Opinie o Amicake Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Amicake Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amicake Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amicake Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Darek

Witam wszystkich zainteresowanych , Nasza firma dokonała zamówienia w tej firmie produktów cukierniczych. W lipcu tego roku dokonała wpłaty zadatku oraz na początku sierpnia kolejnej wpłaty również zadatku .Niestety do dnia dzisiejszego (usunięte przez administratora) nie wykonali umowy to również nie zwrócili wpłaconej kwoty ( zwrot częściowy z 56 tyś nastąpił w obliczu postawienia sprawy KK) . Kolejne prowadzone rozmowy z dwoma ich mecenasami (nazwiska dla zainteresowanych podam ) obiecali zwrócić wpłacone środki jednakże bezskutecznie .(usunięte przez administratora)

Portal dotyczy pracy w firmie lub z firma, nie jakosci produktów i takich opinii szukam. Odnośnie jakosci - po 1. Smak to kwestia gustu, jednym smakuje innym nie. To nie jest temat do komentowania. Odnośnie jakosci - warto zgłosić się z uwagami do producenta i reklamować. Tak to działa. Jest tez tak, ze nawet najwięksi popełniają błędy i potrafią się do nich odnieść. Ja np. jadłam tez to ciasto marchewkowe i jak na ciasto z biedronkowej polki, ma dobry skład, nie ma tony chemii i mojemu nic nie było. A czekoladowe z kolei leżało u mnie miesiąc i jak je otworzyłam było dobre. To tez może być kwestia przechowywania. Ad „praca w” nie znam (usunięte przez administratora), jak rozumiem wypowiedzi dotyczą innej firmy prowadzonej przez nich. Może wypowie się ktoś, kto pracuje teraz i jest w stanie napisać czy dostaje pensje na czas i jakie są warunki pracy? Coś w tym jest, ze jak ktoś jest zadowolony to milczy, a niezadowolony opowie wszystkim na około. Ja chętnie poznam tu i teraz, nie co kiedyś robili.

Barbara
@Koko

Możesz napisać o co chodzi z tymi wypłatami? Nie są zgodne z umową? Są opóźnione? Możesz dać znać? W ogóle to na jakiej umowie jest tutaj praca?

Administrator Nowy wpis

Firma Amicake Poland Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Asystent / Asystentka. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 6000 .

Darek

@Kasia

Praca jest stabilna, spółka się rozwija a wynagrodzenia są wypłacane na czas.

@Kasia

Pani Katarzyno, aktualne oferty pracy w Amicake Sp. z o.o. znajdzie Pani na portalach pracuj.pl oraz na gowork.pl Zapraszamy do składania aplikacji.

Koko
@pracownik

No nwm czy praca stabilna jak właściciel wali tak za wyrażeniem w (usunięte przez administratora) z wypłatami (usunięte przez administratora) ludzi mają za nic najlepiej by chcieli żeby robić 24h nadobe bez żadnej przerwy i ludzi mają za maszyny i najlepiej żeby być w 100 miejscach na raz

Barbara
@Koko

Hi Nowy wpis

Jakie są zarobki we firmie

Rozmowę kwalifikacyjną w Amicake Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Pracownik biurowy?
Niki Nowy wpis

Chciałbym podjąć pracę w tej firmie ale nie przez pup tylko normalnie gdzie mogę złożyć papiery?

Kalina Nowy wpis
@Niki

Hej! Skąd wiesz że się tak da? Widziałaś gdzieś jakieś ogłoszenia poza pup? W ogóle to trwają teraz rekrutacje?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Amicake Sp. z o.o.?

Po 3 miesiącach

Aktualność
Szanowni Państwo,
Zachęcamy serdecznie do wypróbowania naszych nowych produktów.
Jest to Kremarz Góralski i Placek Rzeszowiak. Ciasta stworzone na podstawie tradycyjnych receptur z regionu Podkarpacia i Tatr  dla sieci Biedronka w ramach edycji akcji " Kochajmy co nasze".
Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii na temat naszych ciast.
Zapraszamy do sklepów  sieci Biedronka.

