Opinie o Estelligence Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Estelligence Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Estelligence Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Estelligence Sp. z o.o. w Warszawa

pytanie

Czy są jakieś premie za dobre wyniki?

ktoś
@pytanie

Nigdy nie było i nie ma.

bada
@pytanie

Premia to jest taka, że ci pozwalają tam pracować :)

@bada

Premie wypłacane są co roku. Oczywiście przede wszystkim bardziej doświadczonym pracownikom. Ze względu na bardzo dobre wyniki w poprzednim roku łączna pula do wypłaty przy najbliższej premii będzie ok 25% większa niż ostatnio.

kji

Premie? Chyba wirtualne!

Liczydło
@Estelligence Sp. z o.o.

0,00 * 25% = 0,00 ładna premia :)

Nieważne
@Liczydło

Premia? to chyba jakiś żart. A przepraszam, tak są premie, ale dla Zarządu :)

Ktoś Tam

Kombinuja z umowani.. chca by ludzie pracowali na umowy cywilne lub zakladali wlasna dzialalnosc, aby ograniczyc koszty i latwiec zwolnic pracownika. Firma fajna doczasy kiedy zaczynasz pytać o wolne i podwyżke :(

anonymka
@Ktoś Tam

proza życia..

@Ktoś Tam

Drogi Anonimowy KtośTam, poza naprawdę kilkoma wyjątkami, wszyscy w Estelligence mają umowę o pracę. Jaki jest cel pisania nieprawdziwych komentarzy?

Agata

Pracowałam tym biurze rachunkowym i mogę się wypowiedzieć w samych NEGATYWACH. Całkowity brak organizacji i zarządzania, ignorancja, bezczelność, wiedza zarządu na bardzo niskim poziomie, nadgodziny niepłatne, brak szacunku. Pani Agnieszka i pani Basia poziom intelektualny bliski dna. Chciałyby uprawiać coaching tyle, że muszą się jeszcze wiele nauczyć jeśli chodzi o stosunki międzyludzkie i zasady jakie obowiązują w większości organizacji. Nie polecam tam pracy w żadnym wypadku, wyzysk i nic poza tym.

Zuza
@Agata

Problem w tym, że nawet jeżeli opinia jest prawdziwa to na pewno jest bardzo nieaktualna, gdyż ani "pani Agnieszki ani pani Basi" już dawno w zarządzie nie ma.

Rozczarowana
@Zuza

Inni ludzie w Zarządzie, ale mentalność taka sama...

@Rozczarowana
@Rozczarowana

Rozczarowana, a czy Ty w ogóle znasz kogokolwiek z Zarządu, że tak piszesz?

NiNi

Ta firma kiedyś się nazywała inaczej, bodajże PBR? Pamiętam jeszcze jak pani kierownik miała do mnie pretensje ze ide na urlop 2 tygodnie, tak jakby mi sie nie należalo. Ręcej opadają :(

Lubaszka
@NiNi

Tak zgadza się, i do dzisiaj sie nic nie zmieniło.

@NiNi

PBR to historia sprzed 7 lat. Po co pisać o takiej prehistorii? @Lubaszka, rozumiem, że Ty nadal od tylu lat czekasz na ten urlop?

Główny Księgowy

Pierwszy etap - rozmowa telefoniczna - sama zrezygnowałam z dalszego uczestniczenia w procesie

Pytania zaczerpnięte ze starego podręcznika rekrutera z lat 90: jak opisaliby Panią współpracownicy, jakie ma Pani wady. Czekałam tylko na pytanie jakim chciałabym być zwierzęciem ???? sprawdzenie znajomością angielskiego też bez polotu: powiedz coś o sobie. Litości!!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Accs

Odradzam pracę w biurze w Warszawie na Krasickiego. Biuro bez klimatyzacji, ciasno i bardzo dużo pracy. Wynagrodzenie dość standardowe jak na biuro księgowe. Dobre na chwile.

ancymonek
@Accs

Najbardziej zastanawiają mnie komentarze dotyczące braku klimatyzacji, czy ktoś faktycznie pracował w tym biurze? Ja właśnie pracuje, na dworze upał 30 a w pokoju śmiga klima!

nick

Musieliście komuś naprawdę zajść za skórę, skoro od kilku dni tak aktywnie wypisuje te napastliwe komentarze. Nie wiem ile w tym wszystkim prawdy, chociaż trudno dopatrzyć się w nich obiektywizmu. Aż żal czytać jaka desperacja z nich przebija. Jeżeli komuś faktycznie jest tak niedobrze u jakiegoś pracodawcy to zmienia pracę i nie traci czasu na jakieś bezsensowne ataki.

