie, swojsko, jak za Gomulki czy innego króla Piasta. Idzie wyzyc, jak sie mocno zacisnie zęby i pasa...

Majka

Zgadzam sie z ponizszymi opiniami. Byla to najgorsza firma w jakiej przyszlo mi pracowac. Oprocz nizej wymienionych dodam atmosfere ciaglego obgadywania jedni drugich, zwlaszcza menagerowie swoich pracownikow, tzw. "Podkladanie swin", dwulicowosc, niewywiazywanie sie pracodawcy z obietnic, ciagle rewolucyjne zmiany w firmie (tzn. glownie ciagle zwolnienia wykwalifikowanych pracownikow), brak stabilnosci i pomyslu na zarzadzanie firma, praca bardzo chwiejna i niestala, zdecydowanie odradzam

@Majka

Opinie negatywne o Estelligence niekoniecznie są obiektywne. Firma rozwija się niesamowicie i walczy o rynek. Praca jest taka jak w innych firmach ktore osiągają sukcesy na rynku - po prostu trzeba pracować. Ale ten opluwa własną firmę kto nigdy nie pracował uczciwie. Są firmy w których można niewiele robić ale te nic nie znaczą na rynku. Każdą opninię należy przemyśleć pod jakim wpływem emocji była osoba ją wydająca.

@Anna

Choc post nie do mnie konkretnie, odpowiem. Opinie pozytywne tez nie sa obiektywne. Jak kazda opinia. Kazdy ma prawo do wlasnej. Moja jest taka jak kilku innych tu osob negatywna, Twoja moze byc inna. Nie musimy ustalac wspolnej. Plucie na wlasna firme? A co, trzeba klamac i udawac, ze bylo ok, jesli nie bylo? Jak Tobie by sie zle pracowalo, to co, nie masz prawa powiedziec innym halo, tu bylo zle, nie polecam? Z jakichs powodow ludzie rezygnuja z tej firmy. Ten opluwa firm, kto nigdy nie pracowal uczciwie? Slyszysz sama siebie? Mozna pracowac uczciwie i byc kompetentnym ale zostac oszukanym lub zle traktowanym takie rzeczy sie zdarzaja na tym swiecie.

abcd...

Apodyktyczny szef... Zwalniaja pracownikow bez powodu :(

Zawsze jest powód.

@abcd...

W czasach gdy jest naprawdę trudno o dobrego pracownika a zwłaszcza o dobrego księgowego, zwalnianie kogokolwiek bez powodu byłoby raczej przejawem głupoty. Zwolnienia u nas to sporadyczne przypadki, za każdym razem staram się bardzo jasno wyjaśnić powód takiej decyzji. Niezależnie od tego mam świadomość, że to zawsze jest trudna sytuacja i proszę mi wierzyć jest ona trudna dla obu stron. Pozdrawiam, "Apodyktyczny" Jacek

Lady
@Estelligence Sp. z o.o.

Nie ładnie, panie Jacku... Pan wie o czy mówie...

@Lady

Droga Lady, jeżeli zdarzyło mi się kogokolwiek zwolnić to ta osoba doskonale wiedziała jaki był powód. Aczkolwiek wiem, że dla każdej z tych osób była to trudna sytuacja i szanuję jej negatywne emocje z tym związane. Niemniej powtarzam, to są bardzo sporadyczne przypadki w Estelligence. A przy okazji, z każdą z tych osób jestem na "per Ty" a nie "per Pan".

@Jacek

To nie sa sporadyczne przypadki tylko standard, co miesiac przynajmniej kilka osob odchodzi w niewyjasnionych okolicznosciach

J.
@abcd...

Jak sie siedzi cicho to szef miły, a jak sie rozmawia o konkretach to jest odwracanie kota ogonem!

Ann

O, powiało grozą, chyba naoglądałaś się za dużu thrillerów ;) Sherlock Holmes

Koleżanka
@Ksiegowa

Po co piszesz takie bzdury? Ludzie odchodzą, to fakt, ale to ich decyzja i nie po kilka osób. Taka jest specyfika biura rachunkowego. Są tacy co pracują po kilka lat . Estelligence tworzyliśmy wszyscy, którzy tam pracowaliśmy, pracujemy , włącznie z Tobą. Sama na siebie i swoją pracę plujesz . Dla mnie wszystkie te opinie to wylewanie żalu, że coś się skończyło. Są nowi właściciele, nowe pomysły i trzeba się z tym pogodzić albo odejść, ale nie niszczyć tylu lat Twojej/naszej pracy.

