Cukiernia Żaczek Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cukiernia Żaczek Sp. z o.o.

123 Nowy wpis

Zgrana grupa z doświadczeniem, tak ktoś rok temu określił załogę w firmie, cenię sobie przyjemną atmosferę w pracy jak pewnie wielu z was. W starszej już ofercie na pracownika produkcji jest wpis o szkoleniach, chodzi o szkolenia wewnętrzne czy te zewnętrzne też wchodzą w grę?

@pracodawca Nowy wpis
@123

Mamy szkolenia wewnętrzne, jak również i zewnętrzne też wchodzą w grę. Posiadamy także pakiet medyczny i niebawem może wprowadzimy dla osób aktywnych fizycznie kartę Multisport

Ignacy

Witam rozglądam się za pracą w cukierni.Mam 30 lat doświadczenia i chciałbym się dowiedzieć czy jesteście cukiernią rzemieślniczą czy takim tzw. kołchozem ? Mam 51 lat i nie mam już zdrowia na pracę po 10 godzin

@Ignacy

Widzę, że chyba ktoś w imieniu firmy pisał tu intensywnie we wrześni i październiku. Pisano, że chyba maks z premią tu płacą 8 tyś zł netto. I coś było również, że wynagrodzenie zależy od tego, czy to praca w godzinach dziennych, czy nocnych. Ale jak ma Pan tyle doświadczenia, to wpisuje się Pan w to, co pisali, że na tym im zależy. Ja natomiast zaraz po ukończonej szkole jest, tylko praktyki miałem 3 m-ce. I bym potrzebował wiedzieć, jak z wdrożeniem pracowników, jak to jest zorganizowane i czy jest od kogo się uczyć? A co do godzin pracy i grafiku, to też chętnie się dowiem, co i jak?

@Ignacy

Dzień dobry Panie Ignacy, Jesteśmy zakładem który posiada kilka linii technologicznych, natomiast także zajmujemy się manufakturą i chętnie z Panem podejmiemy współpracę. Doświadczenie, pomysły oraz wzajemna komunikacja jest dla nas bardzo ważnym elementem współpracy. Pozdrawiamy i liczymy na kontakt.

Ignacy
@Cukiernia Żaczek Sp. z o.o.

Większość czasu pracowałem przy cieście drożdżowym ale prezentuję też wysoki poziom jako deserant . Odbyłem wiele szkoleń z nowoczesnego cukiernictwa za granicą. Cenię sobie kulturę i spokój w pracy . Atmosfera to podstawa . Linie technologiczne trochę zniechęcają ale zgrana grupa z doświadczeniem i na liniach zrobi dobrą robotę . Dzisiaj w Niemczech robią naprawdę dobry sprzęt

Dzień dobry, Praktyki w każdym zakładzie niestety, ale wyglądają inaczej. Po nich, w zależności od tego co się na nich robi i z kim współpracuje, wiedza i umiejętności są zadowalające lub ich w ogóle nie ma. U nas w zakładzie szkolimy nowych pracowników. Jest także możliwość wysłania pracownika na kursy zewnętrzne w celu podwyższenia jego kwalifikacji. Zapraszamy więc do kontaktu.

@Ignacy

Szanowny Panie Ignacy, jest także możliwość stworzenia dla Pana samodzielnego stanowiska pracy, jako deserant. Także lubimy "nowoczesne cukiernictwo". Serdecznie więc zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną w celu ustalenia terminu spotkania.

Izka Nowy wpis
@Paweł

A gdybym chciała aplikować na produkcję, bo widziałam ogłoszenie sprzed 2 lat to też jest szansa żeby utworzyć stanowisko pracy? Mam trudną sytuację finansową dlatego jeśli jest możliwość podejmę pracę od zaraz. W tej starej ofercie promowaliście atrakcyjne wynagrodzenie, ale le to jest?

Nowy wpis

@Izka

Prosimy o kontakt telefoniczny po świętach. Numer telefonu 228773618 Pozdrawiamy serdecznie.

Aktualność
Szanowni Państwo,
z powodu wzmożonego okresu Świątecznego, będziemy potrzebować kilku dodatkowych rąk do pracy.
Stawka godzinowa między 20 a 30 zł netto, w zależności od umiejętności.
Prosimy o kontakt w godzinach 8.00-16.00 pod numerami telefonów: 228773618, 510222277
C.V. prosimy kierować na adres biuro@cukierniazaczek.pl
Serdecznie zapraszamy!
Diana

Witam, rozglądam się za pracą na produkcji, z zawodu jestem cukiernikiem i wiele lat pracowałam w tym fachu. Ostatnie dodane ogłoszenie jest sprzed roku. Podpowiecie jakie obecnie oferowane są warunki dla tego stanowiska? Atrakcyjne wynagrodzenie o którym mowa w ogłoszeniu ile wynosi? Możecie podać przynajmniej jakieś widełki?