El.Te.

Niesprawiedliwe rozłożenie pracy, duża rotacja, i horendalnie wysokie wymagania. Tuatj ludzie cierpią....

hshahwhwhqha

Ja piszę z Krasickiego z Warszawy. W tej firmie są ciągle jakieś zmiany organizacyjno-strukturalno-personalno-kadrowo-techniczne. Tutaj człowiek nie może skupić się na pracy (której i tak ma bardzo duzo) bo zawsze cos sie dzieje. Poza tym, niskie wynagrodzenie i brak premii przelało u mnie czare goryczy. Atmosfera, lokalizacja, brak klimatyzacji to tez mankamenty tej firmy.

zapracowana
@hshahwhwhqha

dokladnie! a jak ludzie ochodza z doswiadczeniem to zatrudniaja nowych bez doswiadczenia i ci ktorzy sa juz w firmie cierpia bo maja wiecej obowiazkow. Eh...

bujająca w obłokach
@zapracowana

@zapracowana sądząc po godzinie wstawienia komentarza, ciężko w tym czasie musiałaś pracować.........

Jestem Jaka Jestem

Ta firma to jakaś porażka. Miałam (nie)przyjemność pracować kilka miesięcy i uciekłam w popłochu. Pi pierwsze, duży bałagan i harmider. Po drugie, duże obłożenie pracą i niskie wynagrodzenie. I po trzecie, ludzie którzy tu pracują są jacyś dziwni... siedzą w kuchni i obgadują innych :(

r9

wiesz jak ma start moim zdaniem to w takim razie są stawki bardzo wysokie wynagrodzenia, tylko ciekawe czy jak się trafi fachowiec z większy znacznie stażem to również tyle by dostał

jgj
@r9

wysokie to są ale chyba na wsi bo w mieście dużo lepiej płacą i powinni płacić

miś

Fantastyczni ludzi :) Jeśli chodzi o atmosferę i relacje z innymi to naprawdę miło się pracuje. Firma ma dużo plusów, a takim największym z nich jest świetna Atmosfera!!

Geri
@miś

Atmosfera to nie wszystko..

Jak
@miś

Bez przesady. Atmosferą się nie nakarmisz.

traba
@Jak

Taka fajna atmosfera, człowiek się przyzwyczai a potrm hyc go wyrzucą bo nie chce z siebie robić niewolnika pracującego od 9:00 do 21:00

: )
@miś

Niektórzy ludzie są spoko-kto uciekl na czas ten madry... godziny przychodzenia tez...gorzej z całą resztą : ))pracuj czlowieku na prezesa i switę: ))

:))
@: )

świtę??? hahaha! prezes siedzi z nami na openspace, do pracy jeździ metrem, świty żadnej nie widziałam, jesteś pewna, że trafiłaś na forum odpowiedniej firmy? :)

: )))
@:))

no już dobrze, dobrze ,niech Ci będzie haha-absolutnie nie pracujesz na prezesa i na Jego świtę :D ps. podejrzewam,ze jeździ metrem,bo tak Mu wygodnie, a siedzi gdzie siedzi,bo gdzie indziej nie ma po prostu miejsca..a to ostatnie jest akurat na wagę złota i tak się pozmieniało,ze już tylko czekać, aż będziecie w piwnicy siedziec; )

:)))
@:))

No juz dobrze,dobrze; )absolutnie nie pracujesz na prezesa ani Jego swite????ps.prezes jezdzi metrem,bo tak mu widocznie wygodniej,moze nie lubi autem? a siedzi gdzie siedzi,bo nie ma miejsca gdzie indziej..to ostatnie zresztą jest na wagę złota..i pewnie jak tak dalej pojdzie,to bedziecie pracowac i w piwnicy????????

:))))
@:)))

po ilości wpisów widzę pewną desperację :) masz zapewne we wszystkim rację. Rozumiem, że Ty pracujesz w firmie, która działa charytatywnie. Mi tam podoba się to, że pracuję w firmie, która zarabia.

aba
@:))

Zarząd lubi stwarzać pozory skumania się z pracownikami czyli niewolnikami:)

:)))))
@:))))

Spolka zarabia?chyba na odejsciu bardziej doswiadczonych pracownikow,w tym wiekszosci glownych,bo nie trzeba im placic wynagrodzenia,wiec sa do przodu,reszta niech pozstanie milczeniem????????reasumujac:atmosfera ok,zdobyte doswiadczenie ok,reszta niestety mocno kuleje: )

Sosnowiec

Nawet nie mając na chleb nie warto iść tam pracować. Nie polecam.

kkk
@Sosnowiec

Dokładnie, zwłaszcza, że to Warszawa i każdy księgowy znajdzie tutaj pracę.