Ksiegowa

Mozna sie tu jedynie nabawic nerwicy, dwulicowosc osob z tej firmy nie ma granic, ciagle mowienie jednego, za plecami zupelnie co innego, donoszenie na innych, obgadywanie, ogromna rywalizacja i ciagle zwolnienia przy kiepskich warunkach pracy, ogolnie strasznie

Margot

Lepiej omijac te firme z daleka i oszczedzic sobie rozczarowan i nerwow

Zzxz

Niskie wypłaty, chaos, niesprawiedliwe traktowanie pracownikow, zdecydowanie nie polecam

Agawka

Niskie wynagrodzenie i bardzo duzo pracy w ogromnym chaosie w atmosferze ukladow i podlizywania sie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zarzadzac bardziej sprawiedliwie i konsekwentnie

@Agawka

Każdy komentarz czytam z dużym zaciekawieniem, gdyż tylko słuchając krytycznych uwag mamy szansę stawać się lepszym pracodawcą. Natomiast mam poczucie, że już wiele zrobiliśmy aby ograniczyć ilość pracy a zwłaszcza chaos. Jeżeli chodzi o "układy i podlizywanie się" to tego komentarza nie rozumiem zupełnie - mam nawet poczucie, że jeżeli w innym wątku rozmawiamy o zwolnieniach osób przez Estelligence to przeważnie dotyczyły one właśnie osób, które próbowały budować swoją "wartość" nie poprzez merytoryczną pracę tylko "układy i podlizywanie się" - na to miejsca w Estelligence nie ma. Bardziej sprawiedliwe i konsekwentne zarządzanie? cieszę się, że mamy takie same priorytety! Pozdrawiam, Jacek

Agafka
@Estelligence Sp. z o.o.

Panie (usunięte przez administratora), a z jakiego powodu tak duzo wykwalifikowanych osob co chwile odchodzi z tej firmy? Przeciez z dobrej firmy ludzie nie chcieliby odchodzic

Ksiegowa ml

Firma biedna, kasy sie tu nie zarobi, wynagrodzenie dla ksiegowej z kilkuletnim stazem i certyfikatami to jedna wielka kpina. Chyba wszedzie da sie zarobic wiecej. Rotacja bardzo duza. Biednie i bez perspektyw.

@Ksiegowa ml

Mamy dość dobre rozeznanie w stawkach rynkowych. Księgowym, którzy przychodzą do nas płacimy mniej więcej takie stawki jakich oczekują. Jest to ten sam poziom wynagrodzeń, na którym są nasi dotychczasowi pracownicy. Na pewno są miejsca, gdzie można zarobić więcej ale na pewno nie odstajemy od innych podobnych firm na rynku. Regularnie też awansujemy ludzi, którzy rozwijają się. Oferujemy dużo szkoleń i każdy kto tylko ma takie aspiracje ma szansę awansować.

K079

Witam wszystkich. Czytam wszystkie opinie i zastanawiam się, bo dostałam dziś telefon z zaproszeniem na rozmowę o prace. Musze przyznać, ze te opinie nie są zachęcające i dają sporo do myślenia. Chciałabym się dowiedzieć czy te opinie dotyczą konkretnego stanowiska czy ogółem w całej firmie? Pozdrawiam...

@K079

Witam, urok gowork.pl polega na tym, że ponad 90% opinii jest negatywnych niezależnie od pracodawcy. Co więcej, to są anonimowe opinie więc można napisać naprawdę wszystko bez odpowiedzialności za swoje słowa. I faktycznie czytam tutaj wiele opinii, które zwyczajnie rozmijają się z prawdą (np. odnośnie braku premii, które w tym roku były wyjątkowo wysokie). W końcu prawie wszystkie opinie tutaj to opinie ludzi, którzy już nie pracują w Estelligence, czasem już od kilku lat. Dlatego ja zapraszam na rozmowę i spotkanie z realnymi ludźmi, którzy pracują i tworzą Estelligence dzisiaj. Nie twierdzę, że wszystko jest tak jak powinno być i tak, zwłaszcza w przeszłości, popełnialiśmy wiele błędów i nadal niestety nam się przytrafiają. Jednak staramy się, ja również się staram, aby Estelligence było coraz lepszym miejscem do pracy. Czy nam się to udaje warto przekonać się samemu. Pozdrawiam, Jacek Ostrowski, Prezes Zarządu

Ag.
@K079

Jako była pracownica, nie polecam. No może na 2-3 miesiące i trzeba zmieniać.