@Diana

Dzień dobry. Przepraszamy za brak szybkiej odpowiedzi, ale to przez okres urlopowy. Odpowiadając na Pana pytanie. Obecnie warunki finansowe jakie są oferowane przez naszą firmę wahają się do 8 tysięcy złotych netto. W zależności od umiejętności, wydajnosci a w szczególności pomysłowości pracowników.

@Diana

W każdym razie, nasza firma stawia przede wszystkim na doświadczonych pracowników. I właśnie tacy są u nas bardzo miłe widziani.

Marysia
@Piotr

O, no to interesująco z taką kasą. Ale ta kwota to jest pensja zasadnicza? Czy do tej stawki wliczone są już jakieś premie np. za wyniki lub za prace w weekend itd.? I czy jest opcja dostania podwyżki np. po roku czy jak pracownik zrobi jakieś dodatkowe kurs, szkolenia?

@Marysia

Powyższa kwota jest z premiami. Nasza firma wysyła także na płatne szkolenia. Ale na temat szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Najlepiej dzwonić na nr podany na naszej stronie www.cukierniazaczek.pl

@Piotr

To jaka jest kwota podstawy? A co do premii to fajnie by było wiedzieć, od czego zależą i co trzeba zrobić, żeby w ogóle móc liczyć na nią. Od czego jest uzależniona? Od wyników tylko czy jak to tutaj u Was działa? Chciałbym wiedzieć, na czym stoję.

Kwota podstawy jest uzależniona przede wszystkim od stanowiska danego pracownika i czy jest to praca godzinach wieczornych czy dziennych. Premie zależą od wydajności pracy, zdolności, pomysłowości jak również zaangażowania. Zapraszamy do naszej siedziby firmy w celu omówienia szczegółów.

@Diana

Dzień dobry Pani Diano, Najlepiej proszę do nas zadzwonić, wtedy zobaczymy czy uda nam się znaleźć jakiś kompromis. 510 222 277 lub 228773618

@Piotr

Ile średnio więcej zarabia się pracując w godzinach wieczornych od tych dziennych? Jaka jest minimalna kwota premii jaką można dostać?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Cukiernia Żaczek Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Czy Cukiernia Żaczek Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak

Czy w Cukiernia Żaczek Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

W Cukiernia Żaczek jest duza liczba zatrudnionych osob. Staramy sie rozwiazywac problemy na bieżąco. Nie wszystkie jednak da sie rozwiązać od ręki

Kamila
@Piotr

To po ile osób liczą zespoły? Ciekawe, czy łatwo jest się odnaleźć, skoro tak dużo osób pracuje. Ja przywykłam do bardziej „kameralnych” firm. Są jakieś integracje, żeby poznać współpracowników?

@Kamila

Zespoly sa roznej wielkosci, w zależności od rodzaju produkcji. Zatem ciezko jednoznacznie odpowiedzieć. Zapraszamy serdecznie do naszej siedziby firmy w celu odbycia rozmowy face to face.

Wiktoria
@Piotr

Taka rozmowa zawsze się odbywa przy aplikowaniu? Potem jeszcze są jakieś etapy? Kiedy kandydat poznaje warunki zatrudnienia?

@Wiktoria

Tak. Przy aplikowaniu zawsze jest rozmowa. Jeśli uda nam się porozumieć, wtedy zapraszamy na dzień próbny. Po takim dniu weryfikujemy, dana osoba jest kompetentna. Warunki zatrudnienia są omawiane przy rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy

Wiktoria

Czy osoba totalnie bez doświadczenia w cukierni może aplikować do pracy? Jest jakakolwiek szansa na zatrudnienie? Zastanawiam się czy jest sens wysyłać bo nigdy nie pracowałam w zawodzie a chciałabym spróbować

@Wiktoria

Witam Panią, Aktualnie na dzien dzisiejszy, nie prowadzimy juz rekrutacji. Ale proszę wyslac swoje c.v. Zobaczymy co da sie zrobić. Pozdrawiamy, Cukiernia

Ewelina

Widziałam w sieci ogłoszenie na Pracownika Produkcji – Cukiernia. Podali tam lokalizację miejsca pracy koło Warszawy w Babicach nowych. A wiecie czy firma dofinansowuje jakoś dojazdy? Albo organizuje dojazd np. z Warszawy?