A

Hej: )jakie by este zle nie bylo,to zawsze duzo wiedzy w głowie,w zaleznosci od poziomu samodzielności, zostanie po pracy tam i pare fajnych znajomych rowniez: )

Mordka

Ciągle ktoś na bieżąco usuwa komentarze.

@mordka
@Mordka

może są mało konstruktywne?

mordka
@@mordka

Konstruktywni są z pewnością ci co usuwają. Po trupach do celu:)

wrrrrrrrrrrr

Mnóstwo pracy, większość dostaję dodatkowe firmy , przestaje się wyrabiać i musi zostawać po godzinach...Oczywiście nadgodziny nie są płatne, a przy takim nakładzie pracy brak możliwości ich odbioru. Pensję są nie adekwatne do wykonywanej pracy. Dużo obietnic bez pokrycia.Generalnie odradzam..........

Krystyna
@wrrrrrrrrrrr

to ciekawe, po 17tej w biurze jest już maksymalnie kilka osób, więc o co chodzi z tym masowym zostawaniem po godzinach?

aju
@Krystyna

Bo ci co pracują do 17:00 to długo nie zagrzeją miejsca w Estelligence.

Bożena
@aju

ja pracuję do 16:00 i jest mi dobrze w Este, sama mogę wybrać w jakich godzinach pracuję.

Pr
@Bożena

Mozesz wybrac ale jak masz robotę to zostajesz , nienormowany czas pracy.

Bożena
@Pr

Oczywiście, że czasem zostaję jeżeli jest taka potrzeba, jestem odpowiedzialna i szanuję swoją pracę. Natomiast jeżeli faktycznie jest taka potrzeba aby zostać dłużej to nie ma problemu aby kiedy indziej odebrać ten czas i wyjść wcześniej z pracy. Zresztą tak jak ktoś już tutaj napisał, popołudniu w biurze jest już pusto.

: )

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszlo.U mnie jest happy end-sama o to zadbałam-wiec nie bede narzekac,a z sentymentu tez nie chcę pisać zbyt źle o este,ale tak obiektywnie... to nie jest spolka,z ktora warto wiązac swojac przyszłość ,BO NIE DOCENIA LUDZI .POZDRO???? ; )))

Spb

Chyba te trzy punkty dla pracodawcy to są z dobrych opinii danych przez samego pracodawcę. Żenada.

@spb
@Spb

Nie wiem o co chodzi ale ostatnio pojawiło się na tym forum sporo podobnych opinii. Pisane w podobnym stylu, z bardzo negatywnym nastawieniem ale bez żadnych konkretów, tylko po to aby dowalić. Pisane zapewne przez jedną osobę, w dodatku chyba mało zorientowaną w tym co faktycznie dzieje się w tej firmie. Żenada.

kik
@@spb

Moze ktos kogo oszukaliście?

Aia
@@spb

Pewnie ktoś kogo oszukaliście i pewnie nie ma konkretów bo byście straszyli go swoimi prawnikami:)

Badyllia

Zawirowania straszne. Okropnie sie wykonuje zadania. Nie polecan.

Damka KLO

Przerost pracy i niskie wynagrodzenie to domena Este..

Wieża BRO
@Damka KLO

Ja znam inne Este ale co ja tam wiem w odróżnieniu od kogoś kto pewnie nie pracuje tam od dawna albo nie pracował wcale

Natan

Firma to dno. A imprezy integracyjne ponizej krytyki tance na stolach itp. Jakie odczucia wasze w tym wzgledzie? Jak to wygladalo wedlug was?

A
@Natan

hmm.. jakoś nie przypominam sobie takiej sytuacji i bynajmniej nie z powodu ilości wypitego alkoholu,bo raczej nie piję . Jeśli już piszesz opinię, to nie wymyślaj , bo akurat imprezy integracyjne to pełna kultura : )

@Natan

a która impreza?, bo ma być 1go grudnia, nie przypominam sobie (może była aż tak dobra?) innej imprezy integracyjnej oststnio ...

@Natan

Fakt, była impreza ale przedtem było całodzienne szkolenie ze zmian w przepisach podatkowych. Bardzo przydatne! A potem nikt nikomu nie zabrania dobrej zabawy.

Kuba
@Natan

Tance na stołach? I to ma być dno?

Natan
@A

A kawallo pod płockiej? Taki przykład jeśli chcesz sięgne bardziej w przeszlosc

Zostaw merytoryczną opinię o Estelligence Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Estelligence Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Estelligence Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Estelligence Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Estelligence Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Estelligence Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Estelligence Sp. z o.o.