Pytanie do Ag.
@Ag.

Nie kumam tej opinii. Tzn na 2-3 miesiące jest ok i polecasz? A potem zaczynają tam gryźć?

@Jacek

Panie Jacku, jak wygląda kwestia samej pracy i dochodów klientow. Czy skupiają się Państwo na jakości i wynagrodzenia klientów są na odpowiednim godnym poziomie, czy bardziej skupiają się Państwo na ilości bowiem dochody od klientów nie pozwalają utrzymać firmy na odpowiednim poziomie i nie jakość a ilość ma znaczenie. Ponadto też jak pozyskują Państwo klientów? Z ulicy? Internetu? Jak budowane jest portfolio klientów?

@Agawa

Pani Agnieszko, jakość jest podstawowym priorytetem dla mnie i dla całego zespołu. Zapewne dlatego większość naszych klientów trafia do nas poprzez rekomendacje i polecenia.

aas
@Jacek

Tylko jak niezadowolony pracownik może ci zrobić dobrą pracę?? A widać jest całe mnóstwo niezadowolonych pracowników.

Iza

A czy w grudniu będzie impreza integracyjna jak w tamtym roku?

@Iza

A co to ma za znaczenie?

@Jacek

Drogi Jacku, Droga Izo, ludzie w Estelligence znają temat lub mogą wszystkiego dowiedzieć się u swoich menadżerów lub bezpośrednio u mnie. Jak co roku planujemy ogólnofirmowe szkolenie ze zmian w podatkach i przepisach kadrowo-płacowych. Będzie to również okazja aby dodatkowo wspólnie spędzić czas mniej oficjalnie. Natomiast w tym roku postanowiliśmy zrezygnować z całonocnej imprezy integracyjnej. Zamiast tego w tym roku było już kilka różnego rodzaju wyjść integracyjnych zarówno w Warszawie jak i w biurach lokalnych. Pozdrawiam, Jacek

Ksiegowa ml.

Zarzad do wymiany! Jak ktos pyta o zasluzona podwyzke to jest zbywany i gorzej traktowany....

Zarząd
@Ksiegowa ml.

Po pierwsze, jeżeli w każdej firmie odmowa podwyżki wiązałaby się z wymianą Zarządu to nigdzie nie byłoby Zarządu. Po drugie, nie przypominam sobie abym w ostatnich miesiącach rozmawiał z jakąkolwiek Młodszą Księgową nt podwyżki. Po trzecie, staramy się wprowadzić w naszej firmie standardy corocznej weryfikacji i oceny pracowników aby proces awansów i podwyżek był usystematyzowany i sprawiedliwy (a nie uzależniony od uznaniowej decyzji Zarządu). Po czwarte, każdy kto przychodzi do mnie dostaje bardzo rzetelną informację i dokładam wszelkich starań aby traktować każdego z szacunkiem i sprawiedliwie (nawet jeżeli ktoś słyszy "nie"). Nie wyobrażam sobie, że ktoś może być gorzej traktowany dlatego, że otwarcie mówi o swoich oczekiwaniach. Takiego szacunku również uczę i oczekuję od wszystkich ludzi w Estelligence.

Sprawiedliwa

Firma niewiele oferuje, a właściwie nic. Trzeba dużo pracować za niewielkie pieniądze. Nie ma podwyżek, ani płatnych nadgodzin. Pozytywne komentarze pisze tylko Zarząd.

abc
@Sprawiedliwa

DOKŁADNIE!

@Sprawiedliwa

Nie ma łatwo.

Vcv

- olbrzymi balagan - niskie wynagrodzenie - niski standard stanowiska pracy - brak premii - nieplatne nadgodzine (do odbioru, o ile ci pozwola i masz na to czas) - dwulicowi ludzie z Zarzadu

pideoa

Warszawa tonie........

XYZ
@pideoa

Faktycznie ostatnio było trochę intensywnych opadów ale biura nam nie zalało :)

aaaaa
@Vcv

i jeszcze pare innych kwiatków by się znalazło :)

@aaaaa
@aaaaa

tak, kwiatki też mamy! :-)

@Vcv

Co rozumiesz przez bałagan, niski standard stanowiska pracy i dwulicowość ludzi Zarządu?

Pyatjąca
@Vcv

Nierówne traktowanie też. Dlaczego na tym samym stanowisku niektórzy więcej zarabiają???

Zostaw merytoryczną opinię o Estelligence Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Estelligence Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Estelligence Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Estelligence Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Estelligence Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Estelligence Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Estelligence Sp. z o.o.