@Ewelina

Witam Panią, Firma nie dofinansowuje dojazdów jak również nie organizuje dojazdów, gdyż autobus z ulicy Lazurowej, jedzie około 7 minut.

Urszula

a jeszcze parę miesięcy temu jeden kierowca jeździł tu zadowolony, przynajmniej tak pisał. Co nagle z autami mogło się stać przez ten czas? Co z jakimś serwisem?

@Urszula

Sama sobie latwisz

kierowca

Ja jestem zadowolony. Pracuję od kilku miesięcy jako kierowca. Jest fajna i miła atmosfera

Jaka atmosfera jest między działami w Cukiernia Żaczek Sp. z o.o.?

To ja

Bardzo dobra !

Agata
@To ja

Super! A zarobki też takie dobre?

@Agata

Ja nie narzekam. A pracuje w tej firmie już bardzo długo.

@Piotr

Długo tzn., z parę lat? Jak wyglądają podwyżki jeśli chodzi o dłuży staż pracy?

Ola

A to o jakich szkoleniach mowa ? W ogóle czy biorą niedoświadczonych? Chętnie bym podjęła prace w cukierni jako sprzedawca ale ani doswiadczenia nie mam ani szkolenia żadnego nie odbyłam w tym kierunku

Wlasciciel
@Ola

Szkokenia robimy w zakresie pracowników na produkcji. Jesli chodzi o punkty firmowe, nie prowadzimy szkolen.

@Wlasciciel

Nawet na indywidualną prośbę kogoś z danego punktu żadne przyuczenie by się nie odbyło?

@Urszula

w naszych firmowych lokalizacjach przeprowadzamy szkolenie naszych pracowników. w przypadku pytań proszę o kontakt biuro@cukierniazaczek.pl

Czy w Cukiernia Żaczek Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Wlasciciel

Skad to pytanie? To chyba sa sprawy wewnetrzne...

Czy w Cukiernia Żaczek Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Cukiernia

Tak, są.

Jakie są warunki zatrudnienia w Cukiernia Żaczek Sp. z o.o.?

Pierwszy miesiąc umowa zlecenie. Po tym okresie próbnym, jeśli się zdecydujemy na dalszą współpracę, umowa o pracę. Osoby z rekomendacji naszych pracowników lub znajomych, od razu umowa o pracę.

Ja jestem zadowolona. Pracuję od dłuższego czasu.

pracowałem nie nazekalem prawda jest ze jak się komuś nie chce pracować to nazeka.niech idzie pod kosciul tam dają za siedzenie.pozdrawiam Panie Pawle

Czy nowo zatrudnione osoby w Cukiernia Żaczek Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Przez pierwszy miesiąc umowa zlecenie, następnie umowa o pracę.

Michałowice@

Szczęśliwiec.O czym piszesz.Wszystko to jeść totalnie bzdury.po prostu jak nie umiesz pracować i wszystko robisz nie dokładnie.to wam nie pasuje.to po co tam przyszła pracować.Tam ludzi są uczciwie.i lubią jak pracujesz ani pokazuje że pracujesz.jak nie pasuje to wyjeżdżaj do swojego kolchoza.tam krowami ogony podkręcać.

Szanowny Panie Przemysławie S. przedstawiał się Pan jako osoba z doświadczeniem w cukiernictwie, więc doskonale Pan wiedział, że produkcja w okresie przedświąteczny jest okresem wzmożonej pracy. Wszystkie nadgodziny są płatne. W umowie zawarte są wszystkie informacje dotyczące systemu premii i kar. Za nieusprawiedliwione niestawiennictwo się do pracy (nie raczył Pan nawet telefonicznie poinformować nas o tym, że Pana nie będzie) został Pan potraktowany wedle umowy. Gdyby chociaż Pan zatelefonował nie byłoby takiej sytuacji. Jeżeli chodzi o umowę zlecenie to przez takie sytuacje jak ta, podpisujemy umowy zlecenia na pierwszy miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Żaczek Sp. z o.o. - Babice

• Jak się pracuje w Cukiernia Żaczek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Żaczek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cukiernia Żaczek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cukiernia Żaczek Sp. z o.o.