Markiza 5

Witam serdecznie. Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia kupiłam ciasto marchewkowo - korzenne. Bardzo ładnie opakowanie przyciągnęło mój wzrok na półce sklepowej w dyskoncie Biedronka. Na opakowaniu widnieje data ważności 09.01.2021 rok, więc można śmiało konsumować. Niedawno wróciłam z dwunastogodzinnego dużuru ze Szpitala Jedniomiennego - Zakaźnego i chcąc poprawić sobie humor, sięgnęłam z uśmiechem na twarzy po Wasz produkt. Dzisiaj jest drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia i chciałam miło spędzić ten czas po pracy. Ukroiłam sobie kawałek tego,, pysznego "ciasta marchewkowego i poczułam zapach benzyny ! Dosłownie ! Bardzo sztuczne ciasto, chyba gorszego nie jadłam. (usunięte przez administratora) Pierwszy raz wystawiam taką opinię, pierwszy raz w ogóle piszę do jakiegokolwiek producenta, ale raz po raz nasuwa mi się pytanie czy nikt na produkcji, nikt z Szefostwa nie próbuje własnych wyrobów AMICAKE? Może trzeba przepis zmienić, albo zupełnie zrezygnować z tego ciasta na rzecz czekoladowego. Niestety dzisiaj łapka w dół i negatywna opinia mimo zachęcająco ładnego opakowania.

@Markiza 5

Szanowna Pani, Bardzo nam przykro, że nie była Pani zadowolona ze smaku naszego produktu. Dziękujemy za cenne uwagi i dokładamy wszelkiej staranności aby cały czas udoskonalać nasze ciasta. Wszystkie wątpliwości i uwagi dotyczące jakości naszych produktów oraz reklamacje proszę przesyłać na adres: kontakt@amicake.pl Nasz dział jakości odpowie na wszystkie Pani uwagi.

Klient

Kupiłem dziś Waszą muffinkę w Biedronce, czekoladowa z nadzieniem jagodowym. Chciałem powiedzieć, że jest pyszna! duże kawałki czekolady, dobre nadzienie i bardzo wilgotna, nie takie suche wióry jak dotychczas były w Biedronce od konkurencji. Gratuluje wyrobu i oby tak dalej!

@Klient

Bardzo dziękujemy, opinia naszych klientów jest dla nas bardzo ważna, zapraszamy do wypróbowania innych naszych produktów.

Czy urlop w Amicake Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Tak

Iwona

Niewiele wiadomo o zatrudnieniu w Amicake. Liczę, że z czasem pojawi się tutaj jeszcze więcej opinii na temat tego, jakie to jest miejsce pracy i czy warto tam aplikować. Tymczasem może ktoś miałby ochotę napisać, jaka jest atmosfera pracy obecnie? Tym bardziej, że okres jest dosyć stresujący, mam na myśli pandemię oczywiście.

KUPIŁAM CIASTO AMICAKE MARCHEWKOWE -KORZENNE W BIEDRONCE! DATA WAŻNOSCI DO 09.01.2021 R. OKAZAŁO SIĘ STRZAŁEM W DZIESIATKĘ !!JEST PYSZNE !WSZYSCY MOI ZNAJOMI JE UWIELBIAJA .PODAŁAM Z KAWKĄ POPOŁUDNIOWĄ NA SWIĘTA,A MOI BLISCY MYŚLELI, ŻE TO JA UPIEKŁAM.!JESZCZE ZOSTAŁY MI DWA OPAKOWANIA NA DZISIEJSZY KONIEC STAREGO ROKU. CIASTO PYSZNIUTKIE I JUZ WYPATRUJĘ NASTĘPNYCH W BIEDRONCE TEJ FIRMY.JEST SUPER!

Markiza 5

Zapomniałam dodać, że tego korzenno-marchewkowego ciasta AMICAKE kupiłam dwie sztuki i nie wiem co mam teraz zrobić z drugim opakowaniem, ponieważ nikt nie chce go jeść. W tym roku kupiłam gotowy produkt na święta , bo nie miałam czasu, ani siły go piec, ani innego świątecznego ciasta. Liczę na lepsze wyroby w przyszłości.

Zostaw merytoryczną opinię o Amicake Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Amicake Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amicake Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amicake Poland Sp. z o.o.?

Amicake Poland Sp. z o.o.

Amicake Poland Sp. z o.o.